מחזור 35 בליגת העל: אשקלון בלאומית, ה.פ"ת במבחנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏19/5/11.

1. Raulito Madridista

מכבי ת"א סיימה את העונה הנוכחית עם אותו מס' נקודות כמו בעונה שעברה(60) אבל עם שער אחד יותר(53 לעומת 52). כנראה שרק בגארבץ' טיים הצהובים מסוגלים לשחק כדורגל טוב ולנצח בקלות. יצחקי היה נראה חד מאוד יחסית לאחד שלא שיחק למעלה מחצי שני והשער שלו בפנדל הוא מעין נחמה. אני אמשיך להגיד שאיווניר הוא גונב דעת והוא לא יוביל את מכבי לשום מקום. למכבי נתניה בהחלט לא הגיע לרדת מובסת, אחרי כניסתו של מאור עשור היא הייתה קרובה מאוד לכבוש ולא פעם אחת. חבל על סיום עונה צורם מבחינת נתניה עם שתי רביעיות ברציפות, אבל נתניה עשתה עונה יפה בכל-זאת. תמונת היום מבחינתי הייתה לראות את נמני בבלומפילד לראשונה מאז פוטר.

היה משחק טוב כדי להעביר את אחר הצהריים אחרי הים, הקרבות המשמעותיים מתחילים עוד מעט, יהיה סיום אדיר בתחתית לדעתי. אגב, לראשונה העונה ואולי בשלוש השנים האחרונות אם זיכרוני אינו בוגד בי - משחק של הפועל ת"א לא משודר. לא נורא, גם ככה אין מה לראות.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כמובן שאני מצדיע לעטר וחניכיו על עונה באמת הרבה מעבר למצופה, אבל אותי אישית מאוד מאכזבת היכולת הזאת של הקבוצה מהמשחקים האחרונים. אוקי, ישנה ירידת מתח, הורידו מעט את הרגל מהגז, אבל לספוג בשבועיים שמונה שערים נראה לי קצת מוגזם. בכל אופן, הרבה כבוד לכלל הקבוצה וכל מי שעומד בראשה. אני רק מקווה שהם יידעו לשמור על מרבית שחקני הסגל גם בעונה הבאה, כי אם היא תיתן מאבק כבר מהפתיחה, היא בהחלט יכולה להיות בורג משמעותי בצמרת.

3. Zizou10 Member

קצת חבל לי על נתניה והסיום הטיפה צולעה שלה למרות עונה טובה מאד לכל הדעות, היו שווים יותר גם היום. מעניין יהיה מה יקרה בעונה הבאה עם מכבי ת''א, אני מצד אחד לא רואה אותה לוקחת אליפות אבל מצד שני אני חושב שהיא תוכל בעזרת תלכיד קצת יותר טוב לסיים את העונה הבאה במקום ה2. המבחן האמיתי יהיה של איווניר - אני מאמין שהוא מאמן שלומד מהטעויות שלו ויש לי הרגשה שיגבש סגל שיוכל לרוץ טוב מאד יחד בעונה הבאה, כנראה שרק ימים יגידו.

4. Fanatic Member

אם אנחנו נדבר על אליפות גם בקיץ הקרוב, לא למדנו כלום מהעונה הזו. איווניר גנב דעת זה נכון, וגם אני לא חושב שהוא יכול להצעיד אותנו לאליפות, אבל כל עוד ישחקו בעונה הבאה שחקני בית כמו מרגוליס, מלול, דבור ולוגסי אנחנו הולכים להנות מעונה נפלאה. ויהיה מה שיהיה אנחנו בטוח לא נבכה על זה שהשחקנים לא מתאמצים. זה יהיה השלב הראשון בדרך חזרה להיות קבוצה שבאמת יכולה להתחרות על האליפות.

ד"א, מה שהיה היום במחצית. איזה כיף! איזו גאווה!

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחצית בבלומפילד - הרגע הכי יפה של כל העונה בלי תחרות, ככה מבדילים אימפריה מתופעה חולפת.

אין אף מועדון אחר בארץ שישרוד אליפות אחת ב-15 שנה עם כל כך הרבה קהל, כל כך הרבה גאווה, וכזה רף ציפיות, לטוב ולרע.

נקווה לטוב בעונה הבאה, להתראות בעוד חודשיים מכבי.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק לפרוטוקול. ניצחון. מה זה משנה? יפה שיש צעירים שיש להם טיפה כדורגל, לא יזיק למכבי באמת אחרי כמה שנים שכלב לא עלה מקבוצת הנוער. כך או כך הבעיה של מכבי לקראת שנה הבאה נמצאת ב-2 מקומות מרכזיים: מגנים וקישור עושה משחק. אם יפתרו את זה, מכבי תוכל להיות חלק ממאבק אליפות אמיתי, גם במקרה של פציעות, אם לא, עוד עונה בגארבג'. ואהה כן, אם מכבי כן תעשה עונה טובה עד שיוכח אחרת זה עונה בלי מאמן.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה היה במחצית בבלומפילד? אתם מדברים על הקפת האליפות של קבוצת הנוער?

8. Number 8 Member

כל קבוצות הנוער עלו ועשו הקפות אליפות אבל כל הקהל עמד על הרגליים ולא הפסיק לעודד ולשיר וגם הילדים הקטנים שזכו בתארים, גילאים סביבות 10-11, קפצו ולא לשיר. זה באמת מראה שלא משנה כמה כשלונות יהיו לנו, עדיין המועדון מכבי תל אביב יהיה הגדול בארץ.

בנוגע למשחק - שיחקנו עם הרבה ביטחון, השתחררנו, והיה כיף לראות את זה אבל כמובן שזה בגארבאג' טיים. קולאוטי נזכר לכבוש, אלברמן הביא משחק טוב, מרגוליס הצעיר חתיכת סילון(זה לא מהיום, בתור מי שעקב אחרי הנוער, ראה שיש לו מהירות בלתי רגילה) והכי חשוב שברק יצחקי יבקיע ועוד באיזה סטייל... בסך הכל משחק טוב, מעניין, לא מעט שמש, ארטיקים, כיף, אבל שוב, מה שהלך במחצית היה פשוט רגע שלא אשכח... צילמתי את זה לפלאפון, בקרוב אעלה את זה לפה.

הם אומרים שנדפקתי, ואומרים לי שגם השתגעתי
    איך מכל הקבוצות פה, אני דווקא בחרתי מכבי
    אבל לי לא מפריע, לא אכפת לי מה כולם אומרים
    כי מכבי זה לא רק, כדורגל זה דרך חיים

מהיום שבו הגעתי לעולם אואווו רק דבר אחד זורם אצלי בדם אוואוו
    רק דבר אחד עושה אותי רגוע, בלעדייך אני חצי בן אדם אואווו
    והלוואי שהייתי מסוגל אואווו לאהוב רק את מכבי כדורסל אואוו

והנשמה לבלומפילד מבקשת
    כי פה הכי נעים לההההה ופה היא מתרגשתתתת
    היא עפה לשמיםםםםםם שהכדור ברשתתתתת

יאללה ניפגש בעונה הבאה :aaa021:

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה אחלה של משחק כדורגל עבור כולם, אפילו עבור האוהדים שלנו. שתי הקבוצות הציגו משחק יפה, מהיר, עם המון נגיעות טובות בכדור וים של מצבים. אפשר לסכם את תוצאת המשחק בשתי מילים - ניצול מצבים. מכבי ת"א הבקיעה, אנחנו לא.
    סך הכל, מגיעות לשחקנים שלנו המן מילים טובות על איך שהם נראו היום. חבל רק על החמצות שהחזירו אותנו כמה חודשים אחורה. היה כיף לראות איך גם ב-3:1 השחקנים שלנו לא מתייאשים. זה בדיוק מה שהפך את הקבוצה השנה לכזו שכיף לבוא ולראות אותה.

חבל שהליגה נגמרה. לא רוצה להיפרד מהקבוצה הזו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

10. Raulito Madridista

התוכנית 'בובה של לילה' בסכנה גדולה! - בלי הדמות של פרוספר(ותודה לישראלוף) זה לא יהיה אותו דבר.
    אני בעד הפועל פ"ת היום אבל הייתי מעדיף שהמחצית תסתיים בתיקו וכך המתח יהיה בשיאו. הגול הזה של צרפתי לדעתי די גומר את המשחק כי אשקלון לא תוכל להגיע לשום מקום במידה ותשווה. הקבוצה של מחפוד תצטרך שני שערים.
    מצחיק שפ"ת החמיצה מכל מקום אפשרי כשהשיא היה המשקוף של אקסברד, ודווקא מ-30 מטר בבעיטה לא טובה של צרפתי היא מצליחה לכבוש וכל הביקורת אל עבר אהורלו שנרדם, זינוק מאוחר ועלוב. פ"ת משחקת טוב והיתרון האיכותי שלה+ הניסיון שיש לשחקנים שלה כמו צרפתי, אנטבי ויניב לוזון(שלושתם מצויינים) בא לידי ביטוי. פ"ת עם 11 איומים לעומת 1 של אשקלון שפשוט לא קיימת. אני לא מבין את שיטת המשחק הזו הרי תיקו לא היה מביא אותה לשום מקום.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שבאשקלון הכל יעבור בשלום כי הכמה מאות אוהדים של הפועל פ"ת קצת מאבדים את עצמם לדעת. אני מבין את השמחה של שער היתרון (יופי של עבודה של שוער אשקלון...), אבל במשחק כדורגל לא צריכים פצועים בגלל שהאוהדים משתוללים. אני מקווה שבהמשך לא יקרה דבר.

אגב, לפי מה שאני רואה בשטח האיצטדיון באשקלון גם לא הכי בטוח. מעניין אותי לדעת אם האיצטדיון למעשה בכלל בטוח בסטנדרטים הנכונים.

12. המבין Member

הגול של צרפתי יפה, אבל הוא נובע מטעות קשה של השוער. הייתי רוצה שפתח תקווה תישאר, ואני מקווה שניראה עוד כמה גולים יפים (יש עוד זמן עד למדורה...)

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה אתה רוצה מהאוהדים? הם שמחו על הגדר מנייר (כמו שדני D נוימן ציין) לא הייתה להם כוונה להפיל אותה. לא אשמתם בכלל, ההיפך, דווקא היה מאוד מרגש לראות את הטירוף ביציע אחרי הגול שלהם. מגיע לקהל כזה להישאר בליגה.

14. alexshw Member

איזה משחק מיותר בבלומפילד. עדיף כבר לשרוק לסיום.

ברכות לסארי פלאח על הופעת בכורה בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/11
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם הוזהרו עכשיו כך שאם יקרה בהמשך משהו זה כן באחריותם!
    nave, נורא מרגש לראות עדר 'פילים' שרומס אחד את השני...היה שם אדם שהתקשה לקום ועל ידו ישב מטוטמם על הגדר שיותר היה עסוק לחגוג עם המצלמה מאשר לדאוג לשלומו ולחבריו...וואלה, אחלה קהל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

וכן, האחריות בהחלט גם נופלת על אנשי האיצטדיון, סדרנים ומשטרה, אבל לפעמים פשוט צריך להזהר.