מחזור 31 בליגת העל: הפלייאוף יוצא לדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/3/12.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד להפועל פתח תקווה יש סיכוי, ולו הקלוש ביותר, להישאר בליגה, היא צריכה להסתכל קודם כל על עצמה. מה גם שאני מאמין שהמחשבה הזו לא עוברת לגילי לנדאו או לשחקנים בראש אפילו לא לרגע אחד.
    נכון שלהפועל פתח תקווה כמעט ואין סיכוי, אבל ראינו כבר בשנים האחרונות איך דווקא מהמקום הזה קבוצות נכנסו לקצב מטורף ועשו את הבלתי יאמן.

2. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לסגור פער של 10 נקודות שנשארו רק 18 בקופה זה קלוש מאוד מאוד על גבול הבלתי אפשרי כי בסופו של דבר צריך לעבור 3 קבוצות וכולן ייקחו פה ושם נקודות.

אני יכול להגיד לך שזה דבר שכן עלה היום בשיחות בין שחקנים
    וזה דבר שעלה כבר מזמן אצל האוהדים שרוצה להוריד את מכבי בליגה.

אני כמובן לא מוכן להפסיד שום משחק, אבל נגיד והפסדנו, עצוב אני לא אהיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. ראיין אדלי Member

אני מחכה לדרבי של פ"ת, שהקבוצה הגדולה שנקראת "הפועל פ"ת " תפרק את השום דבר שנמצאת איתה באותו העיר, אני מאמין שהם יתנו את כל הנשמה נגד מכבי פ"ת ויעזרו לכל הליגה להתפטר מהמחלה הגדולה הזאת.
    השנאה שלי למכבי לוזון עוברת כל גבול, גם בתור אחד שממש אוהב את הפועל פ"ת [הקבוצה השניה שלי, כל עוד היא לא פוגעת באהבה הראשונה ], גם בתור אחד שנפגע מהנהלת הקבוצה [לא נעים לנסוע עד לשם כדי לגלות שדופקים אותך] וגם בתור שאוהב לראות ביציע קצת צבע ואוהדים... העונה הגרועה הזאת שאני חווה בתור אוהד באר שבע יכולה להפוך לאחת העונות המתוקות ביותר... רק עוד 6 משחקים.

4. Ice Cream חסה

יצאתי היום בהרגשה כל כך טובה, שאין לי מה להגיד חוץ מיש!
    אולי גם שאלי כהן חייב לעשות חילופים מוקדם יותר ועם שחקנים מתאימים יותר.

מישהו יודע אם יש מענקי מיקום בפלייאוף התחתון?

5. Bensh Member

איזה כיף שיש אייבינדר, ודריו, וריקן, והרוש, ועמית, ואלי כהן הגדול וכמובן הקהל הכי כיפי במדינה. פשוט קרנבל. מי שלא היה הפסיד

6. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

האמת שאני בתור אוהד הקבוצה ממש לא מחכה לדרבי
    מפחד ממנו פחד מוות, 99.9% שמכבי תנצח את הדרבי הזה.

7. Don Joan Roman Member

אחריי משחק כזה נותר לי להגיד: חבל שלא העפנו את הרמת גני מוקדם יותר הוא פשוט שחט אותנו עם הפחדנות שלו.

8. Ice Cream חסה

אוף טופיק: עם כל הביקורת ששפכתי על נעים וכמובן בצדק, אל תשכחו שזה אותו אחד שלפני שנה עשה ניסים ונפלאות בהפועל פתח תקווה, קידם צעירים, פגע בזרים טובים, שיחק התקפי, הקבוצה שלו הייתה נלהבת וממושמעת... ובבית"ר הוא היה מתחת לכל ביקורת.
    יש בבית"ר משהו/ מישהו שמונע ממאמנים מסוימים להצליח.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בהפועל פתח תקווה יכול להיות שהוא שיחק בצורה שונה, כי למעשה לא ממש היה עליו לחץ. לפחות לא מבחינת מיקום. פתח תקווה מקום שישי או מקום תשיעי לא באמת שינה משהו, עוד הפסד, פחות הפסד, לא קריטי. מהרגע שהם יצאו ממאבקי התחתית הלחץ קטן בצורה די משמעותית. בבית"ר, הלחץ עצום, כל משחק קובע, לכל משחק יש משמעות גדולה והשלכות להמשך, כנראה שעם זה הוא לא היה יכול להתמודד.

10. Ice Cream חסה

הפועל פתח תקווה גם הייתה באותה תקופה בתחתית, ובטווח היו שמועות על פירוק, הפרשה עם הציוד והפריצה ועל פני השטח זה נראה שבפתח תקווה המצב קשה יותר. אבל זה רק על פני השטח...

11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

על מה אתם מדברים בדיוק? יובל נעים אימן כמעט סיבוב שלם גרוע בהפועל פ"ת שהקבוצה במקום הלפני אחרון רק בגלל שהפועל רמת גן התחילו במינוס

גם ביום שהוא התפטר הקבוצה הייתה במאבקי התחתית (בגלל הקיזוז )
    אבל את המסע שלנו התחלנו בתור יורדת בטוחה והגענו למצב טוב בסוף הסיבוב השני שבלי הקיזוז היינו נשארים הרבה יותר מוקדם
    אבל לחץ של תחתית היה בכל התקופה.

יובל נעים גם לא קידם צעירים, אלה אותם שחקנים ששיחקו מתחילת העונה
    זה היה הסגל של הקבוצה, אלי מחפוד כמו גם יובל נעים בסיבוב אחד שלם בליגה שיחקו עם אותם צעירים ולא עשו כלום.

12. Ice Cream חסה

זה לא יובל נעים הביא את סטולר ולא יובל נעים קידם את אקסברד, תורג'מן וחוטבא? הוא גם זה שרשם 6 ניצחונות רצופים ועוד רצף יפה בלי הפסדים שנקטע עם הפסד קטן למכבי חיפה...

13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

6 ניצחונות רצופים? הלוואי!

1. יובל נעים קיבל את הקבוצה אחרי המחזור ה6 שהקבוצה הפסידה דרבי
    ממחזור 7 עד מחזור 20 הקבוצה לקחה 12 נקודות מתוך 42.

במחזור ה20 הפסדנו 1-0 למכבי ת"א, שלושה ימים אחרי זה פגשנו אותם בגביע המדינה וניצחנו 3-1 ומשם היו לנו 2 ניצחונות רצופים ( דרבי ובאר שבע ) ואז באה מכבי חיפה וקטעה את הרצף המטורף הזה

הרצף הכי ארוך בליגה היה 2 ניצחונות רצופים ( עם תוסיף את הגביע הגענו ל3 )
    גם אחרי ההפסד למכבי חיפה לא היה רצף ארוך כי היה ניצחון על בית"ר ואז תיקו עם סכנין
    אחרי זה ניצחון על אשדוד ובני יהודה ואז הפסד להפועל ת"א
    אחרי המשחק נגד הפועל ת"א ניצחנו את הפועל רמת גו ופה נגמר סיפור יובל נעים בהפועל פ"ת

אז מאז הניצחון בדרבי במחזור ה21 הקבוצה לקחה 19 נקודות מתוך 27 ( ממחזור 21 עד 29 אחריו יובל נעים הלך הביתה )

אז אפשר להגיד שהייתה תקופה יפה, אבל בחייאת אל תגזימו יותר מידי
    הכדורגל שהקבוצה הציגה היה מצויין ואולי הכי יפה בארץ באותה תקופה אבל לא היה שום רצף של 6 ניצחונות רצוף.

2. יובל נעים הביא את סטולר, את זה אף אחד לא ייקח ממנו.

3. חוטבא שיחק בהפועל פ"ת גם בעונה שלפני יובל נעים
    יובל נעים הגיע לקבוצה ובצד ימין היה לו את מטיאס שעקב בעיות משמעת עזב ואז חוטבא נכנס להרכב ( ברירת מחדל, אבל חשוב להגיד שחוטבא שיחק לא מעט גם לפני זה כי מטיאס גם תופקד לפעמים כבלם )

5. יובל נעים עד המחזור ה16 לא ספר אף חלוץ חוץ מדודו ביטון
    אחרי המחזור הזה דודו ביטון עזב לבלגיה ואז כמו שכל מאמן היה עושה קדוסי קם מהספסל ושיחק בתור חלוץ והיה פשוט זוועה.
    אחרי זה היה ניסיון לתת לתורג'מן לשחק במשחק נגד קריית שמונה והוא היה גרוע אבל כבש גול
    שבוע אחרי זה קדוסי ותורג'מן עלו ביחד בהרכב קדוסי כבש שלושער נגד נתניה והיה נראה שהוא נכנס לעניינים
    שבוע אחרי זה בהפסד בליגה למכבי ת"א קדוסי היה נוראי
    במשחק הגביע אקסברד קיבל את ההזדמנות לשחק ולקח אותה ב2 ידיים עם צמד
    ואז בדרבי יובל נעים המשיך עם אותו הרכב שניצח בגביע ואקסברד שוב כבש

הקבוצה רצה יפה ואקסברד המשיך בהרכב עד שהוא הסתכסך עם יובל נעים ואז קדוסי באותה תקופה לא היה כשיר ותורג'מן נכנס וגם הציג יכולת טובה

אני לא הייתי קורא לזה שיובל נעים קידם אותם, זה היה הימורים של חוסר ברירה אחרת שפגעו בול.

14. ראיין אדלי Member

אני לא חושב כמוך, הפועל פ"ת קבוצה של גברים והם לא הולכים לוותר לאף קבוצה, בטח שלא ללוזונים...

היום אחד הרגעים הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי - קריית שמונה אלופה! יהיה מעניין מה יקרה איתה בשנים הבאות...

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אין ספק שהפועל פ"ת קבוצה של גברים אבל בדרבי אין חוקים והכל יכול לקרות

בטח יבוא לנו איזה מאיר לוי כזה שישלוף לנו אדום מוקדם וישרוק להם לאיזה פנדל הזוי