מחזור 34 בליגת העל: מכבי חיפה חוזרת לפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/5/10.

1. Don Joan Roman Member

שימשיכו אחי, שימשיכו זה רק מעצים את האושר בלראות אותם בוכים וזה רק מגביר את השנאה של כולם כלפיהם, המועדון הכי מגעיל בכדורגל הישראלי זה הפועל ת"א, שנים שהם נהנים מעזרה של השופטים, שנים שהם מצליחים לנצח משחקים בדקה 90 אחריי בונקר מגעיל, שנים שהאוהדים "הנאורים" שלהם מזכירים שירי שואה בגאווה, שנים שהם נהנים מהתמיכה של התקשורת ועוד אלפי גורמים משפיעים, והם תמיד יצליחו בלכות על הפעם-פעמיים שעשו נגדם טעות, שימשיכו לבכות זה רק עושה את הסבל שלהם מתוק יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/5/10
  2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נתחיל מזה שאני מגדיר את עצמי הרבה דברים...ישראלי אני לא...אבל זה לדיון אחר

וכשאני אומר במדינה הזאת... אני מתכוון ללפני 5 ימים...לקיאקיסטים נגד ק"ש שמונה בשנה שעברה...לאשדוד נגד חיפה שנה שעברה,חיפה נגד אשדוד לפני שנתיים...משחק השרוכים וזה רק מה שעולה לי לראש עכשיו

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אוהד הפועל ולא קרוב לזה...לא ממש מעניין אותי מה קורה בדבר דמוי הכדורגל שמשחקים פה...

אבל, עד שאני רואה כמה משחקים, קורה הדבר הזה..אישית אותי זה מגעיל

4. ארסנל ונגר Member

אני יכול להביא לך עוד עשרות דוגמאות להפסדים "לא ספורטיבים" של קבוצות מהליגות הבכירות באירופה.

איתן טייב נשמה!

5. Don Joan Roman Member

זה קורה בכל העולם, מה שכן היום למרות שאתם בטוח מאדו רוצים אי אפשר להאשים את הקבוצה שלי בפתיחת רגליים כי באנו ונלחמנו, זה שהם כבשו מכדור חופשי לא מחויב לא אומר שום דבר עלינו, נקווה לאותה מלחמה גם בשבוע הבא רק עם שידרוג אחד קטן: נ-י-צ-ח-ו-ן.
    איתן טייב מלך, אבי נימני מלך וכל מיש דופק את הפועל הוא מלך בפניי עצמו.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי מאוד לראות את התגובה של אלי גוטמן עם שריקת הסיום ואת העובדה שהשחקנים ניסו להתעשת מהר ולהודות לקהל הגדול באדום.

אני לא אכחיש שאני אחד האנשים המאושרים עכשיו. זה מגיע יותר למכבי חיפה ואני שמח שהצדק נעשה. עזבו לרגע את הקיזוז, מכבי חיפה הפגינה יציבות מדהימה השנה וגם אם היא לא האלופה הכי מרהיבה שהייתה בליגה, היא לבטח אחת החזקות מנטלית שהיו כאן.

7. riquelme1 Member

מי מאשים את חיפה? מאשימים את מכבי ת''א.

חיפה בהחלט אלופה ראוייה, הפועל יותר.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה רוצה?
    אמרתי "חיפה יא קבוצה מסריחה מכבי פתחה לכם רגליים"?
    כשאמרתי קבוצה מסריחה זה היה בהקשר של מכבי, וכשכבר דיברתי בהקשר של חיפה זה היה בזה שהשופטים עזרו להם וזה כן מגעיל.

שמעתי שאוהדי מכבי ובית"ר שרקו בוז ושרו שירים בדקת דומייה של מישהו שמעשית מת, ולא סתם שרו "X מת" כגנאי. זה כל קהל בארץ עושה, גם הקהל המסריח שלכם.

הרי גם הקבוצה המסריחה שלכם היא ההפך המוחלט מספורטיביות, וככה כמעט וכל קבוצה בארץ. הפועל תל אביב ומכבי חיפה 2 הקבוצות הספורטיביות היחידות בארץ הזאת, ובצדק הם במקום השני והראשון בליגה.

ואני לא מופתע ששלושת הציטוטים האלה הגיעו מאוהדי בית"ר.
    הו הו הו.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל...ותראה מה זה מדינה מתוקנת...שם קבוצות נענשו על זה...

פה..חח בדיחה אחת גדולה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצלי זה כבר עבר את הכמעט.

11. Raulito Madridista

או.קיי אז ככה:
    שטראובר - בדיחה מהלכת, ספורטאי מהדרג הנמוך ביותר. העביר את כל תוספת הזמן על כר הדשא. דקה שלמה לביצוע בעיטת שוער, אינסוף הצגות. לא פלא ששונאים אותו בכל מגרש בארץ - הוא הרוויח את זה ביושר.
    הקהל של מכבי - חגגו שם כאילו מכבי לקחו אליפות. זה רק מראה כמה העונה שלהם עלובה ואין להם כבר שאיפות משלהם חוץ משמחה לאיד. והאמירה הכי מצחיקה 'איפה הקהל של הפועל?' - אוהדי הפועל נשארו במגרש כדי לעודד את השחקנים ולהודות להם. לעומת זאת, ב-4-2 בסיבוב השני, אוהדי מכבי חתכו מוקדם 'מכבי לקפל'. אוהדי מכבי חזרו על השירים של הפועל - 'מכבי בית-שאן' וזה רק מראה כמה הם מגוחכים. הם לא מבינים שהמשחק נגד חיפה פגע בתדמית שלהם.
    השיר על מני לוי זה מעשה גועלי ואני אישית לא לקחתי חלק בשירה הזאת.
    אבי נמני היה שחקן גדול, אבל מאמן גדול הוא ממש לא. מאזן הדרבים שלו עומד על שני תיקו וארבעה הפסדים - מרשים. אני לא רוצה דמות זהה לנמני בהפועל - אנחנו לא צריכים אדם ששולט בכולם. אני בכלל לא מתבייש בסמלים כמו אלימלך, אבוקסיס, אנטבי ואם נלך יותר אחורה יש את לנדאו, שייע, אקוייז והשאר.

לתוצאה היום יהיו השלכות כבדות ביום שלישיף לפחות לפי איך שאני רואה את הדברים. גביע בהחלט אפשרי, אבל אליפות - אין סרט כזה. גוטמן אומר שהוא אמר לשחקנים שזה עוד לא אבוד - לא ציפיתי שהוא יגיד להם אחרת.

משהו לגבי אוהדי בית"ר: הקבוצה שלכם היום עמדה על הדשא בכבוד והיא לא דירדרה את כבוד המועדון לריצפה וכל-הכבוד.
    אולם הסיכויים של הפועל לאליפות ירדו לאפס, כך שגם אם תנצחו בטדי זה לא יתן לכם כלום. אולי נגיע לשם כמחזיקי הגביע.
    תתעסקו בבעיות שלכם ובעונה המצחיקה שעוברת עליכם - מספר הפסדים כמעט זהה למספר נצחונות, ספיגה של למעלה משער למשחק ועוד תצוגות מביכות רבות, מקום חמישי עלוב ועוד.

12. Don Joan Roman Member

שחם אם אתם ספורטיבים אז מכבי אחי נצרת אימפריה, אין דבר כזה קבוצה ספורטיבית לא בארץ אלא בעולם, אולי זולת הפועל רעננה שדפקה לשלוש קבוצות עליה כשלא היה לה על מה לשחק, מכבי חיפה נתנו כמה משחקים לסכנין כדי שלא ירדו, הפועל גנבה כמה משחקים בדרכים עקלקלות ובית"ר הרוויחה אליפות בזכות היושר של שחקני בית שאן.

אבל תמשיכו לבכות זה עושה לנו טוב.\

ומילה על בית"ר דור: סיימנו מקום חמישי, עברו עלינו ים של בעיות ועונה מסריחה מאוד שיכול להיות תקבל שדרוג בעונה הבאה אבל בשורה התחתונה אם לנו הייתה עונה גדולה כמו לכם היינו לוקחים אליפות בפער שבע מהשנייה, אתם לא מסוגלים לעשות את זה למה? כי אתם לוזרים ובכיינים, מועדון של אפסים, גביע? יותר מזל משכל ואת זה לצערי יש לכם בשפע.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזכות היושר של בית שאן? על מי אתה עובד?
    איזה משחקים הפועל גנבה, מאוד בא לי לשמוע.

14. Don Joan Roman Member

ליצן או לא ליצן זה לא משנה את העובדות.
    הפועל ת"א זו הקבוצה הכי פתאטית שיש לכדורגל הישראלי להציע, שנתיים ברצף הם קרובים לצלחת ושנתיים ברצף הם מפשלים ברגעים המכריעים וכן אני שונא את הפועל, מאוד שונא אותם ותגובות שמו שלך ושל שחם גורמות לי לשנוא יותר ולהתרגש יותר ממה שעובר על האדומים כרגע.

שחם אתה שואל איזה יושר? היושר שבלתת לקבוצה הכי טובה והכי מענגת בארץ את האליפות ולגרום לקבוצה הכי בזויה ומגעילה בארץ לאבד אליפות.

איזה משחקים גנבתם? גילי לנדאו אהממ אהממ.
    תגבינו שאין דבר כזה "יושר" בכדורגל, כמו שמכבי פתחה רגליים כדי שהפועל לא יחגגו כך עשו גם שחקני פיינורד וכך היו עושים גם שחקני הפועל אם הם היו יכולים להכריע אם מכבי חיפה תזכה באליפות או מכבי ת"א/בית"ר ירושלים, אין מה לעשות זה משפיע.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקבל כל דבר שבעולם...תאמין לי שאני שונא דבר שנקרא ריאל מדריד יותר מכל דבר אחר שקיים בעולם...

אבללללללל... זה לא אומר שאתה צריך להצדיק מכירת משחק...לא מגיע לחיפה שיקחו אליפות בגלל מכירת משחק...כי גם ככה הייתה מנצחת את מכבי בלי שתפתח רגליים