מחזור 35 בליגת העל: אשקלון בלאומית, ה.פ"ת במבחנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏19/5/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז למה לשחק אותה גברים סתם ולברבר...להגיד מוות לערבים לפני ואחרי זה לברוח? איך אתה מצפה בדיוק מהאנשים להגיב?

כשאתה "אורח" בבית של מישהו אחר, איך בדיוק אתה מתנהג?

2. Don Joan Roman Member

אני אישית מצפה שכשאני מגיע למגרש חוץ שהשוטרים ישמרו עליי בתוך המגרש וזה לא מה שהם עשו, קיללו אתכם? תקללו בחזרה אל תשתמשו באלימות פיזית ותזרקו אבנים, גם אתה אם אני ועוד שלושה חברים שלי נזרוק עלייך אבנים תברח כל עוד נפשך בך כי אף אחד לא רוצה לחטוף אבן לראש.

נ.ב מה שכן ראוי לציון זה שאתם אלימים גם כלפיי הקהל שלכם, היה כיף לשלוח פצצת תאורה ולפצוע שבעה אנשים?

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/11
  3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אישית הייתי בצפוני ברגע שפתחו אותו ולא נזרקו שום אבנים...אל תגיד דברים שהם לא נכונים

מצער מה שקרה לילד ולשאר האנשים שנפגעו קל...לא פעם הראשונה שזה קורה בכדורגל(בארץ ובעולם) ולצערי גם לא האחרון

4. Don Joan Roman Member

זה יכול להימשך דפים שלמים בכן היה ולא היה ולכן אני גם לא אתווכח איתך בעניין אני רק אגיד שאם לא היו אבנים ולא היו נזרקים דברים חדים ולא הייתם 1000 על 200, אף אחד לא היה בורח.

אדם אמרתי לך שאני אוהב אותך? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה אומר...לפחות בקשר לליגה הספרדית אנחנו מסכימים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. Don Joan Roman Member

דו קיום חח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כיף לחזור לעניינים בכדורגל ועוד להיות נוכח במשחק עם אווירה אדירה כמו המשחק של סכנין אתמול. אהבתי מאוד את רוח הלחימה של סכנין, ולא היה לי ספק שננצח את המשחק הזה.
    רק חבל על החזיז שהתפוצץ בין האוהדים, זה כלכך היה צפוי וחבל שהאנשים לא מפנימים את הסכנה מאחורי החזיזים האלה.
    Don Joan Roman, הייתי במשחק ביציע שליד יציע אוהדי בית"ר, ולא ראיתי אבנים שנזרקו. מתי ואיך זה קרה?

8. Don Joan Roman Member

למן הדקה ה50 נזרקו אבנים ודברים שונים לעבר אוהדי בית"ר ושום דבר לא ישנה את זה שום הכחשה של גורם לא רלוונטי כמו אוהד סכנין שום הכחשה של שוטר מסריח שהיה אתמול בדוחא ובטח ובטח שלא שום אמרה שקשורה לאנשי המנהלה של סכנין שהם בהמות בפניי עצמם(ולצורך העניין אתם יכולים לומר שגם אני גורם לא אוביקטיבי).
    רק לחשוב שאם ב"טדי" היה קורה כל מה שקרה שם באיצטדיון הזה(ובאמת שאני מחזיק את עצמי מלומר מילים הרבה יותר חריפות) מה היינו חוטפים ולתפוס קריזה איזו התאחדות עלובה, בזויה ודוחה חסרת כל בסיס מנהלת פה את הכדורגל, לא פלא שממוצע הצופים יורד שנה אחר שנה, אם האדון המכובד אבי לוזון לא יתעורר אז הכדורגל הזה יתתדרדר הרבה יותר.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בונא כמה אפשר להתבכיין? כשאתה דופק בדלת של מישהו אתה לא מצפה לקבל תשובה?

כששחקן אוהד שלכם מרביץ לשחקן של הפועל זה בסדר והוא גבר..כשזה לרעתכם אז זה כבר לא נכון? תחליטו

ככה צריך להיות במשחק חוץ בין קבוצות עם יריבות שהיא הרבה יותר עצומה מ"כדורגל"..כשהיו זיקוקים מחוץ לבלומפילד אנשים התלוננו?

הקהל של בית"ר כל שבוע מקלל את הערבים ואת הנביא, מה הם מצפים שיבואו לסכנין ויקבלו יחס של מלכים? הקהל הזה הגיע לפני כמה שנים עם דגל פריסה של כהנא..מגיע לאותם אנשים רקובים שמקללים נביאים להישחט אבל אני לא לוקח את תפקיד אלוהים ואני לא מחליט מי חי ומי מת...

מה בן שושן ציפה שיבוא לסכנין וימחאו לו כפיים? הגועל נפש הזה שר אני שונא את כל הערבים, מן הסתם כשיעבור ליד יציע של ערבים אנשים יקללו אותו ויתייחסו אליו ביחס שמגיע לו, מגיע להנהלה הרקובה של המועדון הנתעב הזה הרבה יותר מקללות ואיומים

אני לא מתיחס לכמה אנשים שיצא לי לדבר איתם בפורום ולהיחשף לצד שפוי ונורמאלי אבל כשאנשים עושים דברים, שישאו בתוצאות

נראה אותכם בבלגרד או בזאגרב או בורשה מקללים את הדת של האנשים שם או משתמשים בגזענות היו שוחטים אותם..שיראו שם מה זה לשחק משחקי חוץ כשיש יריבות טעונה

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אגיד לך שלא נזרקו אבנים..מאחורי ולצידי היציע שום אדם לא יכל להסתובב ולעבור שם, וביציע עצמו אנשים לא הולכים למשחקי כדורגל עם אבנים בכיסים שבמקרה נעלמים כאשר המאבטחים בודקים אותם...

אם אני אהיה בבני ברק ואצעק מוות ליהודים, מה נראה לך שאנשים יעשו לי?

11. Don Joan Roman Member

טוב לדעת שלומר את האמת זו התבכיינות.

שי זרק אבנים? שי איים על המאמן של הפועל? שי נתן סטירה ליוסי אבוקסיס? שי שם לגוטמן שלטים מול הפרצוף וקשר אותם בשרשראות כדי לא לאפשר לו להעביר הוראות? כל התשובות לשאלות הן: לא, שי חדד הגן על כבודו אחריי ניסיון התגרות של אביחי ידין.

הקהל של בית"ר יכול לקלל כמה שבא לו וכך גם הקהל של בני סכנין, ברגע שזה עובר מקללות לאלימות חריפה זה עובר את הגבול והטענה העיקרית שלי היא לשוטרי חלם שהיו שם שהעדיפו להרביץ לאוהדי בית"ר מאשר לטפל בבעיה האמיתית.

מקבל לגביי בן שושן אבל הוא בכלל לא היה במשחק, מה רוני לוי עשה למנהל הקבוצה שלכם שהוא בא אליו באיומי אגרוף עוד כשהרוני לוי יצא מהאוטובוס?

בוא נראה אתכם במדינה כזאת מרימים הפגנת תמיכה בטרוריסטים, תוך דקה המשחק מופסק ואתם מורחקים לאלתר מכל פעילות.

אמרתי לך, אתה יכול להגיד עד מחר וגם אני יכול להגיד עד מחר ה מילה נגד מילה אבל מי שהיה אי פעם בסניף של איראן יודע טוב מאוד שלא בודקים שם את אוהדי סכנין ונותנים להם להכניס מכל הבא ליד, במיוחד כשמשחקים נגד בית"ר.

אתם עושים את זה כבר 5 או 6 שנים ברציפות ואף אחד עדיין לא זרק עלייכם אבנים.

בנוגע להנהלה שלנו: כשאתם מגיעים ל"טדי" ההנהלה שלנו מכבדת אתכם ומתייחסת אליכם בכבוד רב ושומרת על האוהדים שלכם למן הכניסה ועד ליציאהכ בסכנין זה לא קורה, אז אם כבר יש הנהלה צבועה, מגעילה ודוחה כאן זו ההנהלה שלכם שמשחקת אותה לפניי המשחק כמברכת לשלום ובתוכו מתנהגת בדיוק כמו אותם אפסים משתיי מחנות האוהדים שמחרחרים ריב.

ולמען ההבהרה: אני לא אוהב את "בני דודינו" בלשון המעטה אבל אני חושב שבמגרש צריך להניח לזה ולא להשתמש בקללות כנגד ערבים ולא להתשמש בקללות כנגד יהודים, לא לשים דגלי כהנא ולא לנופף בדגלי חמאס וכולי תקווה(גנוזה לצערי) שבפעם הבאה שאני אראה משחק/אבקר בסניף של איראן אני אהיה בתחושת ביטחון מה שלא קרה לי שם בשנים שאני הלכתי לשם ולא קרה לחברים שלי שם כשהם הלכו ואני לא הלכתי(כמו אתמול).

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://one.co.il/Article/180138.html

בהפועל פ"ת שוב מוצאים את מי להאשים שבוע שני ברציפות.
    אמן כפר-סבא יורידו את המועדון "הגדול" הזה שזכה ב-5 אליפויות רצופות בשנות הצנע, ניהול בדיחה ועוד מוצאים את מי להאשים כאילו אנחנו פתחנו רגליים לסכנין...שיתרכזו בבעלים ההזויים שלהם שאתמול עשה מעצמו צחוק בערוץ הספורט.

13. Don Joan Roman Member

עדיף שיהיה מבואס בגלל אלון זפת ובגלל החברים שלו בדוחא, אם הקבוצה של המחרבאת הזה היו מנצחים את סכנין הוא היה נשאר אבל הוא כ"כ אפס כמו החבר שלו שהם לא מסתכלחים מבער לדבשת שלהם, קודם לא היה אכפת לי שפ"ת תישאר בליגת העל, היום אני עם כפר סבא, אמנם אם הם יעלו הבחור המתנשא פה מכפ"ס יבלבל לי במוח כל שני וחמישי אבל זה עדיף על פניי ההזויים האלה.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקבל את הדברים שאתה אומר...ברוב הדברים אתה צודק... לא יודע בדיוק איזה יחס קיבלו אוהדי ביתר מהמשטרה אבל מכיוון היציע של סכנין הם לא קיבלו כלום חוץ מקללות, לא היה אפשרי בכלל עם כמות היס"מ שהיו שם

לגבי בן שושן הוא היה שם אתמול ועבר כמה מטרים לידי(והיציע של סכנין)

15. Don Joan Roman Member

שוב, העדויות מוכיחות אחרת ואני לא מדבר רק על עדויות של אנשים שקשורים למועדון שלנו.

שיהיה לך יום טוב.