מחזור 31 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏1/4/04.

1. ArsenalFan Member

סאות'המפטון מכסחת את וולבס במולניו 4:1 ושולחת אותה כמעט בוודאות בחזרה לליגה הראשונה. ג'יימס ביטי העלה ל-1:0 עוד במחצית הראשונה, וקלאוס לונדקוואם הכפיל את התוצאה בדקה ה-58. הנרי קמארה השיב תקווה לזאבים בדקה ה-72, אך קווין פיליפס בפיניש קטלני כבש צמד (89, 90+) וסוטון כובשת ארבעה שערים לראשונה אחרי הרבה זמן.

http://news.bbc.co.uk/media/images/40000000/Xxx/_40000519_soton_beattie300_300.Xxx
    ביטי חוזר לכבוש, וולבס בדרך למטה

ניוקאסל מנצחת את אברטון 4:2 וחוזרת למקום הרביעי. קרייג בלאמי העלה ל-1:0 בדקה ה-5, אך גראבסן השווה 7 דקות אח"כ. קיירון דאייר כבש את הראשון שלו העונה בדקה ה-21, וניוקאסל ירדה למחצית עם 2:1. בדקה ה-52 אלן שירר חזר לכבוש והעלה ל-3:1. ג'וזף יובו סידר כמה דפיקות לב לסר בובי רובסון ולאוהדי המגפייז בדקה ה-83, אבל שירר כבש את השני שלו בדקה ה-90 וחתם את ה-4:2 של ניוקאסל.

http://news.bbc.co.uk/media/images/40000000/Xxx/_40000501_newc_martyn_245_245.Xxx
    מרטין מחפש את הכדור של דאייר, ומוצא אותו ברשת

מידלסבורו ניצחה 2:0 את בולטון בשחזור גמר גביע הליגה. קווין נולאן בשער עצמי (10) וג'ונתן גרינינג כבשו לבורו. פולהאם ובירמינגהאם סיימו ב-0:0 מאכזב בלופטוס רואד, שפועל לרעת שתיהן בשאיפותיהן להגיע לאירופה.

http://news.bbc.co.uk/media/images/40000000/Xxx/_40000551_fulh_laz300_300.Xxx
    לזארידיס ומלברנק מסיימים בתיקו מאופס

http://news.bbc.co.uk/media/images/40000000/Xxx/_40000591_midd_okocha300_200.Xxx
    ושוב ז'וניניו מנצח את אוקוצ'ה

וצ'לסי? היא מנצחת את טוטנהאם 1:0 מהשער של הסלביינק שמשלים שבוע מדהים, והרוסים מצמקים את הפער מארסנל ל-4 נקודות, כשביום שלישי היא בהייבורי לגומלין רבע הגמר בליגת האלופות מול ארסנל חבולה אחרי הפסד מאכזב בחצי גמר הגביע. סיפור האליפות סגור? בולשיט.

http://news.bbc.co.uk/media/images/40000000/Xxx/_40000531_tott_hassel300_200.Xxx
    הסלביינק שוב מביא לצ'לסי 3 נקודות

2. רפאל Member

למרות שלארסנל יש משחק לסר זה פעם ראשונה שאני מתחיל לתאר את צ'לסי שלי לוקחת את אליפות אנגליה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. Julian Joachim Member

אני מאוד מרוצה מכך שהצמרת מנצחת את התחתית. כמה שיותר קבוצות שמסתבכות במאבקי התחתית - המצב של לידס יותר טוב.

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבטחתי משחק עם הרבה שערים? קיימתי. יובו אמנם כבש אחד, אבל אני מנחש שהוא היה אחראי ליותר מאחד מהשערים של ניוקאסל...
    אגב אני לא בדיוק יודע מה מצב טבלת מלך השערים, אבל יש לי תחושה חזקה ששירר נצמד שמה חזק להנרי.

5. ArsenalFan Member

הנרי- 22, שירר- 21. ובפסחא הם נפגשים בסנט ג'יימס' פארק, כשדי ברור מי מביניהם בכושר טוב יותר.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל הכבוד על הניצחון החשוב הזה, אבל עם כל הכבוד סיפור האליפות גמור ועוד איך גמור.
    ארסנל תאבד נקודות נגד פורטסמות'? כן בטח... היא שוב תטייל עם עוד איזה חמישייה עזבו, בלי קשר למה שקרה היום בגביע האנגלי ארסנל בליגה נראית שונה והאופי שלה בליגה הוא חזק כמו שור והיא פשוט לא תאבד את האליפות הזאת, אין מצב. היא תסיים עונה בלי הפסד בליגה, כבר אמרתי את זה מיליון פעם.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם בשביל הידע ליחרן שני המשחקים הבאים שלנו הם ביום שישי בבית מול ליברפול, שאותו אנחנו אמורים לנצח אבל הוא ממש לא באנקר, ויומיים אח"כ (!) בסט. ג'יימס פארק מול ניוקאסל, ששם אף קבוצה לא מנצחת, ואני לא רואה איך אנחנו בדיוק משנים את זה ביכולת הנוכחית הפתטית שלנו. אז אנחנו אומנם עדיין פייבוריטים לזכות בתואר, אבל צ'לסי עדיין בתמונה....

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

די להנמיך ציפיות. ליברפול בבית זה חייב להיות באנקר בריבוע. נראה לך שארסנל שלא הפסידה כל העונה תפשל נגד ליברפול האומללה בבית??? וניוקאסל בחוץ זה כבר יותר קשה ותיקו פה ייספק נראה לי את ארסנל. והכל בתנאי שצ'לסי תנצח את כל המשחקים שלה?? נראה לך שזה יקרה? לי לא ממש. לא כי אנחנו לא טובים פשוט היציבות של צ'לסי דורשת שיפור מיידי.

9. ArsenalFan Member

חוכמה לתת את פורטסמות'. ומה יישאר לצ'לסי חוץ מביקור באולד טראפורד שבו מנצס'טר יונייטד תשמור על הרגליים לגמר הגביע?

לירן, כדאי במיוחד לזכור שביום שלישי הקרוב אנחנו מול צ'לסי בליגת האלופות. תאר לעצמך מצב שבו צ'לסי מעיפים אותנו, את הביטחון העצמי שהם יצברו מנצחון כזה, את האפקט הפסיכולוגי עלינו אחרי שלושה ימים איומים שכללו הדחה משני גביעים. איך אפשר לומר שלצ'לסי אין שום סיכוי שבעולם? אם זה קורה, זה משבר ענק שקשה לצאת ממנו, ואני לא ארצה לדמיין את המשך העונה שלנו...

המשחק היום בגביע מדגיש יותר מכל באיזו יכולת גרועה אנחנו מגיעים לישורת האחרונה, יותר גרועה מהשנה שעברה. והיכולת הזו נמשכת עוד מהמשחק מול בולטון.

יציבות?! מאז ההפסד לארסנל בברידג', צ'לסי ניצחה את כל המשחקים שלה בליגה, וגם שיפרה את היכולת שלה, בעיקר בהגנה. מה עוד אתה רוצה?

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/04
  10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אלך יותר אחורה לצ'רלטון... גם אז שיחקנו גרוע בבית ונלחצנו אחורנית בדקות האחרונות כמו מול בולטון.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדי גם לצ'סלי נשאר משחק בסט ג'ימסס. אל תשכח את זה, כי אני לא שוכח ואני מאוד מאוד מאוד מחכה לזה בשביל לנקום..... גם למשחק מול ארסנל אני מחכה בשביל לנקום, אבל ה3-2 לפחות היה משחק טוב (והוא היה בראש השנה), שבראמבל (כמה מפתיע... לא יכול להיות שהוא...) שמה איבד כדור בצורה עלובה להנרי שכבש....

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אולי אתם לא מצליחים לעשות את ההפרדה בין הגביע/צ'מפיונס לליגה, אבל ונגר והקבוצה יודעים לעשות את זה מצויין ויעשו את זה במקרה שארסנל תעוף מהצ'מפיונס. הם ידעו שכל מה שנשאר להם זה הליגה ולא יתנו צ'אנס לצ'לסי הם יטרפו כל קבוצה שתבוא ותיקח את האליפות הזאת (בצדק מוחלט). אני לא רואה השפעה של אירופה על הליגה.

והיציבות שאני מדבר עליה זה באופי של הקבוצה. אולי כרגע יש תקופה טובה אבל בא נחכה עד סיום העונה ושנראה איפה צ'לסי תשמיט נקודות נדבר ותראה למה התכוונתי.
    ומנצ'סטר ממש לא יפתחו רגליים, הגמר גביע הם לוקחים בהליכה ככה שאין להם ממש מה לשמור על הבריאות שלהם והם ירצו בכל זאת את המקום השני.

13. ArsenalFan Member

זה מה שנשאר

ארסנל
    פורטסמות' (ח)- עדיין לא נקבע תאריך
    ליברפול (ב)
    ניוקאסל (ח)
    לידס (ב)
    טוטנהאם (ח)
    בירמינגהאם (ב)
    פולהאם (ח)
    לסטר (ב)

צ'לסי
    מידלסברו (ב)
    אסטון וילה (ח)
    אברטון (ב)
    ניוקאסל (ח)
    סאות'המפטון (ב)
    מנצ'סטר יונייטד (ח)
    לידס (ב)

עכשיו אתה בטוח שלארסנל יש משחקים יותר קלים? בוא לא נשכח באיזה כושר אנחנו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/04
  14. Julian Joachim Member

וואלה שכחתי שעוד לא שיחקנו מול צ'לסי פעמיים...

אני מוכן להמר שצ'לסי תפסיד את האליפות במחזור האחרון.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פורטסמות' בחוץ - מידלסברו בבית? מידלסברו יותר קשה
    ליברפול בבית- אסטון וילה בחוץ? אותו דבר לא?
    ניוקאסל חוץ- אברטון בית? ניוקאסל יותר קשה
    לידס בית- ניוקאסל חוץ? ניוקאסל
    טוטנהאם חוץ- סוטון בבית? טוטנהאם
    בירמינגהאם בית- מנצ'סטר בחוץ? מנצ'סטר
    פולהאם חוץ- לידס בית- פולהאם יותר קשה

ולארסנל יש עוד משחק ביד.

אז מבחינת קושי אין יתרון בולט לאחת הקבוצות למרות שהייתי אומר שלארסנל יש יתרון קליל ביותר. הפער כרגע 4 אבל תסתכל על זה כעל 7.