מחזור 32 בלאומית: הפועל רעננה עולה לליגת העל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏22/5/09.

1. Love Is Red Member

לא יאמן, חיפה היא האלופה הכי עלובה שראיתי בעולם, מי שמע על קבוצה שזוכה באליפות וחוטפת תבוסה של 7-1, פשוט מוזר ומכעיס!

אני מקווה שבתי הדין של ההתאחדות יוריד להם שתי נקודות ושהם יפסידו עוד משחק ושבאר שבע תנצח עוד משחק וככה באר שבע תזכה באליפות וחיפה יאכלו סרדינים (גם זכייה של עכו באליפות לא תגרום לי לעצב) העיקר שהחיפאים לא יזכו באליפות, יאללה בית הדין של ההתאחדות!

2. אבו Member

איזו חובבנות, ממש שחזור של השביעייה ההיא בכפ"ס אחרי האליפות הגדולה. Same old crap, לא משנה כמה שנים יעברו, הכדורגל הישראלי יישאר אותו דבר. קצת כבוד למקצוע, אין מילים.

3. Ariel Member

יש בפארק רעננה הממוקם צפונית לעיר מגרש כדורגל שעומד בתקני ההתאחדות למשחקים בליגת העל, הבעיה היחידה היא להרים שם יציעים ותאורה. אם אינני טועה מדובר על אותו המקום בו לפני מספר שנים היה הפרויקט להקמת איצטדיון כדורגל שהופסק באמצע עקב בעיות במזומנים. הדבר היחידי שהספיקו היה המגרש עצמו.
    זה בערך כמו הסיפור עם המגרש של עכו.

באשר לתבוסה של הפועל חיפה, אני מצפה בכיליון עיניים למטעמיו של יואב כץ מהנעשה שם. ללא ספק צפויה לנו חגיגה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/09
  4. קטלוני Member

אני לא מבין מה אתה רוצה.היום לעכו באה הפועל חיפה עם כמעט כל סגל הנוער וברור שזה מה שיקרה.

יש מישהו שאפשר לזכור ככישרון?

5. קטלוני Member

מתי לקחת אותך מהגן?

למה יש לי הרגשה שאם זה היה קורה לכם כשאתם עליתם עם הנוער לא היית מוציא מילה על חוסר ספורטיביות?

6. הרצליה Member

שום פתיחת רגליים ושום דבר, למה שהם יפתחו רגליים ביום שבו הם חוגגים את העלייה שלהם, לעיני הקהל שלהם שבא לראות אותם?
    ועוד למי???? הפועל רמת גן למכבי הרצליה???????? מדובר בשתי הקבוצות הכי מסוכסכות מכל הקבוצות בליגה הלאומית.
    הפועל רמת גן שיחקה היום בהרכב מלא להוציא את רפי כהן.
    קובי חסן,דאטורו,מור גולן,צ'אקנה,אסי דומב,אבי סופר,שי רביבו,בן-עמי, איזה מכירה ואיזה נעליים?

מכבי הרצליה במחצית ראשונה חלומית.
    במכבי הרצליה משחק השחקן הכי גדול ששיחק אי פעם בליגה השנייה, אלן מסודי גבירותי ורבותיי!! 3 בישולים ענקיים לגבאי ואלי ביטון.
    אלי ביטון במשחק הכי טוב שלו בשלוש השנים האחרונות, השער השלישי פשוט חלום מזווית אפס לרשת הגבוהה, ענק!!!!

זה הפוטנציאל של מכבי הרצליה, היום הוא התפוצץ.
    על זה אני מדבר כל העונה, יכולת כזו הם שווים!!!
    שום מכירה ושום נעליים.

אגב כדי שבלוד ישבו בשקט ויסתמו את הפה, אפשר לחשוב שהם לא ניצחו את הפועל רמת גן בשבוע שעבר.
    יאללללה אפשר לנשום הרבה אוויר, שבת שלום לכולם.

ולפני שאני שוכח, ברכות להפועל רעננה.

אף פעם לא ראיתי ששאלת, השם זה עמית.

7. Spanish Weapon Member

תפסיק לבלבל את המוח,הקבוצות שלי ושלך עלו ליגה כבר לפני שני מחזורים.
    הפועל ב"ש עלתה לשחק עם הרכב ראשון ברובו והפועל חיפה עלתה לשחק עם הנוער(לפי מה שאתה אומר)
    אז איפה בדיוק הספורטיביות של המועדון הדגול שלכם?
    למה ב"ש יכולה לשחק על הכבוד וההיגנות במשחק חסר חשיבות לחלוטין והפועל חיפה הדגולה לא יכולה?
    דורה יכול לספר עד מחר עד כמה חשוב לו להיות מקום ראשון ולשמור על טעם טוב בפה עד סוף העונה
    אבל המשחק היום מוכיח שאתם מועדון קטן באופי שלכם שמנוהל ע"י אנשים קטנים ולא מקצועיים.
    אגב,אם השביעייה היום לא מדליקה נורה אדומה אצל אף אחד (כן,בטח) אז מה נאמר ומה נגיד על ערן
    לוי שמקבל אדום בדקה ה50? האם חיש פתע נדלק במר לוי ניצוץ העצבים במשחק כל כך זניח וחסר
    חשיבות שכזה? האם גם העובדה הזאת לא מעוררת חשד?

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. בואו נהיה כנים. מבחינת העלייה (למעט המאבק שהתנהל עד היום בין אחי נצרת לרעננה) הכל היה סגור.
    מגיעה מילה טובה לדורה על העובדה שהוא שיתף צעירים. לא יודע מה בדיוק התקלקל, לא יודע מה בדיוק גרם לתבוסה, אבל אם כל הכבוד לתוצאה האסטרונמית, אם חיפה תרוויח מהמשחק היום שחקן צעיר אחד לשנה הבאה, היא לטעמי הרוויחה.
    הליגה נגמרה, הפועל חיפה זכתה באליפות, בשנה הבאה כל העולות יתחילו עם אותו מספר נקודות, ולכן אין מקום להעלות את ההרכב החזק ביותר. יש בהחלט מקום להעלות צעירים (לא 11 שחקני נוער שזה אכן מוגזם ויכול להביא לתבוסות אלא 3-4 שישחקו ליד הוותיקים ואנשי הפועל חיפה יוכלו לבחון אותם).
    אני תמיד טוען שלשחק עם צעירים (ושוב לא מדבר על הרכב של 11 צעירים ) עדיף הרבה פעמים על ההרכב הראשון שמבחינה מנטלית לא פעם לא מגיע למשחקים כמו היום.

2. ושוב גיא לוי הוכיח שהוא פשוט לא מקצוען לרמות הגבוהות, שטובתו האישית, הרזומה של המקום הראשון או המקום השני, חשובים מעתיד הקבוצה.
    משחק לפני אחרון של העונה, מול היורדת קריית אתא, ורק דור דוידי פותח בהרכב מרשימת הצעירים של באר שבע. נעלמו עקבותיו של משה אסולין שפתח בשבוע שעבר (יודעי דבר מוסרים שהוא נמצא בסביבות הדקה ה90), נעלמו עקבותיו של יוסי אלקיים (מוסרי דבר מסרו ששחקן מבוגר בן 33 שלא יהיה כאן בשנה הבאה ועונה לשם אורן ניסים נכנס במקומו), ונעלמו עקבותיו גם של רפי עמוס (מוסרי דבר אומרים שאחד בשם חנן פדידה נכנס לפניו).
    שוב יש להגיד תודה לגורמים השונים שגילו לנו מהי דרכו האמיתית של גיא לוי עכשיו.
    נשארו 90 דקות לסוף כהונתו של אדון גיא לוי, שהוכיח שכמו הרבה מאמנים שהיו כאן לפניו הוא בינוני, לא יותר.

נשאר רק להקדיש לגיא לוי את השיר של אריק ברמן שמתאר אותו יותר מהכל:

הכל מסביב בינוני, מי אני? אנונימי אני.
    מה אני? בינונימי.

"מגיע לך מזל-טוב, יש כבר תאריך?
    מי זה, אולי במקרה מישהו ששנינו מכירים?"
    "לא, למדנו יחד באוניברסיטה,
    הוא ממש מקסים וגם עשר במיטה!"
    "אז מה, האהבה פורחת וכל החרא זה?"
    "בחייך, אהבה זה לילדות בנות שבע עשרה,
    הוא מכין ספגטי מצויין וההורים שלו טחונים
    וחוץ מזה, אני עכשיו בחודש השני...".

מה אני? בינונימי אני.

"אח שלי מה קורה? וואו שנים!"
    "כן, מצאתי משהו טוב, אתה יודע... מחשבים,
    לא עושה כלום כל היום, משחק בסוליטר,
    גם הזמן טס, עובר ממש מהר.
    מה איתך תגיד, חשבת על זה כבר?"
    "כן, נראה לי שאני רוצה להיות זמר"
    "זמר? אחי עזוב אותך מחלומות מטורפים,
    כמוך יש בשקל כמה אלפים!"

מה אני? בינונימי אני.

"לאן אתה בדיוק חושב שאתה הולך?"
    חשבתי, אתה יודע, לצאת קצת לחפש"
    "בחוץ זה בית-משוגעים דפוק אחד גדול,
    דוחפים לך שתן בסירופ אקמול!"
    "שתן בסירופ אקמ...מה אתה אומר...
    ואיך, תגיד לי, זה באמת עוזר?"
    "תצחק, תלך לחברים ההומואים שלך,
    עוד תחזור עם הזנב מגולח אל הצבא!".

מה אני? בינונימי אני.

9. ENGLAND Member

חזרתי מהמכתש.
    אין הרבה מה להגיד רמת גן עלו עם ההרכב הכי חזק חוץ מרפי כהן וממוסא שעבר ניתוח.

רמת גן באו אדישים בתחושה של אחרי עלייה, והרצליה באו להילחם.
    זה מה שגרם לתוצאה היום

10. הפועל_23 Member

קפצתי לביקור והגעתי למשחק זוועה של הפועל ר"ג.
    המשחק בודאי שלא מכור כי בגלל שזה חגיגות העלייה היום (שאגב התקיימו ,למרות התוצאה) ואתם תראו שהשחקנים יחטפו קנס רציני ולהערכתי רוב מי שתוכננו להמשיך פה גם לא ימשיכו פה שנה הבאה בגלל הביזיון שהיה היום .

אגב זה לא נכון שזה ההרכב הכי חזק כי עלינו בלי רפי כהן, בלי קובי מוסא (ניתוח), וכמובן בלי השחקן הכי טוב שלנו העונה וויליאם סוארז (צהובים).
    וויליאם סוארז הוא אחד השחקנים הטובים שראיתי בר"ג בחיי והוא יותר מחצי קבוצה.

הרצליה שיחקה מצוין וגם ניצלה את זה שבשער עמד השוער השני שלנו שהוא חלש.

11. Don Joan Roman Member

ערן לוי תמיד היה בחור מוכשר מאוד עם פתיל קצר מאוד שקללה אחת לעברו יכלה לשגע אותו ולגרום לו להכות שחקן אחר באגרופים, כך שזה לא מפתיע שזה קרה לו היום כי אני מתאר לעצמי שאחריי הבטחת אליפות הליגה הלאומית משהו במשמעת התרופף והאדום שלו זה סימפטום לכך.

בנוגע לשביעיה אני בטוח שזה לא נעים גם לדורה וגם לאוהדים להפסיד בהפרש של שישה שערים אבל ההחלטה לעלות עם שחקני נעור היא לא כזאת גרועה כי בסה"כ זה נועד כדי לבדוק האם יש שם שחקנים שמתאימים להמשיך בליגת העל והתשובה היא כנראה שלילית, הפועל חיפה הוא מועדון מכובד וראוי להימנות על 12 קבוצות הליגה הבכירה אז בוודאי שעל 16.

12. הרצליה Member

ההרכב הכי חזק שהוא יכול היה להעמיד.

גם אנחנו שיחקנו בלי שי ביטון(אדום) ואסי משיח(פציעה) ונאלצו להסתדר עם דני אלברט המגן השמאלי וברק לביא הבלם כקשרים אחוריים.

13. אבי סנדור Member

וואוו כמה חיכית לרגע הזה,מכיתה ה' הלכתי לכל משחק בית שיכלתי והשתדלתי גם לכמה משחקי חוץ,ואחרי שחוויתי 3 עליות במגרש הקטן ברחוב ההסתדרות,ואחרי שכל החברים שלי צחקו עליי שאני הולך לראות את המועדון השכונתי הזה כל שבוע,הגיע היום רגע השיא וסוף סוף הקבוצה הספורטיבית בארץ הגיע לליגה של הגדולות.
    אני בטוח שכל הדיבורים על זכות הקיום של רעננה יעלמו אחרי שנשחק את המשחק שלנו והקבוצה שלך,כן כן שלך, לא תרד ליגה,או אולי תזכה באליפות בזכות זה ששיחקנו את המשחק עד הסוף,כמו שאנחנו יודעים,בקיצור אתם כבר תתרגלו להתראות בעונה הבאה

:aaa025: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

14. Ringo Member

לא ציפיתי למשהו אחר.
    לפחות אתה מגלה את פרצופך האמיתי. שאפו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

לכל אחד מהשחקנים היום יש כתם שחור גדול על ביזיון המועדון. אם ילמדו מזה- מה טוב.

15. AronB Member

בקשר לעלייה של רעננה, עם כל הכבוד מה אנחנו צריכים קבוצה כזאתי בליגת העל?
    וכנ"ל לגבי עכו והפועל ר"ג.
    סתם קבוצות חלשות שבטח ירדו ליגה ושהמתקנים שלהם מתאימים לליגה ת', על זה לוזון לא חשב?