מחזור 32 בליגת העל: מכבי חיפה זוכה באליפות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏22/5/09.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בטדי ולמרות שאני מאוכזב מהתוצאה חזרתי עם עוד חוויה עם עידוד מדהים(מעט קהל אבל מדהים)לא הפסיקו לשיר לשניה...

כשמנגד אוהדי בית"ר הגועל נפש שעוד מעיזים לקרוא לעצמם מאמינים בני מאמינים ומקללים נביאים (מוחמד מת אה??) ולא נראה לי שזה מראה על אמונתם...חוץ מלקלל את הערבים הם לא תומכים לא יודעים לעשות כלום...אבל לא ציפיתי לכלום מהאנלפבתים האלה שלקחו אליפות על מכירת משחק ושנה שניה ברציפות שמחלקת לקולוניה נק'... קבוצה מגעילה עם קהל מגעיל...

שבוע הבא מול בני יהודה בבית....אני אקדיש את ההישארות לאוהדי בית"ר

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נמאס לך לבכות תגיד לי? בשורה התחתונה כן לקחו לכם נקודות לא לקחו לכם נקודות במשחק הקובע שנתן את האליפות, הקבוצה שלך ביזתה את עצמה ואת העובדה שהיא במקום השני בטבלה. סוף הסיפור. אם לא אניימה הייתם מקבלים 6:0, מעניין אם היית מדבר גם אז.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר חבל שאתה ממשיך עם הודעות של שקל וחצי אתה מסוגל ליותר...
    אתה שמעת רק הקללות כנגד מוחמד למרות שלא כל הקריאות מהקהל היו כנגד הנביא המוסלימי, אוהדי סכנין שרו 'ירושלים זה לא אירופה ירושלים זה ירדן' כך שאתה לא יכול לבוא בטענות לקהל של בית"ר.
    אתה כותב 'קבוצה מגעילה וקהל מגעיל' כשאתה עצבני על התבוסה במשחק, ההודעות האלו לא מתאימות לכאן.
    ולא הייתה מכירת משחק ב-98.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיר הזה לא שיר דתי ולא שיר לאומני...זה כמו להגיד סכנין זונה או בית"ר זונה אוהדי הפועל המציאו אותו...נשמע טוב קליט..זה אותו דבר כמו הר הבית בידנו....

אבל עזוב לשיר מאמינים בני מאמינים ואחרי זה מוחמד מת זה לא מאמינים ויש לי הרגשה שאתה מסכים איתי.

ולא הייתה מכירה אלא שחקני בית שאן "העדיפו" שבית"ר תיקח אליפות מאשר הפועל והשתדלו מאוד וגרמו לכך שזה יקרה...

תאמין לי אני מאמין מאוד גדול ולדעתי בבית אנחנו נוציא נקודה מבני יהודה לפחות...ואני לא ממש עצבני את העצבים הוצאתי במגרש.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיר הזה הוא כביכול שיר קונטרה לירושלים זה לא אירופה..
    אני לא המצאתי את השיר על מוחמד ואני לא מזמר אותו במגרש, אני לא בעד לשיר שירים שקשורים לפוליטיקה באיצטדיון כי אחרי הכל לבית"ר יש את סמל בית"ר על החולצה ולא את דגל ישראל כמו שלסכנין יש את סמל בני סכנין על החלוצה ולא את דגל פלשתין.

6. חל יל Member

הבאנו דאבל עליכם!!
    הבטחתי דאבל ביולי וזה מה שיקרה
    1-0 על ביתר יום ג משער של קטן

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי אני חושב בדיוק כמוך...אני לא אומר שאסור לקלל, ההפך, ללכת לקלל להגיד בית"ר זונה,סכנין זונה זה יריבות זה לגיטימי וזה מקובל...

תאמין שאני גם הייתי מוריד כמה שירים מהלקסיקון של סכנין... כמה חבל שהקול השפוי הוא לא הרוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד עומר, לא נמאס לך להתעלם בכוח מהתגובות שלי? למה הגבתי את התגובה הזו? כדי להתבכיין? לא, כי חלק מהאנשים ה''אובייקטיבים'' פה אומרים שקיבלנו 16 נקודות. ואני ממשיך להסביר את זה ואתה ממשיך ללכת בשלך. איזו הפתעה, אתה אוהד מכבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. Don Joan Roman Member

היום נתנו תצוגת תכלית ואלמלא יכולת נהדרת של מאיר כהן זה היה נגמר בשביעיה לרשתה של בני סכנין ולא רק בשלישיה, משחק נהדר שלנו עם שליטה בקצב, הנעת כדור מהירה, חילופי מקומות מרשימים ומסירות קצרות וארוכות כאחד מדויקות להפליא ואנחנו נראים מוכנים לקראת יום שלישי למרות שזה יהיה הרבה יותר קשה ומלחיץ, מכל מקום הראנו לסכנין ולכל הליגה שלמרות שלבית"ר אין על מה לשחק בליגה היא עדיין יודעת לעשות את העבודה שלה ולפרק קבוצות כהרף עין, כל מה שנותר לי מהליגה הזאת זה להצטער על סיבוב שלם בו לא ניצחנו בבית, מה שהביא את האליפות לכרמל ולנו כנראה רק את המקום השלישי אבל לא נורא כי גם זה משהו אחריי ההתפרקות שעברנו בתחילת השנה לא כל מועדון כדורגל יכול להתרומם ממצב כ"כ קשה למצב שהוא כמעט ולוקח את האליפות ונקווה שנגמור את העונה הזאת לפחות עם תואר כי זה פשוט מגיע לנו אחריי עונה כ"כ קשה עם כ"כ הרבה ייסורים ולפניי עוד הרבה יסורים, כאבי לב וקרבות קיום קשים שעוד מצפים לנו החל מה1 ביוני.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

Don Joan Roman(שם?) הסיבות שלא לקחנו אליפות העונה עם בעיקר בגלל התבוסה בקראקוב שריסקה את הקבוצה וחוסר מזל בכל משחקי הבית שלנו העונה וכמובן השיחרור של אבראו(פיספנו את חלוץ ענק).

11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

וכשהקהל שלכם קילל ושרק בוז בהימנון, זה בסדר ?
    שהקהל שלכם גורם להתססה, זה בסדר ?

אה שכחתי, כולם גזענים ורק אתם נשמות...

תפסיק להיות פתאטי.
    חוצמזה, האשמים היחידים בכישלון קבוצתך לקחת אליפות הם השחקנים שלכם, שבמאני-טיים פישלו ובגדול.
    אה וכן, מקום 2 זה הישג בשבילכם. יש לכם קבוצה של מקום 7 במקרה הטוב...
    ככה זה כשהליגה חלשה, מורידים נק' לבית"ר והספורטיביות חוגגת.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

מזל טוב למכבי חיפה על האליפות, למרות שלא הבריקה היתה כנראה הקבוצה הטובה בארץ.
    אני מאוד מקווה שעם השיטה החדשה בליגת האלופות הם יצליחו לעלות לשלב הבתים או ללכת לליגה האירופאית שמחליפה את גביע אופ"א ואז נראה יותר בליגה את גאדיר, גולסה, זגורי ושחקנים צעירים שיקבלו דקות כשקטן ופנאטיני ינוחו מהמשחק באמצע שבוע (בכל זאת, קבוצה ישראלית).

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

והתחלתי את הדיון הזה בגלל שאנשים כמוך(הזויים לגמרי) אומרים שאנחנו זוכים מהשופטים.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קשור, נו באמת אתה רואה אותי בוכה על זה שלמכבי ת"א לקחו העונה פי 2 נקודות ממה שלקחו לחיפה והפועל ביחד? מעניין איפה מכבי היתה במצב הזה, אבל בפועל אני לא בוכה אתה יודע למה? כי אין מה לעשות ככה זה הכדורגל ואם הקבוצת כדורגל שלי, היתה באמת קבוצת כדורגל, כל השערים האלו שלקחו לנו היו במצב של 2, 3 או 4 לזכותנו והם כמובן לא היו משנים דבר וחצי דבר.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אני לא פותח את הדיונים האלה, תגיד את האמת, אם אני בא עכשיו ואומר שמכבי זכו בנקודות, אתה לא יוצא נגדי?