מחזור 34 בלאומית: אשקלון עלתה לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/5/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשבוע הבא 3 קבוצות במאבק על הכרטיס לפלייאוף, כפ"ס שניה עם 29 נק' תתארח אצל הרביעית רמת השרון עם 27 נק' בעוד השלישית נס ציונה (28 נק') תארח את אשקלון שכבר עלתה. נס ציונה עם ניצחון גדול היום בכפ"ס למעשה הכניסה את עצמה למאבק העלייה שכן אם היתה מסיימת בתיקו הסיפור שלה היה גמור ואז המאבק היה בין כפ"ס לרמת השרון, מה שכן לכפ"ס הולך להיות מאוד קשה ואם היא לא תנצח מי שתעלה בשבוע הבא לדעתי תהיה נס ציונה, שלמעשה היא תלויה בעצמה, כי היא תשחק מול אשקלון שכבר סיימה את העונה בעוד כפ"ס ורמה"ש יריבו ביניהן ומה שיכול לקרות הוא שהשלישית נס ציונה תזכה בכרטיס לפלייאוף העלייה, ובהתחשב ביריבות שעשויות להות, הגיאורגנים של נס ציונה עוד יעלו וזה ממש לא יהיה הפתעה.

2. The best of The best Member

אני בהלם אני המווווווווווממממה!!!
    אני באמת כבר איבדתי את האוויר חברים, הליגה הלאומית זו הליגה הכי הכי הכי אבל באמת הכי מטורפפפת בעולם! אני באמת בהלם.
    קודם כל ברכות לאשקלון באמת, אני מפרגן להם ולכם...אוהדי אשקלון כאן.
    קבוצה שמנצחת לא זוכר כמה משחקים... (מאז ההפסד נגדנו) אז מגיע לה לעלות ליגה ובמיוחד כאשר 7000 אלף צופים מגיעים לאיצטדיון העירוני באשקלון.
    אני רוצה לומר שלא האמנתי בחיים שנס ציונה תגיע למחזור האחרון כשבידיה יש סיכוי גדול לסיים במקום השלישי, אני רוצה לומר שלא האמנתי שאנחנו ננצח ואני האופטימיסט הכי גדול שיש...
    אני רוצה לומר שגאגא צ'אקטיאני זה החלוץ הכי טוב בליגה הלאומיתת - באחריות - ואמרתי את זה לא פעם - והיום ראיתם שמכלום הוא עשה 2 שערים ענקיים.
    אני רוצה לומר שנס ציונה העלתה את הפועל אשקלון לפלייאוף ואני רוצה לומר שהיום אשקלון בליגת העל בזכות נס ציונה במידה גדולה גדולה גדולה! מברוק.
    אשקלון עכשיו אתם תהיו חייבים לעזור לנו בשבוע הבא...
    אני בהלם באמת בהלם הליגה הזו זה יותר גרועה מסמים של הזיה... אני הוזה!
    הפועל כפר סבא, אני מכבד אותך ורציתי בטובתך אבל כנראה שלא מגיע לכם.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מקווה שהפועל כפ"ס תחזור לעצמה ותנצח בשבוע הבא את רמת-השרון, ליגת העל זקוקה לקבוצות עם קהל כמו אשקלון, קרית-שמונה וכפר-סבא.
    נס-ציונה ורמה"ש עם כל הכבוד לא יהיו שונות מעכו ורעננה שלא הצליחו להביא 1,000 אוהדים אפילו למשחקי הבית שלהם.
    עכשיו כולי תקווה שבאשקלון ידעו גם בעונה הבאה לשווק את הקבוצה נכון ושהממוצעים של חצי העונה הראשונה לא יחזרו על עצמם אבל אם אין אף קבוצה בליגה שמביאה כמות קהל ביחס לפוטנציאל שלה, הקהל הישראלי מתרחק מהמגרשים ומגיע רק במאבקי אליפות/עליה או שהקבוצה עומדת לרדת ליגה.

אה ואורי מלמיליאן מלך!

4. אלסנדרו דל פיירו Member

מברוק להפועל אשקלון!!

5. The best of The best Member

אני עדיין לא מאמין שניצחנו... האווירה בעיר בחודש האחרון בקשר לקבוצה היא אווירת נכאים, כולם בדיכאון גדול מהמשחק ההזוי שהיה בבת ים, חטאנו לאמת בחודש האחרון.
    היום רפי כהן הגיע במטרה להפריע ולראות איך יתפתח המשחק וכן הגענו בלי לחץ, וכשאין לחץ אז הצעירים שלנו משפיעים. אגב, חצי מחוליית ההגנה ישבה על הספסל היום, ככה שבאמת, כפר סבא תבואו בטענות רק לעצמכם.
    אני מקווה שבאשקלון יידעו להעריך את מה שהכתומים עשו בשבילם העונה.
    אני מזכיר לכווווולם שתיקו בייתי שלנו מול עראבה היה "מעלים" את אשקלון לחלוטין מתמונת הפלייאוף העליון ובכלל מתמונת ליגת העל.
    שבוע הבא אני לא מאמין שאני כותב את זה, אם הסקציה תנצח אני מאמין שזה יספיק למקום השלישי.
    אני רוצה להזכיר לכולם כאן שלנס ציונה יש קהל, נכון אנחנו לא הפועל כפר סבא משום בחינה ונכון אנחנו עיר קטנה, אבל כן יש לנו קהל וקהל יחסית גדול וגם מתקן ראוי (ראוי ביותר!) וגם תקציבים בהנחה ונהיה בליגת העל...

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה האיצטדיון שלכם מכיל וכמה בערך אתם מסוגלים להביא למשחק מכריע(למשל בשבוע הבא)?

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האיצטדיון נראה לי מכיל 3,000 מקומות בלחץ
    וכמה קהל? אני מניח שנראה שבוע הבא, ברגע שנראה את הכמות קהל נדע אם להיות בעדם או בעד כפ"ס.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל קבוצה במשחק מכריע מביאה כמות צופים גדולה(ואם היא הפועל ת"א אז אומר שהאוהדים שלה הם הכי טובים בעולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) ולא משנה מי היריבה, השאלה היא מה קורה שעולים ליגה, כי בדרך כלל שקבוצות כמו אשקלון עולות ליגה והתוצאות לא טובות(מה שסביר להניח שיקרה) אז ההתלהבות יורדת והממוצעים בד"כ נמוכים.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קשור בין זה לבין האוהדים הכי טובים בעולם? מן הסתם כשעולים ליגה המצב יותר טוב אם אתה רוצה איזכור לכך לך לעונה הראשונה של קרית שמונה שכל משחק היה להם 2,200 צופים כשלא היה את היציע השני, ונכון בגלל תסמונת העונה השניה שיש בעולם כולו זה צנח אבל רק בגלל שהקבוצה תנחה...

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרית-שמונה זה מקרה נדיר כי בעונה הראשונה אחרי שהם עלו ליגה הם סיימו במקום השלישי ונתנו עונה נדירה יחסית לקבוצה שעולה ליגה, אבל קבוצות אחרות שעולות ובמשחקי העליה מביאות 5,000+ אוהדים ועונה לאחר מכן בליגת העל הם פתאום נותנות ממוצעים של 1,000-500.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קבוצה הביאה 5000 אוהדים למשחק עלייה ויש לה ממוצע של 500-1000?

אני לא חי באשלייה שאשקלון תביא 7000 לכל משחק כי זה לא יקרה, אם היא תביא 2000 מינימום לכל משחק כבר עשינו את שלנו.

12. איגור .פ. Member

ואוווווווווווו איזה אווירה איזה התרגשות באיצטדיון מהעליה לליגת העל ,שעה ארוכה אחרי המשחק 2000 .

אין מילים אין מילים ליגת העל.

13. נועם אסולין Member

מדהיים.
    7000 אלף צופים, תצוגה של ליגת העל, משחק כדורגל ברמה, מגיע לנו להיות בליגת העל !
    איזה חוויה..
    http://up203.siz.co.il/up3/mxmyimg22miz.Xxx

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

זה יקרה באשקלון ובכפר סבא במידה והאחרונה תעלה.

השאלה אם זה יקרה בנס ציונה ובקריית שמונה ..

15. The best of The best Member

תראו אני ריאלי ולא מחפש תירוצים, אם ההנהלה תשווק את המשחק הזה כראוי אז בשבוע הבא יהיו 2000 אולי יותר כתומים באיצטדיון העירוני, במידה ותרגיל "השיווק" יכשל אזי שאני מאמין שלפחות 1500 כתומים יהיו באיצטדיון העירוני שלנו.
    אני מסכים בנוגע לאשקלון ובכלל לכל קבוצת כדורגל שכאשר לא הולך לא באים, באשקלון פוטנציאל הקהל הוא אדיר אבל אלון מזרחי חטא לאמת כשאמר איזה קהל זה ושנה הבאה הוא יהיה בליגת העל, אני מפגרן לאשקלון ומאחל להם את כל הטוב וההצלחה, באמת!
    אבל אשקלון לא תהיה קבוצת צמרת ב עונה הבאה... ואז נראה כמה מה-7000 האלו יגיעו... אני בספק, אולי 1000, אבל זה לא גורע במאומה מ-ההישג האשקלוני.