מחזור 34 בסריה A:: מילאן נוסעת לברשה למשחק מכריע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏22/4/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי שפיות זמנית תופס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

בולדוג, לא סתם ניצחון, ניצחון חוץ! מה שלא עשתה מאז אוקטובר אם אני לא טועה

הודות לרוסים לא נאמר מהיום הרנאנס אלא הרנאנייס

מאייקון איזה שחקן מעצבן, למה שעה! אטו חיכה לבד איזה מעיק השחקן הזה השנה

יש עוד 4 משחקים אודינזה יכולה לעקוף את לאציו, האמת שגם רומא יכולה

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/11
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינלר נגח בשופט.

טוב לא בדיוק... הוא מחה על הצהוב שלו בכך שהוא בא אל השופט והצמיד אליו את המצח בקטע של "אני אזיין אותך". 5 שניות מאוחר יותר אינלר כבר היה בדרך לחדר ההלבשה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון הזה של סאמפ אומנם מכניס מתח אבל הוא הורס די הרבה לצ'זנה (2:0 בבולוניה), פארמה (2:0 באודינזה) וקטאניה שתשחק בערב מול יובה, שכן אם היא היתה מפסידה לדוגמא 2 הראשונות לפחות יכלו להגיד שהם נשארו בליגה בערך ב-90-95 אחוז. במקום זה כולן עדיין במאבק וכל אחת במחזור הבא יכולה לרדת מתחת לקו האדום, מה שכן בעקבות ההפסד הזה שקרב ובא, בארי ירדה רשמית לסרייה B

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמאס לי לשמוע את הירידות האינסופיות על לאציו שאין לי מושג על מה הן מבוססות. מהרגע שהם עלו למקום הראשון כולם פה נכנסו בהם על ימין ועל שמאל כשחלק גדול התעקשו שהם אפילו לא יסיימו במקום שמוליך לאירופה. שק החבטות של הפורום האיטלקי באייסוקר כשפרט לאוהדי מילאן, אין פה שום אוהד שיכול להתנשא על הקבוצה שקוראים לה לאציו. כשאני חושב על זה, לאציו היא גם הקבוצה שהכי התקשנו מולה העונה בליגה. במה אודינזה ורומא עדיפים עליהם?

5. Joel Gion Member

אמאורי כובש צמד. מעניין מתי הייתה הפעם האחרונה שזה קרה, נדמה לי שבאותו 4-2 אדיר על מילאן לפני איזה 17 שנה.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים ומחזק את יותם, אני גם לא מבין למה אנשים פה יורדים על לאציו ואומרים עליה שהיא קבוצה עלובה. מה הרי שכחתם שרק בשנה שעברה הקבוצה הזאת ניצלה מירידה מחזור אחד לפני הסיום? איך אפשר להגיד על קבוצה שנמצאת במקום ה-4 ועשתה מהפך של 360 מהעונה שעברה שהיא קבוצה עלובה? מה רציתם שהיא תיקח אליפות? יכול להיות שאם היה לה עוד שני שחקנים ברמה גבוהה אז הם היו נותנים פייט למילאן על האליפות העונה אבל בהתחשב בעובדה של שנה שעברה אם הייתם הולכים במאי 2010 ואומרים לאוהד לאציו שהם יהיו במצב של לעלות לליגת האלופות 4 מחזורים לפני סיום העונה, סביר להניח שהייתם מסיימים עם דקירה. קבוצה שהרנאנס הוסיף לה המון (9 שערים ועוד כמות לא קטנה של בישולים אני מעריך) ואני מאמין שהיא מסוגלת להביא עוד כשרונות שיוסיפו לה הן הגנתית והתקפית. מוסלרה הרים את היכולת שלו מהעונה שעברה והוא נראה שוער עם עתיד ורוד בהחלט שמסוגל לשחק מילאן, יובה ואינטר בהרכב הראשון. לאציו לא גרועה כמו שאתם מתארים אותה, זאראטה, מאורי נותנים עונה טובה, בכלל הם נותנים עונה טובה יחסית לקבוצה שהיתה בתחתית של התחתית, ובטח בהשוואה ליריבה העירונית שלהם רומא, וזה למרות שהם הפסידו להם בדרבים.

7. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני גם לא אתפלא אם הוא (הכוסית הברזילאית) יחזור להיות "שחקן מן המניין" אצלנו בעונה הבאה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

כיף לראות את צ'זנה בשבועות האחרונים, ואני מאד מקווה שבסופו של דבר היא תשרוד.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותם, לאציו היא קבוצה משעממת ונאצית. לי זה מספיק בשביל לא לסבול אותם. מעטים המשחקים העונה שנהנתי לראות העונה. אך יחד עם זאת, לא זילזלתי ביכולותיה לסיים גבוה בצמרת.

חבל לי על אודינזה שלאחר הניצחון על נאפולי לא הצליחה לנצח את פארמה דווקא כשסאנצ'ז חזר אליה. נאפולי הייתה נורא חלשה ולא יכלה מול משחק נהדר של פאלרמו. המרוויחה הגדולה של המחזור היא רומא שצמצמה את הפער מלאציו ל4 בלבד.

נותר לי לקוות למשחק יעיל של מילאן ומאוחר יותר להפסד של קטאניה שאני מעדיף לראות אותה בליגה השנייה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון חשוב שלנו על לאציו, מעמיד אותנו ב-6 נקודות מעליהם וב-7 מעל אודינזה, כשיש לנו עוד 4 משחקים מול צ'זנה (ח), פיורנטינה (ב), נאפולי (ח) וקטאניה (ב). אפשר להגיד שב-70 אחוז הבטחנו את המקום שלנו בליגת האלופות, שבוע הבא המשחק בצ'זנה הוא חובה, עם כל הסימפטיה לקבוצה הצנועה והחביבה שלהם שהלוואי ותישאר בליגה. אם נסיים במקום השני זה יהיה הישג מפוקפק אבל מנחם בכך שהיינו במצב יותר גרוע (מקום 7 בדצמבר) ויכל להיות יותר גרוע (אם לא נסיים במקום ה-2)

2. אינטר 66
    3. נאפולי 65
    -------------
    4. לאציו 60
    -------------
    5. אודינזה 59
    6. רומא 56

בתחתית פארמה מנצחת את אודינזה שמאבדת את הראש אחרי הניצחון הגדול בנאפולי בשבוע שעבר, אמאורי עם צמד 2:0 גדול לג'יאלובלו אחרי הניצחון במחזור שעבר על אינטר. צ'זנה מראה אופי של ווינרים עם ניצחון נהדר בבולוניה 2:0, לצ'ה מובסת 4:2 בג'נואה ויורדת אל מתחת לקו האדום, וסאמפ מנצלת את זה עם ניצחון ראשון מאז אוקטובר בחוץ! 0:1 הודות לפנדל של פוצי שמוריד את בארי לליגה השניה, רשמית. ברשיה חייבת להוציא לפחות נקודה ממילאן אם היא לא רוצה להצטרף מעשית לחברתה. גם קטאניה חייבת להוציא משהו מטורינו כדי לברוח טיפה.

13. קייבו ורונה 39
    14. פארמה 38
    15. צ'זנה 37
    16. קטאניה 36 *
    17. סאמפדוריה 35
    -------------------
    18. לצ'ה 35
    19. ברשיה 30 *
    20. בארי 21

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודינזה במשחק היפה שלהם שנראה פשוט הרבה יותר איכותי לעין.
    רומא בזה שניצחה אותם 3 מתוך 3 פעמים העונה.

מזכיר קצת את הפטיש המוזר שלך לסאמפדוריה שכל כך נהנת שסיימה במקום הרביעי במקום לתת לקבוצה מקצוענית להשתתף בליגת האלופות.

11. Joel Gion Member

אני מאוד אתפלא.

בקשר ללאציו, באמת שעדיף לליגה שהיא (או היריבה מעבר לכביש) תסיים במקום הרביעי ותמשיך להתחזק ולשפר את הסגל הגם ככה לא רע שלה לקראת ליגת האלופות. אני דווקא מבסוט לראות את הקבוצה הזאת חוזרת לצמרת ואשמח אם היא תמשיך לבסס שם את מעמדה גם בעתיד.

12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

למה אתה מאד תתפלא? אתה הרי יודע מי יושב בהנהלה שלנו, וכמו שאמרתי, אני לא ממש אתפלא אם הם יסתנוורו מכמה גולים ועוד יחשבו שאמאורי "המפחיד" חזר וצריך להחזיר אותו לקבוצה.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגזמת, היו לו לא מעט צמדים גם לאחר הניצחון ההוא על מילאן: ב 5-1 על סמפ לפני שנתיים, בניצחון על אייאקס בליגה האירופית, נגד שמרוק רוברס מאירלנד העונה ואפילו עם פארמה העונה נגד רומא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/4/11
  14. Joel Gion Member

השנתיים האחרונות לא באמת מתרחשות מבחינתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אנדרי, אין שום סיכוי שהוא חוזר אלינו בעונה הבאה. הוא עושה עבודה טובה מדי בפארמה בשביל שהם יוותרו עליו וגם אם משום מה זה יקרה הוא יעבור לפיורנטינה או יחזור לאבא הרוחני שלו בסיציליה. יש ליצור הזה מספיק ביקוש בליגה ואם מארוטה לא יצליח להפטר ממנו זה יהיה מאוד מפתיע ומאכזב, אני לא מוכן נפשית להמשיך לראות אותו שבוע אחרי שבוע (בעצם פעם בחודשיים כשהוא לא פצוע) נובח על שחקני הקישור שלנו ובועט בשלטים אחרי עוד החמצה רשלנית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/4/11
  15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמאורי ובוריילו הם בדיוק אותם סוג שחקנים שמככבים בקבוצות תחתית או מרכז טבלה ועושים שם דברים יפים, אך הם לא מתאימים לרמות הגבוהות באמת.

מילאן עם חמישה ניצחונות רצופים על ברשה ואני מקווה בעוד כשעה וחצי שהסטטיסטיקה לא תישבר. לאחר ההפסד של נאפולי וחוסר היציבות של אינטר, ניצחון היום של מילאן וניצחון על בולוניה במחזור הבא יכול להבטיח כמעט בוודאות את הסקודטו.