מחזור 32 בלאומית: הפועל רעננה עולה לליגת העל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏22/5/09.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל טוב להפועל רעננה על העלייה לליגת העל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    הפועל חיפה עם תוצאה מבזה, שכל מה שהם עשו עד כה העונה מתגמד.

2. AronB Member

דרבי של פתח תקווה? אפילו את הפתח תקוואים זה לא מעניין.
    דרבי של ר"ג? מדהים ביופיו, אז איפה - במכתש או בוינטר?

להגדיל את הליגה ל-16, לחלק אותה ל-3, להוריד חצי נקודות ולהוסיף עוד זבל לליגה שכוללת כמות כזאת של זבל - זה לא שיפור.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביטלו את הקטע של לחלק אותה ל-3 ולהוריד חצי מהנקודות...

4. עכו_בדם Member

לעכו עונה הבאה לא יהיה מגרש, מכאן כנראה אתם מבינים שהאוהדים יתעצלו לבוא מכאן נובע שאין כסף .
    בשר תותחים, כן זה מה שחשבתי בהתחלה, עד שהבנתי מי השחקנים שחותמים בעכו בעונה הבאה .... :O

5. kfiros Member

כל עוד הקבוצה לא משחקת בעכו.. אני לא רואה אותה מושכת אוהדים גם בליגת העל. אפילו בימים שהקבוצה שיחקה בגבעת נפוליאון שהוא איצטדיון - לא איצטדיון, באו פי 2 יותר אוהדים בממוצא למשחק אפילו בליגה א', מאשר היום. אני מקווה מאוד בשביל הקבוצה הזאת שהיא תתחיל לשחק באיצטדיון החדש כבר במהלך העונה הבאה ועד שזה יקרה שלפחות יאושר לה לארח בנהריה וגם אם לא אז נשר. נצרת/קריית אליעזר/בית שאן או כל מקום צפוני אלטרנטיבי אחר הוא מתכון ל70 אוהדים במשחק בית, שזה בושה.

6. איגור .פ. Member

דרבי זה דרבי ,גם בליגה הכי מסכנה בעולם דרבי יעניין.ובדרבי יש תמיד משהו יותר מותח ומעניין.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני לוד מקבלת את מה שמגיע לה וזה ניצחון טכני על הפועל חיפה...

לא הבנתי למה ביטלו את העונש מלכתכילה, החוק קובע שבמידה ושחקן משותף שלא כחוק אז הקבוצה מפסידה טכני, ככה פועלים בכל הליגות לנוער וגם בהפועל חיפה עשו את זה אז העונש הוא הפסד טכני.

8. kfiros Member

על הנייר, זה מה שמגיע לה.
    אבל יש פה שתי בעיות.

בעיה אחת, היא ששנה שעברה הרצליה קופחה בקטע הזה ונדרשה למשחק חוזר. לא פייר אחרי אותו תקדים לבוא ולזרוק ניצחון טכני שבא נגד אותה קבוצה שהוותה את התקדים בעונה בקודמת- יש פה אי שוויון ברור.
    בעיה שנייה, היו צריכים להגיע להחלטה סופית מלכתחילה ולא לחכות שבני לוד תסתבך מתחת לקו האדום ורק אז לבוא ולתת לה את ה3 נקודות האלה, יש פה החלטה מאוד לא הוגנת בהיתוייה נגד קבוצות התחתית.

הפיתרון הטוב ביותר- משחק חוזר. כל פיתרון אחר הוא פתרון לא הוגן
    אני מבין את הכעס של הרצליה והפועל ירושלים.. במיוחד את של הרצליה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/09
  9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם שנה שעברה אני אמרתי וטענתי שיש חוק וצריך לנהוג כלפיו ושהרצליה אמורה לקבל טכני...

עכשיו היה יכול להיות מצב שאליפות בליגה לנוער הייתה מוכרעת בגלל שקבוצה קיבלה כמה נצחונות טכניים, אז מה היית אומר, שאליפות מוכרעת בגלל טכני ובית דין ודברים כאלה?

יש חוק,הפועל חיפה שיתפה שחקן לא חוקי, בני לוד צריכה לקבל ניצחון טכני, סוף פסוק.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

kfiros - חד משמעית, גם למכבי הרצליה היה מגיע לזכות מן ההפקר.מול בני לוד, הפועל חיפה שעלתה לשחק מולה העלתה הרכב לא חוקי. זה כמו שלקחו למכבי נתניה נקודה מול מכבי פתח תקווה לפני משהו כמו 6-7 שנים בגלל טעות שנעשתה בתם לב (מאז אבי לוזון הוא אחד השנואים ביותר על היהלומים) בכך שאחד מהשחקנים שלנו שותף למרות שגרר הרחקה מהעונה הקודמת או שהוא לא עבר ברשות לבקרת התקציבים. אני לא זוכר מי זה היה, אבל זוכר מאוד את המקרה.

לקיים משחק חוזר זה פתרון שתאורטית הוא לא הוגן. תאר לך מצב שבמשחק עצמו, למשל, שיחק אחמד סבע ושהוא נפצע אתמול, מה שמונע ממנו ליטול חלק במשחק החוזר. כדורגל זה משחק שמתפתח מרגע לרגע, משבוע לשבוע.

11. קטלוני Member

הבעיה בישראל שאפשר להתעלם מהחוק כשרוצים,נגד מישהו אחר כן להפעיל את החוק.

12. הרצליה Member

זה מה שכל כך מקומם אותי.
    רשמתי לא פעם ולא פעמיים שלבני לוד מגיע ניצחון טכני, אבל אם בעונה שעברה הם בחרו ללכת (עלאק) עם עיקרון השוויון שילכו איתו עד הסוף ולא רק כי מכבי והפועל תל אביב בעסק הזה.

אין דבר יותר נורא מחוסר אחידות, גועל נפש.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיא לוי חוצה כל גבול.
    מאמן הפועל ב"ש מתכוון לתבוע את אחד האוהדים בגין דיון שפתח עליו אחד האוהדים אחרי ההפסד להפועל חיפה.
    זה הדיון שהביא את גיא לוי מחשבה לתבוע את האוהד, אני קראתי פעמיים את ההודעה הזו ועדיין לא מבין למה אדון גיא לוי רוצה לתבוע את האוהד
    http://www.crazyred.co.il/forum/viewtopic.php?f=2&t=2208

המאמן הזה פשוט בדיחה , בדיחה עלובה . (מקווה שהוא לא קורא גם פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx )