מחזור 34 בפרמייר ליג- הנרי מכסח את לידס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏15/4/04.

1. LiverpoolFan Member

עידכון קצרצר.
    וולבס-מידלסבורו 1-0
    בולטון-טוטנהאם 1-0
    שער המישחקים בשיוויון 0-0 כבר
    37 דקות

בשורות טובות לשאר קבוצות התחתית חוץ מהסיטי
    מאן סיטי-סאופהמטון 0-1

עכשיו בלקבורן מובילים על לסטר!!
    זהו כניראה המישחק שמפסיק ללסטר כל סיכוי להישאר בפריימר ליג.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/04
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תוצאות מחצית:

בלקבורן מובילה על לסטר 1-0 משער עצמי של ניקוס דביזאס 3 דקות למחצית.
    בולטון מובילה 1-0 על טוטנהאם משער של איבן קאמפו בדקה השביעית.
    סאות'המפטון מוליכה במנצ'סטר 1-0 על הסיטי משער של ביטי בדקה ה-34.
    וולבס האחרונה בטבלה מוליכה 1-0 על מידלסבורו משער של קארל קורט בדקה ה-28.

צ'רלטון- בירמינגהאם, צ'לסי- אברטון וליברפול- פולהאם עדיין 0-0.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שזה נראה כרגע אני צופה שליברפול תסיים בתיקו מאופס, ושניוקאסל תכבוש את המקום הרביעי ביום ראשון (למרות שלא יהיה קל, 1-0 קטן יהיה שמה, אלא אם כן בראמבל ישחק).

ובני, הקהל של פומפי הוא קהל כזה של שנות ה70, לא יודע, מיושן כזה, מגעיל. חוץ מזה שמגיעים ממש מעט אנשים למשחקים שלהם (20,000 אם אני לא טועה).

וכפי שזה נראה כרגע רק נס ישאיר את לידס בליגה העליונה. הפער בינה לבין פומפי גדל ל8 נקודות, וקשה לי לראות אותה עוקפת את פורטסמות'. בלקבורן מובילה על לסטר ואם המשחק הזה יסתיים ככה זה לא יהיה הימור מופרע לומר שנחרץ גורלה של לסטר (דרך אגב, השער היה שער עצמי של ניקוס הקדוש... אני הוא). אבל יותר משהניצחון הזה (אם יגיע) מוריד את לסטר ליגה, הוא מקרב מאוד את בלקבורן לעוד עונה בפריימרליג. ניצחון שלה יגרום לפער של 5 נקודות בינה לבין לידס, שגם אותו קשה לי לראות את לידס מוחקת. אם סיטי תפסיד היום בבית לסוטון (כמו שזה נראה כרגע) הפער יישמר על 2 נקודות. לידס חייבת לנצח את שני המשחקים הבאים שלה, כי אני מעריך שבשני האחרונים היא תפסיד (צ'רלטון וצ'לסי). לעומתה לסיטי יש רק משחק אחד שאני רואה אותו כקשה (מול ניוקאסל כמובן), נוסף לזה יש לה משחקים מול לסטר והבורו, ומשחק אחרון בבית מול אברטון, שללא ספק היא תנצח (אברטון כבר גמרה את העונה, סיטי מגיעים למשחק הזה עם פול מוטיבציה, הם מנצחים).

4. LiverpoolFan Member

בארמל ישחק וכלום לא ניגמר עד הרגע האחרון!!
    יש לכם עוד משחק גיהנום באנפילד ב-15.5 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

5. ScottishGunner Member

זה נובע אך ורק בגלל האיצטדיון, פראטון פארק הבאמת מיושן שמכיל בקושי 20,000 מקומות. תחשוב שפורסמות' היא עיר של 200,000 איש בלבד, ואם היה איצטדיון גדול יותר הם היו ממלאים גם אותו. זה מסוג הקהלים שאני ממש אוהב, ורוצה להיות חלק ממנו יום אחד עם ארסנל.

היונייטד היו ממש ממש גרועים היום, אני לא מסכים עם אלה שאומרים שהם היו טובים יותר מפומפי. מה שהיה בסיום זה לא בונקר, זה התגוננות מפני לחץ של היריב שבכל משחק יגיע, גם אם תרצה וגם אם לא, לפני הסיום כשאתה מוביל 1-0. המקומיים שיחקו כדורגל לא רע, ואם יעקובו היה מתגבר על ההחמצות שלו, הייתם גם מודים בזה. רק חבל שרדנאפ הוציא את ברקוביץ' במחצית, השחקן הזה תורם כל כך הרבה למשחק ההתקפה של פורסמות', אבל אחרי הניצחון אי אפשר ממש לבוא אליו בטענות.

Well Done Pompey !

6. The_Magpie Member

תפסיק לבלבל את הביצים, עם איך שאתם נראים רק לכם יש מה לדאוג כי כל הלחץ עליכם וזה עוד במקרה שניוקאסל לא תסגור את הסיפור לפני המשחק הזה.
    חוץ מזה ראינו מה קרה לכם שנה שעברה מול צ'לסי, ככה שאתם באמת תהיו בלחץ רציני...

7. ArsenalFan Member

ברקוביץ'?? מה הוא כבר תרם היום? הוא לא עשה כלום... וזה היה בונקר לכל דבר ועניין, אם כי פורטסמות' יצאו לכמה מתפרצות מסוכנות שהרבה פעמים סיכנו יותר ממה שיונייטד סיכנה את היסלופ.

שימו לב לסיטי שמפסידה 1:3 לסאות'המפטון והופכת ליריבה העיקרית של לידס נגד הירידה, קשה לקבוע מי נראית כרגע יותר פאתטית... בלקבורן בדרך לניצחון על לסטר, וגם היא תהיה כבר 5 נקודות מלידס, וזה רק שבוע אחרי שלידס ניצחה אותה באיווד פארק.

ואת זה אמר עכשיו השדר ברדיו של צ'רלטון אחרי שקלינטון מוריסון קובע 1:0 לבירמינגהאם. למזלה של צ'רלטון, הולנד משווה ל-1:1 תוך 2 דקות, ואני מאושר שבחרתי בשידור הרדיו של צ'רלטון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. LiverpoolFan Member

וראינו מה קרה לכם נגד בלגרד!! אז לא בטוח ביכלל שתסגרו עניין ליפני המשחק וחוץ מזה.

באנפילד ליברפול לא מפסידים לכם ורוב הפעמים מנצחים אותכם אז עד שהעניין לא סגור כלום לא סגור.

9. The_Magpie Member

ועוד עכשיו עשיתם תיקו 0-0 נגד פולהאם, איזה חדשות מצויינות.
    עכשיו אתם רק נקודה מעלינו ולנו 2 משחקים חסרים.
    יאללה מנצחים ביום ראשון ועוקפים אותכם הלוואי!

10. LiverpoolFan Member

אסטון וילה יקחו בוא ניתערב על זה.

מי שמפסיד לא רושם שבועיים בפורום רוצה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. toon-UPON-tyne Member

די כבר עם הניחוסים האלה.... פשוט נקווה שניוקאסל מנצח לא כדאי לתת תחזיות... ודייר אתה בטח יודע מה הסיכויים ל1-0 קטן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx תזכיר לי מתי פעם אחרונה היו 2 משחקי פרמייר רצופים שלא ספגנו... מקווה רק שלא נחזור למתכונת של 1-0 לנו וספיגה בדקה 90...

בקשר לפומפיי, יש להם אוהדים ממש נחמדים, אני מדי פעם נכנס לפלטוק שם שומעים תמשחקים שלהם ברדיו והאנשים שם ממש נחמדים רק חבל ששונאים את שירר כי לפני 10 שנים הוא שיחק בסאופהמטון...
    גם נדבק לי השיר שלהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx פליי אפ פומפיי פומפיי פליי אפ.....
    סה"כ קבוצה די סימפטית ודרך אגב ברקוביץ דווקא נתן כמה מסירות טובות היום שלא נוצלו..
    התאכזבתי קצת מיעקובו שמכל המצבים שלו היה צריך להמשיך את רצף הכיבושים שלו ל5 משחקים..

12. Fernando Cavenaghi Member

רק אל תעשו את זה לפורום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

ניוקאסל וליברפול נמצאות במירוץ מי הכי פחות גרועה ולדעתי צ'ראלטון בסוף תהיה בליגת האלופות.

ההחלטה של רובסון לא להתחזק כמעט בקיץ אחרי מסע החיפוש אחרי קשרים שלו בסוף עונה שעברה לא ממש הוכיחה את עצמה אבל למזלו יש לו מתחרה על תואר מקבל ההחלטות הכי גרועות והוייה הצליח שוב להוציא תצואה שמשקפת את האיכות של הסגל של ליברפול מול פולהאם הלא בדיוק חזקה בבית. לפחות זה מול הגנה נפלאה, לא אחת שנגיד הייתה סופגת מחזור לפני רביעיה מבלקבורן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    אני רק מקווה שאי ההגעה לליגת האלופות תרחיק אותו מהקבוצה ולא את אואן.

13. toon-UPON-tyne Member

אנחנו לא בהכרח הכי גרועים ויש לנו רגעים של ניצוצות מהיכולת האמיתית שלנו רק הבעייה היא שאנחנו לא מראים את הפוטנציאל שלנו. יש לנו חוליית קישור נהדרת -רוברט דייר וגנאס שחקנים נהדרים וגם ספיד שחקן מרכז שדה מנוסה וטוב רק שלדעתי הוא כבר לא ממש נחוץ למערך ואם נשים את ויאנה במקומו יהיה קישור הרבה יותר טוב יצירתי וגם שעושה הגנה באותה מידה.. כך שעזיבת ספיד את הקישור לא תפגע בהגנה..
    אפשר לראות מניוקאסל רגעים רבים של כדורגל טוב רק אין לנו יציבות..
    מקווה גם שאולי נביא תואר ראשון אחרי 40 שנה - אבל קודם שנגיע לגמר..

בשביל אוון אני רק מקווה שיחזיר לעצמו תיכולת כי כרגע הוא לא יותר טוב מרפי כהן.. יש לו תמהירות ותתנועה ללא כדור אך הסיומת שלו היא מהגרועות בחלוצי אנגליה.. וגם האיכויות שלו בטכניקה ירדו כתוצאה מאיבוד הבטחון שלו או מה שקורה לו.. הוא מאבד הרבה יותר כדורים במסירות גרועות ובניסיונות כושלים לעבור מגנים שפעם הוא היה מצליח...

14. Fernando Cavenaghi Member

גם ליברפול מראה ניצוצות, אבל מה לעשות היא עושה את זה בערך עשר דקות וכל משחק הוא 90 דקות...

גם אני יכול להתחיל להלל את קיואל, ג'רארד ודיוף, אבל זה לא אומר שהם אפילו קרובים ללשחק בסדר.

האמת מה שמטריד אותי עם ניוקאסל זה שעם ליברפול אתה יכול להגיד שהוייה יילך ונתחיל לשחק טוב, אבל לניוקאסל אין סיבה לכושר שלה. חוץ מזה היא תקועה בשלב ביניים, היא לא ברמה של קבוצת צמרת (למרות כמה שחקנים כישרוניים פלוס) אבל היא יותר טובה משאר הליגה. רובסון יכול היה להקדים את המעבר העונה עם היה מנצל את הכסף שניתן לו.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנצור צ'רלטון בטוח לא תגיע לליגת האלופות, קשה לי לראות אותה עושה את זה בעיקר בגלל העזיבה של פרקר.
    מי שיכולה להיות חזק במאבק היא אסטון וילה, שאם תנצח ביום ראשון את ניוקאסל תעלה בעצמה למקום הרביעי. בכלל היא נראית בכושר לא רע בכלל אחרי הניצחון על צ'לסי בשבוע שעבר.

ליברפולפאן, הכוונה שלי לא הייתה שניוקאסל תסיים במקום הרביעי (לזה אני מתכוון בלי קשר), אם היית קורא טיפה יותר ביסודיות את ההודעה שלי היית מבין שסך הכל טענתי שאם ניוקאסל תשחק בלי בראמבל היא תנצח לדעתי, ואם היא תנצח היא תעלה למקום הרביעי וזה בכלל לא קשור לדעה שלי, זו עובדה.
    בכלל ההגנה של ניוקאסל נראית נהדר בלי שבראמבל משחק. כל משחק בלעדיו אפשר לראות יציבות ובעיקר שקט.

ואני חושב שרובסון חשב שבגלל שבעונה שעברה הלך לו לא רע הוא יכל להרשות לעצמו לא לחזק את הקבוצה. אני מאמין שאם ניוקאסל תגיע לצ'מפיונס ליג יגיע לקבוצה בקיץ שם חזק (לארסון, קזמן או מישהו דומה).