מחזור 35 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏16/4/06.

1. George Best Member

ManUtd Fan

סחטיין על התמונות, מה עם איזה תודה לבי בי סי?

רק תיקון קטן(לא ראיתי את כל התמונות ויכול להיות שיש יותר),

אם נולאן המצוין היה כובש:

1.איך הגעת לזה שהוא היה עוצר רצף של הפסדים?המשחק הסתיים ב0-0, עד כמה שאני יודע זה לא הפסד..
    2.אם כבר זה רצף של 5 הפסדים ולא ארבעה(יונייטד, צ'לסי, בירמינגהאם, ליברפול ובורו).

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/06
  2. ManUtd Fan Member

לפי מה שראיתי בפעמים הקודמות שהביאו את התמונות לא השאירו קרדיט לאתר. בכל אופן, בפעם הבאה אני ירשום.
    אוקיי, לא ניסחתי את זה נכון, הוא היה עוצר רצף של אי ניצחונות. טעות שלי בניסוח.
    תוכל להזכיר לי מתי הם הפסידו לברמינגהאם? אני לא זוכר את זה, ואני רציני.

3. George Best Member

הפסידו 0-1 במשחק שנערך לפני שבועיים פחות יום, 0-1 בסט.אנדרואס.

ולגבי הקרדיט לבי בי סי, זה היה בצחוק, משם הבאת את התמונות לא?
    take it easy mate

4. ManUtd Fan Member

אהה לא הבנתי, להשאיר קרדיט לאתר אנגלי. חשבתי שאתה רציני. חח
    אהה נכון, אוקיי. חמישה הפסדים רצופים.

5. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41556000/Xxx/_41556924_wig_villa2_0506.Xxx

תאריך: 18 באפריל
    שעה: 21:45
    איצטדיון: JJB
    שופט: פיטר וולטון

במשחק היחיד שיערך היום, יפגשו וויגאן אתלטיק המפתיעה ואסטון וילה המאכזבת, למפגש בו וויגאן חייבת לנצח בכדי להשאיר לעצמה סיכוי כלשהו להעפלה היסטורית ומדהימה לגביע אופ"א בעונה הבאה.
    הלאטיקס מדורגים במקום העשירי, וניצחון שלה הערב במגרשה הביתי יביא אותה למקום ה7-8 ביחד עם ניוקאסל, כאשר השתיים יהיו רחוקות רק 3 נקודות מבלקבורן רוברס שתופסת את המקום האחרון שמוביל לאירופה בעונה הבאה.אבל הקבוצה של פול ג'וואל, אחד המועמדים הרציניים לתואר מאמן השנה, תשושה מאוד מהעונה הארוכה(צריך לזכור שהיא גם עשתה את הדרך הארוכה לגמר גביע הליגה) במיוחד לאור הסגל הקצר שעומד בפני המנג'ר האנגלי שלה.בארבעת משחקיה האחרונים השיגה הקבוצה רק שתי נקודות, ובמשחקה האחרון ביום שבת נוצחה ע"י אלן שירר וניוקאסל בסט.ג'יימס פארק 3-1.אולי הפסדה של בלקבורן ביום ראשון לליברפול, שפתח את המאבק על הכרטיס לאופ"א כאמור יתן לקבוצה מעט עידוד וסיבה טובה יותר לנצח.קפטן הקבוצה, אריאן דה זיו, ההולנדי הוותיק בן ה35, נפצע באותו משחק וייעדר לתקופה של 6 עד 8 שבועות, מה שכמובן אומר שהוא סיים את חלקו בעונת 2005/2006.
    הקשר מאט ג'קסון צפוי להיעדר מהמשחק גם הוא.הוילנס מצידה, שעוברת עונה מאוד מאכזבת ועקב כך מעמדו של המנג'ר האירי שלה, דיוויד אולירי התערער ולא ברור אם הקבוצה תרצה להמשיך את הרומן עימו.הקבוצה מגיעה אחרי ניצחון יוקרתי בדרבי 1-3 על בירמינגהאם שחיסל את סיכויי הירידה הקלושים שלה לליגת המשנה בתום העונה.הניצחון גם עצר רצף של חמישה משחקים ללא ניצחון, וזה היה ניצחון ביתי אחרי חודש וחצי של המתנה.היום הקבוצה תגיע משוחררת לJJB ואולירי צפוי לתת לשחקן הצעיר קרייג גארדנר לעלות בהרכב במרכז הקישור עקב פציעתו של הקשר הצעיר המחונן סטיבן דיוויס, אשר שמו קושר לא פעם בכל מה שנוגע לחיזוק מרכז השדה של מנצ'סטר יונייטד בקיץ הקרוב.הקפטן השבדי החסון, אולוף מלברג בספק למשחק עקב פציעה בברכו אשר מנעה ממנו ליטול חלק במשחקי הקבוצה בארבעת משחקיה האחרונים.במשחק הראשון בין הקבוצות העונה, שהיה גם הראשון אי-פעם ביניהן, גברו הלאטיקס 0-2 בוילה פארק משערים של אארון יוז(עצמי) ושער של גארי מהון סמוך לסיום.

מילאן בארוש, חלוצה הצ'כי שנרכש אחרי כמה משחקים בעונה זו מליברפול תמורת 5 מיליון פאונד, מדבר על העונה שלו עם וילה ועל עתיד הקבוצה:
    "אוהדי וילה לא ראו את מילאן בארוש במיטבו העונה, הפציעה בטח לא עזרה וצריך לזכור שזו העונה הראשונה שלי עם הקבוצה.אני חושב שזו העונה החלשה ביותר שלי מאז שהגעתי לאנגליה ואני ישתדל לעשות הכל בעתיד בתקווה שדברים ישתפרו.הקבוצה מצפה לעונה טובה יותר בעונת 2006-2007 מכיוון שיש כאן כמה שחקנים טובים.ניצחון כמו מול בירמינגהאם יכול להרים את הקבוצה".

http://www.plus.es/media/deportes/especiales/ligas_extranjeras/milan_baros_p.Xxx
    מילאן בארוש, מודה שהעונה הנוכחית היא אכזבה מבחינתו ומחכה בקוצר רוח לעונה הבאה.כרגע הוא יקווה להמשיך את המומנטום האישי הטוב שלו מיום ראשון, בו הוא הרשית פעמיים לשער היריבה העירונית, בירמינגהאם סיטי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/06
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אוי כל כך חבל על טוטנאם. כבר הריח כמו מוקדמות ליגת האלופות, עונה גדולה ואז שוב מפרידים בין הילדים למבוגרים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

7. Alexander Hleb Member

וויגאן ניצחה את וילה 3-2 בעזרת צמד של הנרי קמארה.

8. George Best Member

ניצחון חשוב מאוד ללאטיקס, הם רחוקים 3 נקודות מבלקוברן והכרטיס האחרון לאופ"א.
    במחזור האחרון הם מגיעים להייבורי, המשחק האחרון במגרש המגעיל.

9. Alexander Hleb Member

יא מצחיק, לפחות תרשום דברים שאתה מתכוון אליהם.
    והנה לך דבר שאתה וסטרטפורד לא מסכימים עליו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

10. George Best Member

למה מה אומר סטרטפורד?

11. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41557000/Xxx/_41557118_bir_bla_0506.Xxx

תאריך: 19 באפריל
    שעה: 21:45
    איצטדיון: סט.אנדרואס(בירמינגהאם)
    שופט: יורייה רני

במשחק גורלי הערב, תארח בירמיגנהאם סיטי הנואשת לנקודות בכדי להישאר בליגה, את בלקבורן רוברס שלאור הפסדה ביום ראשון בביתה לליברפול, איבדה ככל הנראה את הצ'אנס שלה להעפיל לליגת האלופות וכרגע תאלץ לעבור למאבק של שמירת מיקומה אשר מוליך לגביע אופ"א.
    הקבוצה של ברוס מגיעה אחרי הפסד כואב 3-1 בדרבי בוילה פארק, אך שואבת עידוד מהפסדה המפתיע של פומפי בואלי של צ'לרטון שלשום, וניצחון שלה היום יביא אותה לאותו מספר נקודות כמו לפומפי, 32, והיא תעלה מעל הקו האדום בזכות הפרש שערים טוב יותר.
    הקבוצה תחסר את בלמה המצוין מתיו אפסון ואת קשרה היצירתי מוכה הפציעות דיוויד דאן, ושחקנה הטוב ביותר, מלך השערים שלה, ירי ירוסיק, בספק למשחק וסיכויי לשחק הם 50-50.
    הרוברס מגיעים אחרי 3 משחקים ללא ניצחון ואחרי הפסד ביתי 0-1 לליברפול ביום ראשון.הקבוצה לא הצליחה לנצל את הפסדה של טוטנהאם למנ'צסטר יונייטד ולצמצם את הפער ל4 נקודות בלבד ועם משחק חסר.ההפסד גרם למארק יוז וחניכיו לשנות כיוון ועכשיו המטרה העיקרית שלה היא לשמור על הכרטיס שמוביל לגביע אופ"א בעונה הבאה.לקבוצה מלנקשיר יש יתרון של 3 נקודות ומשחק חסר על פני ניוקאסל וויגאן, ויתרון של 5 נקודות על בולטון ומאמנה סם אלרדייס.קרייג בלאמי יהיה כשיר למשחק אחרי שספג חבטה במשחק ביום ראשון, ופולרנט סינמה פונגול צפוי להחליף בחוד את החלוץ הסקוטי הוותיק פול דיקוב שלא כבש כבר 9 משחקים.בסיבוב הראשון נפגשו הקבוצות למשחק באיווד פארק, בו גברו הרוברס 0-2 על הכחולים.לאחר מחצית מאופסת, פנדל של דיקוב בפתיחת המחצית השנייה ושער של בלאמי בדקה ה80 קבע את תוצאת המשחק.

http://www.itv-football.co.uk/Images/CriagBellamy.Xxx
    קרייג בלאמי ינסה לכבוש את ה14 שלו בליגה היום ולכבוש גם היום מול הקבוצה של ברוס.

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/06
  12. Rudess Member

תיקון קטן, שם השופט הוא: יורייה רני. בדיוק כמו שם הלהקה יורייה היפ (Uriah Heep).

13. George Best Member

תודה טל, תוקן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    זה השופט הכושי נכון?
    אחד השופטים העלובים...

14. Rudess Member

כן השופט הכי גרוע בליגה.

15. George Best Member

ריילי(דובי גל) לא יותר גרוע?