מחזור 32 בפלייאוף העליון: בית"ר מובסת בנתניה; ב"ש מגדילה את הפער ל-5 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏27/4/18.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/a/ad/Logofootball2.Xxx/150px-Logofootball2.Xxx

הסיבוב השני והאחרון של הפלייאוף העליון ייצא לדרך מחר.
    בשבת, באר-שבע המוליכה תנסה לעבור עוד מכשול בדרך לאליפות עם משחק חוץ מול בני יהודה.
    בראשון, קרב על המקום השלישי עם חשיבות בנוגע לכרטיס לאירופה בין הפועל חיפה למכבי תל אביב.
    ובשני המשחק המרכזי, מכבי נתניה תארח את בית"ר ירושלים, המארחים שהובסו במחזור האחרון 5-1 מול הפועל ב"ש עדיין רוצים אירופה ויצמצמו את הפער המהמקום הרביעי אם ינצחו, האורחים מהבירה מנגד רוצים להישאר במאבק האליפות ולהגיע לשני המשחקים החשובים ביותר שלהם העונה - באר-שבע בטדי וגמר הגביע בפורמה טובה.

משחקי המחזור:

בני יהודה - הפועל באר שבע (שבת, 20:30, המושבה)
    הפועל חיפה - מכבי תל אביב (ראשון, 21:00, סמי עופר)
    מכבי נתניה - בית"ר ירושלים (שני, 21:00, נתניה)

*/aaa031

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

במקום להיות בלחץ כפול, לחוות תוך כדי משחק רגעי אושר לדיכאון בעקבות שערים שיפלו במשחק של בית''ר ירושלים, מורידים לנו אחוז נכבד מאוד מהריגוש עם פיצול הימים האלו.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

Sir Alex Ferguson, Raulito ו-morata אוהבים את זה.
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים, אפשר רק לחשוב על האווירה במגרשים בזמן שבית"ר שיחקה נגד מכבי ת"א והובילה 2-3 ובאר-שבע פיגרה 2-1 בטרנר נגד הפועל חיפה ולהצטער ששני המשחקים לא שוחקו במקביל, פוגע לגמרי בעניין שהפלייאוף היה אמור לייצר. אפשר להתנחם בכך שאם המירוץ אכן יהיה בחיים לאחר המשחק בטדי אז כל שלושת המחזורים האחרונים יערכו באותה השעה.

כמו בכל שבוע מאז שהפער צמח אין לנו סיבה להתעסק במה תעשה באר-שבע. תנצח, תפסיד או תעשה תיקו זה לא כזה משנה כי בבית"ר בכל מקרה צריכים לנצח כדי להגיע למשחק בטדי שיש על מה לשחק. נתניה יריבה קשה שלמדה לקח מהתבוסה לבאר-שבע עם שחקנים שיבואו לתת הכל ולהחזיר לעצמם את הכבוד העצמי, אני בטוח שהברק לא יכה פעמיים תוך שבוע והם לא יעמידו קו הגנה גבוה מול עזרא, ורד וסילבסטר והפעם הכדורים של ערן לוי וסבע ילכו למסגרת ושושן(קליימן בצהובים) יצטרך להיות במיטבו. בצד השני עמוס בדרך כלל תופס יום נגדנו ואת השטויות הוא ישמור לקבוצות אחרות.

הנתנייתים כאן דיברו על חוסר היכולת של נתניה לנצח בטדי אבל אם אני לא טועה מאז הביקור הראשון שלנו בנתניה בניצחון 2-3 עם השער של ריקן על הבאזר(ערן לוי גם נתן שם גול גדול) בעונת הצ'צ'נים לא ניצחנו שם את מכבי נתניה, כבר 5.5 שנים עברו מאז, לא מעט זמן. גם בקופסא היה קשה מאוד לשחק אבל ליד הפסדים כואבים היו שם כמה נצחונות מפוארים.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ערן לוי לא בועט למסגרת הרבה. אם 20% מהבעיטות שלו היו במסגרת, היו לו מזמן דאבל פיגרס והוא היה הקינג של הליגה הזאת. אני בכלל חושב שמה שמדהים בערן לוי זו יכולת המסירה ולא הבעיטה, כי להייסטר למשל יש בעיטה לא פחות
    טובה (אך הוא בועט בתדירות נמוכה בהרבה). יכולת המסירה שלו מדהימה, הוא מסוגל לתת פס על 50 מטר לשחקן בתנועה וזה יגיע בטיימינג מושלם, אין דברים כאלה בארץ. יש לו טכניקה וראיית משחק ברמה עילאית, כזו שנדיר לראות פה, ובזה הוא צריך להתמקד. אין ספק שעם יכולת בעיטה כמו שלו הוא חייב לאיים על השער, אבל מבחינתי האיום שהוא מהווה מבחינת ניהול המשחק של נתניה, זה איום גדול יותר.

סלובו ילמד מהטעויות אבל עדיין זו נתניה וזה סלובו. הכדורגל האטרקטיבי לא ייזנח, לא תהיה פה התגוננות מוגזמת, בטח לא בנתניה. אני מאמין שבב״ז ישחק כמו במשחק הקודם, התגוננות בקו הגנה נמוך וניסיון למנוע מדיא סבע והמגנים של נתניה שטחים לרוץ אליהם ולאיים על הרחבה של בית״ר. על הסיכון מרחוק של נתניה קשה להגן, ונקווה שהמזל יהיה איתנו.

מבחינת ההרכב, אני חושב שזו תהיה טעות לשחק עם סאבו כשהוא רחוק צהוב אחד מהרחקה מגמר הגביע. הוא השחקן החשוב ביותר שלנו, אבל אפשר לנסות ולהסתדר בלעדיו כדי לא להסתכן לקראת השבוע החשוב בעשור האחרון. הייתי משחק עם קלטינס במקומו, ושלישיית ההתקפה צריכה להישאר כמו שהיא, או לעבור לשלושה בלמים עם שלישיה התקפית של ורד, סילבסטר ושכטר.

גלץ אוהב/ת את זה.
  5. morata Member

קצת נוסטלגיה לקראת מחר:

הייתי במשחק הזה בערוב ימיה של בני יהודה בשכונה - הלכתי לשם עם חבר אוהד הקבוצה. אחיו לא יכל מסיבות אישיות ללכת לאותו משחק אז הוא נתן לי את המנוי שלו(לחבר שלי היה גם מנוי משלו). חוויה ענקית - תסתכלו במיוחד ב-8:02, האמת נדהמתי לשמוע כמה מאיר היה אדיש בגול הזה.
    בנוסף, אלון מזרחי השווה אז את שיאו של מכנס דווקא מול הקבוצה בה גדל.

למשחק מחר, האמת יש לי תחושה שבני יהודה תצליח להפתיע, הימור שלי - 0:1 כתום.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שום דבר לא צפוי, ניצחנו 4 משחקים בפלייאוף, הפסדנו נקודות במשחק שכמעט הכי לא ציפינו שזה יקרה, זה יכול לקרות גם הערב, הכל תלוי בגישה של השחקנים והאם באמת בכר הצליח להוריד אותם מההיי, למרות שאין סיבה להיות בהיי אחרי הניצחון של בית''ר.
    בני יהודה קבוצה מספיק טובה כדי לקחת נקודות מול כל קבוצה בפלייאוף, כך שאם לא נהיה במיטבנו תהיה מי שתעקוץ. הכל תלוי רק בנו, מקווה שמליקסון ווואקמה יהיו במיטבם, אם זה יקרה, היכולת של בני יהודה לא רלוונטית למשוואה.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם סאבו בסכנת צהובים שיפתח על הספסל או אפילו יהיה ביציע אם ז'אורז'יניו כשיר ויכול להיות בסגל כאופציה של קשר קדמי מהספסל.
    יש את קלטינס שיכול להיכנס במקומו לקישור או שכטר/וארן בצד ימין(ואז ורד ישחק באמצע), להפסיד את סאבו בגמר הגביע בגלל משחק ליגה אחד זה טיפשי מאוד, אני מקווה שטביב מודע לכך ויודע את סדרי העדיפויות.

8. Melikson24 Member

איך אמר פעם איזשהו מאמן בליגה? מעדיף לקבל את באר שבע ולא את בני יהודה? אז כך גם אני. מעדיף לקבל את נתניה בעשרים מפגשים רצוף ולא בני יהודה. הולך להיות משחק סופר קשה.
    בית"ר מנגד עם משחק מול נתניה השבורה. עם ההגנה של נתניה, קשה לראות את בית"ר לא כובשת לפחות 3 שערים. ואני לא רואה אותם סופגים כמות דומה, אז....

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני חושב של 2 הקבוצות יהיה מאוד קשה.

בני יהודה ראתה את נתניה מתפרקת ואין לי ספק שאבוקסיס יפיק לקחים ויעמיד אוטובוס לתפארת.

לביתר יהיה קשה גם כן כי קשה להאמין שדראפיץ ייתן לקבוצה שלו להראות כל כך עלוב בהגנה 2 משחקים רצוף.

10. Melikson24 Member

זה סלובו וזאת שיטת המשחק שלו. הוא יעלה בדיוק כפי שעלה נגדנו. הוא התקשה לעצור את כדור השלג של בית"ר בפלייאוף לפני שנתיים, גם עכשיו יקרה אותו דבר. בטח ובטח כשלא מעט שחקנים שלו חושבים כבר על העונה.

11. קשר שמאלי Member

לא רואה את בני יהודה נותנים פייט היום. צופה ניצחון קל לבאר שבע

גלץ אוהב/ת את זה.
  12. yakov_y YNWA

בעונה שעברה פעם אחר פעם טענת שלמכבי נתניה יש הגנה חלשה, אני (וגם עידן444) טענתי שזה בעקבות שיטת המשחק של דראפיץ׳ (קו הגנה גבוה עם בלמים איטיים, אין עזרה למגנים והפקרות במרכז השדה), מה קרה ששינת את דעתך ?

בעונה שעברה נגד נצרת עלית, דראפיץ׳ עלה לשחק עם עלי מוחמד, קוגבניה ודנון (קשר התקפי) במרכז השדה, דנון קיבל אדום בדקה 30 והמשכנו לשחק במרכז השדה עם עלי מוחמד וקוגבנייה, ניצחנו 5-2 אבל היה משחק מטורף בלי אמצע, התקפה אחר התקפה.
    זה דרפאיץ׳, לטוב ולרע, אין לנו את ההתקפה ה-3 בטיבה בליגה, זה לזכותו אבל גם יש לנו הגנה ראוייה יותר מ-39 שערי ספיגה, איך דראפיץ׳ אמר: ״קשה להיות שחקן הגנה במכבי נתניה״.

אגב, להגיד שעדיף לפגוש את מכבי נתניה מאשר בני יהודה זה להיות חכם בדעיבד, ב״ש נגד בני יהודה העונה עם 7/9 נק׳ למרות כל סגנון המשחק ההגנתי של בני יהודה, נגד מכבי נתניה הפועל ב״ש עם 4/9 נק׳, משחק אחד השכיח כנראה את 2 המשחקים הראשונים.

oFiRzZz, Bilev, Maccabi Diamond ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. עידן444 Member

הבחור עקבי.
    אין מה לחפש הסברים.
    במקרה הגרוע(הטוב) הוא יגיד ״תודה, איזה כיף שטעיתי״ כמו אחרי המשחק נגד מכבי ת״א.
    נתניה ידעה לקום העונה יפה אחרי אכזבות.
    אחרי ההפסד המעצבן למכבי ת״א בבית הבסנו את אשדוד ומכבי פ״ת.
    אחרי התבוסה בטדי יצאנו ל 7/9 מול ק״ש, סכנין(ב 10 שחקנים משלב מוקדם) והפועל חיפה.
    אחרי ההפסד המבאס בבית לבני יהודה ניצחנו את ב״ש והבסנו את עכו.
    אחרי ההדחה בגביע ניצחנו את בית״ר ובק״ש.

כן, בהחלט לא קבוצה שיודעת להרים את עצמה אחרי אכזבות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz ו-Bilev אוהבים את זה.
  14. hbs7 Member

הרגשה שפער ה4 לא יישמר.
    כל מחזור הוא מין הסתם קריטי, מי שתמצמץ ראשונה עלולה לאבד את העונה.

יהיה לא קל לבית"ר אם נתניה תבוא ביום טוב.
    אני באמת לא מבין למה ממשיכים עם ספורי על חשבון צעיר עם פוטנציאל כמו מלאדה.
    אין בספורי הרבה והוא פשוט שחקן לא חכם. חתום בנתניה גם לעונה הבאה?

15. עידן444 Member

לא.
    ממש לא מבין למה משחק לפני מלאדה ורוזנסקי. או קוגבנייה מקדימה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bilev אוהב/ת את זה.