מחזור 32: ברמינגהאם עוצרת את צ'לסי בברידג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏7/4/05.

1. Hammers Fan Member

היה משחק משעמם וחסר הזדמנויות, שגם אלו שהיו התחילו מטעויות של רובינסון והארפר ולא ממהלכי קישור יוצאי דופן, 0-0 היה משקף בצורה טובה יותר את המשחק.

קאנוטה החלוץ הכי עצלן בפרימיירשיפ, אתה מצפה משחקן במימדים האלו לשחק ביותר אגרסיביות ולכפות את עצמו על הבלמים, אבל במקום זה הוא ממשיך לשחק אותה כאילו הוא מלא בסטייל. מילא הוא היה חד מול השער כשהכדורים בכל זאת מגיעים אליו, אבל גם זה לא.

ההחמצה של מילנר הייתה אפילו יותר מזעזעת מהשטות של רובינסון וקינג...

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה הגזמה.
    נכון שלא היה משחק גדול, ניוקאסל היו חלשים ואפאתיים להחריד, אבל כבר ראיתי משחקים גרועים יותר העונה.
    קאנוטה לא עצלן, אבל תפס יום זוועתי ומהדקה ה-60 כבר צעקתי ליול להחליף אותו. חבל שלא הכניסו את מידו במקומו. מידו ניחן בפיזיות של קאנוטה ופחות חד ממה שפרדי היה היום לא יכול להיות.
    איך וייץ ונוימן התמוגגו מסיימון דייויס. אני דווקא הייתי מבסוט - תתפלאו - מאדמן - שעושה כמו כל העונה עבודה מצויינת.
    ניוקאסל... אם ההגנה שלהם לא הייתה כל כך פתטית אולי זה היה מצחיק. בומסונג תפס יום רע, אנדי אובראיין לא שווה גרוש ובביארו הלך לישון כשריילי שרק לפתיחה. גם סטיבן קאר לא עשה כלום, ומגיעה לו כל שריקת בוז שהוא קיבל מהקהל.

מה שכן, מהיום הארפר הוא אחד השחקנים האהובים עליי בפרמיירשיפ. נכון, הוא שוער לא טוב במיוחד, אבל ראו שבאמת אכפת לו מהמועדון ושממש כאב לו על הפשלה שלו. תוסיפו לזה את העובדה שכבר 12 שנים הוא יושב על הספסל... לפעמים צריך לתת כבוד לא רק לשחקנים הכי טובים, אלא גם לאלה שאוהבים את המשחק ונותנים מעצמם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

3. קינג לדלי Member

הוטספר מידו ייעדר חודש...סמוך על פרדי.

4. spurs Member

לי ברנרד לסגל!
    שקין ודפו יפתחו וברנרד וקאנוטה יעשו רוטציה

5. toon-UPON-tyne Member

ברור.... זה לא קשור לחוסר מקצוענות פה ולאימון לא טוב... זה החום!

דרך אגב גיא, זה לא נכון שהוא שוער לא טוב במיוחד, להפך, יכלת לשמוע את השדרים האגנלים מדברים איך הוא יכל למצוא מקום בהרכב ראשון של קבוצת פרמייר אחרת אם לא גיוון, הארפר שוער די טוב אבל גם טעויות כאלה קורות וגם לגיוון זה קרה פעם אחת ואני בטוח שזה שהוא משחק ממש מעט משפיע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/4/05
  6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תירוצים יש בשפע תרנגולים, אני חושב שלמרות הנצחון אתמול אתם מבינים בדיוק כמוני שקבוצה שמשחקת ככה בבית מול נמושות כמו ניוקאסל לא ראויה למקום באירופה. אלמלא הטעות של הארפר (מסכן, איך לקח ללב, שחקן נשמה) הייתם יושבים פה ומקטרים על איזה קבוצה עלובה יש לכם שלא מגיע לה כלום. תסתכלו גם על הדרך ולא רק על התוצאה הסופית...

על ניוקאסל בכלל אין מה לומר. למעט ג'רמיין ג'נאס ששיחק בכלל לא רע הם היו פאתטיים. שום יצירתיות, שום מעוף, ובלי החוכמה של קפטיין מארבל היה ברור שבמחצית השנייה שויון לא יגיע. נשגב מבינתי איך בגביע אופ"א הם מצליחים יפה עד כה, באמת קבוצה אומללה.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, שימו לב לחלוצה של אברטון ונבחרת אנגליה עד גיל 17, ג'יימס וון, שהפך אתמול לכובש הצעיר ביותר בתולדות הפרמיירשיפ, לאחר שכבש את הרביעי בנצחון 4-0 על קריסטל פאלאס, בגיל 16 ו-270 ימים. מזל-טוב! :aaa031:

http://www.soccernet.com/images/england/20050410/vaughan_jwalt.Xxx
    זה ג'יימס וון

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/4/05
  8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, בעייה של ניצול מצבים יש לנו לא מאתמול. אי אפשר לומר שלא היינו טובים מניוקאסל ובשורה התחתונה אנחנו חוזרים למאבק באירופה לא בכדי.

9. Roberto Baggio Member

פששש כל הכבוד לו! :aaa8:
    כולם מתעללים בפאלאס-גם הילדים! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx
    שחקן לא מוכר לי ואני מקווה להכיר אותו בשנים הקרובות ומי יודע אולי הוא יתפתח להיות ווין רוני הבא? (הגזמתי...)

10. toon-UPON-tyne Member

קודם תן לרוני להתפתח למשהו... אחרי זה שיהיה ויין רוני הבא... (או גיימס מילנר הבא פחחח)

11. robson Member

רוני כבר אחד השחקנים המובילים באנגליה..
    כמובן הפוטנציאל הוא אדיר ויש לו עדיין הרבה ללמוד ולהתפתח...

12. Gooner Member

פטריק הוא צודק,רוני הוא באמת אחד השחקנים האנגלים הטובים כרגע,החלוץ הטוב ביותר זה בטוח..

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי אמרתי שרוני לא טוב? רוני שחקן אדיר, פנומן, החלוץ הכי טוב שיש לאנגליה והשחקן האנגלי הכי טוב בעיני למעט צמד הקשרים המדהימים.

ההישג של וון הוא נחמד ביותר, אבל כפי שאופיר ציין אפשר להתפתח ממנו לכיוון של ויין רוני, קרי סופר-סטאריות, או לכיוון של מחזיק השיא עד אמש, ג'יימס מילנר, שמדשדש על הספסל של ניוקאסל ללא עתיד ורוד נראה לעין.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי מילנר. איפה פולדש שדיבר עליו כשחקן אגף שמאל של האריות למונדאיל בגרמניה? מילנר אתמול גרם לי לומר לו תודה שבחר בניוקאסל וסירב לדניאל לוי שניסה להביא אותו. אני יכול לומר שגם העונה הקודמת בלידס (שם גם אם היית שם את שבצ'נקו הוא היה נראה רע) ובעיקר המעבר הלא מוצלח לניוקאסל שמים את העתיד שלו בספק גדול. אבל היי - זה מה שגם אמרנו עד לא מזמן על ג'ואי קול...

15. Hammers Fan Member

קשה לי לפעמים להבין את ניוקאסל כשהיא רוכשת אנגלים צעירים ומוכשרים רק כדי למלא חורים על הספסל.

מי יודע איפה דארן אמברוז היה היום אם איפסוויץ' הייתה מוכרת אותו לקבוצה שהייתה נותנת לו במה ראויה. אני חושש שאותו דבר עלול לקרות למילנר. אם התוכנית היא להמשיך להושיב אותו על הספסל גם בעונה הבאה, עדיף לו ללחוץ על סונס להשאיל אותו לקבוצה קצת פחות יומרנית...