מחזור 33 בפלייאוף העליון: 1-4 ענק לב"ש בטדי; קרובה להבטיח אליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/5/18.

1. Telkiyski Member

הוא אוהב מילים גדולות ומקוריות כדי לא להישמע בנאלי בדברים שהוא אומר.
    הפעם הוא מצא לנכןו להשתמש במילה "מסוכנת" על אליפות אפשרית של ביתר.

זה בסדר, אחרי שמכבי נצחה את ב"ש 1-0 מגול של עטר הוא מיד רץ להכריז בטור שלו שהגאון קרויף הוא מנהל הכדורגל הטוב בישראל ושאיזה גאון הוא שעטר שיובש נתן גול ואיך קיארטנסון הלך מבסוט בתל אביב אחרי המשחק על אף שלא שיחק במשחק הזה. כי קרויף זה גאון כמובן.

ג'ורדי קרויף, המנהל הטוב בארץ: הכוח של מאמן מכבי תל אביב - וואלה! ספורט

2. Raulito Madridista

אני לא יוספוביץ' ואני אקח אחריות כאוהד הפועל, אבל אחד שידע להגיד לא פעם שאני לא חושב שהכדורגל של באר-שבע טוב מבית"ר משמעותית, ושגביע יהיה פרס יפה לבית"ר על עונה טובה.
    אליפות של בית"ר היא סכנה לכדורגל כי היא מראה שהשכונה מנצחת, מראש הפירמידה ועד לקודקוד האחרון והשולי ביותר. קבוצה שפתחה את העונה בלי שאיפות, שאיכשהו הכל התחבר לה. שאין לה מאמן, שיש שם סקנדל כל שני וחמישי(או.קיי בבית"ר תמיד היה 'שמח' ללא יציבות ניהולית אמיתית, ועדיין העונה הזו שוברת שיאים), שטביב רב עם שחקני המפתח על שקל וחצי, הייבוש של שכטר ועוד ועוד. באר-שבע מנוהלת כקבוצה הרבה יותר טוב והיא נפלה לא פעם ברכש אבל זה לא רק העניין של הכסף והאמצעים אלא הכוונה והניסיון. טביב יכל להביא בלם בינואר ולא עשה את זה. יכל להשאיר את רואדה ולא עשה את זה. וכן, היה לכם הרבה תחת. בית"ר לא יכולה להיות עירוני ק"ש, לטוב ולרע. הכל התחבר, איכשהו. בואו נעשה את המינימום וניקח אינסוף הימורים - וניקח אליפות. לדעתי אליפות זה לא רק שחקני התקפה טובים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/18
    עידן444 אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

הזכיר לי כבר אז כתבות הלל לתור בנובמבר-דצמבר בעונה שעברה. זוהי פרשנות תוצאה קלאסית.
    אתה יודע מה הייתה דעתי לאורך כל העונה, וגם בפברואר היה אפשר לראות שהמיקום של מכבי ת"א בפסגה זמני ושקרויף מאמן חרא.

4. Raulito Madridista

אני חושב שצריך להוריד קצת הילוך בנוגע לביקורת על כתבות, חבר'ה, זה ספורט, זה בידור, זה שואו, לא חורצים כאן גורלות לטוב ולרע. כדורגל זה עניין דינמי ודברים משתנים.. כשפפ עשה תוצאות מעולות בליגה האנגלית כתבו שהוא גאון ובצדק, ואחר-כך הייתה כתבה על ההתחכמות המיותרת שלו בצ'מפיונס. זה בסדר. וכמובן שאני לא משווה בין המקרים. אני לא אהבתי את העיתוי מצד מכבי, הם חשבו שיעשו אולי 'אפקט לואיס אנריקה', אבל השחקן הישראלי מרגיש אווירת סוף קורס ו...הופ. בשנה שעברה היה למכבי רצף נצחונות מטורף עם קרויף, הם נראו קבוצה טובה, הוא לא בא משום מקום. נכון שהעונה הוא נכשל ויש החלטות שלו שאני לא אצליח להבין - שוינפלד במקום קיארטנסון למשל, אצילי, הנדנדה עם אבי ריקן ועוד ועוד.

5. Love Is Red Member

בשערים פר דקות בן שהר טוב ממנו ובן שהר בעונה בינונית מינוס.
    גם פקהארט מבחינת דקות דומה מאוד לקיארטנסון ופקהארט לא החלוץ שפיללנו אליו בקיץ.
    העונה קיארטנסון לא מספק את הסחורה לדעתי האישית.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני חושב שקיארטנסון לא קיבל את מלוא הביטחון העונה, הוא סופסל מהר, הוא חלוץ שמביא מספרים. חלום רטוב שחלוץ כזה יהיה אצלנו, במהלך 3 שנים החלומיות האלה, חלוץ זה הדבר היחיד שממש אין לנו, ואני מדבר על סקורר קילר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. עידן444 Member

יש לכם את פקהארט. חלוץ טוב יותר מהאיסלנדי. אני חושב שהגיע הזמן להכיר בעובדה שחלוצים מהזן הזה כופים סגנון משחק מסויים שפשוט לא אפקטיבי בארץ. השחקן הישראלי מאוד לוקה בקרוסים. הקשרים המתוחכמים בליגה מעדיפים חלוץ זריז, מהיר ודינמי לפניהם, הבלמים בארץ מסתדרים לא רע עם כדורי גובה לא איכותיים כפי שלרוב יש.
    לדעתי מאמן שמביא סגנון כזה של חלוץ צריך לתת את הדעת גם על המסביב. אם בכר היה מאמן עם ראש בקיר הוא היה הולך עם פקהארט ראש בקיר ואו שהוא היה מפיק ממנו את החלוץ הזה שאתה טוען שחסר לכם או שהוא היה מחרבן לכם את ההתקפה והייתם הרבה פחות מסוכנים.
    בפועל, זה היה נראה לגמרי בכיוון של השני למרות כמה שערים חשובים שלו(עולה לי כרגע בעיקר אשקלון שהוא דווקא עלה מהספסל נדמה לי והכריע).

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Telkiyski Member

בסכום העברה של מליון יורו אתם יכולים למצוא חייזרסון משלכם גם.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פקהארט שווה הרבה יותר ממה שהציג אצלנו אין לי ספק. אנחנו מאוד מעריכים אותו

אבל כמו שרשמת, הסגנון, פקהארט שחקן שלא יכול להצליח עם קשרים כמו מליקסון ווואקמה שהדבר היחיד שמעניין אותם הוא לפרוץ על הקו ולתת הגבהה, הם שחקנים שיחפשו את הדריבל הקטלני לאמצע, הם צריכים חלוץ שיודע להיות במקום הנכון ולסיים בנגיעה, כי יש מי שמייצר מצבים, אבל לא מקרוסים.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

10. Telkiyski Member

פקהארט וקיארטנסון די דומים בסגנון המשחק שלהם.
    לא ברור לי לפי מה פקהארט לא מתאים לסגנון שלכם אבל האיסלנדי כן.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קשה לי לתת תשובה מקצועית מלאה על זה כי מבחינתי פקהארט לא התחבר ולא שיחק מספיק כדי שממש אוכל לנתח אותו. להערכתי קיארטנסון יותר נייד ומשחק בנגיעה אחת שלו יותר טוב, פקהארט אומנם גבוה ובהחלט נכון שיחסית לגובהו הוא לא גמלוני, הסיומת שלו פחות טובה מקיארטנסון מהמעט שראינו.

12. עידן444 Member

תחשבו שלא כתבתי כלום על האיסלנדי.
    הרי ברור שיתן עכשיו שלושער:(

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן חיים עם טאקל חזק על ערן לוי בדקות הראשונות במטרה לעצבן את לוי ולהוציא אותו מהמשחק.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז בוא אני אחדש לך - כשיואב כץ, אייל סגל וכל שאר "הבעלים הקטנים" בארץ מסתכלים על בית"ר העונה, מבחינתם בית"ר כבר זכתה בדאבל. מועדון עם תקציב נמוך בהרבה משל ב"ש, מכבי וחיפה מצליח להגיע לחודש מאי כמועדון היחידי שמסוגל לזכות בשני התארים העיקריים של הכדורגל הישראלי, מבחינה מקצועית ובהסתכלות אובייקטיבית, זה הישג כשלעצמו. האם ההתנהלות של בית"ר שכונתית? כן, אבל אני חושב שגם מגזימים כי על הרבה דברים שקרו בעונה האחרונה ניתן לתת הסבר שיכול לספק את הדעת, ומנגד כהרגלה של התקשורת, הדברים החיוביים נעלמו. האם זה כל כך מובן מאליו שכל הקהל צועק לפטר את בני בן זקן וההנהלה מתעלמת? ואני עדיין חושב שזו טעות שלא פיטרנו את בב"ז, אבל במבחן התוצאה הוא עמד היטב. האם ההתנהלות בנושא וארן הייתה גרועה? אני חושב שיש קונצנזוס, לפחות ביציע שלנו, שההנהלה עשתה נכון ששתקה וחיכתה לחקירת המשטרה.

ה"נזק", כך נקרא לזה בהתאם לדעתו של גנב הדעת מוואלה, כבר נעשה. בית"ר ביצעה עוד עונה מוצלחת ביחס לתקציב שלה, וכל בעלים שרוצה להעמיד קבוצה חזקה עם תקציב סביר, יסתכל על טביב כמודל לחיקוי שלו, וזה לא התחיל מהעונה. זה משהו שאייל סגל אמר בעבר, משהו שגם יואב כץ אמר ואני מאמין שיש עוד כאלו.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי תל אביב פאתטית בצורה בלתי רגילה. מכבי תל אביב תהיה באירופה בזכות ההרחקה של סבע.