מחזור 31 בליגת העל: הפועל ת"א ומכבי חיפה מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/4/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

"גמר לנו את העונה ונתן לכם את האליפות". אם זה לא התבכיינות אז מה כן?

למה המשחק נגמר? למה העונה נגמרה? גם אם תנצחו היום (וכנראה שזה מה שיקרה עם הלוזריות של בני יהודה) אתם עדיין צריכים לנצח בחיפה. (ואם אני לא טועה חיפה עוד לא ניצחה את אשדוד)

עובדה שאחרי ההרחקה אתם משחקים יותר טוב ואני מאמין שתשחקו יותר טוב במחצית השניה וגם נתתם קורה...

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/10
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עם הגישה הזאת, אתם צריכים לשלוח מכתבי תודה לרפאלוב ולחכמון שדאגו להשאיר אותנו בעשרה שחקנים מול אותה בני יהודה, וכן גם אנחנו נשארנו עוד במחצית הראשונה בנחיתות מספרית.
    אנחנו ידענו בכל זאת לנצח את המשחק הזה, למרות שדרך אגב היינו במשחק חוץ, ואתם לעומת זאת בבלומפילד מלא אדום. נראה אם תעמדו בו. לדעתי דווקא כן כי בני יהודה פשוט לא מסוגלת לנצח.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים איך אתה משנה את הדעה שלך ביחס לתוצאות של מכבי, פעם אתם קבוצה של מקום 5-6 והיום אחרי 2 הניצחונות על בית"ר אתה כבר מתכנן איך אתם תיקחו עונה הבאה אליפות ושבית"ר היא קבוצה פח(זה דווקא הכי קרוב לנכון).

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה נולדת טיפש או שזה בא לך עם השנים?
    התבכיינות(לטענתכם) זה להגיד "השופט עזר לחיפה, הרס את העונה, אם לא השופט היינו מנצחים, ה-20 מעלות השפיעו וכו'". לא ננצח את המשחק היום, יש לנו מזל שבני יהודה לא ביתרון 2-0 לפחות.

5. שלו Guest

מכבי ת"א מנצחת היום נצחון חשוב מאוד בדרך למקום באירופה, כרגע הסיכויים של בית"ר לסיים במקום השלישי קלושים למדיי ולא נראה לי שהם יצליחו להשיג את המטרה שלהם בסיום העונה. הפועל ב"ש מובילה כרגע על נתניה 0-2 באיצטדיון וסרמיל, 2500 צופים פקדו את האיצטדיון, שזה מרשים יחסית למשחק חסר חשיבות, מליקסון כבש כבר בדקה ה -3 ואדלי, הבלם שלא מרבה לקבל דקות משחק, הכפיל את התוצאה בדקה ה- 49. דוידי פתח במקומו של קאלה - נסאר במקומו של בדש וג'יימס ביסו הצעיר שהובא כרכש אך שיחק עם קבוצת הנוער עד כה במקומו של אופיר דודזאדה שירד לחזק את קבוצת הנוער.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מקום להשוואה. אתם הייתם ביתרון 1-0 ובני יהודה קיבלו אדום 20 דקות לאחר מכן. לא אותו דבר.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? איך הגעת לזה שאמרתי שניקח אליפות? איפה הזכרתי את זה באיזושהי הודעה שלי היום?

אני אמרתי שבית"ר תהיה תפאורה כי אין לה על מה לשחק וזה נכון, מבחינתה בעיקר מוראלית העונה הסתיימה והעתיד לא ברור, איך הגעת לזה שהגעתי לאיזושהי מסקנה לגבי מכבי אני לא יודע, אפילו לא כתבתי בשום הודעה פה שמכבי קבוצה יותר טובה מבית"ר, בסך הכל כתבתי שמכבי קבוצה של ביטחון, לא כישרון לא כלום.

עריכה:

כל הכבוד לאוהדי הפועל פ"ת שהביאו 3,500!!! אוהדים למשחק מול הפועל עכו, בינתיים הם מפסידים. הפלייאוף של התחתית עם הקיזוז הוא באמת הצלחה רק בגלל דבר אחד! הקבוצות שם פחות או יותר באותה רמת יכולת משחק וכישרון. גם סכנין הביאה 3,000 אוהדים למשחק חסר חשיבות מול מכבי פ"ת.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שבועיים כתבת שמכבי ת"א קבוצה פח עם סגל של מקומות 5-6, עכשיו אחרי הניצחון אתה כותב שעם חיזוק במקומות הנכונים אתם תתמודדו לאליפות(ככה לפחות אני הבנתי ממה שכתבתי היום) ובית"ר לא תהיה תפאורה נגד הפועל בטדי, כל שנה אנחנו עושים להם שם בית-ספר ואיכשהו הם תמיד גונבים גול במצב נייח.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיזוק נכון: מגן שמאלי, מגן ימני, קשר אחורי, חלוץ, בלם (אם ראלדס לא נשאר) וקשר קדמי...זה בשבילי חיזוק נכון, 6 שחקנים.

מישהו מופתע מה-1:0 של דה רידר? כנראה שזה ההבדל למה אניימה שוער ענק ואיינוגבה בינוני ומטה, טוב שדה רידר לא מסר לו את הכדור...איזה לוזרים יאללה.

שחם, עכשיו אתם בדרך לאליפות לא?

10. שגיא Guest

לא יאומן איזה קבוצה מוגבלת בני יהודה. הם קיבלו את המשחק הזה על מגש של כסף. הפועל תל אביב מההתחלה לא ממש נכנסה למגרש והופתעה על ידי בני יהודה, לזה אפשר להוסיף כמובן את האדום המוקדם של מנשט. ובמקום לנצל את זה הם סופגים שער כלכך אומלל.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני יהודה כל כך נאיבית, אבל זה היה צפוי. ברור שעכשיו האדומים הולכים אחורה והם ינסו במתפרצות להכריע את המשחק. זו זכותם המלאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי השער הראשון של מאור מליקסון, שהגיע כבר אחרי 3 דקות, שלחתי למשה אוחיון "זו הולכת להיות חגיגה שלכם". באותו רגע הוא בטח לא האמין שנוכל להיות כה עלובים.
    אני מקווה שהעונה הזו תיגמר כמה שיותר מהר. אין לדעת כמה השפלות הקבוצה הזו מתכננת עבור האוהדים.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת לא מבין מה הבעיה של מאיר הליצן עם זה שבני יהודה לא הוציאה את הכדור עכשיו?! באדיר נפל כשהפועל היתה בהתקפה והיא בעצמה לא הוציאה את הכדור אז למה שבני יהודה יוציאו? חוצפה.

14. שלו Guest

את האמת, גם אותי התוצאה הפתיעה. חשבתי שיגמר 0-0 משעמם או 0-1 קטן לב"ש, אבל מה ששכחנו לעשות במשך כל העונה אנחנו נזכרים לעשות במשחקים חסרי החשיבות. אני יותר שמח מזה שדוידי עמד בשער 90 דקות ולא ספג, כל הכבוד לו.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי, כדאי שאיינשטיין קצת ילמד את חוקי המשחק. רק השופט יכול לעצור את המשחק! ההתלהמות שלו מראה על חוסר אובייקטיביות. ברגע שהפועל ת"א ממשיכה לשחק כשהיא יודעת שבאדיר על הדשא למה בני יהודה צריכה להוציא את הכדור החוצה?