מחזור 32: ברמינגהאם עוצרת את צ'לסי בברידג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏7/4/05.

1. Rudess Member

דווקא נזגוביה היה מצוין אתמול במחצית השנייה, אבל לא היה לו עם מי לשחק. וההחמצה של מילנר פשוט החמצה איומה. דרך אגב, אני עדיין לא מבין איך שחקן כמו אמאובי משחק בפרמייר ליג.

2. toon-UPON-tyne Member

עם רובסון אני חושב שאמברוז ומילנר היו מתפתחים ממש טוב... רובסון שילב יפה מאוד את אמברוז בעונה שעברה.
    דרך אגב בקשר לרוני, הוא אולי נראה כחלוץ האנגלי הכי מבטיח כרגע אבל למרות הבינוניות- של אואן לדעתי אואן עדייןחלוץ בקנה מידה גדול ממנו, אני צריך עוד שרוני יוכיח שהוא חלוץ גדול של 20 גולים לעונה (בליגה), ביינתים הוא חלוץ של משחקים גדולים ולא חלוץ כמו שהאנגלים אומריםday in day out.

3. toon-UPON-tyne Member

אז לא ראית את אמואבי במשחק טוב... יש לו כישורים מדהימים, לעומת זאת מימוש פוטנציאל גרוע .
    דרך אגב גם אם הוא לא כבש הוא יוצר מלא מצבים ותסתכל על כמות הפנדלים שרשומים על שמו. די הרבה לכמות שהוא שיחק.

4. Hammers Fan Member

כבר כמה שנים טובות שרק מדברים על ה"פוטנציאל" של אמיובי, בן כמה הוא כבר? הוא מזמן היה אמור לעשות את הפריצה...

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחזית הכי אופטימית שאני רואה בעתיד של אמיובי זה בקנה מידה של אמיל הסקי. לא יותר.

6. KirkH Member

חחח, אתה באמת רואה את אמאובי מתפתח לשחקן בונקר בהרכב הנבחרת? אתה באמת רואה אותו שורד כל כך הרבה זמן בהרכב של קבוצת צמרת?

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי התחזית הכי אופטימית, וכן - זה עוד יכול לקרות. לפני שלוש שנים לא היית מאמין שדריוס ואסל יגמור בנבחרת, פרנק למפארד עשה התקדמות אדירה בשנים האחרונות. אמיאובי עוד יכול להתפתח או יותר נכון להיות ממוקד יותר, אבל זה ייקח הרבה עבודה קשה והרבה יותר מהמנג'ר הנוכחי של ניוקאסל.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי אמאובי הזה כזה גולם, איפה דאייר (בצבא, אני יודע), שבזמנו התווכח איתי שעות על כך שיש לבחור פוטנציאל ושהוא יהיה חלוץ ענק, ושכזו טכניקה לא רואים כל יום בגוף של 2 מטר וכו' וכו'. עברו מאז שנתיים אם אני לא טועה, ושולה עדיין לא מצליח לפרוץ אפילו להרכב של המגפייז. אין מה לעשות, פשוט אין לו את זה.

ואופיר, זה שרוני שחקן של משחקים גדולים לא בעצם אומר שהוא כבר מממש את הפוטנציאל שלו? הרי בשביל מה הכדורגל משוחק אם לא בשביל המשחקים הגדולים האלה. רק הגדולים ביותר יודעים להפיק מצמם את המיטב ולקחת אחריות ברגעים הקשים, ורוני הוא אחד מהם. אני מאמין שהוא יסיים את העונה עם 20 שערים בכל המסגרות (בינתיים הוא עומד על 15, מתוכם 9 בליגה), שזה גם הישג לא רע בעונה ראשונה ביונייטד, בייחוד בהתחשב בכך שהוא החמיץ חלק ניכר מתחילת העונה עקב פציעה.

9. toon-UPON-tyne Member

זה ממש לא אומר שהוא ממש תפוטנציאל שלו כי מנצסטר הייתה צריכה אותו סקורר במשחקים הקטנים שבהם היא מפסידה נקודות.

ואמאובי רק בן 21 (או 22) , הוא עוד יתפתח, אני מאמין שכשהוא יקבל רצף של משחקים בהרכב הוא יתחיל לממש את עצמו בהנחה שהוא יקבל כדורים... קיצר כשסונס יתפטר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx