מחזור 32 בליגת העל: הכח ר"ג יורדת ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏18/5/07.

1. FelaKaT Member

ובוא אני אסביר לך משהו, חמודי.

פריצה אל תחומי המגרש היא עבירה על החוק ולמשטרה אין שום סמכות לאפשר לקהל לפרוץ למגרש.
    המשטרה כן יכולה לאפשר לקהל לרדת למגרש במידה והיא רואה שיש סכנה לאוהדים
    אז כן, ראש העיר שלכם ביקשה מהמשטרה לאפשר לקהל לרדת למגרש(בשביל לחגוג אופ"א, וואו!), והמשטרה לא אישרה. המשטרה איפשרה את הירידה רק לאחר שחששה לחייהם של האוהדים. המשטרה לומדת בסופו שדבר לקח, בטח אחרי המקרים של מכבי חיפה ובית"ר ירושליים, הם לא עילגים עד כדי כך.

לגבי המדורה, עוד עבירה פלילית, בדיוק כמו הדלקת אבוקה, רק שהרבה יותר חמורה.

:aaarofl:

אתה לא רציני, נכון? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רציני? נסה אותי.

אבל אנחנו לא פרצנו, אנחנו נכנסנו אליו בצורה מתורבתת. אם ביום חול (אמצע שבוע, נניח) יתחשק לקהל של מכבי נתניה לחגוג עם השחקנים בקבוצה על כר הדשא, יענישו אותנו? לא. אותו הדבר כאן, חיכינו שהשופטים, שחקני הקבוצה היריבה וכל מי שקשור לחלקים הטכניים במשחק הזה - ירדו מן המגרש ואז חגגנו עם השחקנים בצורה לגיטימית לחלוטין.

להדליק מדורה זאת עבירה פלילית? סבבה, שדניאל יאמר יגיש נגד האוהדים תלונה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

3. Don Joan Roman Member

נו טוב, שיהיה.
    אין לי חשק לויכוחים האלה, אני רק לא מבין איך לעשות מדורה בתוך האיצטדיון זה דבר נהדר ולא עבירה פלילית, כנראה שכשזה מגיע אלייך קצת יותר קשה להעביר ביקורת.

4. FelaKaT Member

תמשיך להתווכח, 2 קבוצות כבר "נענשו" על ירידה מתורבתת לכר הדשא וכבר הוכחתי לך שזאת עבירה גם אם השוטרים "מסכימים" בדיון הקודם.

בכל מקרה, גם המאבטחת שאיבדה את הכרתה חטפה מכות מהשוטרים?

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי. אומרים שהיא איבדה את ההכרה, לא אומרים איך. יכול להיות שהיא אסטמתית והאש לא עשתה לה טוב ואנחנו לא יודעים? אם היא איבדה את ההכרה כי ההמונים דרסו אותה בעת שנכנסו למגרש, אז סבבה, שיעמידו את הקבוצה לדין.

6. Dimitar Berbatov Member

כל הכבוד לנתניה על העפלה לגביע אופ"א, באמת מגיע לה. היא עברה כל-כך הרבה העונה ובכל זאת היא סיימה במקום ה-3 כאשר הציפיות היו מרכז טבלה. שאפו לעטר על שהרים את הקבוצה שהיתה בתקופה גרועה והביא אותם לצמרת הטבלה, שאפו לברקוביץ' שבנה את הקבוצה האיכותית הזאת וכמובן לאלי גוטמן שהביא את מארין הבלם הטוב בארץ שבלעדיו נתניה לא היתה איפה שהיא היום.
    בקשר למשחק עצמו, אהבתי את השער של אופיר חיים. יופי של חלוץ, קור רוח ליד השער וסיומת משולמת, ם זה היה אוקוצ'ה הכדור היה טס החוצה. לדעתי נתניה צריכה לבנות על אופיר חיים עונה הבאה, חלוץ מוכשר מאוד ואני מאמין שהוא יכול לשחק ברמות הגבוהות.
    גם שכטר נתן משחק מצוין, בישול נהדר לטגה וכמה מההלכים שמראים איזה שחקן מוכשר ונהדר הוא. המהלך שהוא עבר שם שני שחקנים ובע לחיבורים ואודה הדף היה מדהים.
    להכח מגיע לרדת, וזאת היתה רק שאלה של זמן אחרי התבוסה ההיא להרצליה 5-0. הכח התעוררה מאוחר מידי והחלה לשחק רק בסוף העונה ואז ראינו שהיא קבוצה לא רעה בכלל. להכח יש בסיס טוב כדילחזור לליגת העל אבל תמיד לרדת לליגה הלאומית אחרי שרק עליתה ממנה לפני שנתיים, קשה לעלות. כנראה שזה סופה של הכח, אני לא רואה את אורי ממשיך שם ומשם הדרך למטה קרובה מאוד.

אם כל הכבוד הנצחון של הפועל ת"א לא משקף כלום, כמו שההגנה של הפועל פ"ת נראת אפילו בית"ר נותנת לה חמישיה. אבל למרות הכל מלים טובות להפועל ת"א. אחרי הזכיה בגביע וכל האופוריה הם באו לליגה ונצחו כמו גדולים את הפועל פ"ת תוך כדי הצג כדורגל נהדרת. אבוקסיס כמו שהוא שחקן זבל נתן יופי של משחק עם שער נהדר (מי זוכר מתי הוא שם גול בבעיטה חופשית ופרגון גדול בבישול לגילי ורמוט. גם ורמוט נתן משחק נהדר ובכלל הפועל צריכה לבנות עליו לשנה הבאה, כשרון אדיר שעם המאמן הנכון יכול להגיע כמה שיותר רחוק. נאתכו הנהדר נתן יופי של משחק עם בישול יפה לדגו ובאדיר הראה שהוא הרבה יותר אפקטיבי בתור חלוץ עם כמה מהלכים יפים. אבל מי שהיה גיבור המשחק היה דה ברונו שכבש צמד ושער שלישי תוך 4 ימים וגם היה לא רחוק משלושער. תמיד טענתי שדה ברונו שחקן מוכשר מאוד שצריך לקבל את הצ'אנסים. שנה הבאה הוא חייב להשאר בהפועל, לא בהכרח כשחקן הרכב אפילו כשחקן ספסל אבל הוא חייב להשאר.

7. BeitaReaLiverpool Member

אני מחזיק מנתניה קבוצה טובה.
    השנייה הכי טובה בישראל, יותר ממכבי והפועל.
    הכח עם הגנה של בלרינות לא יכלה להשיג משהו.

--
    מה זה קשור אם אישור או לא, אסור להיכנס לדשא- זו עבירה פלילית.
    זה לא משנה אם חיכו 3 שעות או ישבו וסרגו כובעים לשוטרים, על עבירה פלילית צריך להיענש.

8. Nevermore Member

אם יש צדק בעולם אז שמרדיקוביץ' יבקיע ומהר. אני גם אסתפק באיזה החטאה גדולה של יוסי שבחון.

רק שמישהו יעצור את מחריב השידורים שלמה שרף...נמאסת!

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

סעמק חרא של שבוע.

גם הבועל מנצחת, גם נתניה מנצחת ורק אנחנו שצריכים את הניקוד כדי להישאר במקום השני מפסידים...
    וכל זה שבוע לפני הדרבי.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/07
  10. Igi Member

מחצית ראשונה משעממת ללא כדורגל, מחצית שנייה הזכירה לי את המשחק של חיפה בבלומפילד - אם לא קאלה, זה היה נגמר גם 4.

אני לא יכול להגיד שהפתיעה אותי החולשה של מכבי ת"א בהתקפה ובסיומת כי הקבוצה הזאת באמת צריכה חיזוק בקיץ.. חלוץ וקשר יצירתי.

11. Number 8 Member

משחק טוב של מכבי, היינו יותר טובים מבית"ר עד הגול ואז פשוט הפסקנו לשחק. בהזדמנויות הבודדות שהיו לנו אחרי הגול של בית"ר, החמצנו ברשלנות כמו הבעיטה של נמני שהיה חייב להבקיע.

ההפסד לא בא בטוב במיוחד אחרי שנתניה לוחמצת עלינו והפועל מנצחת, וכל זה לפני הדרבי הגדול. עדיין, אני גאה בקבוצה שלי ששיחקה פתוח, לא עשתה בונקר ועם קצת מזל היינו משווים וגם מנצחים.

מתחילים לספור את הזמן אחורה. עוד שבע למנייאק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/5/07
  12. הרצליה Member

לא אחד,שלושה חלוצים.
    מרדיקוביץ',ביטון ופרץ הביתה.

13. Igi Member

לא רק זה..
    במחצית הראשונה אמנם למכבי ת"א כן היו מצב או שניים של מרדיקוביץ'(מה התירוץ הפעם?) אחרי הכנסות כדור גאוניות, אבל במחצית השנייה.. גם כשהם כן הגיעו להתקפות, פשוט לא היה מישהו שיביא את המסירה הדוייקת.. אם הייתי אוהד שלהם הייתי יוצא היום מאד מתוסכל מהמחצית השנייה.

14. Nevermore Member

"הכנסות כדור גאוניות"...
    מסר לו עם הגב אל השער, הכנסת כדור גאונית זה מה שמסיקה נתן לנמני שהחמיץ ברשלנות(מישהו רוצה להמר מה שרף היה אומר אם זה היה שחקן זר? העיקר שנמני היה עייף...)

אה והכדור שני היה בעיטה מקרית של שטרית.

15. hod Member

עזוב את האיכות של ההכנות, מרדיקוביץ' החמיץ שערים כמעט בטוחים. נמאס כל הזמן לתרץ את זה במשהו אחר.
    טוב ונכון עשה קאלה שדרש העלאה במשכורתו.