מחזור 34 בפלייאוף העליון ו-33 בפלייאוף התחתון: קרית שמונה ניצחה והורידה את נס-ציונה ליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י yedidel, ‏30/6/20.

1. Raulito Madridista

אני מסכים שהסיסמאות האלה נזרקו לאוויר שוב-ושוב-ושוב ולצד תקופה טובה קצת אחרי תחילת העונה - זה לא זה. הניצחון על מכבי חיפה לדעתי היה שונה ומשהו שלא מעיד על הכלל. אפשר לשחק טיפה יותר הגנתי נגד מכבי חיפה בחוץ ואולי נגד מכבי תל אביב אבל זהו. ובטח שמקום שלישי הוא לא "מעל הציפיות" אלא הציפיות. לדעתי בגביע הטוטו זה היה לא רע בכלל גם מבחינת הסגנון, אבל הלחץ שם אחר ומיכאל אוחנה זהר, לקבוצה הייתה הרבה התלהבות. רוני שוכח שאמנם קינדה עזב אבל ורד קיבל יותר דקות והגיע עטר, אין מקום לכולם. אני לא יודע עד כמה מאמן אחר היה הופך את ליוואי גרסיה ופרדי פלומיין לטובים יותר אבל אין שום סיבה שרוני לוי ימשיך.

מילה על מכבי תל אביב - אשכרה הפסד בודד ב-70 משחקי ליגה, זה לא פשוט גם אם כל המשחקים היו נגד הליגה הלאומית. יונתן כהן הוא לא ערן זהבי אבל הוא מחפש את השער כמוהו. דריבל ושואו לא מעניינים אותו. גם אם אתמול הוא קיבל עזרה קטנה בשער. ועם המספרים שלו (ושל עומר אצילי גם) אי אפשר להתווכח. בהחלט היה מועמד לגיטימי לשחקן העונה אבל אין כמו גלזר.

2. HHFC1924 Member

לעולם לא נסלח לחיים סליבס על הדרבי. הרס לנו עונה שלמה ועכשיו גם ההשפלה הזאת. סילבס חייב ללכת הביתה. אסור לתת לו לאמן דקה אחת. חייבים מאמן אחר שיוביל אותנו קדימה

3. Telkiyski Member

אפשר לחשוב שעם פערי הרמות 4-1 למכבי חיפה בדרבי זו לא תוצאה ריאלית.
    גם בליגה היה דרבי שנגמר 3-0 עם שלישייה ב-10 דקות או משהו כזה.

Sir Alex Ferguson ו-alexshw אוהבים את זה.
  4. avicii Member

פלייאוף מביך של סילבס.

5. הרצליה Member

מעבר ל-20 דקות אתמול? מה כל כך מביך? להפסיד למכבי תל אביב או תיקו בטדי?

6. HHFC1924 Member

יש דרך להפסיד. לא כמו שהפסדנו בשני הדרבים. על הפעם הראשונה עוד חשבנו שזה לא יחזור ולא יהיה גרוע יותר אבל סילבס זה סילבס. מעולם לא היה לנו מאמן כלכך חלש. מדהים גם ששדרני המשחק שיבחו אותו על החילופים לאחר שספג את הרביעייה. עוד מעט הם הכריזו עליו כמאמן הטוב בעולם. באמת איך רק אנחנו רואים את החולשה של סילבס. ולגבי פערי הרמות, מתי לנו תגיע כבר קבוצה ברמה הכי גבוה בליגה שתתמודד ואף תיקח אליפות? אנחנו מחכים כבר הרבה זמן בתוספת לסבל של קרבות הישרדות בעשור האחרון. במקום שההנהלה יבינו שאפשר לעשות קפיצת מדרגה הם נשארים במקום. אותן החתמות בלי לנסות לבנות את הסגל המנצח. גם לנו מגיע לרצות את הטוב ביותר גם אם זה אליפות

7. קשר שמאלי Member

אוהדי הפועל חיפה פינטזו על כרטיס לאירופה, הזויים לא פחות מאוהדי מכבי חיפה שפינטזו על אליפות. האוויר בחיפה + רדיו חיפה לא עושים להם טוב

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. הרצליה Member

לפנטז תמיד אפשר, השאלה מה ריאלי בכל נקודת זמן.
    לפני 3 שנים פינטזתי על מקום 12 בליגת העל, היום אני מפנטז על מקום 13 בליגה א' דרום, הכל דינמי.

Sir Alex Ferguson, oFiRzZz ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  9. Telkiyski Member

1. אני מסכים עם קלישאת ה"יש דרך להפסיד" בגדול, אבל בפערי תקציב ורמות כאלה גם תסריט של 4-1 הוא ריאלי, וגם תסריט של 5-0 כמו שאנחנו קיבלנו מהם. נכון שצריכים לקרות כמה דברים בדרך, אבל בוא נגיד שהסבירות לזה היא לא כזו קלושה.
    ב"ש קיבלה מהם 4-0, אנחנו 5-0. למה ה4-1 שלכם אתמול זה כזה מופרך?
    לא שהם כאלה קבוצה אגדתית אבל ברמת הליגה שלנו הם מעל 12 קבוצות.
    2. אם יקנה אתכם איזה ארקדי או גולדהאר כנראה שתהיה להם קבוצה שתרוץ לאליפות פה. זה נכון גם לגבי הפועל ת"א.

10. HHFC1924 Member

נראלי שאתה צריך לפנטז שראש העיר שלך לא יאחד בין מכבי להפועל הרצליה.
    ומה שדיברתי זה על כך שגם לנו מגיע שיהיה ריאלי שנילחם על האליפות

11. HHFC1924 Member

ארקדי אולי לא אבל יש קבוצת רוכשים של 4 אוהדי הקבוצה בתוספת למיקי קופל הבעלים של קופל גרופ. מדובר באוהדים שתרמו מכספם ללא מעט חוזים של שחקנים בקבוצה בשנים האחרונות. כסף יש להם ורק צריך שליואב כץ תהיה נכונות למכור. הם גם אמרו שהם לא רוצים שכץ יעזוב ושהם רואים בו אחד שיכול לתרום ואת זה כץ לא מבין.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולהה זה לבאנדובסקי לעומת פוסטר הזה של ק"ש.

13. G.B7 ירוק עולה

למי לא מגיע שזה יהיה ריאלי?
    לאוהד של רעננה? לאוהד של נס ציונה? לאוהד של מכבי חיפה? לאוהד של בית"ר?
    המהות של אהדת כדורגל זה ניצחונות ותארים.

14. Raulito Madridista

אני יכול להבין את הביקורת על יואב כץ אבל השנה לטעמי חוץ מהתבטאויות שנויות במחלוקת או שיחה הזויה בסקייפ - הכל בסדר. הייתה סחבת עם השחקנים על חתימת המתווה וזה קרה בהרבה מועדונים בליגה. הוא נתן גב למאמן שלו והעמיד סגל לא רע בכלל, עדן בן בסט גמור כנראה פיזית ולא אזכיר את ורמוט אבל החוזים שלהם לא זולים. מה עם גידי קאניוק, אלמוג בוזגלו, הצירוף של יאקוב סילבסטר בינואר? לא חושב שהקבוצה הייתה שווה הרבה יותר. כל מעורבות של האוהדים היא מבורכת, נראה שלא בשמיים להכניס למועדון את הסכומים שהוא מוציא וטבעי שירצו רענון אחרי הרבה זמן, אבל אני חושב שלא ממש אפשר לבוא אליו בטענות.

לא הייתי אומר שמשחק אחד מכתים פלייאוף עליון שלם. הפלייאוף בסדר ולא זוועתי. הפועל חיפה פחות טובה מ-1-4 ולגבי הפועל תל אביב היה לה פלייאוף לא רע מבחינת צבירת הנקודות וזה קצת הפתיע. ויש לכם עוד משחק נגדנו (מאזן 0:8 עד עתה).

אני די חצוי לגבי קרב התחתית הסופר-מרגש אגב, יש משהו מאוד יפה בסקציה נס ציונה (רז שטיין, המוטיבצייה, תמימות הנעורים הזו, כולם הספידו אותה), ועירוני קריית שמונה השנה פח זבל, אסור היה לה להגיע למצב הזה, אבל אני קצת מחבב את קובי רפואה והתרגלתי אליה. איזי מוסיף בלאגן. מה לגבי הקהל (תיאורטית), יש הבדל בכלל?

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מ.ס אשדוד זה האטלנטה של ליגת העל?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Telkiyski אוהב/ת את זה.