מחזור 35 בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏22/4/05.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם חוד הליצנים הזה אני מניאק אם אנחנו בועטים יותר מפעמיים למסגרת כל המשחק... נתפלל ל1-0 קטן כמו בימים נשכחים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנ"ל. אני מאוד אוהב את סוטון, אני חושב שרדנאפ סך הכל בנה אותם לא רע בהשוואה לאיך שקיבל אותם ואוהב מאוד את הדרבים מול פומפיי. אם לא סוטון, לפחות שנוריץ' יישארו.

3. הרצליה Member

צ'לסי תצטרך לחכות?
    1-0 לארסנל(רייס)

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו מחכים.

5. KirkH Member

לצ'לסי עדיף לחכות, ואני בטוח שאם מישהו היה מאיים על כל אדם שקשור לצ'לסי עם אקדח ודורש לבחור בקבוצת החלאות שהוא מעדיף לראות מנצחת בדרבי הזה - כולם ילכו עם ארסנל.

צ'לסי תזכה באליפות, בין אם זה יקרה היום ובין אם זה יקרה עוד שני מחזורים - אבל לדחוף יומיים לפני משחק ראשון בחצי גמר הצ'מפיונס חגיגות אליפות זה לא בדיוק אידיאלי.

בינתיים שגרירות צרפת עושה את העבודה.

6. Ljungberg 8 Member

לא יודע מאיפה הבאת את הדברים האלה ואן פרסי פתח ביחד עם ריס, מידו נכנס מחליף

7. KirkH Member

אוואץ'... 2 בעיטות למסגרת ו-10 נבדלים (לשתי הקבוצות יחד), היה גרוע כמו שזה נשמע או שהסטטיסטיקה מטעה?

8. Rudess Member

חזרתי עכשיו מהייבורי לאחר הדרבי המרתק של צפון לונדון. אתמול בלילה התחילה לי דלקת גרון חריפה שלוותה בחום של 38-39 מעלות שהתגבר היום, כבר חשבתי שאני לא אלך למשחק,אבל שתיתי הרבה מים ובעיקר שתייה חמה וקצת הרגעתי את דלקת הגרון והחום. כדי שיהיו לי מקורות אנרגיה למשחק הלכתי ל-WAGA MAMA לאכול את מנת המרק עם רצועות הגריל צ'יקן שלהם, היה פשוט דליקטס ומתאים למצבי הבריאותי. שהלכתי במצב די תשוש למשחק. בבואי לאצטדיון פגשתי אוהד יהודי של טוטנהאם שגר באיזלינגטון, מייקל שמו, סיפר לי על המשפחה שלו בזכרון יעקב ונוף ים ופרגן מאד לארסנל ולארסן ונגר. לאחר מכן נכנסתי לאצטדיון. על המסך הוקרנו משחקי העבר בין ארסנל לטוטנהאם מהעשור האחרון, כשברקע בולט הפרסום של ארסנל ל-DVD שיצא לאחרונה בתזמון מושלם, CLASSIC VICTORIES OVER SPURS. איזה נוסטלגיה לראות מי שיחק במשחקים האלה, קלינסמן,דוזל,אנדי סינטון (זוכרים אותו מק.פ.ר), רואל פוקס (נדמה לי שהיה גם בנוריץ'),שרינגאם, ומן הצד של ארסנל, ווינטרבורן,לימפאר,רייט, אדאמס, פטי,אנלקה.....
    רוב האוהדים, כנהוג באנגליה, נכנסים ב-10 הדקות האחרונות לפני שהמשחק מתחיל. האוהדים של טוטנהאם היו יחסית רגועים ושקטים במחצית הראשונה בעיקר בגלל תצוגת תכלית מרשימה של אוהדי ארסנל, שגילו שיש להם ארסנל של שירים נגד טוטנהאם. כנראה שארסנל צריכה לשחק כל מחזור נגד טוטנהאם על מנת שהאוהדים יעודדו בצורה נמרצת. בלטו השירים SEVENTY ONE, TWO THOUSAND FOOR (למי שלא יודע, ארסנל חגגה אליפות פעמיים בוייט הארט ליין),
    SANTINI OH HO, SANTINI OH HO, YOU KNOW THE SPURS ARE SHIT, THE REASON WHY YOUR QUIT (על הלחן של VOLARE). כל קריאת COME ON YOU SPURS, התקבלה ב- F***k off you spurs... וגם שירים על סול קמפבל, וההמנונים הקבועים של ארסנל. לגבי המשחק, לא משחק כדורגל גדול, ארסנל כבר יכלה לעלות ליתרון בדקה הראשונה אחרי מבצע ענק של ריס (איש המשחק היום), לאחר מכן דפו בהקשתה מתוחכמת ולאחר מכן סחט עצירה ענקית מיינס להמן המצוין (כן הוא בהחלט מצוין) . ואז הגיע הרגע של האס , ססק פבריגאס, מסירה גאונית לרייס, כבר חשבתי שהוא יחמיץ, אך הוא לא התבלבל מול רובינסון והרשית פנימה. במהלך המשחק שמתי לב לדגל ישראל מכובד שמתנופף ביציע של הספרס , וזה היה בהחלט נחמד. לקראת סיום המחצית הכשלה ברורה על קאנוטה ברחבה, גם את זה מייק ריילי השופע הגרוע ביותר בפרמייר ליג לא ראה, וארסנל ירדה ליתרון. אפרופו ריילי, רמת השיפוט בליגה האנגלית השנה ירדה מכל גבול, הקרקס שריילי ניהל היום היה פשוט בזיוני. נבדלים שלא היו, עבירות שלא היו, פנדל ברור אחד שלא נשרק, וכרטיסים צהובים שלא הוצאו. במחצית השנייה ארסנל הרפתה, וטוטנהאם יזמה ואף הגיעה ל-2 מצבים מצוינים אך סנדרוס והחברים השאירו את הנקודות בבית. סה"כ נהניתי מאד מהאווירה, ציפיתי קצת ליותר מאוהדי טוטנהאם, אבל לא נורא, אולי בשנה הבאה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו תנו לי להיות פרשן בצ'רלטון, עכשיו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

10. Gooner Member

ראיתי את המשחק,היה צריך להיגמר 4-1 לפחות.איזה מהלכים!!ז'ונגלר!!! 2 בעיטות למסגרת?
    זה אולי בגלל שרוב הבעיטות היו רחוקות 5 ס"מ מהקורות,או שפגעו בקורות.

Go Home Spuds!

11. imrim Member

הסטטיסטיקה הזאת מזכירה משחקים של צ'לסי.
    מגיע לארסנל הרבה קרדיט על הניצחון הזה , שבא אם הרכב חסר.
    זה לא פשוט לנצח קבוצת פריימיר ליג ברמה של טוטנהאם כשיש לך את ואן פרסי (מצויין, אבל עדיין לא יכול לסחוב את ההתקפה לבד) ואת רייס , שלא מגיע לו לקבל שורות.

12. Gooner Member

אם היית רואה את רייס אתמול היית סותם את המקלדת שלך.

13. imrim Member

זה לא משנה מה הוא עשה אתמול, כי הדברים שהוא אמר על ארסנל הם בלתי נסלחים.
    מה גם שהוא איכזב כמעט כל העונה (למעט החודש הראשון בערך).
    ונגר היה צריך לייבש אותו ולייבש את אמא שלו על הספסל, למרות שהוא עלה לארסנל הרבה כסף.
    שיילך לריאל מדריד שלו.
    אני הייתי שמח לראות שחקן חדש בתפקיד שלו.

14. Rudess Member

Reyes was definitely the man of the match yesterday, he had 3 clear chacnes to score, and he put a lot of efforts during all the game.

Even though, I still think that he's probably not suitable for Arsenal's style of play, and if we can make an exchange deal and bring Owen for him, it would be great.

By the way, another funny thing from yesterday's game, when Edu and Bergkamp started their warm-up in the second half, all the crowd shout THERE IS ONLY ONE DENNIS BERGKAMP(the regular song for Dennis), but what was really funny was the fact that Edu stopped his warm-up, and did movements with his hands to the crowd to keep singing, like a was a conductor of an orchestra.

(I'm writing in english since i'm at work)

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/05
  15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובמשחק השלמה שנערך אמש בהות'ורנס סיימה ווסט ברום בתיקו 1-1 מאכזב מול בלקבורן, במשחק שהיה יכול להעניק לה מקדמה משמעותית לקראת מאבקי התחתית הצמודים של סיום העונה. המושאל מיונייטד קירן ריצ'רדסון, שעושה פלאים במדי הבאגיז מאז הגעתו למועדון, העלה אותם ל1-0 בדקה ה-32 בכדור חופשי, אך בדקה ה-64 ברט אמרטון ניצל בישול של מורטן גאמסט פדרסן כדי לקבוע שויון 1-1.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/05