מחזור 32 בליגת העל: מכבי חיפה זוכה באליפות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏22/5/09.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הגיע הזמן באמת .. אין סיבה לשדר משחק של שתי קבוצות שמזמן כבר הלכו לים.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל מה לשדר את העגלות האלה! אין לשחקנים האלה כבוד לא היו צריכים לשדר אותם אפילו בחצי משחק העונה!

3. Raulito Madridista

ביקרתי בחריפות את החלטת ההתאחדות בתגובה הקודמת שלי, אבל אני נאלץ לקחת חלק מהביקורת בחזרה, כי לרגע ברח לי מהראש שיש גמר גביע, וזה בלתי-אפשרי שמכבי חיפה תשחק ביום שני ולמחרת תשחק נגד בית"ר. אבל, זה לא פוטר את מקבלי ההחלטות מלחשוב על אופצייה טובה יותר. כשיש מאבק בין בני-יהודה להפועל על בלומפילד ואי-אפשר שהשתיים תשחקנה בשעה אחרת, אין ספק שהיתרון צריך להיות שלנו. באמת שלא היה קורה כלום אם היו מעבירים את המשחק של בני-יהודה לוינטר או משהו כזה, כי בינינו, הקבוצה לא מצליחה למלא את בלומפילד אלא במקרה הטוב חצי ממנו(וזה לא שאני לועג לקהל, יש לבני-יהודה קהל טוב ותומך, אבל צריך להגיד את האמת). מה שכן גם המשחק של הפועל איבד את העוקץ.

בשני המשחקים הקודמים בין מכבי פ"ת למכבי ת"א לא קיבלנו אפילו לא שער אחד. במשחק בבלומפילד היו עוד הזדמנויות מעטות, אך באורווה זה היה פשוט גועל נפש. מה גם שלקבוצות אין על מה לשחק(אני לא אתפלא אם נקבל שוב תוצאה מאופסת), כך שההחלטה של צ'רלטון מוצדקת לחלוטין.
    אגב, מבדיקה שעשיתי, מצאתי שדווקא בשתי העונות האחרונות המאזן של רוני לוי נגד מכבי ת"א הוא מצויין, ואילו בשלוש האליפיות הרצופות שלו עם חיפה, המאזן לא משכנע - ארבעה נצחונות, ארבעה הפסדים ותיקו.
    בשתי העונות האחרונות לעומת זאת מדובר בסיפור אחר לגמריי - שלושה נצחונות ושלושה תוצאות תיקו.

קראתי שקוזוקין יישחק היום כבלם לצידו של גרשון(בנאדו מוצהב - קלאסה, הוא עשה בשכל כדי לא לפספס את גמר הגביע), ומעניין לראות אם בתפקיד הזה הוא יותר יימצא את עצמו. כי בעמדת המגן הוא לא הרשים אותי יותר מידי. להתקפה הוא כמעט ולא תרם ובהגנה הוא היה קצת מהוסס. אני לא פוסל אותו חלילה, אבל בינתיים לא כל-כך התרשמתי ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/09
  4. Don Joan Roman Member

במשחק הקודם שהוא תופקד כבלם (בני יהודה 2:2), הוא היה לא רע אבל עשה 2 טעויות קריטיות,ב אחת הוא שבר את קו הנבדל של קובי מויאל ובשנייה הבעיטה של צעירי נדמה לי עברה לו בין הרגליים תוך כדי פגיעה באחת מהן מה שהטעה את קאלה והפך ל2:1, אבל עם זאת הוא הראה ניצוצות של בלם טוב, אני מאמין שככל שהוא יקבל יותר קרדיט כך מספר הטעויות שלו יפחת, מה שכן בגמר גביע המדינה אם כולם יהיו כשירים אסור שקוז'אק יפתח כי עם כל הכבוד והאהבה שיש לי כלפיו הוא אפילו לא ב50 אחוז מהרמה של בנאדו, גרשון ואלבארז.
    במשחק הזה אני מעדיף חוליית הגנה של גרשון, אמסלם, דנין וקוז'אק כשאלבארז יעלה במחצית או אם יעלה בהרכב שיוציאו אותו בסביבות דקה 60, אנחנו פשוט חייבים אותו בגמר לאור הכושר הטוב של קטן.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/09
  5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

צודק.
    לדעתי יש בכלל תחלופה טובה הרבה יותר מהכל; פשוט שאחת קבוצות התחתית האחרות תשחק בשני, ולא הכח מול הפועל ת"א, שעלולה לאבד את האליפות ולהפגין חוסר אכפתיות מוחלטת.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מוכן להתערב שבמידה והאוהדים יפרצו לדשא לעולם לא יופעל עונש ההורדת 10 נקודות?

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אין מצב שהאוהדים שלהם יפרצו, עם כל הכבוד אני לא רואה קהל שפורץ למגרש חוץ משל בית"ר.

8. איגור .פ. Member

הדבר היחיד שהוא מעצבן זה שלא כל ה6 משחקים היום.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב לשמוע שמכבי חיפה עלתה ליתרון כי אני צריך לראות משום מה את בית"ר - סכנין. מה לעשות, כנראה שיש יותר אוהדי סכנין בחו"ל...משחק אליפות לא מעניין אף אחד מחוץ לגבולות ישראל.

אחרי שגמרתי להוציא קצת קיטור אני מבסוט מהתוצאה הזמנית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שטראובר באחלה בישול לפאנטיני.. איזה ליצן השטראובר הזה.

מצד שני דוידוביץ' במחצית יציבה ובטוחה עד עכשיו, נתניה מנסה לאיים אבל לא מצליחה באמת לייצר מצבים. חיפה לא מבריקה, אבל בינתיים זה מספיק ל- 1-0.

11. Number 8 Member

אני לא רואה את המשחק של בית"ר נגד סכנין, אבל בעקבות התוצאה אני מניח שיש הבדל גדול ביכולת של בית"ר היום לבין שבוע שעבר. למרות שעל הנייר ראובן עטר היה אמור לעלות עם הרכב חסר בגלל גמר הגביע ביום שלישי, ההרכב הכי חזק עלה וגם עושה את שלו עם 0:2 במחצית נגד סכנין.

מה שהיריבות עושה...

12. Igi Member

מגיע לליצן שעומד בין הקורות של נתניה לבשל לחיפה גול אליפות, פשוט מגיע :aaa021:

13. Raulito Madridista

מכבי חיפה אלופה, זהו זה. אז מגיע כל הכבוד לקבוצה של אלישע לוי שבסופו של דבר הצליחה לנצח את נתניה בקופסא במשחק הליגה החשוב ביותר שנערך בין השתיים, אחרי שכשלה בפעמיים הקודמות. אבל קשה שלא לתפוס את הראש אחרי שהשופט הזה, מר אלי חכמון, נרדם בכדור החופשי ולא ראה נבדל ברור של בירם כיאל. גם ככה לחיפה לא הגיע היום יותר מתיקו. נתניה הייתה טובה יותר במחצית הראשונה ובחצי השני שתי הקבוצות היו חושך פחות או יותר. פרט לפאנטני שכבש והגיע לעוד איזה חצי מצב, חיפה לא עשתה כלום והיא ניצחה היום כמו שהיא ניצחה את רוב המשחקים פרט לסיבוב הראשון שלה(והמשחק נגד הפועל כמובן) - על חודו של שער.
    מכבי נתניה הראתה היום ספורטיביות למופת ואני רוצה להגיד לה תודה על כך. אלמוג כהן וגזל עם משחק מעולה במרכז השדה וגם טל מעבי לא הפסיק לרוץ ועשה כמה מהלכים טובים. אבל, בתור אוהד נתניה ליום אחד, כמה דברים הצליחו מאוד לתסכל: דבר ראשון - דלה ימפולסקי הזה, חושב שהוא משחק בשכונה, שום פעולה חיובית הוא לא עשה, דיי כבר. דבר שני - שטראובר שבישל את השער לפאנטני, מספיק עם המתנות(גם בגביע הוא הביא לחיפה מתנה עם השער של משומר). ודבר אחרון - למה דווקא שלו מנשה פתח את המשחק על הספסל? אני לא מבין מה מתיאוס רוצה ממנו.

בקשר לשאר משחקי המחזור -
    לא ציפיתי להצגה של מכבי באורווה. ניצחון מוחץ שלה על מכבי פ"ת העלובה של רוני לוי, משהו דומה למה שקרה נגד בני סכנין בדוחא. מצחיק שמכבי ניצחה במגרשים האלו כל-כך בקלות ובבלומפילד נגד השתיים היא נראתה קטסטרופה. מכבי תסיים את העונה במקום השישי.

לא הרבה אוהדים הגיעו לטדי, אבל מי שכן הגיע נהנה מכדורגל טוב וגם משער בכורה של קוזוקין. בית"ר מגיעה גם היא לגמר הגביע במצב-רוח טוב מאוד.

אשדוד קרובה לרשום ניצחון ראשון מזה הרבה מאוד זמן, ודימיטאר מקרייב, הוא זה שאחראי על הנקודות הצפויות, אולי עם השער האחרון שלו באשדוד.

לא ראיתי יותר מידי מבני-יהודה במשחק נגד ק"ש, משחק שהתחמם מאוד בדקות האחרונות. פול קאסני הורחק בדקה ה-70 וציפיתי מבני-יהודה להגביר את האירועים ליד השער של דני עמוס. דווקא ק"ש מסוכנת יותר בהתקפות מתפרצות. בני-יהודה מפספסת הזדמנות להשתוות לנתניה עם מספר הנקודות וחבל מבחינתה. ק"ש מנגד לא מנצלת את ההפסדים של הפועל פ"ת וסכנין, אבל לפחות היא ביתרון נקודה על הכח.

למרות שלהפועל לצערי אין כבר על מה לשחק, אני רוצה שנפגין ספורטיביות ויש לסיים את העונה בטעם טוב לעיני הקהל בבלומפילד. חלילה שלא נרשום את ההפסד הראשון בבית מול הקבוצה החלשה של דודו דהאן. ביבראס נאתכו ייעדר בגלל צהובים ומסתמן לנו הרכב התקפי כאשר ערן זהבי יישחק במקומו. מעניין איך ויקטור מרעי יתפקד במשחק הראשון שלו בהרכב הפותח, הוא צפוי לשחק במקומו של יבואה שהושעה ולא ייראה יותר דשא העונה. אני אמרתי כבר אתמול, אך אני אחזור על זה - לדעתי בעקבות כך שאין לנו על מה לשחק, אנחנו נראה הצגה מהפועל(פתאום כל הפחדנים האדומים מקריית-אליעזר ייראו כמו שחקני כדורגל שלא מביישים את המקצוע...אני מתכוון בעיקר לוורמוט למשל. ואם לא...זה משום שלא היה לנו על מה לשחק(מבדר, נכון?).

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/09
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי הפועל ת"א לבטח יגידו שהוא מכר את המשחק...הוא הרי גדל במכבי ת"א http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    רק שני דברים אני רוצה לדעת, לפי האתרים השונים אני קראתי על דחיפה ברחבת נתניה ושער שני שנכבש מעמדת נבדל.

יש עדים לאירועים?

15. Igi Member

יכול להיות שכן, בטלוויזיה לא הראו בוודאותא ת רגע המסירה אז אני לפחות לא יכול להכריע והאמת שזה כרגע מעניין לי אתה יודע מה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx