מחזור 33 בליגת העל: ק"ש יורדת ליגה, הכח למבחנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏29/5/09.

1. Number 8 Member

חזרתי מבלומפילד, היה מזג אוויר יחסית נאה, משחק נחמד, אווירת סוף עונה. מכבי הייתה יותר טובה מאשדוד והגיע לה לנצח, וזהו בגדול אין יותר מה לספר, 3 ניצחונות רצופים בגארבאג' טיים ומקום שישי. אגב, כל אוהדי מכבי עמדו ומחאו כפיים לשי הולצמן שנתן קריירה גדולה, שמגיע אז מגיע ומי שנותן כבוד גם מקבל בחזרה.

רק עוד דבר אחד, יוסי שבחון כזה אוברייטד וכוסית... המקצוע "שחקן כדורגל" לא מתאים לו, ובטח שמכבי לא צריכה שחקנים כאלה אצלה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/09
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיילך לחיפה ויפה שעה אחת קודם.

3. רון האדום Member

אני הולך היום לבלומפילד . רק חבל שטופזאקוב + אנטבי לא משחקים .

4. Villarreal Member

היום היה המשחק האחרון של שי הולצמן!
    שחקן גדול וחשוב לכדורגל הישראלי,אם נפתח דיון על אסי רחמים,אני מצפה שגם עליו יפתח דיון.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הולמן שחק מגעיל של קבוצות קטנות, הוא אמנם ידע לתת במשחק גול אבל לא מגיע לשחקן שהחליף כל-כך הרבה קבוצות.
    אסי רחמים הוא הסמל האחרון של הפועל ב"ש והוא שיחק שם 20 שנה עם 2 הפסקות קצרות ולו מגיע דיון למרת שלא היה שוער גדול.

וכרגע בליגת העל:
    הרבה מתח כל גול יחרוץ גורלות וזה רק מראה כמה כיף שכל המשחקים בשעה אחידה.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

קריית שמונה מגיעה ללא מעט הזדמנויות אך הסיומת אוי הסיומת ... אם התוצאות נשארות כפי שהן נצטרך להפרד מהקבוצה הצפונית.

7. איגור .פ. Member

וטוב שכך לא מגיעה להם להשאר ועדיף דרבי מאשר את קרית שמונה

8. הרצליה Member

נראה לי שאפשר להתחיל להיפרד מהחבר'ה מהצפון, שחוזרים אלינו לליגה הלאומית.
    הכח בראש בראש מול נצרת.(פתוח לגמרי)

9. איגור .פ. Member

יש יש קרית שמונה ירדה ליגה שנה הבאה בלאומית.

מזל טוב להכח אני מקווה שהכח תעבור את אחי נצרת.כי קבוצה אחת מהמגזר מספיק.

10. Don Joan Roman Member

שמח שלהכח יש עוד סיכוי להישאר בליגה הראשונה, בהחלט קבוצה מאוד סימפטית ועוד דבר משמח זה שאת השער כבש שחקן שמושאל להכח מבית"ר: איתן טיבי שכבש גם בשבוע שעבר, נקווה שהם יצליחו להישאר.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לקריית שמונה מגיע לרדת ליגה, קבוצה שמגיעה להמון הזדמנויות במשחקיה ולא מצליחה להבקיע, דינה לסיים אחרונה בטבלה.
    נותר רק לתת להם מחמאות על העונה הקודמת המדהימה שלהם, אשר סיימו במקום הרביעי ונתנו הופעה טובה באירופה.
    אני מאמין שהם ישובו לליגת העל בעונה הבאה, צריך לקרות משהו יוצא דופן בכדי שזה לא יקרה ... הכח מבחינתה עשתה את שלה, כל הכבוד להם.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בטוח כל כך ש/הם יחזרו לליגת העל, בעונה הבאה רק שתי הראשונות עולות והקבוצה השלישית הולכת לפלייאוף...יש לא מעט קבוצות חזקות בשנה הבאה ואני לא רואה את קרית שמונה עולה כל כך מהר בקלות.

הכח נגד אחי נצרת. את האמת? משחק שוויוני, שלדעתי יוכרע במשחק הראשון בעילוט, שאם אחי נצרת תמלא את המגרש ותביא 4,000 אוהדים, היא תוכל לסגור את הסיפור כבר שם, כי אני לא רואה הבדל כל כך גדול בין הקבוצות.

מילה רעה להפועל פ"ת, שעשתה טובה שנלחמה ב-5 הדקות האחרונות.

מילה טובה למכבי פ"ת, ספורטיבים אול דה וואי, כל הכבוד. גם בישראל אפשר אחרת - קבוצות הליגה הלאומית ללמוד.

13. הרצליה Member

סיימו במקום השלישי בעונה שעברה.

צריך לקרות משהו יוצא דופן כדי שהם לא יעלו בעונה הבאה? ממש!
    הדוגמאות של העונה הנוכחית לא הספיקו לך? כפר סבא והרצליה שיש להם ברזומה קצת יותר משתי עונות בליגת העל לא הצליחו לעשות את זה כשיש 6 עולות, יותר מזה הם נאבקו על הירידה עד המחזור האחרון, כפר סבא אפילו סיימה במקום ה-10.

בליגה הלאומית אף קבוצה לא יכולה להגיע בידיעה שהיא עולה ליגה לפני שהיא התחילה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב לי על ק"ש כי חשוב שלליגה הבכירה יש גם קבוצה בצפון הרחוק. ראיתי כמה דקות ממה שקרה ואיכשהו אני לא מתלהב מהעובדה שהכח לא ירדה ללאומית. אין לי דבר נגד הקבוצה הזאת, אבל כמה צופים הגיעו היום לווינטר? אלף? אני יודע שאתם לא מסכימים עם הדיעה שלי, אבל בלי איחוד רציני של קבוצות הליגה שלנו לעולם לא תמשוך יותר מדי צופים. כשאפילו מכבי חיפה ברב המשחקים העונה לא מצליחה במשחקים שלה למלא את קרית אליעזר אז יש לנו בעיה!

הכדורגל בארץ קם על פוליטיקה ולכן יש יותר מדי קבוצות. הגיע הזמן לשנות את הדבר כדי שכל הכדורגל ירוויח מזה. אין טעם להחזיק בתל אביב כל כך הרבה קבוצות אם בכל העיר גרים פחות ממיליון איש. הפועל, מכבי, בית"ר, בני יהודה, ועוד ועוד ועוד. לא מספיק שהכדורגל לא ברמה הכי גבוהה, איך אפשר למלא איצטדיון באלפי אנשים אם אין לקבוצה מספיק אוהדים שרופים?

אני קורא עכשיו שהפועל פ"ת אולי עומדת להתפרק. יופי, האם זה לא הזמן לאחד אותה עם מכבי? אפשר לחשוב כמה אלפי אוהדים שרופים יש למכבי פ"ת? יש לחמולת לוזון אלפי בני משפחה...? ואנא, השאירו את העניין הפוליטי בצד. אני מניח שיש מספיק אוהדי הפועל שמצביעים ליכוד וההיפך.

אני רוצה לקדם את הכדורגל הישראלי לעבר אירופה, לא לכיוון איראן...

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא אמרתי בקלות, כנראה שבן שמעון ישאר המאמן ואיזי שירצקי יתמוך בכל הנוגע למצב הכלכלי של הקבוצה
    (ושלא תטעו, זה שהם כנראה יהיו הכי עשירים בליגה, אני לא אומר שזה יתן להם יתרון בכר הדשא על פני השאר).
    עמית תודה על התיקון, האמת שהרגשתי שמשהו לא בסדר מכיוון שהם היו בגביע אופ"א והקבוצה אשר סיימה במקום הרביעי השתתפה באינטרטוטו.
    בין כה וכה אני מאמין שקריית שמונה לא תכשל במשימה, אני לא אומר שהיא תעלה ליגה באותה דרך כמו העלייה ההיסטורית שלה, שאז היא וסכנין היו בשתי רמות על פני שאר הקבוצות.
    הכל יכול לקרות, לכאן או לכאן ... אתם יכולים להבין גם את הצד שלי, בתור צפוני אני מעדיף כמה שיותר קבוצות מהצפון בליגה העליונה.