מחזור 33 בלאומית: אשקלון יורדת יחד עם הפועל י-ם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏25/5/07.

1. *הפועל-רעננה* Member

אני שמח בשביל ערן קוליק שהשאיר את בני לוד בליגה.
    כל הכבוד לרעננה על הספורטיביות. אני גאה להיות אוהד של הקבוצה הזאת!!!
    בעזרת השם, נשמור על הסגל של העונה הזאת בעונה הבאה, נעשה עוד כמה חיזוקים ואז נוכל להיות בצמרת עד הסוף אני מאמין... עונת מלפפוינים נעימה!... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. Dimitar Berbatov Member

ידעתי, זה היה כל-כך צפוי שאחרי שהפועל אשלקון העפילה לגמר הגביע נגד הפועל ת"א, היא תרד ליגה. לא סתם אמרתי שעדיף היה לאשקלון להפסיד להפועל ר"ג כבר בחצי הגמר ואז להתרכז כל כולה רק בליגה. הגמר גביע הרס את אשקלון, הקבוצה הזאת לא יכולה לשחק 2 משחקים תוך 3 ימים, ואני גם לא רואה אף קבוצה בליגה הלאומית מצליחה לעשות את זה ועוד שמשחק אחד מבין שניים היה 120 דקות. ההפסד של אשקלון לרעננה גמר את הסיפור. אם כל הכבוד לספורטיביות של רעננה זה היה ברור שהאי לא תצליח לנצח את בני לוד שצריכה הרבה יותר ממנה את הנצחון. חבל, אני רציתי דווקא שאשקלון תשאר ובני לוד תרד במקומה. קבוצה מאוד סימפטית, אבל אני מאמין שהירידה שלה לליגה הארצית תגמור את הסיפור של הקבוצה הזאת. גאסטון סאנגוי צפוי לעזוב את אקשלון למכבי ת"א (משם הוא מושאל אם אני לא טועה) או לכל קבוצה אחרת. אמנגואה אחרי היכולת שהראה נגד הפועל ת"א בטח ובטח לא ישחק בליגה הארצית בשנה הבאה ואני לא רואה את הקבוצה הדרומית חוזרת לליגה הלאומית בעוד שנתיים.

גם את הפועל ירושלים אני לא רואה אותה חוזרת לגדולתה. גם האוהדים של הקבוצה (שמגיע להם שאפו שלמרות הכל הם תומכים בקבוצה) לא יצליחו להחזיר אותה לגדולתה. אולי רק ויקטור יונה, אם רק יעזוב את הפועל ירושלים, אולי אז תבנה שם קבוצה שתוכל לחזור לפסגה כי אני כבר מתגעגע לדרבי של ירושלים.

3. יוגב אסולין Guest

אני ממש לא מסכים איתך שבגלל הגביע ירדנו ליגה. נהפכו. אחד הדברים שדחף את הקבוצה קדימה ומשךא תה קהל ואת התקשורת החיבור וההתלהבות להפועל אשקלון העונה היה הגביע. בלי הגביע הפועל אשקלון לא היתה מביאה רצף ניצחונות ומשחקים טובים שהיו בגל ההתלהבות.. ולא היו מגיעים למעמד שהם הגיעו עליו היום לטעמי (בתור אחש היה בכל המשחקים שלה קבוצה העונה כולל הרבה בחוץ).

לפי דעתי, דווקא העובדה שהשיפוט בליגה הזאת הוא בזיוני ולא קיים הקבוצה ירדה ליגה גם מול עננה גם במחזורים קודמים אנחנו איבדנו המון נקודות בגלל השיפוט ולא יכול להיות ששיפוט יהיה כל כך דומיננטי בירידה של קבוצה.

הפועל אשקלון של החודשיים האחרונים (מאז הגעתו של מירו בן שמעון וגסטון כמובן) הציגה כדורגל יפה ומהיר מסודר וטוב במשחק החודשיים האלו עשינו התקדמות ענקית. כניראה שקצת מאוחר מידי. לצערי הקבוצה שלי חוזרת לליגה הארצית אחרי שחשבנו שהסיפור שמה נגמר. עצוב כואב, נקווה לטוב.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבל שאשקלון ירדה, הקבוצה הזאת מקומה בליגה הלאומית אבל מנגד לבני לוד בהחלט מגיעות מחיאות כפיים על עונה טובה וגם להם באיזשהו מקום לא מגיע לרדת... אני מאמין שאשקלון תחזור במהרה לליגה הלאומית.

5. XabiAlonso Member

קבוצה מגעילה וקהל מגעיל וטוב שירדו.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx ביי ביי אשקלון!

6. Riki Member

זה בטח מחריד לרדת לארצית אחרי שבועות מלאים בשמחה. זה תהליך של עונה שלמה ולא של כמה משחקים לקראת סיום, אבל עדיין באיזה שהוא מקום היה רצון שישארו, במיוחד שבמשחקים האחרונים הם נתנו הכול.
    בסך הכול מקווה שימשיכו לתקצב אותם כראוי לעליה שנה הבאה חזרה ללאומית.

וסוף סוף עוד צפונית מגיעה לליגת העל וזה מבחינתי מאורע מאוד משמח. מדהים מה שכדורגל מסוגל לעשות לעיר אחת ואפשר לומר לכל הצפונים שביננו במיוחד אחרי תקופות כאלה קשות. בכל מקום פה מדברים על העליה ועל התרומה של קריית שמונה לכדורגל בצפון.
    ישמע דיי מגוחך אבל יש בי עצבות רבה שהופעל חיפה לא עלתה, מזמן לא היה דרבי... הם מוציאים את הטובי שבנו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

יאללה עונה מדהימה הייתה בסך הכול, חשיפה יותר משמעותית בתקשורת וזה כבר ברכה... נקווה שימשיכו ההפתעות עונה הבאה.

7. איגור .פ. Member

אני רוצה להגיד משהו לכולם פה,אוהדי הפועל חיפה צריכים להתבייש בתהנהגות שלהם,סליחה שאני מכליל את אה האוהדים הטובים שלהם.

אבל להכנס לפורום של אשקלון ולקלל את אשקלון להציף את הפורום זה לא לעיניין.

זה שהיה מה שהיה בסוף המשחק בגביע ,זה שכמה בודדים מאוהדי אשקלון שמחפשים מכות הלכו ורבו עם אוהדי חיפה ,זה לא אומר שכולם כאלו.

בקיצר אני מקווה שהפועל חיפה תרד ליגה רק בגלל האוהדים שלהם,כי לא מגיע להם שום דבר.

8. הרצליה Member

ברור שלא, אין זרים בליגה הארצית.

9. john Member

פעם ראשונה ששמתי לב יש שיש דיון ליגה לאומית. אני כאוהד גאה של בני לוד שמח עד הגג ! מ2-0 חזרנו ל2-2. המון החמצות של אוביידה. עבודה הגנתית מצונית של פרנקו. אבו אנזה נתן משחק גדול כמו כן גם סבע האליל, כל הכבוד לנו! עוד שנה בליגה לאומית, מקווה ששנה הבא אבו סובחי יעשה שינויים בהרכב, וירכוש שחקנים שדה, כי הקישור שלנו ממש על הפנים, המון איבודי כדור, היחדי שמפעיל את הקישור הוא אלעד גבאי.

תודה לך לוד ! :aaa021:

10. הפועל חיפה! Member

אני מבין שאתה כועס אבל מצד שני לאחל לנו לרדת ליגה זה קצת מוגזם. אתה יודע שזה בסה"כ כמה ילדים מושתנים אז אל תקח ללב וזהו.
    וריקי אני באמת מסכים איתך.עצוב שמועדון כמו הפועל חיפה שמקומו בליגת העל הוא מקום 3 בליגה הלאומית. קבוצה עם קהל נהדר ועם עבר לא רע בכלל.אבל בעזרת השם שנה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/07
  11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

כשאלף ערסים אשקלונים ואתיופים מפחידים (בלי שום נימה של גזענות, אבל זה בהחלט מחזה לא מרגיע במיוחד) רצים בטירוף לכיוון שלך עם אלות, אבנים ובקבוקי זכוכית, לא הייתי קורא לזה "כמה בודדים שמחפשים מכות".

שלום ולא להתראות אשקלון

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/07
  12. איגור .פ. Member

לא כולם כאלה אתם סתם הופכים את אוהדי אשקלון לחיות

13. הפועל אשקלון Member

בגלל זה אתה שונא ככה את אשקלון
    כי קיבלתה מאיתנו מכות
    אלה שהביאו את המכות לא כולם אוהדי אשקלון בכלל והם הביאו לחיפה מכות בגלל מה שחיפה רשמו באינטרנט
    לאשקלון לא הגיע לרדת מקווה שנחזור עונה הבאה אבל זה יהיה קשה מאוד
    כל הכבוד לקהל שמחאו כפיים בסוף המשחק לשחקנים זה מראה שיש קהל טוב

14. spurs Member

מה אתה משחק אותה גם אתם נכנסתם לפורום שלנו עם קללות
    ואחרי המשחק באשקלון אתם מתחילים מכות מילא תתחילו מכות מספרים שווים(אני בכיף יבוא) אבל אתם באים ביחס של 15:1

שנה הבאה תהנו בכפר קנא

15. Paolo Maldini שחקן ותיקים

ברור שלא כולם, בכל קבוצה יש קומץ.
    אני שמח מאוד שאשקלון ירדו בגלל אותו הקומץ, ובמקביל, כואב את כאב הירידה של האוהדים הטובים והמסורים (שלצערי לא רואים אותם יותר מדי), כמוך איגור.