מחזור 33 בסרייה א' :: Till I collapse

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/4/16.

1. DRORIKO Member

לא משחק גדול שלנו עד עכשיו, אבל זה ממילא משחק של לעשות 0:1 קטן ולהבטיח אליפות,כשאפילו תיקו טוב לנו. עד עכשיו אנחנו עומדים במשימה היטב

2. Enzo Maresca Member

איזה ילד מרגיז פוגבה. בכל פעם שאני חושב לעצמי מה אפשר לעשות עם הכסף שנקבל עליו הוא דופק מהלך שמזכיר את זידאן וגורם לי לקוות שהוא יישאר אצלנו לנצח נצחים. או לכל הפחות לעוד עונה. הלוואי שגם הוא וראיולה יהיו בעניין.

הפציעה של מארקיזיו נראית רע מאוד. היעדרות ממושכת שלו ככל הנראה וכבר לא תשפיע על גורל העונה שלנו אבל אם יתברר שהברך חטפה חבלה חמורה, הציפיות הגם ככה לא גבוהות מאיטליה ביורו יקטנו עוד יותר. בטח כשדה רוסי נראה גמור ווראטי לא מצליח להתנער מהפציעה המציקה שלו.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם ג'נואה איננה בשר תותחים למרות הרביעייה ההזויה מקארפי אתמול, בטח בבית שלה. המזל שלנו שאין לה כל כך על מה לשחק כשהיא רחוקה מהקו האדום 12 נקודות ובטח שעל אירופה היא לא חושבת, אבל הם לא פראיירים בכלל.

השאלה היא האם פעם אחת מאנצ'יני יבין שעם כל האהבה הענקית והמוגזמת לרוטציות, יובטיץ' חייב לפתוח. הוא היחידי בקבוצה הזו שחושב רק לעומק, היחידי שיכול ליצור מהלך לגול מכלום (יעיד הגול השני אתמול) והיחידי שאם הוא תופס יום הוא יכול לתפור גם קבוצות הרבה יותר חזקות מג'נואה.

4. DRORIKO Member

זאת כבר פציעה שלישית שלו השנה. מה דעתכם לגבי שנה הבאה? צריך להביא מישהו ברמה או להסתמך על זה שלמינה יתפתח למשהו?

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/16
  5. DRORIKO Member

פאלרמו האומללה בדרך לרדת ליגה. אם היא יכולה להתנחם במשהו מהמשחק הזה זה שהוא קבע סופית שהיא תקבל נתח ממענק האליפות

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשסמינואה פדואין מסיים מתפרצת כמו חלוץ מרכזי אתה מבין שהיריבה לא שייכת לליגה. ושמשהו בעולם מאוד לא בסדר.

7. Enzo Maresca Member

אותו דבר לגבי מוראטה בכל פעם שאני חושב על קבאני. אלבארו מעולה בזמן האחרון וגם במקרה שלו אני מקווה שעל אף החוזה הדרקוני בינינו לבין ריאל השחקן יישאר אצלנו בעונה הבאה.

סימן שהגארבג'טיים התחיל #1 - פדואין שם גול.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף, אחרי שבעה משחקים רצופים, הוא, המיוחל, הגיע: נצחון! לא משחק גדול, אבל משחק נכון. פרט לנצחון אפשר לקחת מהמשחק הזה למזכרת את השער של איליצ׳יץ׳ ואת זה של קונסילי.

נחזיק אצבעות למרקיזיו.

9. yonmu Member

דונארומה: אבאטה-אלכס-רומניולי-אנטונלי: קוצ'קה-מונטוליבו-ברטולאצ'י: בונאונטורה: באקה-באלוטלי.

אם גם היום ברטולאצ'י ייראה רע המצב יהיה בעייתי במיוחד בקישור.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם מילאן טובה יותר? מוקדם מדי לומר. מהירה יותר ומהנה יותר לברלוסקוני, זה בטוח.

11. yonmu Member

טוב, אין ברירה אלא להודות באמת - באלוטלי השחקן הכי טוב שלנו בחלק הקדמי.
    ההגנה לא יציבה מדי אבל לא רעה, בעוד הקישור בלתי נראה. מונטוליבו מתפקד בערך כבלם שלישי עם אפס תרומה התקפית, ברטולאצ'י בלתי נראה ובונאונטורה הולך לאיבוד במרכז. קוצ'קה היחיד שיש לו נוכחות ובאלוטלי מנסה לבנות דברים מקדימה (בעיקר במצבים נייחים, ובכל זאת). גם באקה לא מצליח לבוא לידי ביטוי. למרות כל זה - אנחנו שולטים במשחק וזה בא לידי ביטוי בהחזקה בכדור ובכמות הקרנות.

מדהים אותי שאני אומר את זה אבל בהנחה שהוא לא יהיה עול כלכלי - אולי באלוטלי שווה מקום בסגל (מתחרה עם אדריאנו על המקום בספסל ב4-3-3 או כחלוץ רביעי אם משחקים עם 2 חלוצים).

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימחה אותי התמונה הזו של ברוקי עם באלוטלי בסיום. :sm_5hypnodisk:

13. yonmu Member

קודם כל - קרדיט לברוקי. שבר את רצף המשחקים-ללא-ניצחון ועשה את זה כשבאמת נראינו טוב יותר.

ההגנה היתה סולידית אע"פ שלא מושלמת, הקישור מחריד וההתקפה סבירה. קוצ'קה היחיד שבלט לטובה בקישור. מונטוליבו חזר לאדישות הבלתי נסבלת (סרט הקפטן צריך לעבור לאבאטה שמראה פי אלף יותר אכפתיות), ברטולאצ'י למל"מ ופולי פשוט לא שייך לרמות האלה. בונאונטורה די נעלם במרכז (הוא לא קאקה - לא בסגנון ולא ברמה), באלוטלי שיחק מעולה ולקח אחריות ובאקה - למרות שער הניצחון - היה מעצבן (את השטויות שלו שיעשה כשמובילים 3-0, גם אם בעיטה רגילה לא היתה בהכרח יותר טובה).

מגיע לברוקי קרדיט גם על החילופים האמיצים יחסית. בכל מקרה, אני מקווה שלא נראה יותר את פולי עד סוף העונה ושיחד עם בואטנג ומנז הם יפרדו ממנו בסוף העונה. כרגע נראה שאנחנו צריכים לפחות 2 קשרים להרכב.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מה שתית? מה אמיץ בחילופים שלו? פולי? מנז? בואטנג?

שני בולי עץ גמורים וערס שעושה טובה מתי שבא לו לשחק. אומץ לב כמו לבובה של הבוס.. אה..

15. yonmu Member

האומץ הוא בשחקנים שהוא הוריד, לא בשחקנים שהוא העלה.