מחזור 32 בליגת העל: משחק העונה של מכבי חיפה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏28/4/11.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בדיוק ככה חשבתי.

לא יודע, אם חיפה לא מנצחת היום הפועל ת"א צריכה לשלוח פרחים לאלישע.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

2. שגיא Guest

מסכים איתך.

האמת, היה לי ברור שקטן יחזור להרכב, בטח נוכח ההפסד בשבוע שעבר, הרי זהו סוג של אקט של להכניס להרכב מישהו שיעשה סדר עאלק. למרות שהיה ברור שהוא יפתח, לא יכולתי לראות תסריט שדווקא עידן ורד ישב בחוץ. הוא ורפאלוב הם שני השחקנים שנמצאים בתקופה הכי טובה בקבוצה והייתי מעדיף לראות את ורד אם לא על חשבון קטן אז אפילו על חשבון אחד החלוצים. ההרכב לכאורה התקפי, אבל בלי ורד בהרכב ברור שחמד ירד יותר לצד הימני. מקווה מאוד שלא נשלם על הטעות הזאת.

3. Mellow29 Kopite

יש לי ביקורת על ההרכב, אבל אני רואה שמסתדרים פה לא רע בלעדיי ואני בכלל ניסיתי לא לרשום שום דבר שקשור למשחק עד שהוא מתחיל, אז נתאפק ביינתים.

יאללה מכבי!

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה ציפיתם, זה דרכו של המאמן שלנו וכך נמות או נחייה. מישהו אמר פה לפני מספר ימים, או שנהיה אלופים או שאלישע לוי יעזוב. מבחינתי זה המצב שלנו היום. אני כרגע מעדיף לא להעביר ביקורת על אלישע לוי, אנחנו נראה בעוד שעתיים איפה אנחנו עומדים.

בבלומפילד עומדת מכבי ת"א לנצח. האם היא באמת מסוגלת לקחת נק' מהאדומים? האם היא תפתח למכבי חיפה רגליים? גם את התשובות על השאלות האלו נדע בעוד מספר שבועות. בכל מקרה הניצחון היום של הצהובים כחולים מאד חשוב למוראל ולשקט, אבל אני לא יודע אם מבחינה יכולת מכבי ת"א יכולה לגרום ליריבה העירונית נזק.

לגבי בלילי. הבחור הזה תמיד היה כזה מעצבן, שחקן בינוני עם התנהגות של ערס טיפוסי. הוא חיפש בכל המשחק לעצבן ולעורר פרובוקציות. כשהבחור מתקרב לסוף הקריירה אז גם היכולת שעוד היתה לו בעבר כבר לא רלוונטי.

בעוד פלוס 10 דקות נתחיל בקרית אליעזר...

5. Number 8 Member

משחק טוב בבלומפילד, מחצית ראשונה די שקולה אבל במחצית השנייה מכבי ת"א הייתה הרבה יותר טובה והגיע לה לנצח.
    מאור בוזגלו עם צמד ומשחק טוב, אלירן עטר עם שער 18 העונה בליגה, ויואב זיו עם המשחק הכי טוב שלו במכבי.

קצת נחת ממכבי, אמנם מאוחר אבל לפחות זה... עכשיו רק צריך שהפועל תפסיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. Fanatic Member

עידן, זה היה מערך עם שלושה בלמים כמו בשבוע שעבר כשייני משחק מעין בלם שלישי. בינתיים זה עובד לא רע, כי זה משחרר את מלול ואת זיו קדימה.

כרגיל, עטר את בוזגלו. בלי שניהם היינו מסיימים במקום טוב טוב בפלייאוף האמצעי.

7. Number 8 Member

הפועל רמת גן השיגה את ניצחונה הראשון מאז המחזור הרביעי, 0:2 על הפועל אשקלון, אך בגלל נצחונה של בני סכנין, היא ירדה רשמית לליגה הלאומית.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאומר שבשבוע הבא בית"ר חייבים לנצח באשדוד ולהבטיח את המקום ה-11 ואז לפתוח רגליים בראש שקט לאשקלון בטדי ולהוריד שבוע אח"כ את הזבלים ליגה בדוחא, וכמובן לקוות שאשקלון תעשה את העבודה שבוע הבא נגדם.

רק עכשיו אני רואה שורד לא פותח...איזה מאמן מטומטם ופחדן אלישע לוי הזה.

איזה החמצה של דבאלשווילי, יאללה חיפה לזיין אותם!

9. Number 8 Member

אתה צודק. במערך ההתחלתי לא הראו את זה ולא אמרו שייני עולה במקום ריף פרץ אבל מהרגע הראשון ראו את זה על המגרש, סאבו וסבן בלמים אחוריים, שירן ייני בלם שלישי שיוצא מעט קדימה.
    זה בהחלט משחרר את מלול וזיו קדימה וזה מצויין כי יש להם יכולות התקפיות טובות, בעיקר ליואב זיו, ולא פלא שהיום הוא נתן את המשחק הכי טוב שלו במכבי. רוב הזמן הוא למעלה, תומך בהתקפה, וכשצריך הוא גם עושה הגנה והיום הוא באמת היה מצויין.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שהאדומים הציגו בדקות הפתיחה משחק יותר טוב, מכבי חיפה פשוט השתלטה על המשחק וכבשה בצדק. שער קבוצתי יפה ועכשיו להמשיך הלאה!

והלאה הקבוצה גם המשיכה, אולי לא בשערים, אבל האדומים עדיין לא הגיעו לשום הזדמנות אמיתית. בעיניי שני המצטיינים הם בוקולי וסיידו שאחרי 10 דקות פשוט הבינו שהם צריכים להעביר הילוך. הלחץ של השניים על הקשרים באדום פשוט נהדר. גם רפאלוב מראה שהוא כרגע האיש של מכבי חיפה. זה שקטן כבש לא אומר שרפאלוב פשוט השתלט על הקבוצה בירוק.

הפועל ת"א דווקא פתחה טוב, אבל משום מה נראה לי שאניימה העדיף להתחיל לבזבז זמן מאשר לשחק כדורגל. השוער שבאמת שוער מצויין לא צריך את ההתגרויות המעצבנות שראינו בעבר מאובארוב.

עכשיו יהיה מעניין לדעת מה יקרה עם הקבוצות ביציאה מחדרי ההלבשה. ברור שגוטמן ישנה משהו כי בצורה הזאת מכבי חיפה תנצח בקלות. אותי גם מעניין איך מכבי חיפה ימשיכו עם הלחץ על שחקני הפועל ת"א. כרגע זה פעל מצויין, אבל אני מתקשה לראות את סיידו ובעיקר בוקולי ממשיכים להקריב את עצמם בצורה שכזאת.

מכבי חיפה שיחקה במחצית הראשונה כאלופה אמיתית, אבל המשחק עדיין לא נגמר...יש עוד 45 דקות ארוכות ארוכות...

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/11
  11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איזה משחק נהדר של מכבי חיפה היום. רפאלוב פשוט שטף את המגרש, תל אביב צפו בהלם ולא האמינו. משחק מעולה של כל השחקנים של חיפה.

המשחק הזה מוכיח וחותםם סופית שהאליפות השנה מגיעה למכבי חיפה. לא אומר שזה יקרה (כן, שלא תקראו לי נאחס וכאלה) אבל שצריך לפרגן אז מפרגנים.

12. yedidel Member

יש!
    (לא אוהד מכבי חיפה, אבל לא אוהב אלי טביב ומשכורות מנופחות לשחקנים ישראלים)

13. riquelme1 Member

לא ראיתי את המשחק, אבל אני מסכים שלחיפה מגיע האליפות העונה יותר, בניגוד גמור לעונה שעברה, הפועל משחקת רע מאוד כבר תקופה ארוכה, הפועל קבוצה פחות טובה מבעונה שעברה(גם חיפה אבל זה לא רלבנטי), השיחרור של דה-סילבה, הפציעה של שכטר, החסרון של קשר 50-50 באמצע, ורכישות גרועות כמו יוסי שבחון ההאפס הגמור.

זה לא אומר שהאליפות הוכרעה היום, זה אומר שהאליפות בידיים של חיפה ולדעתי היא תזכה העונה.

14. alexshw Member

אלישע שחט היום את גוטמן. אחד המשחקים הטובים של אלישע בקבוצה. גם אם אני עדיין לא מסכים עם ההרכב הפותח.
    משחק היו יו של רפאלוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ציון 10
    בנאדו - תחנה אחרונה.
    יא יא פתאום גרזן.
    הגולים של קטן ודבא בונוס אדיר.

שברנו חתיכת נאחס וגם הפעם הקיזוז לטובתינו. הניצחון היום שווה ערך מבחינת נקודות לשתי ניצחונות של הפועל, מבחינה פיסכולוגית הוא שווה יותר.

אך אל לנו לחגוג מעבר להיום בלילה. עוד 3 משחקים לא פחות קשים מאלה של היום. הפועל ת"א יותר מסוכנת כשהיא שנייה.

ירוק עולה!

15. danielone Member

כלום עוד לא סגור. עד זה אנחנו כבר יודעים משנה שעברה, יש עוד 3 משחקים חשובים, ששתי הקבוצות יכולות לאבד בהם נקודות, שוב גם העונה חיפה תצטרך לנצח את בני יהודה בחוץ, משחק מעולה היה היום, כל הכבוד ליניב קטן.