מחזור 31: ליברפול ובולטון בקרב על הכרטיס לאופ"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏31/3/05.

1. Hammers Fan Member

יכול להיות, אבל אם היציבות של אברטון השאירה אותה במקום הרביעי 31 מחזורים, אז למה שהיא לא תשאיר אותה שם עוד שבעה? במיוחד עם המשחקים היחסית קלים שנשארו לה עד סוף העונה- ברומיץ', פאלאס, פולהאם, ברמינגהאם, ואיך שניוקאסל נראית עכשיו גם היא לא יריבה קשה במיוחד...

ואגב ניוקאסל, אם הייתי אוהד הייתי קובר את עצמי היום. במקום סונס הייתי משעה על המקום את דאייר ובוייר עד סוף העונה ומציב את שניהם ברשמית ההעברות. אני לא יודע אם אי פעם היה כזה ביזיון על הדשא של הפרימיירשיפ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. toon-UPON-tyne Member

היה מספיק.... לה סוקס ובאטי הלכו מכות בליגת האלופות אם אתה זוכר ולדעתי הקונג-פו של קנטונה הרבה יותר מביש, אבל בסה"כ אני במקום סונס הייתי מתפטר, באמת שהוא לא האיש המתאים לתפקיד. בכל מקרה הוא גם הגדיל את הקרע לדעתי כשהוא הביע תמיכה מפורשת בדייר, גם אם לדייר חלק פחות בזה, לא מצדדים באף אחד בפומבי...

3. Hammers Fan Member

הרגע ראיתי את מסיבת העיתונאים. שני השחקנים מתנצלים בפני כל העולם מלבד אחד כלפי השני. זה נראה כאילו המורה מכריחה שני תלמידים בכתה ג' שהלכו מכות להתנצל מול כל הכיתה...

http://news.bbc.co.uk/media/images/40988000/Xxx/_40988675_presser300.Xxx

4. KirkH Member

לא יודע מי יותר עלוב בכל הסיטואציה. השחקנים עצמם או הקבוצה...

מה זה לעזאזל "אם עוד פעם אחת הם יחזרו על מעשה שכזה - והם סיימו את דרכם במועדון"?!? כאילו מה, דייר ובוייר לא ידעו עד היום שלא ראוי ששני שחקנים מאותה קבוצה ילכו מכות באמצע משחק? בגלל זה הם יוצאים בזול?

אם התאורים שמדברים על זה שבהתגוששות הזו היה רק צד אחד תוקף - בוייר, וקירון דייר באמת לא היה קשור לעניין, ניוקאסל צריכה לבעוט את לי בוייר מהקבוצה היום, ולא לחכות עם העניין הזה עד אחרי הבוררות בהתאחדות או אפילו לסוף העונה. אם הפירסומים הללו מגמתיים ולדייר היה חלק זהה לזה של בוייר - הבייתה, שנייהם, ועכשיו...

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי בוייר פשוט מזיק לקבוצה. מילא שהוא משחק על הפנים, אבל כנראה שהקפריזות שלו עדיין לא עברו מהעולם ויש לבעוט אותו לאלף עזאזל. אני כל כך מודה לאלוהים שבסוף לא החתמנו אותו כשווסטהאם שחררו אותו.

כמו שאמרתי, ניוקאסל צריכה לעזות מהפכה , גם קיירון דייר עלה הרבה לכורות העונה ולא מהנסיבות הנכונות. אני בטוח שזה לא רק בוייר בכל העסק הזה, ומועדון שפוי היה מעיף את שניהם לעזאזל. דברים כאלה לא צריכים לקרות בכדורגל.

6. orend84 Member

על מה הם רבו לא ממש הבנתי תאנגלית שלהם במסיבת עיתונים...

7. orend84 Member

מי זה לה סוקס? אולי גראהם לה סו?

8. KirkH Member

בוייר לא רצה להחזיר לקירון את הבובת בארבי (קן?!?) שלו.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

בוייר רחוק מלשחק על הפנים. הוא אומנם לא משחק כמו באותה עונה ענקית שהייתה לו במדי לידס (תכלס הוא לא שיחק ברמה כל כך גבוהה לא לפני אותה עונת צ'מפיונס וגם לא אחריה, ככה שזה לא ממש מפתיע). אבל לי בוייר כן היה אחד הגורמים החשובים בהתאוששות של ניוקאסל אחרי פתיחת העונה המבישה שלה בליגה.
    עד שדאייר נזכר להתעורר לפני שלושה שבועות ולפתוח אחר כבוד את העונה, בוייר היה אחד הברומטרים של ניוקאסל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/05
  9. Hammers Fan Member

אנחנו בזמנו העפנו את ג'ון הארטסון שבועיים אחרי שהוא בעט באייל ברקוביץ', ולמרות מחאת האוהדים המסורתית שכללה את קריאות ה"מה נעשה בלי החלוץ הטוב ביותר שלנו?" בסוף הסתדרנו, מצאנו את פאולו די קאניו (שהסתבר כשחקן הרבה יותר משמעותי) ואפילו סיימו במקום החמישי. מי שמפחד לקחת סיכונים בנושא המשעתי, דינו להענש שוב על אותו רקע.

נקווה שסונס לא יהיה פחדן ובקיץ יזרוק את בוייר (ואולי גם את דאייר) בדיוק כמו שזרק את בלאמי.

10. Hammers Fan Member

הם לא דיברו על זה במסיבת העתונאים.

אבל ממה שהבנתי בוייר קרא לדאייר עצלן, דאייר לא נשאר חייב, קילל אותו ומשם הכל התפרץ.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/05
  11. orend84 Member

חחח שתיהם על הפנים העונה!!

12. קינג לדלי Member

ווסט ברום ניצחה את אברטון סיבכה את התחתית וקרבה את ליברפול לליגת האלופות.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבאגיז רושמים נצחון שני רצוף, שוב על קבוצה שמדורגת גבוה ונמצאת בפורמה טובה, אחרי צ'רלטון הקורבן התורן הוא אברטון, עם 0-1 קטן משער של זולטאן גרה ההונגרי (שגם כבש מול טוטנהאם העונה). אגב, רוברט ארנשאו שעלה מהספסל ודפק שלושער מול צ'רלטון שוב פתח על הספסל, אבל הפעם לא שיחק.

14. Hammers Fan Member

לא יאומן. המשחק הזה פתח מחדש את התחתית והמאבק על ליגת הלאופות לאחר חודשים שחשבנו שהכל סגור. אם ברום נשארת בליגה היא לא רק תחולל סנסציה אדירה, אלא תהפוך להיות הקבוצה הראשונה אי פעם בהיסטוריית הפרימיירשיפ שהייתה במקום האחרון בכריסמס ונשארה בליגה.

15. מכבי חיפה אהבת חיי Member

בע''ה בולטון יעלו לליגת אלופות למרות שאופ''א זה טוב בשביל קבוצה בסדר גודל כזה
    במיוחד זה יעזור לטל בן חיים בקריירה שהוא,קריירה טובה יש לו עתיד מבטיח
    אבל הייתי מעדיף את בולטון במוק' אלופות