מחזור 31 בליגת העל: חיפה מנצחת ומתקרבת לאליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/5/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית: מכבי חיפה - וינסנט אניימה 0-0
    מה יש להגיד? בכדורגל לא תמיד הקבוצה הטובה מנצחת...מכבי חיפה פשוט נותנת הצגה, אבל חוסר ריכוז ושוער אירופאי מונעים פיגור להפועל ת"א. 'מלה טובה' מגיע למאיר לוי, דקה 2, פנדל ברור למכבי חיפה. מה לעשות שבאדיר מכשיל עם הרגל את רפאלוב? האם שחם צלצל היום לשופט? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx הרגע השני היה בספק פנדל, אבל אני מבין למה לוי לא שרק.

בסה"כ אני לא בא בטענות לשופט, מכבי חיפה פשוט יותר טובה והיא היתה לפחות להוביל 2-0. היא לא עשתה את זה וכרגע אני די חושש. מבחינתי המפתח מאד פשוט, מלחמה על כל כדור ולחץ על החלק האחורי של האדומים. אסור עכשיו לתת להפועל לחזור מהפסקת התה בהרגשה שיש לה עוד מה לקחת כי כולנו יודעים שאין צדק בכדורגל. שלא הזהרתי אתכם, הפועל ת"א על הפנים, אבל טעות אחד של הגנת הירוקים ולאלה כובש...

2. Don Joan Roman Member

מבחינתי כיוון המשחק הולך ברור מאוד, אם שלומי ארבייטמן לא נכנס לעזור לפאנטני אז הדרום אפריקאי ימשיך להחמיץ ובסוף יבוא איזה דגלאס דה סילבה שיינגח כדור קרן מתוך תיבת החמש אל הרשת של דוידוביץ', אלא אם כן חיפה יפתיעו, למרות שהם הרבה יותר טובים הפועל אלופה בלגנוב ניצחונות.

3. Sergio Ramos Member

זאת אחת המחציות הבודדות שאזכור העונה לטובה, יופי של משחק, יופי של קצב. חיפה פתחה בסערה, באמת שלא ציפיתי לכאלה אנרגיות ומוטיבציה מצד השחקנים שלה, בייחוד יניב קטן שטיפל בכודר בצורה פנטסטית, כל מסירה שלו הייתה תענוג. חבל שלחיפה אין סקורר אמיתי ונוגח טוב - ההחמצה של פאנטני הייתה מזעזעת, עווד יותר הזתמון שהוא הגיע לכדור.

בסה"כ אניימה מציל כאן את הפועל מפחות 2 ספגיות בטוחות, חיפה צריכה להיות מאוכזבת שהיא לא ניצלה את המחצית לעלות ליתרון ואולי גם לסגור את המשחק, היא החמיצה המון וחבל שזה קורה דווקא במשחק העונה ובמחצית הכי טובה שלה העונה, לדעתי. אני בטוח שנראה הפועל ת"א אחרת במחצית השנייה, היא חייבת להיראות אחרת כי מתישהו חיפה תצליח להרשית אם הלחץ הזה שלה יימשך. ואם בהפועל עסקינן - לא ברור מה עובר עליה. זאת הפעם הראשונה העונה שאני רואה הפועל מפוזרת והפוכה לגמרי מהפועל שהתרגלנו המסודרת ושיוצאת להתקפות כמו ברק. הלחץ שהופעל עליה מההתחלה פשוט הכניס לשוק טוטאלי את שחקניה. השחקנים לא מדברים אחד ם השני ועומדים קפואים, אין אף אחד(מישהו אמר אבוטבול?)שייקח את המושכות ויעיר אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/09
  4. חל יל Member

חיפה יותר טובה ,לכן היא תנצח ותיקח דאבל

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואת זה אומר אוהד בית"ר שיודע על מה הוא מדבר...אני כרגע זוכר איך הפועל גנבו בתחילת העונה בטדי ניצחון מבית"ר. מכבי חיפה, את מוזהרת!!!

אגב עוד מלה על מאיר לוי. אני רואה את המשחק דרך הלווין, יש תמיד איחור במתרחש בגלל המרחק עם החלל, אבל איך יכול להיות ששופט שורק למחצית כש-45 הדקות עוד לא עברו? אני ראיתי בבירור על השעון 44:57. מה אם תוספת של דקה לזמן החוקי? הפציעות של בוקולי וטופוזאקוב לא לקחו זמן?

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

רק בגלל שציינת את זה אני רגוע ... מה סוד הקסם שלך?

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, עלית עלייhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx איזה יום סיוט. הקאתי היום 5-6 פעמים, כנראה קלקול קיבה, ביטלתי נסיעה לחיפה והקבוצה שלי נראית כמו פח. הגיעה לחיפה פנדל אחד, אבל אני כבר אומר, שגם אם בכל המחזורים עד סיום העונה יגנבו לכם ניצחון, אז כלום לא יתקזז. אני מאוכזב, אבל לא היו לי המון ציפיות באיצטדיון הזה. יניב קטן היום פשוט מדהים, וזה לא פעם ראשונה שאני רואה אותו ככה, אבל העונה הוא עוד לא הציג יכולת כזאת. מילה טובה לקהלים של 2 הקבוצות עם תפאורות נהדרות ויופי של תצוגה(יחסית לזה שחיפה הביאו לנו 2 יציעים כשבמשחקי חוץ אנחנו מביאים להם 4 שומעים אותנו בחלקים קטנים המשחק).

8. חל יל Member

סוד הקסם פשוט
    תלך אחורה בעמודים של חיפה ותראה מה אמרתי בחודש יולי לגבי דאבל ירוק
    אני כעת רחוק משחק וחצי מפגיעת העונה באירופה וזה יקרה

יותר מדי מזל היה לחיפה העונה בגביע [פנדלים, דקה 117 וכו] ,מה שלא קרה מעולם
    ובליגה ,דווקא בעונה הכי חלשה שלה מבין הגדולות של תחילת ה2000 היא הכי פחות גורעה משאר הליגה

העונה לא יעזור כלום, הדאבל הוא של חיפה! ברכות...

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי יש לו כדור בדולח...אני דווקא עכשיו יותר מתמיד חושש. אנחנו מכירים את הפועל ת"א...אני פתאום מקבל פלאש באקים מהניצחון שלהם העונה בטדי. לדעתי זה בדיוק הלך בצורה הזאת.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו מה אמרתי? שחם נתן למאיר לוי שוחד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    את האמת, ברגע שקבוצה אחת משחקת ככה עניין הפנדל בשבילי כבר לא מזיז. אפשר להתחיל עכשיו לנצח לבכות על השריקה שלא הגיעה, אבל מה זה שווה? הגענו למספר הזדמנויות אדירות ולא ניצלנו אותן, אם מכבי חיפה מפסידה את המשחק הזה היא צריכה להאשים רק את עצמה. במחצית הראשונה הפועל ת"א שיחקה כמו קבוצת מרכז טבלה, אם לא מנצלים הזה אז החוק היבש אולי בסופו של מנצח. כולנו יודעים מה קורה כשלא מבקיעים...?

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לי המשחק הזה מזכיר את המשחק הנוראי בטדי בו בית"ר כמו חיפה הייתה צריכה לנצח 0-5 והפסידה לבסוף.
    כרגע פנטיני בתפקיד יצחקי למרות שלא היה מזיק לחיפה חלוץ שיודע לתת גולים.

12. קובי ברייאנט Member

חיפה מובילה 1-0 משער של קטן וקרובה לאליפות!

13. חל יל Member

אמרתי לכם לא להיות מודאגים?
    הדאבל סגור
    כולם ב26.5 בחוף דדו!!

14. אבו Member

אוי הפועל ת"א. אני בכלל מהצד של היריבה העירונית של מכבי חיפה, אבל שהפועל ת"א משחקת ככה, במשחק העונה, במשחק הכי חשוב שלה העונה, במשחק שדי ברור שממנו תצא האלופה- ככה היא נראית? איפה טיפת התלהבות? טיפת כדורגל?! קיבינמאט. מכבי חיפה באמת משחקת נהדר, קטן פנמנולי. עדיין, מפה ואיך שהפועל ת"א נראית- פשוט לא ייאמן. איך אפשר להופיע ככה בכלל למעמד כזה.

העיר חיפה שולטת השנה בכדורגל הישראלי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx מקווה שבית"ר תעשה משהו בגמר, אבל את האליפות הם סגרו.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאתה בפיגור של 2 נק' מהמוליכה ואתה פוגש אותה ומשחק מבוקר זה התוצאה.
    הפועל הייתה חייבת לשחק פתוח כמו חיפה , העונש של המאמן הבונקריסט הגיע , מכבי חיפה אלופה .