מחזור 35 בליגת העל: אשקלון בלאומית, ה.פ"ת במבחנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏19/5/11.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה זאת אומרת צריך להזהר, יש גדרות וכולם לוקחים בחשבון שאלה גדרות שמתאימים לספוג את הדהירה הזו. בכל האצטדיונים יש תמיד נהירה לעבר הגדרות ברגע שיש גול וכמעט אף פעם לא קורה דבר כזה ושקורה זו בכלל לא אשמת האוהדים.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-0 להפועל פ"ת ואוהדיה הפעם חוגגים בצורה נורמלית. כל הכבוד!

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הם לא, המאבטחים 'דחפו' אותם פנימה כדי למנוע מהעאלק גדרות האלה לקרוס שוב.

ואני עדיין לא מבין מה רע במה שהם עשו. מה אתה מצפה, שהם יחגגו שערים שעלולים להשאיר אותם בליגה בעמידה-מחיאת כפיים-וישיבה? טבעי שהם ישתוללו שם ביציע הרחב הזה, ושירוצו לעבר המגרש.

הלוואי והתוצאות ישארו כך.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי רביד גזל החליט בכל מקרה לא לסיים את המשחק הזה. לא מובן לי איך שחקן ששבר את ארובת העין בכלל מתלבש למשחק. מה שגזל עשה היה מגעיל, אבל הוא בחיים לא היה צריך להתלבש.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתה עבירה, במהלך הכדור החופשי היה גם נבדל וגם עבירה על הרוש, איך השופט אישר את השער?

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את מה שקרה בדוחא, אבל אדם ברגע שההתאחדות חסה עליכם בגלל שעברתם על החוק אל תבוא בהאשמות. מבחינתי אם סכנין נשארת היא מענישה אתכם בצדק.

הפועל פ"ת אולי צריכה לשחק במבחנים, אבל היא צריכה לקחת את המשחק של היום ולעבור את כפר סבא.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/11
  7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

התאחדות? סכנין מענישה אותנו? מה? לא הבנתי מה רצית...

לא ציפיתי לכלום אז אי אפשר להתאכזב, הרי זה לא שיש לנו אופי, השער עדיין לא נראה לי חוקי.

יאללה לים.

8. Raulito Madridista

אז החלום של אוהדי בית"ר לא התגשם והקבוצה שלהם לא הצליחה לדחוף את סכנין קרוב לליגה השנייה. ראיתי את הדקות האחרונות ואני לא זוכר כזאת חגיגה של האוהדים בדוחא אולי מאז הזכייה בגביע ב-2004. שלומי דורה שיחק אותה בגדול.
    הפועל פ"ת תיאלץ להסתפק במשחקי המבחן אבל למרות האכזבה היא יכולה להרים את הראש - אחרי תצוגת מוחצת שכזאת במשחק גורלי שכזה - אין לי ספק שפ"ת תגיע למשחק נגד כפר-סבא החבולה עם ביטחון גבוה מאוד. השער השלישי היה נהדר. למן הרגע הראשון לא היה ספק מי הקבוצה שמאמינה בעצמה ומגיעה כדי לנצח. אמרתי שבאשקלון דיברו יותר מידי מחוץ למגרש. חבל על הכרטיס האדום המטופש של גזל שהיה מבין הבודדים ששיחקו העונה כדורגל באשקלון. אלי מחפוד כמובן לא אשם אלא בעיקר גיא עזורי. קצב צבירת הנקודות של מחפוד היה לא רע.

לא מפתיע אותי שהפועל הפסידה היום בק"ש, ועוד בצורה לוזרית בדקה האחרונה - סיום עונה עצוב. השנה הפועל הקבוצה ששיחקה הכי גרוע במהלך הפלייאוף העליון - ניצחון אחד, שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים. הנאחס מול ק"ש לא נגמר. נחמת עניים - תמוז כבש גם היום וסיים כמלך השערים(21).
    מקווה שנראה משהו אחר בגמר הגביע. יאללה הפועל

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדם, אתה לא תצליח לעבוד עליי. אני יודע למה אתה כועס עכשיו...
    אני חוזר ואומר. עברתם עם קוזוקין על החוק, אבל ההתאחדות ריחמה כנראה עליכם בגלל שהפסדתם.
    מבחינתי היה פה אולי ניסיון לעזור לאשקלון רק כדי לנסות להוריד את בית"ר. אנחנו כולנו יודעים איך הקהל של בית"ר חושב על סכנין ולכן אני שמח שהמלכודת שרציתם לשים לא עבדה. ה'הרצחת וגם ירשת' לא הצליח לכם ולא משנה מה דעתי על סכנין. ספורטיביות מעל לכל, אבל כנראה לא בבית"ר ובהתאחדות.

10. alexshw Member

גאדיר כבש את השער הראשון בליגה וגם את האחרון. מסיימים עונה בפער נהדר של 7 נק' מהפועל בלוזונית ו - 10 בליגה נורמלית.

טבלת הפליי אוף העליון:

מכבי ת"א 10 נק' 7:12
    מכבי חיפה 10 נק' 3:8
    בני יהודה 7 נק' 7:9
    הפועל ת"א 5 נק' 9:7
    מכבי נתניה 5 נק' 14:8
    ק"ש 4 נק' 11:5

בשיטת האיפוס, היינו עכשיו מתכוננים למשחק אליפות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

צפיתי את התוצאה בבלומפילד, שחקני מכבי חיפה לא היו רוצים לסיים את העונה עם הפסד בליגה, שעלול ליצור מומנטום שלילי לקראת גמר הגביע ברביעי ובני יהודה כבר הבטיחה את השתתפותה באירופה, לאחר התבוסה של נתניה. מזל טוב לפאלח על הופעת בכורה בליגה. הפנים לגביע.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב בסדר שרלוק הולמס ופיענוח המזימות הנסתרות של אנשי הנהלת בית"ר כנגד בני סכנין....
    ואם ההתאחדות לא הייתה מרחמת עלינו אפשר שלחשוב איזה עונש הגיוני מקבלים על שיתוף שחקן שלא כחוק, ממילא הפסדנו לאשקלון.

13. aloneli Member

הפועל פ"ת במשחק ענק מראה שאשקלון לא בליגה שלה ובצדק מפרקת אותה במשחק חוץ.
    כל הכבוד לשחקנים שמהתחלה באו לשחק ולא נלחצו מהמשחק הכי לחוץ העונה,לנדאו גם עשה את העבודה והביא גם נצחון סוף סוף.

לגבי בית"ר פשוט אין מה להגיד,להפסיד שני משחקים ברציפות בדקות האחרונות במשחקים ולפתוח רגליים מהדקה ה-1 זה פשוט גועל נפש של קבוצה.
    רק לפני שני מחזורים היא קיוותה להישאר ונלחמה על חייה,ושהיא הבטיחה את ההישארות שלה היא לא הייתה ספורטיבית ואולי בגללה הפועל פ"ת תיאלץ לרדת ליגה.
    קשה לי לתאר את תחושת הגועל שאני מרגיש עכשיו על בית"ר ירושלים אני מאחל לה שקבוצה אחרת תהרוס לה בעתיד,http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

ועכשיו למבחנים...

14. הרצליה Member

בית"ר פתחה רגליים לסכנין? תהיה רציני.
    בית"ר פשוט קבוצה גרועה העונה והיה צפוי שסכנין עם הקהל וההתלהבות תנצח את המשחק הזה.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיק שבוואן כתוב שלדוחא הגיעו 9000 איש כשהאיצטדיון עצמו מכיל 8500 בלבד והיציע איפה שבית"ר יושבת לא היה אפילו מלא....איזה אתר מוקיון