מחזור 34 בפרמייר ליג- הנרי מכסח את לידס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏15/4/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשמאחוריו יושב לו בברך פגועה, כנראה הבן אדם השני הכי מתוסכל בטוטנהאם מלבד פליט. קבלו את הלדר פוסטיגה, המיובש הרשמי של וייט הארט ליין.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתם את השער של קמארה...? נהדר. קורט וקמארה נראים מצויין ביחד ואולי אם המהלך של הבאתו של קורט היה מתבצע מוקדם יותר העונה מצבה של וולבס היה נראה שונה.

במשחק של צ'לסי עוד פעם חוסר מזל יחד עם קצת מזל בגלל החמצה גדולה של רוני שבעט ישר לאמברוסיו אבל שוב למפארד... אוי למפארד גורם לי להעריץ אותו שבוע אחר שבוע יותר ויותר. קשר מרכזי, לא זידאן ולא רונאלדיניו אבל כמה הוא מאיים על השער, הבעיטות שלו מדהימות הדיוק שלו הוא מדהים פשוט אין לי מילים כבר על השחקן הזה, הפעם הוא הוציא מזה רק 2 קורות אבל יוצא מן הכלל.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה גדול, ארון יוז בהרכב השבוע... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ד"א משהו שרציתי להגיד כבר אחרי המשחק של פורטסמות' נגד מנצ'סטר ביום שבת ונזכרתי בזה אתמול שראיתי את סיכום המחזור.

אחרי השער של סטון השדר האנגלי צעק "would you believe it" ו... לא יודע איך להסביר את זה אבל אני כל כך אוהב לשמוע את השדרים האלה צועקים משםטים בסגנון הזה במבטא הבריטי הכבד שלהם... זה עושה לי טוב.

עזבו... סתם שריטה.