מחזור 32 בליגת העל: מכבי חיפה זוכה באליפות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏22/5/09.

1. REAL MADRID Member

הוא הכניס מרפק לשחקן של נתניה והיה צריך לקבל צהוב שני.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מרפק לא 'מזכה' בכרטיס אדום ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/09
  3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תלוי איזה ... במקרה הזה היה מגיע לו צהוב, הצהוב הראשון שחכמון המעפן שלף לחובת דוידוביץ', לא היה צריך להשלף, כך שתגידו מה שתגידו - זה מתקזז!

סוף סוף האליפות חוזרת הביתה לכרמל, גם בנוער, כל הכבוד לבחורים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אין עוררין שצריך לשנות את הסגל לעונה הבאה, להעלות מספר שחקני נוער כגון ישראל זגורי .. סומך על אלישע.

4. איגור .פ. Member

בליגה הישראלית מרפק זה שום דבר.ובכלל דוידוביץ היה עצבני היום יותר מידי.

חיפה זכתה באליפות מגיע לאלישע לוי אליפות כזאת.

עכשיו השאלה המתבקשת לבנתיים: יש ערך ספורטיבי למשחק יום שני?

5. Igi Member

הוא לא בדיוק "הכניס מרפק"( נשמע כאילו הוא פוצץ לשחקן את הפנים) כמו שהוא פשוט שלח את היד אחורה לשחקן שנכנס בו בפראיות מיותרת. צהוב כן היה מגיע על זה, אבל הצהוב ה-1 לא הגיע בגרוש.

שחם - אין אפילו טעם לבזבז את הזמן בלהתייחס על הודעת ההתבכיינויות על ה"נקודות שאיבדתם מהשופטים" , באמת שזה כבר יצא מכל החורים

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מז"א מרפק זה שומדבר ? יענו מבחינת השופטים ?

והשאלה שלך היא רטורית בלבד, כמו המשחק.

7. איגור .פ. Member

מבחינת השופטים כמובן זה היה בציניות שמרפק זה שום דבר.

יש הרבה דברים שצריך לשפר בישראל אבל קודם כל שיעשו בדק בבית באיגוד השופטים ,העונה הזאת הרבה משחקים הוכרעו על ידי השופטים.

8. Raulito Madridista

שכחתי משהו בתגובה הקודמת: גם להפועל ת"א יש סיכוי לזכות באליפות...אליפות הסגנות. במידה והפועל תשמור על המקום השני העונה ולא תאבד אותו, היא תזכה בסגנות מספר 10 ובכך תיהיה הקבוצה 'שזכתה' הכי הרבה פעמים במקום השני, כאשר היא עוברת את מכבי ת"א והפועל פ"ת עם תשע סגנויות כל אחת.

אגב, אוהדי חיפה, ברור לי שאתם צוהלים עכשיו ואני מאוד מבין אתכם. אני גם לא רוצה להגיד שהשיפוט היה הגורם העיקרי לזכייה של חיפה באליפות, כי מדובר במשפט לא נכון(גם בגלל משחק העונה וגם בגלל ריבוי ההזדמנויות שהיו להפועל לכבוש את הפיסגה עוד לפניכן). אבל להתייחס לאוהדי הפועל שבאים בטענות בנוגע לשיפוט כאילו הם מגוכחים - זה מגוחך בעיני. כי הפועל כן הפסידה השנה הרבה נקודות בגלל שיפוט, אם תרצו או לא תרצו. כך שבואו נשמור על אובייקטיביות כאן.

לגבי היום, אז אני לא כועס על השופט במקרה הספציפי על דוידוביץ(לא מתאים לו לעשות פרובוקציות כאלו, הוא עשה היום דברים מגעילים), כי אני חושב שמעט מאוד שופטים היו מרחיקים את דוידוביץ היום אם בכלל, וגם אם היה מדובר באניימה או קאלה, התוצאה לא הייתה אחרת. כי אין מה לעשות, השופטים יודעים באיזה סיטואצייה מתקיים המשחק, הם יודעים שיש גמר גביע עוד מעט והמשחק הספציפי הזה הוא משחק על אליפות, וטבעי שהם ייפחדו לחרוץ גורלות.

9. איגור .פ. Member

אם רמזת אלי ,אני אוהב חיפה ,אני שאמרתי על הבדק בית \באיגוד השופטים זה בכללי ,בלי קשר לקבוצה שאני אוהד,כי היו משחקים שהטעויות היו לטובת חיפה והיו גם נגד חיפה א,בל עדיין אני אומר ברמת העיקרון חובה לעשות בדק בית רציני עם השופטים.

10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

זה מצחיק שאוהדי הפועל מתחילים לבכות על השיפוט בגלל מה שקרה היום, ושוכחים אין ספור נקודות שהשופטים הגישו על מגש של זהב להפועל, ונתלים בפעם אחת ששופט טעה נגדם [באמת איך העז...].

בכל אופן, אין מה לעשות, טעויות של שופטים הם היו, הינם ויהיו חלק בלתי נפרד מהמשחק.
    כמו ששחקן עושה טעות, וטעויות כאלו ימשיכו לקרות.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מה שעצוב זה ... שעומדים לתת לאלי חכמון תג בין לאומי, ריבונו של עולם!
    במשחק בליגה הישראלית הוא לא מצליח להשתלט אז מה יהיה באירופה? מסכנים הקבוצות שהוא ישפוט אותן ...

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובגלל יצורים כאלה אני מעלה את הנושא הזה כל פעם, כי השופטים לקחו להפועל לפחות 7-8 נקודות.

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ונתנו 10-16 נק', מתקזז ? :aaa021:

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק היום מסכם בצורה יפה את העונה כולה. למי שאין כח לעבור על כל התקצירים ורוצה לדעת איך העונה הזו נראתה, צריך לצפות במשחק וכל הדברים החוזרים ונשנים שקרו השנה יתגלו לנגד עיניו:
    א. לירן שטראובר מחלק מתנה לקבוצה היריבה, כשהפעם הוא ממש מבשל את השער.
    ב. ניר דוידוביץ' לא סופג כרטיס אדום עקב פחדנות וחשבונאות של אלי חכמון לקראת גמר הגביע.
    ג. השער שמובקע נגדנו מעמדה של נבדל, משמע שער אינו חוקי.

ומה עוד אפשר ללמוד מהמשחק הזה? מי ראוי להישאר במכבי נתניה בעונה הבאה. ולצערי, אלה לא כולם.

מזל טוב למכבי חיפה על אליפות 11. מי היה מאמין לפני 25 שנים, כשאפילו החיפאים לא ידעו שיש בחיפה מכבי, שהמועדון הזה יצליח לקצור כל כך הרבה הצלחות? כל הכבוד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה ממש גרוע בחשבון, אתה מוזמן לנסוות להאיר את עיניי ולהראות לי שלקחו לנו 15 נקודות(אני גם הורדתי מסכום הנקודות שלקחו לנו את מספר הנקודות שקיבלנו וזה יוצא שלקחו לנו 7-8).