מחזור 32 בעליון: מכבי תל אביב אלופת המדינה !!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏19/4/13.

1. שער 7 Member

והוא אמור להיות השוער הראשון של הנבחרת ביורו... כנראה שצריך להשאיר את אדל/להביא שוער נוסף ברמתו.
    בכל זאת, אני עדיין לא מפנה אצבע מאשימה רק אליו. הפועל היא הקבוצה היחידה בעולם שמסוגלת להפסיד לקבוצה ששיחקה 120 דקות בגביע ועושה רוטציות. זה לא העייפות, זאת הפועל.

מדוע סכנין לא שיחקה בעכו? הרי עכו משחקת בחוץ במחזור הזה, ושלא ידברו איתי על העובדה שעכו מתמודדת נגדה על הירידה, שהרי סכנין לא צריכה לשחק בחוץ מול עכו כך שזה לגיטימי. המגרש בעכו הוא מודרני וסביר להניח שמצב הניקוז שם טוב בהרבה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/13
  2. oranfu Member

"ראובן עטר עומד להכניס עוד חלוץ למגרש, עומר פרץ עומד להיכנס..."
    מכבי נתניה ירדה ליגה לצערי.

3. Fanatic Member

אתם מחמירים עם קליימן. מדובר בשוער צעיר מאוד אחרי הכל. אחד החסרונות של שוערים צעירים כמוהו (למשל ברק לוי) בנוסף לחוסר הניסיון הוא בעצם האובר-ביטחון אם אפשר להגדיר את זה בצורה הזאת. הם מאוד בטוחים בעצמם, אבל בעצם ברגע שהם מבצעים טעות אחת הם יכולים לאבד את זה לכל אורך המשחק.

אז נכון שהיום הייתה הופעה רעה מצדו של קליימן אבל אסור לשכוח עם איזו הגנה הוא נאלץ להתמודד. רוצ'לה נראה כמו בלם של קבוצת ילדים, פאביצ'ביץ סביר ולא יותר מזה, והמגנים בכלל לא פקטור. בטח לא מול שחקנים מהירים כמו אבוחצירא וסלליך.

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/13
  4. שער 7 Member

במשחקים של מכבי נתניה העונה, it ain't over till it's over.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איי איי כזה מתסכל! במשחק כזה מתסכל מזמן לא הייתי! פשוט כל הבעיה של כל העונה - הסיומת.

הכל היה שם.. הרחקה מ4 מטר, 2 קורות, הדיפות של גורש. הכל הכל. רק לא כדור ברשת.

2 משחקים נשארו והתחתית מסתבכת מתחתינו. למען האמת, הניצחון של הפועל חיפה מעולה לנו. בשבוע הבא הם יבואו לשחק בלי לחץ כי את העלייה שלהם הם הבטיחו. נקווה שחידוש המשחק של סכנין ורמת גן ייגמר בתיקו כמו בדקה שהופסק.

6. South Boy Member

תמצית של עונה שלמה, הכול כמעט, הכול ליד, פשוט חבורה של אימפוטנטים אחד המשחקים הכי משעממים שראיתי בחיים שלי.
    מעולם לא זוכר שראיתי התקפה כל כך עקרה וחסרת מחץ, שכשהיא מגיעה לאיזור ה-16 פשוט אין כלום ושום דבר, אני כל כך מקווה שהיריבות שלנו לתחתית לא ירשמו תוצאות טובות ושהסיוט הזה יגמר כבר, כי אני ממש לא בונה על הקבוצה שלי שתעשה את העבודה.
    כל כך עצוב שאחרי הניצחון על בית"ר אשתקד יצאתי מלא באדרנלין ופשוט אמרתי בהתלהבות שלא משנה מה יקרה בעונה הבאה יותר גרוע מהעונה הזאת זה לא יהיה וסוף סוף הסיוט הזה נגמר, ככה לפחות חשבתי. זה אפילו יותר גרוע מהעונה שעברה, והסיוט כנראה לא יגמר אף פעם.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מסכים מאוד.
    אין לי ספק שאם בעונה הבאה הוא יקבל את המושכות במקומו של אדל, כן הפועל תשלם בשלב מסויים את שכר הלימוד שלו, אבל לטווח הרחוק זה יישתלם לה בדיוק כמו שזה ישתלם בעתיד לבית"ר עם אריאל הרוש.

מעבר לזה שמלבד השער הרביעי עם הבעיטה על החלוץ, לא ראיתי שבשלושת השערים האחרים הוא היה אשם.

ציפיתי היום במשחק של נתניה מול אשדוד והמארחים היו מצויינים. שלל הזדמנויות, כדורגל מהיר, פתוח, בטח לא כזה שמתאים לקבוצה שבמקום האחרון בטבלה. כבר חשבתי עד לדקות הסיום ששוב הקבוצות של עטר יתקפו ויתקפו אבל לא ינצחו, עד שהגיע קובי דג'אני השחקן הטוב ביותר על המגרש, וסידר לעטר ניצחון ראשון.

הכדורים החופשיים של רביבו- אומנות. מעטים השחקנים בליגה שיודעים להרים כל כך טוב ומדוייק כמוהו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/13
  8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/11.Xxx בני יהודה - מכבי חיפה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx

ראשון, איתן שמולביץ, בלומפילד, 20:00.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/182032.Xxx
    בני יהודה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום החמישי בטבלה ובמאזנה כ 43 נקודות. במחזור החולף סיימו הכתומים בתיקו 2:2 מול האלופה שבדרך. הסיכויים שהקבוצה משכונת התקווה תגיעה לאירופה די נמוכים, אך במועדון בכל זאת רוצים לעשת הכל כדי לסיים במקום השלישי, מה שיקרב אותם למטרה הוא לקיחת 3 נקודות מול הירוקים.
    בגזרת ההרכב, רפי דהן צפוי לשוב להרכב ויפתח במקומו של סתיו פיניש בקישור האחורי. ננאד מרינקוביץ' ונס זמיר אמורים לפתוח גם הם, כאשר אדם הרפקה וגיל יצחק הצעיר צפויים לפתוח בחוד. פדרו גלבאן ימיך לשבת על הספסל וככל הנראה ישולב בהמשך המשחק.

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1461130-18.Xxx
    דהן. יחזור להרכב.

הרכב משוער: דלה איינוגבה, איציק עזוז, אביב חדד, גל כהן, כפיר אדרי, רפי דהן, קסטוטיס איבסקביצ'יוס, עוז ראלי (נס זמיר), ננאד מרינקוביץ', גיל יצחק ואדם הרפקה.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/182037.Xxx
    מכבי חיפה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום השני ובמאזנה כ 60 נקודות. במחזור החולף סיימו הירוקים ב 2:2 נגד הפועל תל אביב. חניכיו של בנאדו מגיעים במצב רע מכל הבחינות.
    מבחינה סטיסטית: לירוקים עשרה משחקים רצופים ללא ניצחון בבלומפילד. הניצחון הלפני אחרון שלה במגרש היפואי היה נגד בני יהודה, במחזור הרביעי של עונת 2010/11, 2:3.
    מעבר לכך, חניכיו של בנאדו שדיברו שוב ושוב על כך שהעונה יש הזדמנות גדולה לזכות בגביע לאחר 15 שנה, הפסידו באמצע השבוע 1:2 לקרית שמונה, וכעת מדברים במועדון רק על לסיים את העונה בצורה מכובדת.
    מבחינת הפצועים: שימו לב לרשימת הנעדרים למשחק הקרוב: הפצועים -ידין, טוואטחה, שיימן, משומר, אדרי,פילאבסקי, ובלי צוצאליץ' ואנדלובו המוצהבים. 8 שחקנים- לא פחות. בשל כל הפציעות האלו, בלם קבוצת הנוער אעיד חבשי צפוי לפתוח בהרכב לצד דקל קינן. עודד אלקיים ישחק באגף ימין ואוראל דגני באגף שמאל. בקישור ישחקו גוסטבו בוקולי ואייל גולסה כמו גם חן עזרא וקטן כאשר בחוד אמורים לשחק וויאם עמאשה ושלומי אזולאי.

http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/558799_580998895251885_1914584461_n.Xxx
    חבשי. יפתח במרכז ההגנה.

ההרכב המשוער: בויאן שאראנוב, עודד אלקיים, דקל קינן, אעיד חבשי, אוראל דגני, גוסטבו בוקולי, אייל גולסה, יניב קטן, חן עזרא, שלומי אזולאי וויאם עמאשה.

9. Telkiyski Member

הסיבה שבגללה אדל ממשיך להיות השוער הראשון של הפועל, הייתה מה שראינו היום.
    עם הגנה כזו (כמו הקלישאה הנדושה, "אם אפשר לקרוא לזה הגנה"), עדיף שמי שיספוג כ"כ הרבה יהיה אדל, ועדיף שמי שיעשה את הטעויות יהיה אדל.
    רצו לתת לבוריס להתחיל בעונה הבאה בדף חדש בדיוק בגלל מה שראינו היום.
    בכל מקרה אני מאוד תופס ממנו.

10. Love Is Red Member

זהו שאדל לא היה סופג את כל השערים הללו, רואים שבוריס קליימן שוער צעיר ושהוא עדיין בוסרי מדיי...

11. henry1 Member

נשארנו עוד שבוע נוסף במאבקי ההישרדות וזה לא היה קל, אף-על-פי שהיה צריך להיגמר בחמש אחת לנתניה. עטר הפנים סוף סוף שכדי לכבוש ולנצח יש צורך בשחקנים שיודעים לתקוף ולא רק והחזיר כדור אחורנית.

עלי חטיב, לדעתי, היה המצטיין. שני בישולים ונכוחות בקישור. שבחון החזיר לנו אולי חמישית ממה שהוא חייב על העונה הזוועתית שלו ואם הוא זה שישאיר אותנו בסוף, אפילו נסלח לו על העונה (למרות שגם אם נישאר רצוי מאוד שניפרד כידידים). גם מוגרבי היה לא רע, אבל התחכום והרכות במסירה ממנו והלאה.

אנחנו כעת לפני מלחמת עולם בטדי. אם לפני המחזור הזה עוד חשבנו שתיקו בטדי יספיק, כעת אנחנו מבינים שאנחנו חייבים ניצחון בטדי. נכון שזה עוד תלוי במה יעשו הקבוצות האחרות ובסיטואציה מסויימת גם תיקו עשוי להספיק, אבל אם נסתכל על המשחקים האחרים, קשה לי לראות אותנו נשארים עם תיקו. אני מאוד מקווה שאני טועה, כי לא ניצחנו בטדי יובלות ולמרות הניצחון המשכנע אתמול, ביתר היא סיפור אחר לגמרי, במיוחד בבית, גם בלי הקהל שלה.

12. alexshw Member

למרות כל החיסורים, זו טעות לעלות עם בוקולי וקטן.
    אפשר היה לעלות את עטא מהנוער ולא לתת לו לשחק במשחק הגביע אתמול.
    בכל אופן כצפוי הרכב טלאים מנפק מחצית עלובה. זה מה יש. כמות הפציעות בקבוצה לא הגיונית. זה מחדל.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אוירה של גביע הטוטו, גם השערים כאלה.
    זה יהיה עוד משחק שאנחנו לא מנצחים בבלומפילד, עוד משחק שאנחנו לפחות בינתיים סופגים שני שערים במשחק, לדעתי גם במחצית השנייה יגיע השלישי. אי אפשר לנצח כשסופגים ב 4 משחקים האחרונים 9 שערים. אני מקווה מאוד שבנאדו יודע שהיחיד שצריך להשאר בקבוצה בעונה הבאה בחוליה ההגנתית זה קינן. במקרה הזה לבנאדו אין ממש ברירה, אולי להסיק מסקנות ולהחליף את הצוות של הכושר את רפואי.
    עצוב לראות שהקבוצה הזאת בנויה על שני שחקנים, אחד בגיל 35, השני משחק כמו בן 40, שניהם השלימו 120 דקות לפני 4 ימים ועדיין כל הקבוצה בנויה עליהם.
    אם בנאדו לא עיוור הוא ראה היום את החלוצים שלו, ואני רק מתפלל שהוא מבין שאם הוא מתכנן לבנות את החלק ההתקפי שלנו בעונה הבאה על השחקנים האלו, אפשר כבר עכשיו לברך את מכבי.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת אלכס, המשחק הזה בכלל לא מזיז לי. אפילו שכחתי מהמשחק...מכבי ת"א אלופה ושום דבר לא ימנע ממנה את התואר אפילו שאני חושב שהמשחק ברמת גן הוא משחק ללא ספורטיביות.

מכבי חיפה כרגע קבוצה שבורה ולא מן הנמנע שנקבל במחצית השנייה עוד כמה שערי חובה. כבוד עצמי זה לא דבר שיש לשחקנים בארץ. אני כבר נמצא בפגרה והידיעות בשבוע האחרון לא ממש שימחו אותי. אפשר ללכת לים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

שי, הרשה לי לתוך בדבריך, אבל אל תצפה בחודשים הקרובים לניסים. בפתיחת הליגה החדשה נראה שוב את משומר, בוקולי וקטן בהרכב...

15. Raulito Madridista

אחרי שראיתי את התקצירים באיחור גדול, כמה דברים על משחקי התחתית:
    נתניה רצה, נלחמה, שטפה את המגרש וסימלי מבחינתי שקובי דג'אני שהעונה הכל הלך לו הפוך הוא זה שחתום על השער הכל-כך חשוב שמותיר לנתניה סיכוי להישאר(יש עוד הרבה עבודה), ועלי חטיב נראה פתאום כמו שחקן כדורגל - אבל סיפור לא פחות חשוב היא אשדוד. "יש לאשדוד עתיד מעולה" המאמן יוסי מזרחי אמר. הקבוצה שלו פח כבר שלושה חודשים. לא להאמין שהיא עוד דורגה במקום השלישי אחרי 10-15 מחזורים. וכל עונה אשדוד מסיימת בצורה כזו; הפועל באר-שבע פשוט שיחקה גרוע בבית ונהנתה מיום דל של קדוסי שבדרך-כלל מבקיע מההזדמנויות האלו. באר-שבע אפילו יותר גרועה מאשתקד למרות מאמן נורמלי, יתר סבלנות מהקהל ושוב כספים שהושקעו, מדהים; ההחלטה על קיום משחק חוזר היא הגיונית, בסכנין איבדו את הראש סתם.