מחזור 34 בפרמייר ליג- הנרי מכסח את לידס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏15/4/04.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טיטולים, סליחה לידס, היו פשוטים עלובים היום.
    הגנה עלובה, כל הגולים באים מהאמצע, מאיפה שלכאורה אמור להיות הקישור המעובה והכי קשה לתקוף.
    רובינסון מוכיח שוב שבהחלט יכול להיות ששנה שעברה הייתה חד פעמית והוא שוער חלש ולא יותר.
    פעם אחרי פעם הוא טועה ביציאה מטומטת ל16 מול הנרי.
    מי שאומר אחרי משחק כזה שהנרי מושלם(אין דבר כזה) או שג'ילברטו שחקן ענק(כפי שאבי מלר אמר) כניראה לא ראה את המשחק.
    ארסנל היום, בשביל לידס, הייתה כמו אג'רביג'אן בשביל ישראל.
    עם ארסנל היו צריכים היום 8-0 כדי לזכות באליפות, הם היו משיגים את ה8.
    באמת האמנתי שלידס מסוגלים להישאר, אבל אני בספק.
    לא כואב לי שארסנל ניצחה, כי את האליפות היא כבר לקחה, כואב לי שהיום לידס הראתה שהיא לא בטעות במיקום שלה(למרות מה שהרבה חשבו), ושאולי באמת מגיעה לה לרדת.
    משחק עלוב של לידס.
    ממש לא משחק מהגדולים של קבוצה אנגלית.
    משחק חד צדדי, כמו ארסנל בחוץ מול פומפי, כמו יוניטד בבית מול בולטון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/4/04
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אחד המשחקים הגדולים של קבוצה אנגלית...? לא הייתי נסחף.

ארסנל יכולה לשחק נגד קבוצה מליגה ז' לדפוק לה 21-0 תוך כדי תצוגת כדורגל שלא נראתה. אבל זה לא נחשב. ארסנל שיחקה מצויין היום אבל אסור לשכוח נגד מי, חבורה של קונוסים. זה לא קנה מידה רציני ובמשחקים כאלה לא בוחנים גדולה אמיתית של קבוצה.

הגדולה של ארסנל נבחנה במשחקים האמיתיים שזה בחצי גמר ליגת האלופות ובגביע האנגלי ושם היא נכשלה. לתת הצגה נגד לידס זה לא חוכמה, ברור שגם את זה צריך לדעת לעשות אבל לא צריך להיסחף מרוב אושר.
    טוב נו זה אולי כי סוף סוף הבנת שהאליפות שלכם.

3. the gunner_14 Member

בהתחלה ארסנל לא התאמצה בניסיון לשלוט במרכז השדה, נראה היה כאילו הם בכלל נחים קצת עד הכיבוש הבא, וההתפרקות של לידס מיד אחרי הייתה די צפויה ולזה ארסנל חיכתה. לקרוא לזה בונקר זה בהחלט הגזמה, ארסנל לא צריכה בונקר כדי לפרק את לידס והיא שיחקה נכון ויפה והחל מהדקה ה-33 נתנה הצגה יפה מאוד.

היום הוכח לאלו שחשבו שפירס הוא שחקן העונה שאין תחליף לשחקן הטוב בעולם ולפירס שמור המקום השני המכובד.

ידעתי שהיום ננצח ונפתח פער של 10 ובאמת הגיע הזמן לקצת יותר הערכה כלפי ארסנל כי היא מסוגלת להרבה יותר ממה שאתם חושבים במיוחד כאשר מספר 14 בפורמה.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, וזה מה שאני טוען כל השנה.
    את היוניטד השנה היא לא ניצחה בליגה.
    בליגת האלופות, ברגעי האמת, צ'לסי העיפה אותה.
    ובגביע, שוב לא ניצחה את יוניטד ועפה.
    ניצחון בהחלט טוב של ארסנל, אבל לא עד כדי כך עדי(ממך לא ציפתי לכאלה הגזמות).
    משפט אחד:
    צ'לסי, לאציו, ברומא, עם כל הכבוד לארסנל ולמשחק היום, זה רק דוגמא אחת למשחק של קבוצה אנגלית שהיה יותר טוב מהיום.
    ועדי, ממך לא ציפתי שתתחיל כאלה דיבורים, נראה לי שהשמחה בנקמה על לידס(על מה שקרה בשנה הבאה) מדברת מגרונך.

5. ArsenalFan Member

אה, נכון. הגדולה של ארסנל נבחנה ב-2 הפסדים מקריים שבה היא כשלה, אבל לא נבחנה ב-33 משחקים ללא הפסד, היא לא נבחנה ב-9 שערים ב-2 המשחקים האחרונים שלאחר משבר (אתה יודע, יש דבר כזה שנקרא "משבר" שקורה לכל קבוצה- גם לארסנל, רק שלנו הוא קרה בתקופה איומה). היא גם בטח לא נבחנה גם כשארסנל ניצחה את צ'לסי פעמיים בליגה. זה היה ברור שזה יקרה, שהניצחון של צ'לסי יגרום לאוהדים שלה לתפוס קצת תחת. נו טוב. ולהזכירך, לירן, גם היום זה היה "משחק אמיתי", אנחנו במחזורי ההכרעה של העונה...

בחייאת, קל לבוא בטענות ללידס, אבל אפשר גם לפרגן. היום ארסנל נתנה שואו אדיר בכל קנה מידה, הרבה יותר מהחמישייה בגביע מול פורטסמות', והיריבה כרגע פחות רלוונטית. זו הייתה תצוגת כדורגל מושלמת- עם מהלכים יצירתיים, שערים יפים, כדורגל אטרקטיבי ומשחק מסירות מהיר וקטלני. שחקנים נתנו היום הצגות אינדיבידואליות לעילא ויכולת חיבור קבוצתית יפה. שום דבר לא יוכל לשנות את דעתי, הערב הייתה יכולת פנטסטית בכל פרמטר במרכז המגרש- אחד המשחקים הכי גדולים שראינו בשנים האחרונות מקבוצה בפרמייר ליג.

מ-ו-ש-ל-ם. ציון 10.

גם המשחק שלנו באינטר היה טוב יותר, אז? דיברתי על הפרמייר ליג. יש שני משחקים שעולים לי לראש בהשוואה למשחק היום- ה-3:0 שלנו על ספרס בעונה שעברה, וה-6:2 של יונייטד בניוקאסל.

ובאיזה דיבורים התחלתי בדיוק? בכך שאני שמח שארסנל שיחקו טוב? היום זו הייתה הצגה, אני לא מבין איך אפשר לערער על כך.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/04
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עדי ברור שהגדולה נבחנה במהלך כל העונה וזה שארסנל לא הפסידה שום משחק בליגה זה לא הולך ברגל ואני לא מנסה להמעיט מהערך של זה או משהו כזה.

אבל אני לא הייתי יוצא מגדרי עם ניצחון קליל שכזה על קבוצה שלא הייתה על המגרש.

ארסנל קבוצה שצריכה ללכת על שלושת התארים הגדולים (גביע הליגה לא ממש נחשב מבחינתי) ליגה, גביע, וליגת האלופות. בגביע ובליגת האלופות היא הפסידה ל-2 היריבות שלה ובליגה ניצחה בגדול, סבבה. זה 1 מתוך 3. לא הייתי מחשיב את זה כהצלחה.

7. ArsenalFan Member

אליפות זו לא הצלחה??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

עשרות קבוצות ענקיות זכו בתואר אחד בעונה. וואלה, לירן, כנראה שאף אחת אצלך לא מצליחה אף פעם...

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היית מחשיב את זה כהצלחה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx
    לפני תחילת העונה אף אחד בכלל לא ספר את ארסנל כמועמדת לאליפות (וונגר הזכיר את זה בראיון לאחרונה), וגם אני הייתי מאוד סקפטי בנוגע ליכולתנו לעמוד מול יונייטד שהיא תמיד חזקה ומול צ'לסי הנובורישית. לשמחתי הרבה הקבוצה עלתה העונה על כל הציפיות ואף עברה אותן, והיא מסיימת את העונה עם זכייה בתואר החשוב ביותר - אליפות אנגליה. תן לי כל עונה כזאת "עונה לא מוצלחת" ואני אמות מאושר......

9. the gunner_14 Member

הגדולה האמיתית של קבוצה נבחנת בליגה. הליגה נמשכת לאורך זמן והיא בוחנת את התמודדות הקבוצה בכל הרגעים,קשים יותר וטובים יותר אז תבדוק את הטבלה.

עם כל הכבוד לא ליגת האלופות ולא הגביע האנגלי מעידים על הקבוצות החזקות ביותר.
    הצלחה במבחנים האלו תלויים בהרבה מזל ומומנטום והעונה הזאת בליגת האלופות משמשת כראייה טובה ביותר.

להזכירך כדורגל זה הצגה והיום קיבלנו אחת כזאת מול קבוצת פריימר ליג, אומנם חלשה אבל זה עדיין לא מפחית מההישג היפה מאוד וההנאה שהאוהדים קיבלו היום. זה בטח עדיף על ה2-1 הדחוק מול צרלטון.

ואם כבר הזכרת "משחקים אמייתים" אז משחק הגביע מול צ'לסי לא היה כזה? משחק הליגה מולם? ה5 מול אינטר?

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה, אני לא לירן אבל:
    ארסנל עדיין לא ניצחה את היוניטד השנה בשום מסגרת.
    לאוהדי יוניטד זה אומר דבר פשוט, העונה ארסנל בכושר יותר טוב, שנה הבאה בהחלט יכול להיות שזה יהיו אנחנו.
    ושוב, לידס היום היו קונסים, מדובר על קבוצה שכל הגולים באו דרך אמצע המגרש.
    רוצה משחק ענק?
    לך למשחק של היוניטד מול ניוקסאל שנה שעברה בסוף השנה.
    היום היה משחק טוב של ארסנל, אין ספק שהגיעה לה לנצח בהפרש גבוהה, ואני לפחות צינתי שהיא יכלה לכבוש עוד.
    אבל מול קבוצה עם הגנה רצינית, ולא כזאת שחטפה העונה מס' אסטרונמי של 69 שערים(ממוצע של משהו כמו 2 וחצי למשחק) היא לא הייתה מנצחת ככה.
    כל הכבוד לארסנל על הניצחון ועל האיכות, אבל לידס היום היו פשוט אומללים.
    טיטולים, כבר אמרתי?

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוףףףףףףףף אתה לא מבין את הנקודה שלי!!!!!!

ארסנל שואפת להיות אימפריה ברמה עולמית נכון?? קבוצה שרוצה להיות כזאת חייבת להראות ווינריות. ארסנל לא הפסידה כל העונה אבל פתאום הפסידה ברבע גמר ליגת האלופות ובחצי גמר הגביע האנגלי, מה זה אומר? עדי הרגליים רעדו. ארסנל קבוצה טובה יותר גם מצ'לסי וגם ממנצ'סטר ועדיין הפסידה, ארסנל עדיין לא קבוצה גדולה ברמה עולמי וזה מה שיא שואפת להיות ובזה היא נכשלה העונה.

ובוא אני יזכיר לך משהו שאני אמרתי ואתה הסכמת איתי- שארסנל תיקח אליפות אז אתם אוהדי ארסנל תוציאו אנחת רווחה "לפחות זה" ולא תשמחו בצורה שציפיתם. אתה אמרת את זה.

12. Julian Joachim Member

עדי, בדיוק כמו שאני אולי מדבר מעצבים אתה מדבר מאגו טריפ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

ארסנל לא הייתה מדהימה היום ולא כלום. גם רובינסון לא היה כ"כ גרוע היום כמו שמשה טרח לציין. למען האמת החלק הקדמי היום היה אפילו סביר (מנטלית הוא נשבר אחרי השלישי אבל עד אז הוא היה די טוב), ואין ספק שמה שהכריע את המשחק זו העובדה שבמשחק כ"כ חשוב אדי גריי פותח עם קלדוול ודיוברי הגלמים שיותר מכל מזכירים לי אחד את השני.

אם אני רובינסון אני מודיע מחר בבוקר לגריי שעונה הבאה אני עוזב את הקבוצה אם לא מגיעים שני בלמים ברמה, או לפחות אחד. פשוט כואב לי הלב על השוער הנפלא הזה שצריך לסבול כ"כ.

אה, ועוד מישהו שאני מאוכזב ממנו הוא ג'יימס, שלא היה מספיק אגרסיבי ונתן יותר מדי הגבהות סתמיות לרחבה במקום לנסות ולעבור את לאורן באגף.

13. ArsenalFan Member

הרגליים רעדו כי הייתה שם כרוניקה של משבר, דבר שמיטב הפסיכולוגים מסבירים עליו כבר שנים. משברים קורים, לנו זה קרה בתקופה מחורבנת. גם זכייה באליפות שנייה בשלוש שנים (ב"ה) מראה שמדובר בקבוצה גדולה. ואם צ'לסי תזכה השנה בליגת האלופות פתאום היא תהפוך ל"קבוצה גדולה" יותר מארסנל? שתיהן ימשיכו להיות קבוצות גדולות. כשלונות קורים, מתגברים על זה!

מודה באשמה, אבל אני לא בטוח שאני עומד מאחורי המשפט הזה היום. בחיי שלא. הדברים הללו נאמרו בימים מייאשים, כשהיה נדמה שהכל נשמט מבין הידיים. רק 10 ימים עברו מאז, אבל השמחה כרגע היא אמיתית ולא סתם אנחת רווחה או "לפחות זה", והאליפות עוד בכלל לא כאן. לא מעט זה בזכות הדרך שבה יצאנו מהמשבר בשני משחקי הבית האחרונים שלנו, אלו משחקים שאנחנו כאוהדים נזכור לשנים הבאות כרגעים גדולים.

כשאוהדים רואים את הקבוצה שלהם זוכה בתארים, אין עניין של אנחת רווחה. כנראה שהייתי צריך לדעת את זה עוד מהגביע בשנה שעברה. חשבתי אותו דבר, שננשום לרווחה אחרי הגביע, אבל זו הייתה שמחה גדולה מאוד.

רק אל תתחיל לי עם "ווינריות", מספיק יש לי כאן ויכוח עם אחד מחברי הפורום על הביטויים הריקים מתוכן הללו. תמיד אפשר לראות צדדים שליליים, נכון- אבל קבוצה שכובשת 9 שערים בשני משחקים אחרי משבר היא לא "ווינרית"? זה לא רציני...

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע בדיעבד כשראינו שהולך לקבוצה טוב העונה בכל המסגרות אז ברור שהציפיות היו בשמיים, אבל אם להסתכל על תחילת העונה אני הייתי מסתפק אפילו בסגנות+גביע לאור השוואה בין הסגל שלנו לסגלים של יונייטד וצ'לסקי. הפסדים ליונייטד וצ'לסי, שלא נופלות מאיתנו בהרבה אם בכלל, זה דבר שטבעי שיקרה מתישהו בעונה. איתרא מזלנו והם לא הגיעו בליגה אלא במפעלי נוק-אאוט. נו אז? אנחנו לא אימפריה בגלל זה? אסור כבר להפסיד 2 משחקים בעונה? אי אפשר לעבור עונה שלמה בלי הפסד, וכמו ש"אימפריות עולמיות" כמו ריאל, מילאן ומנצ'סטר יונייטד חטפו השנה גולים מכריעים בדקות קריטיות כך גם קרה לנו. זוהי דרכו של הכדורגל.

ולזכות בליגה האנגלית לא הופך אותך לאימפריה ברמה עולמית? זמננו גם בצ'מפיונס ליג בוא יבוא, אבל לדעתי הליגה האנגלית חשובה ומוערכת לא פחות מליגת האלופות ואפילו יותר, וכל זכייה בה, בייחוד זכייה ללא הפסדים, הופכת קבוצה לאימפריה עולמית. אם הכוונה שלך בלהפוך לאימפריה עולמית הוא לקנות את כל השחקנים הכי טובים בעולם, לזכות בכל תואר אפשרי ולהיות מושא ההערצה של כל אפס מושתן במזרח הרחוק אז אני אומר יפה "לא תודה".

15. דם צהוב Member

איזה משחק ארסנל זיינ* אותם! הנרי שחקן לפי דעתי הכי טוב בעולם!
    ד"א קצת הפתיעו אותי הסטטיסטיקות..: 51 -49 לארסנל בהחזקת כדור דיי מוזר במשחק של 4-0...