מחזור 33: בולטון כבר חמישית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏15/4/05.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה הוא ימני, אבל הוא בועט חופשי בכל רגל סטייל נדבד ככה שזה לא ממש משנה

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/05
  2. Zizou10 Member

אני חושב שהוא שמאלי שפשוט משחק קשר ימני, יש בזה הגיון בפריצות.
    לא סגור על זה אבל ככה זה נראה לי.

3. Rudess Member

גרסיה הוא כמו שצריך להיות שחקן כדורגל, לבעווט חזק,טוב ומדויק בשתי הרגליים. רק בישראל שחקנים יודעים לבעוט עם הרגל החזקה שלהם.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגזמת רודס, ישנם שחקנים בקנה מידה עולמי שהם פרטיקלי משתמשים באחת מהרגליים להליכה בלבד, וגם זה בקושי. האמת היא סטיבי ג'רארד הוא כזה כשאני חושב על זה, לרייס אין בכלל רגל ימין אצלנו, ובכלל כמעט כל שחקני ההגנה שקיימים הם כאלה.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדוגמא הכי טובה היא ווין ברידג'. כשהוא עם רגל שמאל הוא רונאלדיניו, שהוא עם ימין הוא
    אולג נדודה.

6. Rudess Member

מבחינתי שחקן כדורגל ברמה עולמית צריך לדעת לבעוט חזק בשתי הרגליים, ולא להיות טרומפלדור ברגליים.
    זה שלרייס אין רגל ימין חזקה זה טוב לדעתך? זה לא טוב. דווקא אצל שחקני ההגנה הסבירות יותר גבוהה שיידעו לבעוט טוב בשני הרגליים וגם אצל שוערים, כי הם צריכים הרבה פעמים להרחיק כדורים, ולא תמיד זה מגיע להם לרגל הנוחה שלהם.

וג'יאנזולה, מאיפה נזכרת באולג נדודה?! אפרופו זרים בישראל,זה מזכיר לי לצערי שאחד מהבלמים הגדולים שהיו בישראל נהרג בתאונת דרכים אתמול, פיטר קרגיל (לשעבר מכבי נתניה ונבחרת ג'מייקה) אחד הזרים הותיקים והטובים שהיו בישראל, יהי זכרו ברוך!

7. shmchess Member

לא יצא לי לראות אותו משחק , אבל עם אומרים שהוא היה טוב אז מי אני שיגיד שלא .

2. כול הכבוד לבולטון , מגיע להם אבל הם לא יגיעו למוקדמות האלופות.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדודה היה שחקן אדיר יונתן, מילא הייתי אומר שהוא כמו ואסילי קרדש או ייז'י ואורה, אבל ככה לרדת על אולג המתולתל?

משתתף בצערה של משפחת קרגיל, שחקן דגול היה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מקפיץ את הנושא, בעקבות שני משחקי ההשלמה השבוע מהמחזור הזה: הערב מנצ'סטר יונייטד-צ'לסי, מחר אברטון-ארסנל.
    מנצ'סטר יונייטד-צ'לסי
    לאחר שכבר היה נדמה שאלכס פרגוסון הולך לעזוב את אולד טראפורד, בשבועות האחרונים הוא הודיע שהוא לא מתכוון לעזוב, וזכייה בגביע האנגלי כנראה תחסן אותו מפיטורים. אחרי התיקו המביך בשבת מול ווסט ברום, יונייטד תנסה להשיב מעט מכבודה האבוד מול האלופה החדשה ממערב לונדון. ג'ון טרי, אחד מכוכבי האליפות, פצוע ולא ישחק הערב, אבל מנגד פרגוסון שם את יהבו על גמר הגביע מול ארסנל, ולכן גם מנצ'סטר לא תעלה בהרכבה החזק ביותר. רוד ואן ניסטלרוי לא כשיר במאת האחוזים, ולכן הוא כנראה יישאר הערב בחוץ. פרגוסון ומוריניו הרבו לתקוף מילולית זה את זה העונה, אבל הם מעוד מעריכים איש את רעהו. פרגוסון יודע שאם הוא מנצח הערב, בכל הליגה ידעו שאולד טראפורד הוא עדיין מבצר וקשה מאוד לנצח שם. ניצחון לצ'לסי-ובאופן סופי ורשמי יונייטד מאבדת את תואר "הקבוצה המפחידה של הליגה". במחזור הראשון של העונה ניצחה צ'לסי את יונייטד 1-0, וגם עברה אותה העונה בגביע הליגה. הימור: צ'לסי לא תפסיד.

10. KirkH Member

מתי אלכס פרגוסון היה בסכנת פיטורים? והגביע, אם יבוא, זה מה שיציל אותו?!? נראה לי הזוי ומופרך לחלוטין - אלכס פרגוסון עשה מספיק עבור יונייטד בשביל להיות האיש שיקבע בדיוק מתי הוא מסיים את תפקידו.

בקשר למשחק, שתי הקבוצות כבר חושבות על העונה הבאה בכל מה שקשור לליגה (גם ההרכב של סר לוזר נגד ברומיץ' היה יותר קשור לעונה הבאה מלזו הנוכחית).
    מוריניו מעלה הרכב שהוא הדבר הכי קרוב בצ'לסי להרכב מילואים. ג'וני טי יפסיד דקות ראשונות בפרמיירליג העונה. קארבליו שגם כן אמור לעבור ניתוח דווקא מושך עוד שבוע.

יונייטד באה בהרכב החזק ביותר שלה, או קרוב לזה. חזרה גנרלית לקראת הגמר.

יונייטד: קארול, סילבסטרה, נוויל, בראון, פרדיננד, פלטצ'ר, סקולס, קין, רונאלדו, רוני ומפקד השייטת.

צ'לסי: קודו, גאלאס, קארבליו, הוט', ג'ונסון, מקללה, טיאגו, למפארד, ג'רמי, קול והנסיך האיסלנדי.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שנזכה לראות מפגש כל-כך חסר משמעות בין צ'לסי ליונייטד בשנים הקרובות. גם צ'לסי כבר הבטיחה את האליפות, גם יונייטד בטוח תסיים במקום השלישי, אני במקום פרגי ומוריניו הייתי פותח עם הרכבים קצת פחות חזקים ועם יותר ילדודס, כי אם לא עכשיו לתת להם דקות אז אימתי (בא לי לראות את הילד איגלס מהיונייטד בפעולה, זה הכל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

12. eastlands Member

מחצית ברפש 1-1 הורס פייס (מפקד השייטת , אהבתי) כבש מספק נבדל , וטייגו בפצצה מ30 מטר לחיבור (שער בסגנון הבעיטות של לאמפארד) קארול התעורר באיחור .
    צ'לסי במשחק מסירות מצליחה לעצבן את המקומיים , רוני כבר רב עם פול השופט , ואח של היטלר -רוי האיום קין קיבל צהוב על תאקל פראי לרגליים של קול במטרה לחסל עוד קריירה .
    הקהל במצב רוח טוב ו 2 המחנות נהנים להקניט האחד את השני .
    בסהכ מחצית לא רעה , חסר לי מאוד משחק האגפים של צ'לסי (בלי רובן ודאף ) מקללה כרגיל באמצע שולט בעיניינים , הי,,,,ד עם המהירות של רונלדו והטילים של רוני מסכנים מדי פעם , אבל דווקה החטאת המחצית שייכת לקול שבמבצע אלה גאזה החטיא בסנטימטרים את המסגרת .

13. ScottishGunner Member

2-1 :O
    נחמד. גודיונסון.

14. eastlands Member

3-1 בית ספר לכדורגל , קול כובש לאחר חצי שעה מדהימה של הנעת כדור , צ'לסי פשוט לא נותנת להם לראות כדור ,הורסי קיבל צהוב ואולי אם י,,,,ד ימשיכו בתסכולם נראה גם אדום

15. קינג לדלי Member

רק שיביאו לאמא גביע.