מחזור 33 בליגת העל: ק"ש יורדת ליגה, הכח למבחנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏29/5/09.

1. Don Joan Roman Member

תזסתכל על העריכה שלי, לא היה השנה שחקן חלסר מזל בנושא הזה יותר ממנו, במקום שמונה שערים הוא חוגג את הראשון אבל זה כזה מרגיש טוב כי מגיע לו, שחקן גדול, שנה הבאה כנראה ב"לה ליגה".

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בערך כמו ההבדל בין היכולת של מכבי חיפה להפועל חיפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    פרננדס בהחלט פיספוס מבחינת שערים אבל אני תמיד יזכור אותו קודם שחקן נשמה שאני מאוד מעריך ואחד מ-5 השחקנים הזרים הכי טובים ששיחקו בבית"ר.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו תמיד...אני צריך לשירותים והקבוצה שלי מבקיעה...
    האם בנאדו היה מעורב? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

4. Don Joan Roman Member

באיזה שהוא אופן כן אבל הטעות הייתה יותר של ברק יצחקי והחיסרון של אהובי פרננדס במרכז השדה.
    תיקו 1:1, חלוקת נקודות צודקת, ברכות למכבי חיפה ורוני גפני בן טיבוגה.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה הולכים לים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    ובכל זאת הרשו לי פה לשבח את הקהל של מכבי חיפה. משחק האליפות בנתניה, אין אף אחד על הדשא, היום בדקה ה-89 כולם במקום (מה שהיה אחרי זה לא ראיתי...). האם ההתאחדות באמת איימה או פשוט הקהל 'התבגר'?

6. Butragueño מנהלים

חיפה לקחה את האליפות בשיניים , ואת זה הקהל ראה במהלך העונה .
    העונה הקהל של חיפה באמת היה אחד הגורמים האדירים לאליפות של חיפה, ואחרי עידוד מתמשך העונה הם הבינו לבד את הסיכון שהם בעצמם יכולים לגרום , ולירות לעצמם ברגל .

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השנה מכבי חיפה לא היתה הפייבוריטית לקחת את התואר...בעונה הבאה קרוב לוודאי הירוקים עם האדומים ייאבקו על אליפות נוספת. לך תדעו אולי גם מכבי ת"א, אבל אני בטוח שבעונה הבאה הקהל החיפני לא יהיה כל כך סבלני כמו השנה. בכל מקרה אם יגיע חלוץ שמסוגל לתת 15 שערים בעונה אז נהיה בסדר. ארבייטמן שוב הוכיח בדקה ה-75 שהוא צריך 10 הזדמנויות בשביל לכבוש.

8. Don Joan Roman Member

נתן לרפאלוב בישול מהסרטים, ארבייטמן חלוץ מעולה, מספיק להיתפס אליו כי הוא לא רואה את פאנטני מרבע מטר.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארביטמן עשה טעות ענקית שעזב את בית"ר ב-2004 להפועל פ"ת, הוא לא מצליח לחזור לעצמו והוא הפך מהבטחה לסתם חלוץ ליגה רגיל.
    ברוכיאן, בן שושן, יצחקי, דנין וארבייטמן 5 'תינוקות אוחנה' תראו איפה הם ואיפה ארבייטמן, הוא אמנם במכבי חיפה אבל 7-8-9 של בית"ר מפיק הרבה יותר מעצמו וכל השלושה יכולים להגיע לאירופה בקיץ הזה או הבא.

10. Don Joan Roman Member

העזיבה של ארבייטמן הטיבה עם בית"ר לטווח הארוך כי קיבלנו את ברק יצחקי ועמית בן שושן, 2 שחקנים שאם ארבייטמן היה נשאר לא היו מתפתחים כ"כ טוב וזה מפיח תקווה לעונה הבאה.