מחזור 34 בעליון ו-32 בתחתון: רק 0-0 להפועל ת"א עם אשקלון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏5/5/17.

1. yedidel Member

ראיתי רק את התקציר, ועדיין לא הצלחתי להחליט איזה אחד מהשערים של בית"ר נראה יותר מכור

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהמשטרה טוענת שהשוטר הוכה, אני אוטומטית מאמין לחשוד ולא למשטרה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/17
    לירן, חייל שוקולד ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. avicii Member

יש מה שהמשטרה ויש מה שהמצלמה מראה.
    השוטר התחיל להכות את תמוז לפני שבכלל הוא ראה שיש לידו שוטרים.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא ראיתי שום תיעוד של תמוז, רק המקרה עם דגני והפיזיותרפיסט, וגם שם לא רואים את השתלשלות האירועים.

5. oranfu Member

לא ראיתי תמוז אבל בתיעוד של דגני זה בהחלט נראה כאילו דגני לא מבין ממש מה קורה בזמן שהשוטרים מפרקים אותו.

אני מחזיק בדעה מאוד שלילית על כדורגלנים ישראלים. אני מחזיק בדעה לא יותר טובה על רוב השוטרים.

מניסיון - הלוואי ששוטרים פה בארץ היו גיבורים מול עבריינים כמו שהם גיבורים במגרשי הכדורגל (בד"כ נגד אוהדים ולא שחקנים אבל אתם מבינים את הנקודה).

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תמוז לא תקף את השוטרים מבחינה פיזית, אז זה לא מותיר פה שום מקום לספק. אלימות מילולית זה לא במקום, אבל אסור להגיב באלימות פיזית גם אליה, בטח לא כשאתה איש חוק בתפקיד. מדובר בבבונים עם אפס אייקיו בראש שקודם כל רוצים להראות שהם גברים ולתת מכות, ורק אחר כך להתנהג כמו ששוטרים אמורים להתנהג וגם זה לא מעט פעמים לא קורה. בושה וחרפה.

Mamadu, oranfu ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  7. Telkiyski Member

יש לי הרגשה שהאזיקים ששמו לטוטו גם קשורים לדברים שמעבר למה שקרה שם, אבל אולי אני מגזים.
    בכל מקרה שוטרים זה זן נחות.

Mamadu ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא מצודד בשוטרים, הם אידיוטים ואני יודע את זה, אבל אני לא חושב שאפשר להביע עמדה כאשר אף אחד מאיתנו לא יודע מה היה שם בדיוק (מי אמר שתמוז לא תקף פיזית?).
    מדובר על בקבוק ליטר וחצי שנזרק מהקהל ("בצחוק", ברור) ופגע בשוטר. בקבוקים בכלל אסור להכניס לאצטדיון, בואו נחשוב רגע איך זה הגיע אליו, למשל.

9. oranfu Member

נגיד שזרקו על שוטר בקבוק (לא מאמין למילה אחת של השוטרים). איך מגיעים מכאן למצב שהם מפרקים במכות שחקנים (ואיש צוות) של הפועל?

Mamadu ו-EO11 אוהבים את זה.
  10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא יודע, גם אתה לא יודע.
    זה בטח לא בסדר, כי שוטרים לא צריכים לפוצץ ככה במכות, אבל לא צריך לפסול אופציה שתמוז, דגני ואולי הפיזיותרפיסט (למרות שנראה מהסרטונים שהוא ניסה להפריד) באמת תקפו שוטרים - טוטו כי הובילו קרוב שלו, דגני כי הובילו את טוטו.

11. Telkiyski Member

אני יכול להבין את מה שאתה אומר, אבל למה לא כתבת דברים דומים לפני שנה בדיוק כאשר המאבטחים בסכנין התעמתו עם שחקני מכבי?

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילא כששונאי הפועל או חבריו בתקשורת של יובל נעים מייחצנים את השטות הזאת, אבל ממש מעניין אותי מה גורם לאוהד הפועל להגיד שלאשקלון "מגיע" להישאר.

הרי אם הולכים על הצד המקצועי תסכים איתי שלהפועל שצברה 8 נקודות יותר מאשקלון מגיע להישאר, נכון? עכשיו תגיד שאשקלון יצרה רצף מרשים והפועל הייתה צ'וקרית ולא ניצלה את ההזדמנויות שהיו לה להישאר, אבל בפועל הפועל צברה במאני טיים של העונה, הפלייאוף התחתון, 11 מ18, הקבוצה שצברה הכי הרבה נקודות בפלייאוף התחתון יחד עם הפועל אשקלון, שזה כבר קצב צבירת נקודות שהוא מעל ומעבר לקבוצת תחתית וכל דבר יותר הוא בונוס. או שאולי תדבר איתי על כל המצב הכלכלי מסביב, כאילו שחקני הפועל אשקלון לא מקבלים משכורות בחודשים האחרונים מקופת ארגון השחקנים במקרה הטוב, אז גם במובן הזה לא חושב שלאשקלון מגיע משהו. או אולי ל2000 אוהדים למשחק שלהם מגיע יותר מלאוהדים האדומים שממלאים את המושבה כבר חצי שנה כדי לנסות להשאיר קבוצה עלובה ליגה? או אולי לבבון המסריח יובל נעים מגיע משהו?

oranfu, amn ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

היכרותי הצנועה עם ה"אבטחה" בסכנין וצילום יותר ברור של מצלמות הטלוויזיה.
    לא זכור לי בכלל שמישהו התלונן על שחקני מכבי (חוץ מראיקוביץ' במקרה אבוקסיס). אף אחד לא תקף מאבטחים או שוטרים.

14. Telkiyski Member

בלי המינוס 9 הפועל נשארת בליגה כבר לפני חודש וחצי.
    בגלל זה כל ה"זה יהיה נס אם אשקלון תישאר" וה"יובל נעים מאמן העונה" זה בולשיט גדול לדעתי.
    הם פשוט נצלו את זה שקבוצה של מקומות 8-10 קיבלה מינוס 9 נקודות.

oranfu, ייא ו-amn אוהבים את זה.
  15. Telkiyski Member

למה אתה טוען במקרה של היום ש"לא צריך לפסול אופציה שתמוז, דגני ואולי הפיזיותרפיסט באמת תקפו שוטרים" בעוד שבמהומות בסכנין לא מצאת לנכון להעלות את האופציה הזו?

צילום יותר ברור של המצלמות? נו באמת. זה מה שמוכיח שטל בן חיים או שלומי אזולאי לצורך העניין לא תקפו מאבטחים קודם לכן?
    עם כל הכבוד להיכרותך עם מערכת האבטחה של סכנין כן?