מחזור 32 בליגת העל: מכבי חיפה זוכה באליפות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏22/5/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי דור השער השני היה נבדל. מה עם הפנדל ידידי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. Igi Member

איזה פנדל את מי זה מעניין?
    |
    |
    V

האליפוותתת שבה הביתה אל הכרמל
    אז תגידווו תודה לאללל
    האליפווותתת ירוווקהההה !!!

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מזל טוב למכבי חיפה על האליפות, חיפה הגיעה וברגע האמת ידעה לנצח את הפועל ת"א ונתניה וזוכה באליפות בזכות.
    נתניה כבר מזמן הייתה יכולה להיות במקום החמישי... בני יהודה פראיירית רצינית שלא מנצלת את החולשה של נתניה לאורך החצי השני של העונה. נתניה ניסתה אבל לא יכולה.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולמרות השמחה אנחנו, דווקא אנחנו, צריכים להיות ביקורתיים. מכבי חיפה לקחה בצדק את האליפות (בטח מבחינה סטטיסטית), אבל לא ראיתי העונה קבוצה דורסת. אולי לא תמיד זה צריך, אבל היות שאני בשנים האחרונות יותר מאבד מאשר זוכה באליפויות אז לפחות אני אצטרך להתנחם בזה...

אני מניח שאם יש קצת צדק בית"ר זוכה ביום שלישי בגביע...הקבוצה מהבירה התאוששה יפה, אבל הגיעה לבסוף לבאר הלא נכון...היא כן הציגה כמה משחקים יפים העונה, אבל בסופו של דבר בכדורגל אין מגיע. העובדות יכולות להיות לפעמים מאד מתסכלות. השנה אני מבין לגמרי את המרמורים של אוהדי הפועל ת"א ובית"ר ירושלים.

ביום שלישי נראה את מכבי חיפה רעבה ואם נגיע לפנדלים אני סוגר את הטלוויזיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה עם ההרחקה הברורה שדוידוביץ' היה אמור לקבל בדקה ה20 שהייתה מוציאה אותו מגמר הגביע והייתה יכולה לסכן מאוד את חיפה? והגול היה מנבדל ברור, אבל באמת שכבר מיותר לציין שהאליפות הזו היא רק של השופטים. אבל בגלל שזה חיפה אז זה בסדר כי זה ''גול יפה''(ארבל וברקוביץ'), תקשורת אדומה גם כן. כל מי שטוען שהתקשורת אדומה הוא בנאדם עלוב.

ברכות למכבי חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/09
  6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז נכון שיחקנו רוב השנה כדורגל לא טוב, ניצחנו הרבה משחקים בקושי, אבל בשורה התחתונה האליפות הזאת הגיעה לנו יותר מלכל קבוצה אחרת.
    ב11 המשחקים האחרונים ניצחנו 8 פעמים ועשינו 3 תוצאות תיקו. מאזן של אלופה בלי ספק.
    יאללה, אין לי כוח לדבר ולפרט על המשחק הנוכחי. יש אליפות!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/5/09
  7. Igi Member

איזו תגובה עצובה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזבו את חיפה... חיפה טובה יותר מנתניה והייתה מנצחת גם ללא השער השני, אבל מה תגידו על קרית שמונה? פסלו לה שער חוקי בדקה ה-90... גזלו לה 3 נקודות שהיו עוזרות לה בצורה שלא תתואר.. אבל נצטרך לחכות לשידור בטלוויזיה כדי לקבוע.

ועל מה דוידוביץ' היה צריך להיות מורחק בדיוק?

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מוזמן לפרט.

10. ori76 Member

תגובה עלובה. מה קרה? מקנא? שב בשקט, במשחק העונה מי הייתה הטובה על המגרש? חיפה, ובהרבה. הגול בנבדל, זה מה שישנה את האליפות? מילא הובלנו והיינו גם מנצחים, וההרחקה? אותו דבר אני יכול לטעון, שגם הוא דחף את דוידוביץ', ושהיה פנדל על פאנטיני בבירור. שב בלול, חיפה אלופה, בצדק, וכל הקנאים- קפצו.
    לירן, הוא נתן מרפק שלא פגע אומנם, לאיזה שחקן של נתניה, אחרי שהוא לא הפסיק לעצבן אותו וגם נתן לו איזשהי מכה. זה לא משנה, נתניה לא שיחקו, ניצחנו וזהו.
    ושחם, הוא יכול לפרט לך גם, מה שאני כתבתי זאת התגובה שאתה צריך לקבל.

11. Igi Member

תראה אולי הקלטה של המשחק ביום שני(ואני בספק אם יש לך...) ותראה איך הקבוצה שלך מגיעה למשחק שיכריעה לה אליפות, הקבוצה הכל כך "מקופחת" שלך לא זכתה באליפות בגלל השופטים, היא לא זכתה באליפות בגלל שהיא הייתה פחות טובה ממכבי חיפה.

לירן - שחקני נתניה נכנסו בו בערך כל המחצית הראשונה והוא קיבל צהוב על כלום בתיקול עם ימפולסקי והיה יכול לקבל צהוב שני כששלח יד לאחור לפרנסמן על דחיפה מיותרת כשרץ חזרה לחצי שלו.

12. oFiRzZz Member

מזל טוב לירוקים מהכרמל , כנראה שבאמת הייתם הכי פחות גרועים השנה .
    בנוגע למשחק :
    דויבדוביץ' שחקן מגעיל ...
    ימפולסקי - מה ?!?!
    אלמוג כהן , קלמי סבן ופרנסמן - משחק מעולה שלהם , אני מקווה שהם ימשיכו שנה הבאה .
    שטאובר - נמאס כבר ממנו , אני רוצה שישאר , אבל גם אם לא , לא הפסד כזה גדול .

לגבי הקהל של חיפה - סתם עשו מהכמות הר שהוליד עכבר . אומנם הם הביאו המון אוהדים אבל לא מילאו את כל היציעים שהקוצו למענם .
    לגבי איכות הקהל - היה עידוד נהדר של הירוקים .

שוב פעם , מזל טוב .

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעתי בטדי שמכבי חיפה זכתה באליפות וכמובן שלא ראיתי את המשחק שלה אז אולי מישהו שראה את המשחק יכול לפרט למה דוידוביץ' היה צריך להיות מורחק.
    היה כיף היום להביס את סכנין ולסבך אותה אבל אני לא חושב שיכולת כזאת תספיק מול חיפה שגם לא נראית כל-כך טוב...

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי שלא הייתם טובים יותר במשחק העונה? ועכשיו בוא נראה סיטואציה כזאת, הגול של ארבייטמן נגדכם ב2-2 לא מואשר, גם הפנדל נגד ק"ש, לנו מביאים 3 נקודות מסכנין פעמיים במקום נקודה פעמיים בגלל גול חוקי שנפסל בנבדל וגול של סכנין בנבדל, למשחק עונה נגדכם אנחנו מגיעים בבלומפילד כשברור שלא היינו נראים ככה, מוסיפים לנו גם את הנקודות נגד קריית שמונה על פנדל שלא נברא. אם אתה מתעקש לוקחים לנו נקודות בדרבי. שנספור בכמה נקודות היינו מעליכם? אני לא כתבתי את התגובה הזו כדי להתבכיין, אני התחלתי עם כל הנושאים האלה בגלל אייל ברקוביץ' ויורם ארבל שאומרים שזה בסדר שטועים לטובת חיפה כי הם משחקים טוב, אבל כשהפועל מכניסה גול 50-50 חוקי נגד אשדוד אז הופכים הרים ועולמות, ואז באים לפה כמה משתמשים ואומרים שהפועל קיבלה נקודות כמו חיפה, ושתקשורת אדומה ועוד כמה זיבולי שכל כאלה.

אין לי ספק שאתם יותר מוכשרים, אבל לא הצגתם כדורגל יותר טוב.

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לא שחיפה היו כאלו טובים שאני מגן עליהם בחירוף נפש, אבל...
    כמעט כל קבוצה הייתה העונה ברמה טובה יותר מהפועל, אבל אתם ידעתם לעקוץ [בין אם זה את השופטים או בהתקפות מקריות בהחלט].