מחזור 32 בפלייאוף העליון: בית"ר מובסת בנתניה; ב"ש מגדילה את הפער ל-5 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏27/4/18.

1. Telkiyski Member

אני לא חושב שזה עניין של חוסר אובייקטיביות ושנאת ביתר או משהו מצד עמרי אפק.

הוא פשוט נורא מתלהב מאג'נדת הניהול והמנהל המקצועי ויעני הגישה הנורא מתקדמת שלו לאיך שקבוצת כדורגל צריכה להתנהל.
    אז במשחקים הוא נורא אוהב לשבח את הניהול האירופי של מכבי (הרבה כי קרויף חבר שלו) ולהגיד כמה שביתר בושה.

קיצר הוא מת לקבל הצעה להיות מנהל מקצועי באיזה קבוצה כנראה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אף פרשן בארץ לא יודע להעלים סובייקטיביות.

3. הנתנייתי Member

פעם שניה בפלייאוף הזה שאנחנו מביסים קבוצה והשופט מחליט לפגוע בנו בהחלטה הזויה. ההרחקה של סבע אתמול, והפנדל הכי הזוי בעולם שמכבי קיבלה נגדנו ב4-1: שחקן של מכבי נגח החוצה - פנדל למכבי.

4. Telkiyski Member

ומה משותף לשתי ההחלטות האלה?
    שתיהן משרתות את מכבי ת"א.

גרינפלד, חכמון, משיח. מה זה משנה.

5. עידן444 Member

אורי אוזן מראה סובייקטיביות?

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בפודיום ובכל מיני מקומות שהוא מתראיין? לגמריי.

7. עידן444 Member

התברר כנכון?
    אני ממש לא מסכים איתך.
    כפי שערן לוי מתאים לשאיפות של נתניה כך גם עומק הסגל.
    אני מסתדרים יפה בלי בלם שלישי שנעלמו עקבותיו.
    הויבך וורגוץ שיחקו יחד העונה רק ב 13 משחקים.
    מתסדרים יותר מחצי עונה בלי עלי מוחמד שאמרו שאנחנו תלויים בו.
    למגינים יש מחליפים ברמה דומה לרמה שלהם.
    חצי סיבוב ראשון גלזר היה פצוע והסתדרנו.
    כשדני עמוס החסיר הסתדרנו.
    כשלנו עם החלוץ הבכיר והסתדרנו.

למה אתה חושב שמה שטענת התברר כנכון?

oFiRzZz, Drama2 ו-yakov_y אוהבים את זה.
  8. הנתנייתי Member

איזה שחקנים בליגה שלנו בכלל בעלי מספרים כאלה? נראה לי שחוץ מסבע, ערן שחקן ההתקפה עם המספרים הכי טובים בליגה כרגע, לא?

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הירידה של קייטה פגעה בכם מאוד (לדעתי), תירם (גם אתמול) שווה גול כל משחק והוא לא מספיק טוב להיות בלם שלישי בעיקר כי לדעתי הוא לא מספיק טוב כדי להיות איום על שני הבלמים הראשונים, הייתם חסרים איכות בהתקפה ולכן בחלון ההעברות של ינואר החתמתם גם את רוזנסקי, גם את ספורי, ונתתם לראשונה דקות בבוגרים למלדה. בינואר החתמתם גם את דין מימוני שיוסיף עומק להגנה.
    מועדון שאין לו בעיות בעומק לא מוסיף להתקפה שלושה שחקנים בינואר, בתוספת למימוני אלה 4 שחקני סגל חדשים בינואר.
    ועדין, גם היום, אני חושב שהחסרונות של עלי מוחמד וורגוץ מאוד בולטים אצלכם, כמו שהחסרון של גלזר לדעתי הורגש בזמנו, אני חושב שמבחינת עומק ויכולת לשנות תוך כדי משחק אתם מוגבלים מאוד ואני לא זוכר יותר מידי משחקים העונה שהצלחתם לשנות את הדברים כשלא הלך לכם, לא מעט לדעתי בגלל חוסר בעומק.

עומק הסגל מתאים לשאיפות? לא בטוח. יותר נכון להגיד עומק הסגל מתאים למדיניות של נתניה. כי אם הייתם מוכנים לשאול שחקנים מקבוצות אחרות (נניח להשאיל את וייסמן ממכבי חיפה בקיץ), אז הייתם יכולים להרוויח שחקנים צעירים בעלות נמוכה או אפסית, ובכך לחזק את הסגל בלי לפרוץ את התקציב.
    אבל סגל לא מוכן (ובצדק מבחינתו, גם אני חושב שהגישה שלו נכונה) להשאיל שחקנים בלי אופצייה לקנות אותם בעתיד ולכן הרבה שחקנים צעירים שהיו יכולים לתת לכם עומק בסגל ירדו מהפרק (למרות שמצד שני כן השאלתם את ספורי מהפועל תל אביב בינואר בלי אופציית רכישה, מעניין למה במקרה של ספורי כן הלכתם על ההשאלה בלי אופציה לקנות את המושאל).
    אז יש לסגל מדיניות מסוימת והוא לא יוותר עליה גם במחיר של איבוד שחקנים צעירים שהיו יכולים לחזק את הסגל, אבל זה לא נכון להגיד שנתניה לא יכולה הייתה להעמיד סגל עמוק יותר בתקציב הקיים, אלא שסגל מעדיף לדבוק במדיניות שלו גם במחיר של איבוד שחקנים צעירים וזולים שהיו יכולים לתת עומק לסגל.

10. סמואל אטו Member

מי כבר נתניה הייתה יכולה להשאיל שהיה עושה כזה הבדל עבורה השנה?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. עידן444 Member

העניין עם ספורי תעלומה בעיני. בכל מקרה הוא לדעתי לא היה מגיע אם לא הכשלון עם קייטה.
    לגבי עומק הסגל, רוזנסקי הגיע על אותו תקן שהגיע ריביירו- כהשקעה עתידית. שניהם לא קיבלו יותר מידי דקות(לצערי).
    מימוני הגיע בגלל המצוקה שנבעה משני בלמים פצועים כמעט בכל רגע נתון. נדמה לי שהוא הגיע ובגלל מצוקה זו הוא פתח בהרכב ממש כמה ימים אחרי שהגיע(אם אני לא טועה זה היה מול בית"ר בסיבוב השני). דודי תירם בלם רביעי שהפך לבלם שלישי ולדעתי הוא עשה עבודה לא רעה ברוב המשחקים. אם היינו מרגישים קצרים מידי לני אהרון היה נכנס לרוטציה בבוגרים כמו מלאדה ולא מושאל לחדרה. מימוני גם פינה את גולדנברג ששיחק גם כבלם העונה(בגביע הטוטו, נגד מכבי חיפה ונדמה לי שגם נגד הפועל חיפה) לגבות רק את המגינים אחרי ההקפאה של בן צעירי.
    כלומר, השחקנים שהגיעו בינואר הגיעו אחד תמורת אחד ולא כדי להרחיב את הסגל.

12. abcd Member

יש אופציה על ספורי. הסכום קצת לא ריאלי אבל יש.
    כנראה שתכננו שיסגור פינה בלבד ובמקרה שבאמת ירצו אותו כבר יסתדרו עם הפועל כי הוא לא רוצה לחזור לשם

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהשחקנים שהגיעו מקבלים יותר דקות מאלה שהם החליפו. זה לא שאלה שעזבו היו משמעותיים, כשדווקא ספורי הוא שחקן הרכב, מאלדה מקבל הרבה דקות בטח לשחקן שעוד משחק עם קבוצת הנוער במקביל וגם רוזנסקי מקבל יותר דקות משריביירו קיבל (ולא בטוח שהגיע במקומו כי האחרון לא שוחרר בינואר אלא לאחר מכן, כלומר שניהם היו בתקופה מסוימת ביחד בקבוצה).
    אני חושב שבינואר סגל כן הרגיש שהסגל, במיוחד בהתקפה, צריך עוד עומק ולכן החתמתם שני שחקני התקפה עוד לפני שריביירו שוחרר ובמקביל גם מלאדה קיבל את ההזדמנות שלא היה מקבל בקבוצה עם עומק בהתקפה.
    אני חושב שעם קצת יותר עומק הייתם קרובים יותר אלינו ולבית״ר, לא במאבק האליפות אולי, אבל כבר כתבתי שמבחינת איכות כדורגל אתם לדעתי הקבוצה השלישית בטיבה בישראל, ועם עומק גם הייתם שם היום.
    אבל בלי עומק כל פציעה היא חיסרון גדול, ומולנו למשל עוד לפני שהספקתם למצמץ המחליף בהגנה עשה פאול טיפשי בהגנה (מי שומר על נואקמה מאחור ומסתמך על זה שהוא ינצח את נואקמה מבחינה פיזית? זאת הזמנה לנואקמה לפרק אותך פיזית ואז זה או להכשיל אותו או להשאיר אותו לבד ברחבה).

14. עידן444 Member

בן צעירי, וריביירו שיחקו יותר ממימוני ורוזנסקי.
    ואת קייטה מחליף
    ספורי ומלאדה משולב כי זה מגיע לו.
    הוא שולב כי הוא יותר טוב מבדש שנמצא בקצה הרוטציה.
    ריביירו לא שוחרר בינואר כי הוא לא רצה ללכת אבל בפועל לא ראה מגרש.

בעניין נוואקמה אם כבר פתחת זה בעיני פנדל שמאוד קל לשרוק אבל אם השופט היה קצת מגדיל ראש(לא באמת מצפה מהם את זה) הוא היה רואה שמדובר במאבק שגם נוואקמה לא היה עם ידיים בכיסים אלא גם הוא תפס את תירם וגם צלל בצורה אובר תאטרלית.
    ושוב, זה בלם רביעי.
    מי הבלם הרביעי של בני יהודה? מי הבלם הרביעי שם מכבי והפועל חיפה? מי הבלם הרביעי של בית״ר ירושלים?
    זה בלם רביעי. הוא לא אמור לשחק כל כך הרבה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקבל את ההערה, בגלל זה אמרתי נכון להיום.
    במשחק מולנו הוא גבר במאבק המהירות על חאתם עבד אלחמיד שהוא הבלם הכי מהיר היום בישראל בדרך לשער שכבש, כשבמהלך אחר הוא גבר במאבק פיזי על אוגו שהוא הקשר הכי פיזי היום בישראל במאבק על כדור כשנראה היה שאוגו הופתע מאוד לראות קשר בישראל לוקח לו כדור ולכן במאבק הבא ביניהם אוגו הלך בטירוף בשביל לזכות בטירוף.
    שילוב של פיזיות ומהירות, ביחד עם צעד ראשון אדיר ומהירות אדירות ביציאה מהמקום זה בסיס אדיר לשחקן, יהיה מעניין האם יצליחו להפוך אותו לבוגר יותר, יציב יותר ופחות מסורבל ככל שיצבור יותר ניסיון ויתבגר כי הבסיס שלו אדיר.

עידן444 אוהב/ת את זה.