מחזור 34 בליגת העל: מכבי חיפה זוכה באליפות!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏12/5/11.

1. alexshw Member

תוצאה מעולה. אבל עדיין חייבים לבוא במלוא הרצינות ביום שני. אסור לזלזל בשום פנים ואופן ואסור לשחק על תיקו.

2. קטלוני Member

למה נראה לך שזו הודעת נאחס.הפועל ת"א לא תזכה באליפות.אתם צריכים נקודה כדי לזכות באליפות.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נכון, ושונאי מכבי חיפה בוודאי העדיפו שהם יקחו היום ולא ביום שני. כך אני לפחות. חבל על השיוויון הזה, כמו שאמרו בתחילת השידור אם מכבי ת"א לא ניצחה היום היא כבר לא תנצח אף פעם..

ההתנהגות של גוטמן בושה אם מה ששרון דוידוביץ' דיווח כל המשחק מהספסל נכון, פשוט להקיא מאלי גוטמן. גועל נפש של דבר!

אגב, זה מנהג קבוע של מיץ' לשבת ביציע עם האוהדים?

הא ושאפו עצום לבני יהודה, 0-4 בקופסא! אחת התוצאות המפתיעות של השנה. כל הכבוד לקשטן ולזהובים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/11
  4. Mellow29 Kopite

האמת שכן, לזכות באליפות בלי משחק זה די מעפן. הייתה לי הרגשה שהצהובים ינצחו היום, בסוף עשו במכנסיים בתוספת הזמן, לא נורא. עוד יותר טוב לנו, נחגוג לבד בעצמנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

מישהו הבין מה קרה שם עם גוטמן וזהבי ויכול לספר? הצטרפתי לשידור מאוחר כשאיינשטיין רק זיין בשכל שגוטמן מתנהג באופן מביש. האמת שזה לא מפתיע אותי. מאמן מצוין ובן אדם קטן שלא יודע להפסיד.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קרה עם גוטמן?

ועוד היום בני יהודה מביסה את נתניה 0-4 בקופסא ומבטיחה את המקום הרביעי(במקרה שק"ש לא תנצח בשני מה שסביר להניח יקרה), התפרקות של נתניה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חיפה אלופה ובצדק-אלי גוטמן אפס.

7. alexshw Member

סתם הוא רתח עליו שהוא לא ירד להגנה באיזה התקפה של מכבי ת"א.
    אחרי הגול של המשווה כשזהבי כבר על הספסל הוא האשים אותו בשיוויון, כי הוא לא כבש קודם.

גוטמן בנאדם הסטרי מאוד. ככה הוא גומר את הוינר הכי גדול שלו. בלי הגולים של זהבי גם הקיזוז לא היה עוזר לו והוא גם לא היה עושה קמפיין כזה באלופות.
    תראו איך אלישע מתנהג בתקופות לא טובות ואיך גוטמן.

תעשה מייבש שיער לשחקנים שלך, אבל לא בפני כולם ולא כשהם הוחלפו.

ואגב אני מודה גם לגוטמן שהוא הוציא את הוינר הכי גדול והכניס ילדה קטנה במקום.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיוויון מוצדק, אבל אלי גוטמן פשוט ירד היום מהפסים. מאז פרשת שלמה שרף ורפי כהן בקפריסין אני לא זוכר מאמן ישראלי שהתנהג בכזאת חוצפה כלפי שחקן. אלי גוטמן מאמן מצויין, אבל האיש קטן, קטן ביותר.
    רחמנות על ערן זהבי שצריך לקבל את ההתנהגות החובבנית והנפשעת של מאמן שרק עוד השנה עבר ארוע בליבו.

אני ירדתי מיליון פעם על אלישע לוי, אבל אני מה זה שמח שאלי גוטמן לא בקבוצה שלי. הקבוצה הזאת התגלתה שוב במערומיה ולא בפעם הראשונה העונה. שני יו"ר שמתנהגים כמו ילדים, מאמן שחושב שהוא מעל לקבוצה. חבר'ה, אני גאה ביענקל'ה שחר ואלישע לוי.

ביום שני משחק אליפות ואחר כך הדאבל. אחרי 'נקודות השרוכים' של לוזון והפועל ת"א הנקמה שלי רק תושלם אם נזכה בדאבל. לאיש קטן כמו אלי גוטמן פשוט לא מגיע העונה עוד לחייך בגלל איזה תואר.

מלה אחרונה על מכבי ת"א. מצטער, אבל רק האדומים הפסידו פה שתי נקודות. בסופו של דבר הצדק הושג כי למכבי ת"א אולי היתה צריכה להפסיד היום. הגנה חלשה, קישור חלש ושני חלוצים שגם לא הופיעו היום למשחק. גולדהאר ישב ביציע, אבל אם הוא מבין בכדורגל הוא צריך לחשוש מהעונה הבאה. מצטער חבר'ה, לוגסי שחקן נחמד, אבל אנא אל תגזימו. מכבי ת"א לגמרי נכשלה העונה והיא הראתה את זה שוב היום.

9. Muurad Member

אני מאוד מסכים עם התוכן של מה שאלי גוטמן אומר, ואני מסכים שהכל זה לטובתו האישית של זהבי.

אבל אפשר לעשות את זה שונה, בצורה שונה - בזמן שונה.. לא ליד כל הספסל, לא ליד מצלמות הטלוויזיה.

רצית להעביר מסר ולהחליף אותו? בסדר גמור, ואף מקובל עלי כי כמו שאמרתי אני מסכים עם מה שהוא אומר מתוך דאגה וטיפוח האישיות של ערן עצמו בכדורגלן וקבלת ההחלטות שלו.

אבל לעשות את זה בצורה כזו, זה מגוחך ומיותר, במיוחד לשחקן הטוב ביותר בקבוצה שלך.

----

וערן זהבי ייצא גדול אם יתנהג כמו מקצוען עכשיו בראיון כשצ'רלטון כשהם בטח ינסו לתפוס אותו בלשון, ההתנהגות שלהם מגעילה לא פחות(למרות שזו זכותם העיתונאית כמובן אבל עדיין).. חבל שהוא הסכים להתראיין.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוראד, סיכמת את העניין זהבי - גוטמן בצורה הכי טובה. אני מניח שבחדרי ההלבשה מאמנים יורדים על שחקנים בצורה יותר קיצונית מאשר המלים של גוטמן היום במגרש, אבל שום מאמן רציני לא מנקה את הכביסה המלוכלכת בציבור. מה שגוטמן עשה היום פשוט שערוריה והוא כנראה שוב התגלה כאיש שמאד מתקשה להפסיד בכבוד.

אני חוזר ואומר, מה שאלישע לוי היה צריך חודשים לסבול. לפני עונה הוא יכול היה לרדת על כולם, אבל מעולם לא שמעתי אותו בציבור מתנהג בצורה שכזאת. שוב, אני לא רק מאשים את גוטמן אלא שני הליצנים שמנהלים את הפועל ת"א. ברגע שראש הפירמדיה מתנהג בצורה הזאת מאמן גם יכול לאבד עשתונות כמו שראינו היום.

אני מצטער להגיד את זה כלפי האוהדים האחרים, אבל המקצוענות של מכבי חיפה היא משהו מיוחד בארץ. נכון, אנחנו לא טלית שכולה תכלת, אבל אפילו מיץ' גולדהאר התנהג העונה הרבה יותר מכובד מהשלישייה של הפועל ת"א (הראל, טביב וגואמן). סביר להניח שגולדהאר איבד הרבה יותר כסף מהשלישייה הזאת ביחד, אבל האיש מעולם לא נתפס העונה בהתבטאות אומללה. אני בהחלט מכבד אותו.

11. Muurad Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx Spot on.

משם הכל מתחיל.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל, חוץ מהפסד בדרבי סוף עידן הפועל היה כתוב על כל קיר באיזור בלומפילד. חבל, אבל יהיה בסדר.

13. oFiRzZz Member

חבל חבל חבל על המשחק הזה,
    כאילו החצי גמר הוציא את הרוח מהמפרשים של השחקנים.ף
    אני בכל אופן נשארתי עד סוף המשחק כדי להודות לשחקנים על עונה נפלאה, היה מרגש בסוף המחיאות כפיים לשחקנים.

כל העולם כולו מכבי נתניה.

14. Mellow29 Kopite

גוטמן ילד גדול ולא מגיע לו את הלוקסוס הזה של להאשים את הראל וטביב בזבל שהוא מוציא מהפה שלו. הבעלים לא אלה שמכתיבים לו איך להתנהג במצבי לחץ ובמצבים שהוא מפסיד, הוא היה צריך ללמוד להתמודד עם זה עוד הרבה לפני שהוא הגיע להפועל ת"א. עכשיו שיקח אחריות על כך ולא ישתמש בטמטום של הבעלים שלו כדי לנקות את עצמו. הוא אשם בלעדי בהתנהגות שלו במצבים כאלה, ולא מגיע לו קרש הצלה נוח בדמות הליצנים שחותמים לו על הצ'קים.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח שגואמן אחראי על ההתנהגות שלו, אבל ברגע שיש שני ראשי קבוצה שמתנהגים כמו ילדים קטנים למה גוטמן צריך להשתנות? בקבוצה אירופאית רצינית גוטמן יכול היה היום אפילו לאבד את הג'וב שלו. בארץ? יכול להיות שטביב והראל עוד יצדיקו את ההתנהגות של המאמן...