מחזור 33 בליגת העל: מכבי חיפה קרובה לזכייה באליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏6/5/11.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כל כך חבל לי על ראובן ונתניה שהם לא משחקים ככה כל העונה, בלי שום ציניות, האליפות מגיעה להם. איזה יופי.

במידה והתוצאה תשאר כך, המרוויחים הגדולים הם מכבי, שלא יצטרכו לפתוח רגליים ועל הדרך גם יוכלו להלחם ואולי אפילו להתקב עד כדי 2 נקודות מהפועל ובשבוע הבא הדרבי!

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדור גדול של באדיר, זה הגול שלו.

צריך לראות שוב אם אין שם נבדל בגול של טוטו (השני).

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/11
  3. alexshw Member

רובן מחזיר חוב קטנטן.
    מקצוען מס' 1! עונה מדהימה יש לו.
    שאפו לנתניה. תודה, רובן.

מקווה שזה יוריד לחץ מהירוקים. הקבוצה עוד לא הבטיחה דבר.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נתניה קבוצה נהדרת, אני הייתי בטוח שיש בבלומפילד לפחות 1,000 צהובים שעשו את הדרך הקצרה לבלומפילד.. בסוף אני שומע ברדיו שפשכצקי אמר 200, שייע אמר 500... למה? למה זה ככה בנתניה? יש לכם קבוצה נהדרת, קבוצה של שחקנים צעירים, שחקני בית שנותנים את הנשמה, שנמצאים בדרך להבטחת מקום באירופה, רק 500 אוהדים...? במשך כל העונה היו לנתניה בקושי אוהדים, אבל חשבתי שבתקופה המכרעת, בתקופת שיא של נתניה (16 ללא הפסד), האוהדים יציפו את היציעים.. לא מובן לי.

והפועל ת"א.. חבורה של לוזרים.. כל השבוע מזיינים את המח שהם סומכים על מכבי ת"א... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx בחייכם.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תודה רבה קובי דג'אני, תודה רבה מכבי נתניה ועטר.
    היה ברור שגם במצב של פיגור עטר לא נכנע, ושיחק כדי להשוות, נתניה הייתה התקפית מאוד, לא פחות מהפועל. אין לי ספק שאם הם היו נותנים את המסירה האחרונה בצורה טובה יותר, הם גם היו מנצחים.
    בנוגע להפועל, ממשיכה את היכולת שלה לאורך כל החודשיים האחרונים.

ניצחון שלנו יותר מאוחר, וכבר בשבוע הבא מול קרית שמונה, במידה וננצח, תוכל לחגוג את התואר בקרית אליזעזר. כל זה כמובן ולא נבעט בדלי כמו בדרך כלל מול מכבי. אם אנחנו לא מנצלים את המעידה הזאת באמת שאנחנו קבוצה של לוזרים.

6. Number 8 Member

מחצית שנייה נהדרת בבלומפילד. מאז השער של סבע(מסירה גדולה של דג'אני), המשחק נפתח לגמריי, הפועל יצאה כל הזמן קדימה והפקירה את ההגנה שלה אבל במקום שנתניה תיקח את זה בשתי ידיים, השחקנים הצהובים לא הפסיקו להחמיץ והיו יכולים לשים לפחות עוד כדור אחד ברשת.

סבע הבקיע ראשון, תמוז העלה את הפועל ליתרון עם צמד מהיר מאוד(המסירה ללאלה והכדור החוזר לתמוז היו מאוד גבוליים) ואז טרטיאק הבקיע וקבע את תוצאת המשחק כאשר ההגנה של הפועל שוב חלמה, אבוטבול מדבר עם השופט במקום ללכת על הכדור ודדי בן דיין מחליק באמצע וזה למעשה מה שעזר לטרטיאק לעצור את הכדור, לכוון ולבעוט כי אם בן דיין לא היה מחליק, בכלל לא בטוח שטרטיאק היה מבקיע.

מכבי נתניה וראובן עטר מחזירים מעט את החוב למכבי חיפה.
    בכלל, מכבי נתניה עם סיבוב שני אדיר, הקבוצה משחקת יפה, מהר, התקפי והכל בזכות ראובן עטר. הקבוצה שלו כבר עם 16 משחקים רצופים ללא הפסד.

7. Igi Member

מול מכבי ת"א דווקא אין לנו יותר מידיי מעידות בשנים האחרונות ודווקא בגלל זה ובגלל שכבר ניצחנו אותם פעמיים העונה וגם עם הטירוף של יצחקי והתקווה שלהם להבטיח מקום באירופה וגם בגלל השאננות מהמשחק של הפועל, יש לי חשש לגבי היום.

8. Charlton Member

זהבי אחרי ההפסד למכבי חיפה: " אם אלוהים יהיה איתנו ניקח אליפות"
    תמוז אחרי התיקו מול נתניה: "מקווה שאלוהים יעזור לנו בהמשך"

מה הם רוצים מאלוהים לעזאזל? יש לו דברים יותר חשובים להתעסק בהם..

9. Igi Member

ידוע כבר שאנשים פונים ל-ה' בדר"כ רק כשמשהו לא הולך להם...

10. Raulito Madridista

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/1036797-41.Xxx

אלופים ביציע. אני לא זוכר תצוגת עידוד כזאת של קבוצה בכדורגל הישראלי בכלל או הפועל ת"א בפרט במשחק שהוא לא דרבי\משחק עונה\קרב אליפות. שער 5 נתן תצוגה כמו בימים היפים ההם למרות משחק מחורבן מאוד של השדים האדומים. ואם בכל-זאת האלה לא ששים לשחק אז יש להם בעייה חמורה. ואף-אחד לא שרק בוז בסיום, בטח לא משער 5, חרטה ברטה. אף שחקן לא ראוי לתמונה היום בהודעה ולכן התמונה של הקהל המסור.

כן גם קשה מאוד לשחק בתשעה שחקנים - אני לא מאמין שבן-דיין עוד עדיין אצלינו, הוא שחקן נוראי והוא שם היום סופית את החותמת על האליפות של מכבי חיפה עם השגיאה הגסה בגול השני. הסיכויים של הפועל היו אפסיים גם לפניכן וכעת הם לא קיימים - היום התבצע טקס העברת הכתר. השחקן השני הוא בן-סהר שחזר ליכולת העלובה מתחילת העונה - תמסור כבר יא מעצבן. אם אני אציין את כל מי שהיה גרוע היום...ההודעה תתפוס המון מקום וירטואלי וחבל. אבל זהבי עם הראש בפאלרמו ואלרואי כהן זה מאוד גדול עליו כרגע.

כאפיים לגילי ורמוט שעלה מהספסל צולע ובכל-זאת בישל והיה מאוד אפקטיבי(גם באדיר היה מעורב רבות במהלך הזה).

גוטמן הלך על כל הקופה עם החלפתו של פרנסמן שהיה נוראי ונכון שלא תמיד המאמן אשם - אבל כל השחקנים ללא יוצא מן הכלל נמצאים בכושר ירוד. גוטמן כבר חודשיים על הקווים אחרי האירוע ההוא ואני לא רואה שום שיפור, אנחנו ממשיכים לשחק חרא והוא איבד לגמריי את חדר ההלבשה - השחקנים לא חוזרים ליכולת הרגילה שלהם. לא מבין איך דקה 75 מובילים אחרי מהפך למרות יכולת עלובה ולא מסוגלים לשמור על היתרון.

מכבי נתניה קבוצה נהדרת. עטר מאמן מצויין. שחקנים צעירים ורעבים שלא מפחדים באף מגרש. גם בקריית-אליעזר נתניה שיחקה טוב. דג'אני אחד מנבחרת העונה, חן עזרא אי-אפשר להוציא לו את הכדור מהרגל, בראבו. רק שימשיכו ככה גם בחצי גמר הגביע - המשחק הבאמת משמעותי עבור נתניה העונה.

ואנחנו? שבוע הבא דרבי. הם עוד יכולים לעבור אותנו בטבלה. לשמור על הכבוד של המועדון יא זבלים.
    יאללה הפועל

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

(דור צר לי להיות קטנוני אבל בשריקת הסיום היה ועוד איך שריקות בוז ושמעו אותם יפה מאוד בטלוויזיה, לא מעניין מאיזה שער זה הגיע, אבל זה הגיע, כך שהקהל שלכם עם כל הכבוד לעידוד שבזה אתם באמת מספר 1 בארץ, לא שונה מאף קהל אחר מה גם שמהגול של סבע עד השיוויון היה שקט בבלומפילד כאילו זה במשחקי מכבי בתקופת השחור של איווניר לפני חודש)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/11
  12. alexshw Member

אגב נתון מעניין, מאז הניצחון המצוין של הפועל 4:1 על מכבי חיפה, היא מנצחת רק ב - 4 מתוך 10 משחקי ליגה, כשעוד 3 היא מסיימת בתיקו ובשלושה מפסידה.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שנקרא: השתן עלה להם לראש.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

קראתי כמה פעמים, לא הבנתי את הקשר. באמת שלא.

בכל מקרה, הנתון הזה שאלכס הציג זה בשורה התחתונה ההבדל בין העונה הזו לעונה שעברה. אם אני לא טועה, למכבי חיפה יש תוצאת תיקו אחת והפסד ובכל שאר המשחקים ניצחונות. מכבי חיפה של העונה קבוצה יעילה, ואילו הפועל לא מזכירה את הקבוצה של עונה שעברה, ועל זה מגיע לחיפה (או נתניה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx) את האליפות.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה היתה שהם ניצחו את חיפה בסיבוב ראשון ולמרות שחיפה הובילה את הטבלה כל הזמן, בהפועל הרגישו שהם יותר טובים, ואז בא משחק העונה והם דרסו אותם וזה נתן כאילו הרגשה של הנה זה אצלנו בכיס, והופ, פתאום התחילה ירידה דרסטית ביכולת של הפועל, שאלה דברים שקורים בכדורגל ובטווח הארוך מאז אפשר לראות ירידה חדה הן ביכולת והן בצבירת הנקודות.