מחזור 32 בלאומית: ק"ש קרובה לעלות אחרי 0:3 על כפ"ס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/4/10.

1. אשקלוניי Member

חחחח כולם פה הורגים אותי חחחחחחחחחחחחחח
    כולם מקנאים עכשיו באשקלון!
    קודם כל איפה כל אלה שלא נתנו לאשקלון שום סיכוי לאבק על העליה?
    יש לי כמה דברים להגיד לכולם פה:
    קודם כל נכון כפר סבא אולי קבוצה יותר גדולה מאשקלון אבל אשקלון הוכיחו שיש לה את הקהל הכי גדול בלאומית!!!! קודם כל אף אחד לא הביא העונה 1200 למשחק חוץ כמו שאשקלון הביאו לבת ים ותשאלו את אוהדי בת ים מה הלך שם. לקרית שמונה הבאנו 300 אוהדים וכפר סבא שבאו לשם ממקום 2 ויותר קרוב בהרבה לשם לא הביאו ככה אז תפסיקו לדבר שטויות
    כ"ס שכל העונה נמצאת בצמרת לא מילאו את האיצטדיון כמו שעשו אתמול 5000 אשקלונים ותשאלו את ה 30 אוהדים של רמה"ש שנבלעו בתוך הקהל המדהים הזה שהיה במשחק.
    ולאותו מגרש ברמה"ש באו 200 אשקלונים שנתנו שם עידוד בגשם שותף במשך 90 דקות.
    למרות שכל העונה היינו אמצע טבלה ומטה הקהל שלנו היה הכי טוב העונה.

ולגבי נס ציונה אני לא רוצה אפילו להתייחס אליכם אבל אני לא יכול אחרי מה שרשמתה פה.
    טוב אני לא יודע למה אתה מתכוון אבל אתה אומר מה מצפה לנו אצלכם? למה מה אתם יכולים לעשות? חכה שנגיע אליכם בוא נראה אם תדברו?? מלא כ"ס יכולים לדבר כי זה אצלם בבית ויבוא להם קהל אבל אני לא יודע מה אתה מדבר בכלל אני לא רוצה להתייחס לאוהדי נס ציונה כי אתה רק אחד מהם אבל מה אני יגיד לך לא כדי לך להתגרות בקהל שלנו.

לגבי המשחק נגד כ"ס, אני לא יודע מה יהיה שם ומי יעלה אבל אני מקווה שבסוף עונה שתי הקבוצות האלה יעלו לליגת העל כי מבחינת קהל רק לשתינו מגיע להיות שם.
    לא יודע באיזה תוצאה תיגמר המשחק אבל כמה שזילזלתה בקהל של אשקלון אני בטוח שאחרי המשחק אתה תשתנה ותודה שיש לנו קהל מצויין.

2. הפועל_כפר_סבא Member

כשחושבים על זה באמת שאשקלון הולכים לאבד נקודות בנס ציונה
    מה שאומר שתיקו מולם וניצחון על נס ציונה ויש עלייה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/10
  3. Number 8 Member

כל ההודעות הלא קשורות נמחקו. תתחילו לדבר על כדורגל ולא על שטויות אחרת גם הדיון יינעל.

שבוע טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/10
  4. הפועל_כפר_סבא Member

אתה צודק נאמבר 8
    אשקלונים חביבים אני מצטער! אני לא יודע מה עבר עלי, אני המום מעצמי, אנא סלחו לי בבקשה!!!

5. The best of The best Member

אני מכבד את כולם ולא חוזר בי מכלום ומשום דבר שאמרתי, הכל אמת, אני משתמש שמכבד את כולם ואומר מה שאני חושב, הכל על בסיס של כבוד, נכון שכעסתי אבל זה מותר לכעוס.

6. הפועל_כפר_סבא Member

גם אני לא מצטער על מה שאמרתי, אני רק מצטער אם האשקלונים המתוקים נעלבו כמו ילדות..
    אבל אשקלונים בואו נהיה קצת רציניים, שבוע הבא הולך להיות משחק קריטי לשתי הקבוצות: ניצחון שלנו והעלייה מובטחת ב-99.6 אחוז, תיקו גם יהיה סביר איכשהו בשבילנו ופחות בשבילכם ואילו ניצחון שלכם (מה שאני כמעט בטוח שלא יקרה) ואתם כנראה עולים.
    אם תצליחו לנצח את הפועל כפר סבא, קבוצה ביתית מובהקת השנה כשהיא יודעת שזה המשחק הגדול שלה + הקהל הביתי אז באמת שמגיע לכם לעלות.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/10
  7. איתי שכן-טוב Member

טוב, אז אחרי כל מה שקראתי פה הגעתי לכמה מסקנות.

1. למשחק נגד כפר-סבא כנראה תהייה מכירה מוקדמת באשקלון, ו-1500 הראשונים יזכו להיות במשחק. במידה והיה אפשר יותר, היו באים לפחות 3000. בעיר יש פשוט טירוף !!

2. נכון, האיצטדיון באשקלון לא בדיוק להיט מכל בחינה שהיא (חוץ מהדשא שנראה מצויין) אבל הוא מכיל כ-8000 מקומות.

3. אתמול היו באשקלון קצת יותר מ-5000 אוהדים! הכמות הכי גדולה של אוהדים העונה! וגם למשחק חוץ מול בת-ים באו 1200 אוהדים. לקרית שמונה הגיעו כ-200. וגם כשהמצב היה בזבל, לכל משחק חוץ באו לפחות 100 אוהדים!

4. הפועל אשקלון בפלייאוף העליון בזכות אבי לוזון, ולא סתם הוא היה אתמול במגרש באשקלון. גם גיא לוזון הצטרף אליו.

5. אני בכלל לא חושב שבת-ים פתחו לנו רגליים, אלא אם כן יש למישהו הוכחות מוצקות על כך! (נס ציונה, נדבר בפרטי).

6. כל קבוצה תתלונן על אי הצדק שנעשה לה. גם לנו וגם לכפר סבא לקחו 3 נקודות. ואני בטוח שכל קבוצה תתלונן על שיפוט וכו', פשוט כל אחד רואה את הדשא של עצמו. אבל אין מה לעשות השיפוט בליגה הלאומית הוא גרוע! ככה זה ששולחים שופטים זוטרים, למעט בודדים. אתמול ליאני הגיע לאשקלון והיה שיפוט טוב!

7. לא מבין את השנאה כלפי אשקלון.

8. יום שישי, 15:30, מלחמה על המקום השני ומי שתנצח בדרך לליגת העל.

שיהיה לכולם שבוע טוב!

8. הפועל_כפר_סבא Member

הולך להיות משחק ענק ביום שישי ולדעתי השיא של אתמול יישבר:
    4,000 ירוקים + 1,500 כחולים = 5,500 איש ומגרש מלא עד אפס מקום!

9. דמתק Member

לויטה לא מכיל 7?
    ויאלה סקציה מלחמה

10. burning soil Member

אני זוכר שבעונת הגלקטיקוס עם ברקוביץ', רוסו ונמני, כפ"ס
    אירחו את מכבי במחזור השלישי - ומרוב ביקוש לכרטיסים דיברו
    על אפשרות לפתוח "יציע עמידה" מאחורי השערים, כמובן שזה לא
    יצא לפועל בגלל שזה נוגד את התקנון.

11. Ariel Member

חבל להפוך את כל הכיף וההנאה מקרבות העלייה לריב אחד גדול.

למרות שישודר בטלויזיה, אנסה להגיע ל"לויטה" בשישי הקרוב. קשה לי להאמין שהמגרש יהיה מלא, אבל אווירה של כדורגל, ואפילו משחק טוב, יהיו שם ללא צל של ספק.

12. נועם אסולין Member

איזה ביזיון !
    לפי אתר האוהדים של הפועל כפר סבא, מחיר הכרטיס למשחק הוא 50 שקל, מחיר אחיד למבוגר ולנוער.. בזיון !!
    טענת ההנהלה היא שאוהדים יראו ב20 שקל תרומה לקבוצה..
    המחיר של הכרטיסים באשקלון הוא 30 שקל מחיר אחיד ומתלוננים פה על מחירים יקרים, מה זה צריך להיות 50 שקל נער צריך לשלם למשחק הזה בליגה לאומית ?!
    אני רוצה ללכת לראות את בית"ר בטדי שהוא המתקן הכי טוב במדינה אני משלם 40 שקל איפה נשמע דבר כזה??
    אני ממש רותח פה, כי לבסוף בכפ"ס יחלקו הזמנות לילדים ולכל מי שמקושר והיחידים שידפקו זה האשקלונים ...
    אין דברים כאלה, בזיון .. אני מקווה שזה לא יגרום לפחות אשקלונים להגיע למשחק.
    ואם באמת המחירים ישארו ככה גם לאוהדי כפ"ס אני חותם על זה שהאצטדיון לא יהיה מלא, כי בכל זאת בקהל של כפ"ס זה הרבה ילדים והרבה הזמנות ובס"כ גם מאשקלון באים הרבה ילדים..
    משפחה שרוצה להגיע למשחק הזה יוצאת בנזק.

13. הפועל_כפר_סבא Member

אסולין תרגיע ומהר!
    אחרי שכל העונה ההנהלה לא ראתה כמעט רווחים מכרטיסים ולאור העובדה שאלפי אשקלונים מתכננים להגיע ללויטה + כפר סבאים רבים שצפויים לבוא ובתוספת למצב הכלכלי הקשה של המועדון החליטה ההנהלה להעלות את המחיר ל-50 שקלים.
    מה קרה?? כולה 50 שקל, מדובר במשחק גורלי ביותר עם קהל רב מאוד שצפוי להגיע אז לכן אני מבין את ההנהלה וכך גם אתם צריכים ואם לא אז אתם יכולים להישאר בדרום.

14. איתי שכן-טוב Member

דווקא בגלל שזה משחק גורלי ההנהלה הייתה צריכה לבוא לקראת האוהדים ולהוזיל את המחירים. אבל כך או כך, לדעתי אנחנו נמלא את היציע שמוקצה לנו.

15. הפועל_כפר_סבא Member

אין מה לעשות אחי, שנים לא היה צפי לקהל חוץ רב כל כך כמו שאתם צפויים להביא ביום שישי, אני בטוח שאם המשחק היה מול רמה"ש אז המחירים היו נשארים כמו שהם.
    וחוצמזה אל תשכחו שהדבר פוגע גם בקהל הכפר סבאי ולא רק בכם אבל אין מה לעשות, זאת ההחלטה של ההנהלה וצריך לכבד אותה.