מחזור 35 בסרייה א' :: אפגוש את אלוהים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏23/4/16.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה נשאר לנו בשלושת המחזורים הקרובים:

1. דו-קרב על הצ'מפיונס ליג בין רומא לנאפולי.
    2. טריפל-קרב על הישרדות בין קארפי, פאלרמו ופרוזינונה.
    3. קוואדרו-קרב על המקום האחרון באירופית בין מילאן, סאסואלו, קייבו ולאציו.

הימורים?

2. Roma מנהלים

ברוב המאבקים המשחקים הנותרים די דומים.

1. הייתי מהמר על רומא אבל לא רואה את נאפולי מאבדים נקודות אולי טורינו תעשה לנו ג'סטה. הפסדנו את ההזדמנות שלנו לפני שבועיים. נאפולי.
    2. לקארפי יתרון מול פלארמו בזכות צמד המשחקים מאמין שהם יעשו את זה.
    3. מילאן.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברארדי העונה > ברנארדסקי העונה, ובכללי הוכיח הרבה יותר בקריירה הקצרה שלו כשהוא צעיר מהשני בשנה.

פשוט הראשון ירד טיפה במספרים ביחס לעונה הקודמת ומישהו כבר זרק שהוא "מאכזב" (כי הוא החמיץ איזה פנדל), ולשני יש תספורת אופנתית יותר והוא קיבל חיבוק מבופון.

לדעתי לשניהם אין מה לחפש כרגע ביובנטוס והגיע הזמן שלה לגדול לזירה הבינלאומית.

Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

1.נאפולי למרות הכל
    2.קארפי תישאר, למרות שיש לה את יובה משחק הבא, ויובה ממש לא תפתח רגליים במשחק הכתרה שלה
    3. מילאן, יש גבול לכמות הפאדיחות שלהם

5. Enzo Maresca Member

@Romanista , הראשון לא "מאכזב" כי הוא החמיץ איזה פנדל או כי המספרים שלו ירדו (קצת יותר מ) טיפה, הוא מאכזב כי הוא מאכזב, וזה נכון ביחס להייפ והציפיות, ביחס לשנתיים הקודמות ואפילו סתם ביחס לתג המחיר. זו בקלות ובוודאות העונה הכי חלשה של ברארדי מאז הפריצה ובאופן אישי אני כבר לגמרי לא משוכנע שהוא באמת הולך להפוך לכוכב העל שכולם מצפים ממנו להיות. זו לא רק היכולת על הדשא שמציקה לי, משהו בגישה האדישה והמעצבנת שלו בא לי ברע-רדי רצח והוא נתפס בעיניי כשחקן נורא אנוכי ועצלן. אני אמנם יכול להסכים עם הטענה שכרגע מדובר בשחקן מוכח יותר מברנארדסקי (שנותן עונה גדולה ב4 עמדות שונות בהרכב של קבוצת צמרת והולך להיות שחקן סגל לגיטימי בנבחרת ביורו. וכל זה בלי שום קשר לתספורת והחיבוק מבופון), אבל לדעתי לשני יש סיכוי גדול יותר להפוך לשחקן משמעותי בקבוצה גדולה.

מה שכן, עם השורה התחתונה אני לגמרי מסכים. כרגע אף אחד מהם לא טוב מספיק בשביל להיות הכלי ההתקפי שובר השוויון שאנחנו צריכים.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברארדי מאכזב לא משום שהחמיץ איזה פנדל, אלא משום שלא עומד ברמה של הכשרון שלו. ההצלחה מהעונה שעברה עלתה לו לראש, והוא משחק (לאורך כל העונה) כאיזה כוכב מפונק שלא צריך להוכיח דבר. היתרון של ברנרדסקי, לפחות להיום, שלו יש מה להוכיח והגישה שלו למשחק היא לא של איזה סטאר שהקבוצה שהוא משחק בה קטנה עליו.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. מסכים אם התגובות שמעליי, ברארדי מאכזב ביחס לרף שהציב ובעיקר בגלל שהוא מעלה ספקות לגבי האופי שלו כשחקן, כשרון זה לא מספיק כדי להצליח ביובה, ויש סיבה למה לא משחקים אצלנו שחקנים עם כישרון שנשפך מהאוזניים ואופי בעייתי כמו קסאנו או באלוטלי, ברנדרסקי כרגע נראה כבעל האופי המתאים יותר ליובנטוס.

לגבי זה ששניהם לא טאלנטים ברמה עולמית - זה כנראה נכון, אבל יובנטוס תמיד הרגישה מחוייבות לשלד האיטלקי

אגב - מישהו בליגה הזאת הכריע משחקים בדקה ה90 יותר מקווין לזאניה?

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Enzo Maresca
    @uri

היה לפני מס' חודשים ראיון מעמיק ומאוד מעשיר בידע של די פרנצ'סקו בו הוא פירט את האיכויות של ברארדי. היה שם הכל מהכל עם דגש על כך שהוא מפלצת טקטית ו"שחקן של מאמן". עצלן ואגואיסט אלה מסקנות אישיות וסובייקטיביות שיכולות להיוולד גם משפת גוף לא נעימה או כי הוא נראה נינוח ובטוח בעצמו ולא מתרוצץ בטירוף של תרנגולת בלי ראש כדי להצדיק את מקומו על המגרש. ברארדי שיחק 10 משחקים פחות (היו לו כמה פציעות העונה) מדסקי, ועדיין - הוא כבש יותר, בישל יותר, יצר יותר, עבר את השחקן שמולו הרבה יותר, (hold on, now the best part) תיקל יותר עם אחוזי הצלחה גבוהים יותר ושבר יותר התקפות של היריב.

בפן הסובייקיטיבי, הוא מראה הרבה יותר כדורגל, בעיקר בראש, וזה הרבה יותר כיף לצפיה.

דברים נוספים שקפצו לי לעין:
    ציפיתי מדז'קו ל20 שערים ומג'רי אמבקוגו הנפלא (קארפי) לכלום => אמבקוגו>דז'קו?

4 עמדות שונות על השקופית. תסתכל על הheat map שלהם. זהה. שניהם יכולים לשחק בשני האגפים. פשוט סוזה הטקטיקן הדגול טירטר את דסקי מימין לשמאל יותר פעמים ועשה ניסיון כושל להציב אותו גם מאחורי החלוץ. בקיצור, גם אם זה היה נכון, איכות > גמישות הלא כך?

קבוצת צמרת? יש בינהם 7 נקודות שיכולות להיסגר עד סוף העונה. ההבדל הוא שברארדי הוא המוציא לפועל הראשי (או לפחות אחד מ) בהצלחה של סאסואלו בעוד שהשני הוא בורג בקבוצה עם כישרונות גדולים יותר הפרוסים לאורך כל העמדות.

שחקן סגל אצל קונטה? זה מדד? (לא עדיף לו להילחם על ההרכב בצעירה?)
    ברארדי תוקף טוב יותר, מגן טוב יותר, גמיש באותה מידה ללא נפילות באיכות שלו, שחקן מוביל בקבוצה בערך באותו סדר גודל בעל חשיבות עליונה. כל זה בעונה פחות טובה שלו מבין 3 עונות ענקיות כאשר הוא רק בן 21. רגע!, קונטה מעדיף את ברנארדסקי. כל אשר נאמר כאן -> לפח. לא.

--
    חייב לומר שאין לי שום כוונה לגמד אחד על חשבון השני ואני מעריך את שניהם מאוד וצופה להם עתיד גדול באיטליה. לא התחברתי רק לנגררות אחר דעות מאוד לא מבוססות וההתלקחות שלהן כמו אש בשדה קוצים.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/16
    אלעד, Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי את פשר הדיון הזה, אם רצית לדבר טובות על ברארדי יכולת לעשות את זה בלי לעוות דברי כותבים אחרים ("מאכזב" כי הוא החמיץ איזה פנדל). כולנו יודעים כמה הוא טוב, אחרת לא הינו מאוכזבים ממנו. לדידי ואחרים שראו אותו בשנה שעברה וגם שנה קודם חל בו שינוי והוא אינו לטובה, וזה פחות בא לידי ביטוי ב 4 שערי שדה בלבד העונה, אלא יותר בפרצופים והגישה שהשתנתה (גם בנבחרת הצעירה אגב), כאילו אין לו כבר מה להוכיח, וזה חבל עבורו, ובעיקר מאכזב את אלה שציפו ממנו לגדולות.

SerieA, Roma, EO11 ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשר הדיון הוא אי הסכמה עם אמירות כמו "מועמד למאכזב העונה", אי הסכמה עם זה שהעונה שלו פחות טובה ביחס לברנארדסקי (לא ביחס לעצמו בעונה הקודמת) ואי הסכמה לכך שהוא מועמד פחות טוב מהשני ליובה (על סמך עונה זו או בכלל). כל אחת מהנקודות נומקה בצורה מעמיקה ואין לי שום מוטיבציה לחזור על אותם הדברים או להוסיף חדשים כשהטיעונים מנגד מתמקדים ב"פרצופים", ללא התייחסות לתוכן רציני יותר כמו התרומה שלו על המגרש לקבוצתו, בעונת השיא שלה בליגה.