מחזור 35 בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏22/4/05.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק ה 4-1 פורטסמות יכלו לשים בקלות עוד איזה 3-4 שערים כשיעקובו וקאמרה וברגר עושים
    ברחבה מה שהם רוצים,מדהים...אם כל זה שסוטון יורדים ליגה הם צריכים להתבייש כי הם נראים
    בדרך לשביעייה או שמינייה והם נראים כמו קבוצת ילדים שבמקרה בחרו אותם לשחק במשחק
    הזה..

2. Maor321 Member

למה לקראת סיום? בדקה ה30 הם כבר התחילו עם הגוינג דאון..

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יא אללה איזו פתיחת משחק רצחנית של פומפי, ועם יעקובו לא היה משחק בזלזול האפריקאי האופייני שלו ועושה שטויות בכל פעם שהוא מקבל את הכדור ברחבה היתה יכולה להיות לנו מחצית היסטורית מבחינת תוצאה. ההגנה והקישור המרכזי של פומפי כלל לא היו במשחק, קוואזי ואוקלי הפסידו כל עימות באמצע ליוז האפור וברגר הענק, סטיב סטון ברגעי טכניקה מפתיעים ומאטי טיילור תמכו בכנפיים, ומעל לכל לואה-לואה שיגע את הסקנדינבים הכבדים בהגנת הסיינטס ללא הרף. כמובן שגם לאנטי ניימי צריכים אוהדי פומפי לשלוח איזה זר פרחים, הרס לסיינטס את המשחק באופן סופי אם כי הוא לבטח לא האשם הבלעדי במחצית הראשונה המחפירה. פיליפס וקמארה ניסו לעשות את המיטב עם הכדורים הארוכים שמדי פעם הגיעו אליהם, אבל לא הצליחו לייצר יותר מדי למעט השער הבאמת נדיר של קמארה.

אגב, שימו לב לעומק והאיכות שיש לפומפי בחוד - לאחר הפציעה של לואה-לואה נכנס כמחליף דיומאנסי קמארה, חלוץ מטרה אדיר שחורר רשתות בסרייה אה ויש לו מקום בהרכב הפותח של מרבית קבוצות הפרמיירשיפ, ובפומפי הוא רק מחליף.

הקדושים כנראה יירדו, אני לא רואה איך אפשר להתאושש מכזה הפסד מחפיר בדרבי, לאסוף את השברים ולעבור הלאה.

4. toon-UPON-tyne Member

שידור רדיו למי שרוצה (מנצסטר ניוקאסל)
    http://www.socceraudio.com/inglaterra.htm

דרך אגב איזה כיף לשמוע בפול ווליום את GEORDIE BOOT BOYS באולד טרפורד. כרגיל האוהדים של מנצסטר יושבים בשקט..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/4/05
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כבר 1-0 למגפאייז, כרטיס אוטומטי לצ'מפיונס הולך ומתרחק...וחשבתי שמולם זה באנקר...פשוט לא יאומן.

6. Rudess Member

יונייטד נראית פשוט רע מאד בינתיים במשחק, ולא רק זה, הפציעה של היינצה נראית קשה מאד. הוא נחת ממש לא טוב על הקרסול הימני, ונאנק מכאבים, אני מאחל לו החלמה מהירה, אני מאד מקווה שזה רק מתיחה ברצועות של הקרסול ולא איזה שבר, כי בטלוויזיה זה נראה ממש רע.

טים הווארד מוכיח שוב שהוא פשוט בדיחה עצובה. בסביבות הדקה ה-20 איאן דארק שואל את אנדי גריי איזה חיזוק יונייטד צריכים בעונה הבאה, אנדי גריי אומר שקודם כל יונייטד צריכים להביא שוער, ובדיוק חצי דקה אחרי מופע האימים של הווארד מתחיל, יציאה איומה שמשאירה את שירר פנוי לנגוח, למזלה של היונייטד ריו פרדיננד היה שם להציל שער בטוח. ואז הגיע הרגע הגדול של הווארד, בעיטת הרחקה עלובה היישר לרגליו של דארן אמברוז, שפותח לראשונה אחרי 6 חודשים, פריצה סוחפת דרך מרכז ההגנה הפרוץ של היונייטד, ושער נפלא, 1:0. לקראת סיום המחצית גם רוני מתח איזה שריר אבל נראה שהוא יתאושש מזה. גיגס היה היחידי ביונייטד שאפשר לומר עליו מילה טובה במחצית הראשונה.
    אבל אתם יודעים, יונייטד גם ביום גרוע כזה מסוגלת לנצח במחצית השנייה, בייחוד כשרונלדו על המגרש.

7. Rudess Member

יונייטד ממשיכה להיראות רע,איבודי כדור בהוצאות חוץ, ואז מגיע ווין רוני וכובש לדעתי את שער העונה, כדור נהדף מההגנה של ניוקאסל ורוני מ-20 מטר שולח טיל לחיבורים ששום שוער בעולם לא יכול לעצור, איזה שער. באסה לאוהדי היונייטד בארץ שלא ראו את זה.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כבר 1-1, אבל מול הג'ורדיז העונה אפילו הפועל כפ"ס יכולה לנצח. בשבועות האחרונים די סינגרתי על הווארד וראיתי בקארול אשם יחיד בבעיית השוערים, עכשיו אני בטוח שצריך להעיף גם אותו.

9. MUFC - 1878 Member

כבוד על המילים האלה. יריבות ספורטיבית ורוח ספורטיבית אמיתית הראת במילים האלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    אני לא בטוח שאני אפילו הייתי מגיב ככה למרות שבלב לא מאחל לאפף שחקן אפילו לא ווירה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

SIR ALEX...LAST SESEON AGINST NEWCSTELE THE REF WAS A FUCKING JOKE...NOW WE ARE.

חייבים שינוי

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מי היה מאמין? ווס בראון כבש! אם הוא לא בלם ולא יודע לעשות הגנה, לפחות שיכבוש! עכשיו רוד יכול לעזוב, יש מחליף! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

11. `cr7 Member

חחחח אהבתי

12. Rudess Member

מברוק לווס בראון, זה שער הפרמייר ליג הראשון שלו בקריירה.

13. MUFC - 1878 Member

ITS GLORY OR NUTING A FUCKER ONCE SAID
    I CORRECT THE STIUPED ASS
    THERES NOTHING LIKE BEING A RED!

!!!!!!!!!!!!

אני גאה לא על היצחון אלה על הלחימה! כול הכבוד!
    עדיין צריך שינוי...ניוקאסל מפורקת לא משקף...

14. HALLAND REVENGE Member

יונייטד מנצחת אחרי שעשתה מהפך,לא מגיע לה,אבל לא נורא-ככל שתנצח יותר תחושת הפיספוס תהיה גדולה יותר.

לגבי קרבות התחתית-עושה רושם שהקנריות(שכולם כבר הספידו)עושים קמבאק ענק(כנראה בזכות רובסון).
    שבוע הבא המשחק המעניין ביותר יהיה בסאות'האמפטון-שם יתארחו הקנריות.
    אני מהמר על תיקו.

15. KirkH Member

שו רובסון?