מחזור 32 בפרמיירליג: ליברפול גוברת על אברטון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏28/3/08.

1. 亚历山大帕托 Member

בתור השחקן שהיה אמור לסחוב על כתפיו את יונייטד עד הזכייה לפני פחות משנה, היותו השחקן הגרוע ביותר על המגרש בשני המפגשים בהחלט מעידה על כך שהוא אנושי.

השנה הוא פי 2 יותר טוב מאשר בשנה שעברה, אבל שוב, עונה אחת לא מעידה על שום דבר שיקרה בהמשך, ולנבא לו עתיד כאחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה זה טיפשי. פציעה אחת לכמה חודשים, ופתאום הוא לא חוזר לכושר, פתאום הפטיש של פרגוסון נרגע, פתאום הוא מחליט לעבור לריאל מדריד, וזהו, ככה זה יכול להיגמר כמו שזה התחיל. את אותם הדברים אמרו כבר על רונאלדיניו, ותוך שנתיים הכל השתנה.

2. Djourou Member

מסכים. אבל אם הוא ימשיך ככה כמה עונות, אז הוא נכנס בלי שום ספק, לרשימה המכובדת של השחקנים הטובים בהיסטוריה. לפחות של מנצ'סטר יונייטד.

3. Selby Member

רוני כל כך קרוב לשלושער שיכול לתת לו boost אדיר להמשך, חבל.
    (אני כל כך כל כך אוהב אותו)
    אלן גרין, כמה מרמור בבן אדם מסכן אחד.

עריכה: אני חייב להודות שזה באמת עצוב שאחרי תצוגה כזאת יש קרחות ביציעים. הרי מחר יום ראשון, למה הם ממהרים?

נערך לאחרונה ב: ‏30/3/08
  4. George Best Member

אני הרבה זמן לא זוכר הצגת כדורגל כזו.
    גם השישייה במחצית אחת לרשת של כורי הפחם העונה וגם השביעייה הסופר מפורסמת מאשתקד מול רומא לא משתווים ליכולת שהראו הבחורים היום,
    מ-ו-ש-ל-ם.
    חבל לעבור שחקן שחקן ולתת ציון, כי כולם מקבלים 10 חד וחלק,
    ארבעה שערים זה אחרי הנחה של 70%, וב70 דקות שבהם ניסינו להבקיע, 20 הדקות האחרונות היו גארבג' טיים מטורף.
    רונאלדו עם שער ושלושה(!!) בישולים,
    כל אחד מהשערים היה פשוט יפהפה,
    רק היום דיברתי בדיון של ארסנל על העובדה המוגמרת בעיניי אוהדי פרנסנל שהקבוצה שלהם משחקת את הכדורגל היפה בעולם,
    אני שמח לראות שגם רובי קין שם לב לזה עכשיו,
    שיצפו וילמדו.

5. Red Left Winger Member

ומה שנשאר לי להגיד היום:

קום און אברטון!

ליגת האלופות בלי ליברפול ומילאן? אלוהים אל תנפץ לי את החלום!

6. THE STRETFORD END Member

אם לא שולחים את רוב סטיילס לשפוט את ליגת הפאבים...עזבו,גם זה יותר מדי בשבילו,
    2 פנדלים היום בין בירמנגהאם לשיטי,
    הפנדל לזכות שיטי עם עבירה על בנג'ני,יש שם ספק
    אבל הפנדל לטובת בירמנגהאם,שערורייה זו לא מילה חזקה מספיק,
    סטיילס השופט הכי גרוע בתולדות הפריימיר ליג!!!

דרבי קאונטי ירדה כבר ממזמן אבל היום זו חותמת רשמית ועדיין 33,000 אוהדים הגיעו למשחק הביתי שלה,
    רק באנגליה!

בולטון - ארסנל,כמה שמומנטום חשוב,
    15 דקות ראשונות וארסנל היתה צריכה לגמור את הסיפור,אבל היא החטיאה כמה פעמים ובולטון בפעם הראשונה שהגיעה לרחבה של ארסנל כבשה כשטילור מנצל תנומת צהריים של טורה,
    2-0 לאחר מכן וב 15 הדקות של פתיחת המחצית השנייה בולטון היתה צריכה לסגור את הסיפור גם כן,
    שער מצמק של ארסנל ואי אפשר שלא היה להרגיש שהרוח נושבת בכיוון שלה,פנדל וזה היה עוול לארסנל אם לא היתה כובשת את ה 3,
    בולטון עם הגנה של ליגת פאבים,ככה לא נשארים בליגה ויותר מזה,עם גאבין מקהן והיום קאמפו שבמצב של 2-2 כשהם זכו בכדורים,במקום להניע לצד שטוח העדיפו לשלוח את דיוויס לריב עם 4 שחקני הגנה של ארסנל,הם יכולים להאשים רק את עצמם.

7. בועז Member

לבולטון יש את השק הכבד ביותר על הכתפיים,
    עם 4 נקודות הפרש מחוף מבטחים ולוח משחקים מאוד לא נעים הכולל מפגש במחזור הסיום עם צ'לסי בלונדון, הולך להיות מאוד קשה.
    אבל כנראה שעל טעויות משלמים, והעונה הזו של בולטון הייתה רצופת טעויות, מההנהלה, למאמן,וכמובן לשחקנים.

8. THE STRETFORD END Member

בקשר למאמן אז מגסון עוד הוציא מים מהסלע,
    סמי לי היה החלטה כושלת של ההנהלה,כשהיסודות לעונה רקובים קשה אחרי זה לטפל בבעיה.

אנדי ריד בוולה נהדר מנצח לסנדרלנד את המשחק בדקה ה 95,
    כמה חבל שאין לו שכל,יכול היה להיות שחקן הרבה יותר גדול ולא רק בהיקף הבטן שלו.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו... איזה כדורגל של היונייטד... ואיזה כריסטיאנו רונאלדו, בימין, בשמאל, בעקב, עם הפאלש, בראש, מגביה, מתקל, פשוט מושלם, השחקן הכי טוב בעולם וכן, אני אפילו אצטרף לאלה שהלכו וחילקו סופרלטיבים כמו אחד הגדולים בהיסטוריה. להוביל קבוצה לאליפות בפרמיירשיפ שנתיים ברציפות על הגב שלך עם כל כך הרבה בישולים וכיבושים מעמדת הווינגר בהחלט מעניק לך מעמד של גדול ברמה עולמית. אני שונא אותו ושונא את מה שהוא מייצג עם היללנות, ההתחזויות ובכלל כל הפורטוגזיות שלו, אבל על הכשרון אי אפשר לערער... מס' 1 בעולם.

10. mr.shmactics Member

כל המחזור הזה עם כל הסיפורים שבו והמשחקים שבו והגולים היפים במילה אחת:
    רונלדו,

לראות ולא להאמין שאפשר להגיע לרמה הזאת.

11. SeRgInHo Member

אייג'נט,
    אני, כמו כולם פה, ראיתי את רונאלדיניו בשיאו, אבל רונאלדו זאת אופרה אחרת לגגמרי. אין הוא מושלם, אין לו שום פאקינג חיסרון במשחק שלו. פצצות בשתי רגלים, בעיטות חופשיות חדות כמו סכין, נגיחה בעוצמה של בעיטה, טכניקה, ראית משחק, הגבהות, מהירות בלתי רגילה, גוף כמו לשור (בגלל זה הוא נפצע מעט מאד)... איך שהיום הוא הקפיץ לעצמו עם רגל אחת ובעט עם השניה... קלאסה. אם זה היה נכנס זה היה שער העונה.
    אין עוד שחקן שהוא לא חלוץ שמבקיע 40 ומעלה שערים (והוא יגיע העונה למספר הזה, שלא יהיה פה ספק לאף אחד), ואתם יודעים מה, גם החלוצים לא עושים מספרים כאלה.
    והוא עושה את זה בליגה שידועה כליגה שהכי קשה להצליח בה.
    כ"כ מגוון, כ"כ חזק, כ"כ חד שזה מדהים...
    והוא רק בן 23, זה מפחיד...

12. Jack Wilshere Member

כמוני - כמוך.

אם כי מבחינת כישרון אני עדיין סבור שלמסי יש יכולות שלרונאלדו אין, אבל אין ספק שמסי לא משפיע על ברצלונה כשם שרונאלדו משפיע על היונייטד.

13. SeRgInHo Member

דאמ, מה הקשר מסי? כל מה שמסי יככול להציע מול רונאלדו זאת הטכניקה, זהו. הבעיטות שלו לוקות בחסר, שלר לדבר על הגוף הקטן שלו שבגלל זה הוא נפצע כל שני וחמישי.

14. C.F.C Member

אני חייב להצטרף למחמאות לרונאלדו. בחיים שלי לא ראיתי שחקן כזה. הוא פשוט משלב כל אספקט חיובי שקיים, מסירה, בעיטה חזקה ומדויקת, מהירות, דריבל, יכולת סיום, פיזיות, הכל יש לו. פשוט מפחיד.

15. Red Left Winger Member

מסי :aaarofl:

GOOD ONE!

מסי לא מתקרב לרבע מהיכולת של רונאלדו, מסי לא השיג דבר וחצי דבר בקריירה שלו וכולם מהללים אותו כמו את הגמד הרמאי הקודם שיצא מארגנטינה.

כבר שנה שעברה רונאלדו היה השחקן הטוב בעולם והזכייה של קאקא עיצבנה אותי ובטח גם אותו, כל הכבוד לקאקא על הצ'מפיונס אבל בליגה מילאן בקרשים, ואתה מצפה משחקן כמוהו כשיש לו גיבוי בדמותם של פירלו וגאטוסו מאחורה, ששחקן כמוהו לפחות ישמור את מילאן במאבק האליפות, אבל העובדה היא שמילאן שוב נאבקת על מקום באלופות והשנה היא כבר עפה מהמפעל, אז כל מה שנותר לי לקוות זה שפיורנטינה לא תמעד עד סוף העונה!
    כל הכבוד גם למסי על דריבלים מטורפים מול חטאפה ורקראטיבו והיו לו יופי של צלילות מול צ'לסי,אבל הם שניהם לא ברמה של רונאלדו, כבר שנתיים שאף אחד לא ברמה שלו. שחקן מושלם.