מחזור 35 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏16/4/06.

1. eastlands Member

תוסיף לזה את הפציעות של הסקי ופנאנט והמצב שלהם על הפנים , למרות שאם הם יפתיעו בגודיסון בשבת ובכך ישארו שבוע נוסף מעל הקו (אלא אם פומפי תנצח בהפרש לא סביר את סנדרלנד) יהיה להם יתרון , אבל שוב אני לא מאמין שהם ינצחו בגודיסון .
    אני אישית רוצה לראות את פומפי יורדת , למרות הקהל והמגרש (אנגליה של פעם) רק בגלל מנדריץ' המושחת (עכשיו מתחיל סיפור גם עם גיידאמק ג'וניור) ,אולי אפשר יהיה לגנוב להם אל לואה לואה,אלסנדרו,אוניל .

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שכל דבר שייאלץ את ברוס לפתוח עם פורסל במקום הסקי, רק יעזור. האמת, העובדה שברוסי הביא לקבוצה שלו גם את הסקי וגם את סאטון פוגעת משמעותית בהערכה שלי ליכולתו המקצועית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

3. THE STRETFORD END Member

נכון,עד עכשיו מכל יוצאי יונייטד:רובסון,ברוס ויוז אין ספק שהוולשי הוא המרשים מכולם כמנג'ר.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכל השלושה היו הישגים, אבל הבעיה היא המשכיות. רובסון העלה את בורו לפרמייר ליג ועלה איתה לגמרי גביע וגביע הליגה, שזה יפה. הבעיה היא שהיא הפסידה בשניהם וירדה ליגה. הוא החזיר אותה לפרמייר ליג, ואז נזקק לשירותים של ונבלס כדי שהיא תשרוד. ההישרדות של ווסט ברום בעונה שעברה מרשימה. העונה היא כנראה תרד וקשה לי להאשים אותו, אבל זה עדיין לא מי יודע מה.

ברוס עבר כמה קבוצות לפני ברמינגהאם, העלה אותה לפרמייר ליג וייצב אותה בסביבות מרכז הטבלה אבל מה שקרה העונה, בייחוד אם זה יסתיים בירידה, זו פגיעה משמעותית.

השאלה עם יוז היא מה בלקבורן תעשה בעונה הבאה.

5. THE STRETFORD END Member

אני לא מתכוון להישגים של הקבוצות אלא מה שמרשים אותי יותר אצל יוז מאשר רובו וברוס זה יותר צורת המשחק של הקבוצה שלו ובחירת השחקנים מאשר השניים האחרים.
    יוז עשה עבודה יפה מאוד גם כן(יחסית)עם נבחרת חלשה וזה לדעתי קשה יותר מאשר לעלות/להישאר ליגה.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, אבל כמו שאמרתי, השאלה היא מה עושים מעבר לשנה אחת ממש טובה. כי היית יכול לדבר על סגנון משחק ושחקנים גם במקרה של רובסון אחרי עונת 95/6 ולפני פתיחת העונה שאחרי עם הרכש שהוא הביא... רק שזה נגמר באסון לא קטן.

ברמינגהאם של ברוס היתה באמת פחות מלהיבה והיא מלאה בשחקנים מאוד אפורים ובינוניים, בחירה לא מי יודע מה של ברוס. בשני המקרים, עם זאת, היתה הצלחה בסיסית אבל מקרה של כישלון ב'צעד שאחרי'. ההרגשה היתה שברוס ניסה לקדם העונה את ברמינגהאם גם בסגנון משחק, ונפל בגדול.

7. THE STRETFORD END Member

ברוס היה צריך לעזוב את בירמנגהאם עונה שעברה או בתחילת העונה הזו,הוא מיצה את עצמו שם.

נראה מה יהיה עם יוז בהמשך,אני מאמין בו.