מחזור 35 בעליון ו33 בתחתון: הפער בצמרת צומק ל2 נק' ; עכו ירדה ליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏13/5/16.

1. Raulito Madridista

שלומי דורה לא התחבר לק"ש והעונה הזו בקריירה שלו די מבוזבזת אחרי שנחשב למושיע כשהציל את עכו בעונה שעברה במסע היחלצות מדהים ועוד כשמכרו את סליחי! אולי הוא יחזור יום אחד להפועל חיפה לקדנצייה מס' 202. קראתי שאיזי פנה לרעננה וביקש את חיים סיבלס כמאמן ואני שמח שסירבו. סילבס מאמן מבטיח והוא לא צריך בוס מעצבן כמו איזי על הראש. עם מי הוא לא רב שם, לעזאזל? עונה אחת חלשה לא אמורה לגרום לירידה כזו גדולה למותג עירוני ק"ש כך שאפשר לומר שעדיין מדובר בקידום מקצועי, אבל עם בוס בעייתי. מצד שני, כשאני חושב על קידום אפשרי אחר עבורו - רק בית"ר ירושלים היא אופציה אם דראפיץ' לא ימשיך, וטביב גם הוא בוס גרוע, בצורה אחרת.

2. DRORIKO Member

אם הפליאוף התחתון הזה הוכיח משהו זה שאתה לא צריך להיות טוב כדי להישאר. כפר סבא וקריית שמונה אלה קבוצות לא פחות גרועות ולא מאומנות מעכו והפועל חיפה, אבל מספיק שגנבת איזה ניצחון ואתה כבר עם רגל וחצי בהישארות.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

א'. הוא יגיד לך שהוא לא מפטר אותו, הוא פשוט חתם עד לסוף העונה והוא בוחר עכשיו לא להמשיך לו את החוזה...
    ב'. מה שיותר מצחיק זה ששאלו אותו באותו הראיון "אוקי ואם לא שלומי דורה איזה מאמן כן?" והוא ענה : "אין לי שם ספציפי שאני רוצה".

חצי שעה אחרי הוא פונה לגיא לוזון..

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. אבי סנדור Member

שאפו לעכו שהצליחו לרדת ליגה...לאור היכולת של שאר קבוצות הפליאוף התחתון, אני לא אגזים ואומר שזאת משימה יותר קשה מלקחת אליפות.

oranfu, Butragueño ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

אם יש מישהו שאני מגדיר כאכזבת העונה,הרבה לפני טב"ח הבלם וריקן, זה איזי שירצקי. זה בן אדם שכל השנים בנה לעצמו שם של אחד שיודע לפגוע גם עם השחקנים וגם עם המאמנים. השנה הוא התרסק עם שניהם.

6. DRORIKO Member

מצד אחד יורדות 2 קבוצות שמוחזקות על ידי העיריה שזה מבורך, מצד שני יחליפו אותן 2 קבוצות אחרות שמוחזקות על ידי העיריה

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עניין של סמנטיקה, כל אחד יכול לפרש את זה אחרת. הסתובבתי בעכו בעבר הלא רחוק, התושבים אוהבים ספורט וכדורגל בפרט.
    זאת עיר שבעזרת ניהול נכון אפשר להפיק ממנה יותר.

ציינתי את התקשורת כי היא חלק מרכזי, תרתי משמע, בהשפעת דעת הקהל.

הפועל עכו מתקיימת בעזרת כספי ציבור, לא שאני מעודד עיריות ומועצות איזוריות להשקיע את מרבית כספן בספורט, אבל העולה השניה לליגת העל גם היא מתקיימת על ידי כספי ציבור שעוברים מהעירייה, אני משוכנע שהיחס כלפיה בתקשורת יהיה שונה. אתם בטח שואלים את עצמכם מה הקשר בין אשקלון לגוש דן:
    https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13083088_650120325135376_6052699759153727612_n.Xxx?oh=bcb3c0807d0989188bd41a074d16d9e0&oe=57DA4B58
    מתוך 'הפייסבוק הפיקטיבי של הכדורגל'

המצב העגום הוא שכל מה שלא משתייך במישרין או בעקיפין לתל אביב ולסביבתה, נחשב לפחות שווה בעיניו של העיתונאי המדופלם.

בקבוצת הכדורעף של הפועל מטה אשר עכו יצאו בפרוייקט גיוס כספים למטרת השתתפות בליגת האלופות, חלילה שמשרד הספורט יירתם לעזור.
    אני בספק אם יושבי המסגר 14 בתל אביב יודעים איפה זה מטה אשר.

נעבור לכתבה מלפני שנה וחצי של דוד רוזנטל המתגורר בגבעתיים:
    נבחרת ישראל בכדורגל: מדוע היא צריכה לשחק בפריפריה - וואלה! ספורט

ישנם אנשים שעבורם ירושלים(עיר הבירה למי ששכח) וחיפה הן עדיין חלק מהפריפריה. עצוב.
    סטיתי מהנושא אבל הייתי חייב לפרוק.

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובחזרה לנושא: עכו מככבת מרגע עלייתה לליגת העל בתחתית רשימת ממוצעי הקהל, ממש ליד (ולעתים מתחת) לקריית שמונה והפועל רעננה. יכול להיות שהתושבים שם אוהבים כדורגל, הפועל עכו לא כל כך מעניינת אותם. ברוך שפטרנו.

amn אוהב/ת את זה.
  9. yedidel Member

עכו ונתניה אאוט, אשקלון ואשדוד אין.
    חיסכון גדול בדלק לנו הבאר שבעים

EO11 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יש כל כך הרבה ערים עם תושבים חולי כדורגל וקבוצות כדורגל מחורבנות, גם הן "ערים של כדורגל", אה?
    איכשהו המוח שלי הוסיף " לא לא לא, אומר מוטי" לפני זה.

11. alexshw Member

מניח שרוב תושבי עכו נמשכים למכבי חיפה כפי שרוב תושבי רעננה לתל אביביות(למען האמת נראה לי גם למכבי חיפה)
    בערים האלה צריך לגדל קהל לקבוצות המקומיות.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בעניין הזה אני מקנא במגזר הערבי כל כך. הכי קרוב לאנגליה שיש פה. טירה הביאה למשחקי עלייה לליגה א' 3000 אוהדים. ג'ת מליגה ג' למשחק גביע נגדנו הביאה מעל 1000 איש. לא שאין אהדה שם למכבי חיפה\מכבי ת"א\הפועל ת"א ועדיין הרבה מאוד אנשים שנולדים בעיר נשארים אוהדים של הקבוצה לא חשוב באיזה עיר. עדיין רוב גדול של העיר סכנין אוהד את בני סכנין, של נצרת את נצרת, של טירה את טירה וכו'.

אצלנו זה ברור מאליו שבן אדם שגדול בראשל"צ אוהד את אחת התל אביביות. מעולם לא הבנתי למה זה כזה אבסורדי שאני שגדלתי בהרצליה אוהד גם את מכבי הרצליה.
    אני המקרה הקלאסי של ההוא באיילון שנוסע נגד הכיוון ושאשתו מתקשרת אליו הוא אומר לה שלא אחד נוסע נגד הכיוון אלה אלפים. אני ממש חושב שיש פה תרבות אהדה דפוקה.

והאשמים אגב, כמובן, הקבוצות עצמן.

orimor2212, idans10 ו-amn אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

יש גם שם את ענייני החמולות. זה ציבור שונה.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

במונחים בינלאומיים ראשון לציון או הרצליה הן פרבר של תל אביב והגיוני לחלוטין שתושביהן ימצאו את עצמם בבלומפילד. אין טעם להשוות אותנו למדינות ענק - בשטח ובאוכולוסיה - ולהתלונן על כך שלקבוצות ליגה שניה אין ממוצעי קהל מרשימים או זהות עירונית מובהקת. זה קטן מדי, קרוב מדי. כשאני מבצע את ההשוואה למדינות בסדר הגודל של ישראל, זה נראה... בדיוק אותו דבר.

15. Telkiyski Member

וואו איזי שרצקי. איזה טינופת...
    העיקר התקשורת פה מלקקת לו.