מחזור 34:: סטטוס קוו בצמרת במחזור אמצע השבוע. בארסה חוזרת ובגדול עם שמינייה בריאזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏19/4/16.

1. Greek Member

קשה, קשה בלי אדוריץ.

2. xArtur Member

דפור מחזירה טובה לבארסה על עונה שעברה. משחק נדיר של סוארס

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

3. Greek Member

מי זה הפרשן בריאל מדריד ויאריאל? אומנם מדבר לעניין, אבל מדבר יותר מדי לעניין, כמה אפשר? אני מרגיש בשיעור כדורגל.

4. golding מנהלים

זה חזן, לא? הוא קשקשן.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהם ניסו, אבל דפור לא כ"כ נתנה להם. ללחוץ את ברצלונה כ"כ גבוה - גם ב-7:0, למען השם - זו משאלת מוות והם בהחלט קיבלו את מה שייחלו לו.

6. Raulito Madridista

http://realmadrid.co.il/Images/topicAvillareal-home21042016.Xxx

ממשיכים במאבק. ריאל מדריד עברה היום מבחן אופי מסוים, לא קל לעלות לשחק בברנבאו נגד יריבה טובה כמו ויאריאל(גם אם היא בהרכב חלש) אחרי שבארסה מתעללת ביריבה שלה ואתלטיקו קרובה לניצחון. המחצית השנייה הייתה משופרת ואני מרוצה מאוד מטוני קרוס. הבישול של דנילו היה מצויין ומרגש שדווקא לוקאס ואסקס החרוץ כובש את השער ה-100 של ריאל מדריד בליגה. שנה שביעית ברציפות שריאל מגיעה למאה שערי זכות - שיא אירופי של כל הזמנים, וזה קורה בכל עונה בה רונאלדו משחק. רק שיהיה כשיר בשבת, אני מקווה. הסיכוי לזכות באליפות שואף לאפס אבל טוב להמשיך לנצח ולהילחם עד הסוף, זו החובה שלנו.

פרננדו טורס, כפי שאמרתי - עשוי להתברר כאקס פקטור של אתלטיקו מדריד בדרך לאליפות, הוא נמצא בכושר הטוב ביותר שלו מאז ימי ליברפול. האמנתי שאתלטיקו תשיג את נוהל ה-1:0 שלה גם בסאן-ממס.

ומה יש לומר על המשחק בריאזור? דפור הורידה קצת מהכבוד של הליגה או יותר נכון מהכבוד של עצמה, הם היו ממש סמרטוטי ריצפה. בארסה כבשה גולים נהדרים, אבל לקבל שמינייה?? במשחק בית? כן, אני יודע שריאל ניצחה שם 8:3 לפני שנה וחצי, אבל המשחק היום הלך לתבוסה מהרגע הראשון. אבל כמו שאמרתי, אם דפור כאלה פחי זבל אז גם ריאל מדריד חייבת לנצח שם.

7. Greek Member

רגע, המשחק של ריאל מדריד בריאזור לא הלך לתבוסה מהרגע הראשון? ברצלונה סיימה את המחצית ב2-0, ריאל מדריד ב3-0. אם אין גיבויים לטיעונים לא צריך לטעון לשווא.

8. Raulito Madridista

בארסה לא צריכה להתנצל שדפור הייתה פאתטית. זה לא מה שאמרתי. בכל-מקרה, זה יפה להביא רק חלק מהנתונים. במשחק של ריאל נגד דפור קודם כל התוצאה הייתה 8:2. דבר שני, עד הדקה ה-65 ריאל מדריד הובילה רק 3:1 לעומת 5:0 מוחץ של ברצלונה אתמול. אם אין לך מה לתרום לדיון לא חייבים לכתוב, אבל יפה שאתה הזנב שלי, אחלה תפקיד יש לך.

- סלטה מרגישה פראיירית מאוד אני מניח כשהיא הסתפקה רק בתיקו מול אספניול, בטח לאור ההפסדים של בילבאו ו-ויאריאל. סלטה הייתה יכולה לפתוח מחדש את המאבק על ליגת האלופות.

- שלושער אדיר של פאקו אלקסר מוליך את ולנסיה ל-4:0 על אייבר וניצחון ליגה שלישי ברציפות העונה שהקפיץ אותה עד למקום השמיני, הדירוג הכי גבוה שלה מאז המחזור ה-15.

- הקריסה של סביליה ממשיכה עם הפסד 2:1 נגד ספורטינג גיחון(הפסד מס' 11 העונה בליגה!), שבעקבות הניצחון הביתי החשוב מעפילה מעל הקו האדום ומסבכת את גראנדה.

9. alexshw Member

סביליה בטח בונה על מפעל הבית שלה.
    נתון מדהים שהיא היחידה בארבעת הליגות הבכירות שלא טעמה ניצחון חוץ בליגה העונה. אפילו לאסטון וילה זה קרה.

10. Greek Member

אמרת שהמשחק הלך לתבוסה מההתחלה, איך בדיוק 2 גולים שקיבלתם כשהמשחק היה גמור ממזמן משנים את התמונה? חוץ מזה, אם המשחק נגד ברצלונה הלך לתבוסה מההתחלה והמשחק נגד ריאל מדריד לא, איך בדיוק המשחק נגד ברצלונה נגמר במחצית בתוצאה נמוכה יותר? זנב? ספר לי על מה ללחוץ כדי להגיע לצפייה בVOD בסרט שאתה חי בו.

11. Civil Anti Madridista

צריך לקחת את הדברים בפרופורציה, סה"כ לפני האהדה לריאל מדריד הוא קודם כל שונא ברצלונה.

אני בכלל לא מבין מה יש להרחיב על המשחק אתמול בריאזור ועוד להזכיר את ריאל מדריד כחלק מהעניין(?)
    בארסה הגיעה למשחק במומנטום הכי רע שיכול להיות מבחינתה - ניצחון בודד בחמשת המשחקים האחרונים, הדחה מליגת האלופות, הפער האסטרונומי שלה בפסגה נמחק כלא היה - כל הסימפטומים מצביעים על להוציא עצבים ולהתפוצץ, לצערה של לה קורוניה זה נפל על המשמרת שלה.