מחזור 36 בפרמייר ליג; לידס מצטרפת לוולבס ולסטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏29/4/04.

1. LiverpoolFan Member

גועל נפש המישחק של ארסנל היום!
    אבל לא נורא אחרי אליפות כה משכנעת מותר להם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

עידכון:
    צ'רלטון-לסטר 0-1
    וולבס-אברטון 0-1

שאר המישחקים ב-0-0 כבר דקה 45

2. The_Magpie Member

אחי זה הפוך, צ'רלטון בפיגור 1-0 מול לסטר ואברטון מובילה 0-1 על וולבס...

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/04
  3. LiverpoolFan Member

אבל אני רשמתי אפס-אחד
    שלסטר ואברטון מובילות..

4. Gooner Member

אוי נו לכולם היה משחק גרוע,אין טעם להיתקע על רייס

5. Julian Joachim Member

אני צריך להתחיל להתעודד מזה שלפחות ניוקאסל תבלה עוד שנה באופ"א כשהיא בדרך להפסיד לשיטי ולהפוך את משימת ההישארות שלנו לעוד יותר בלתי-אפשרית?

1-0 בדקה ה-60 לשיטי, וונצ'ופה.

6. Julian Joachim Member

דביזס מקבל אדום, די קאניו מכניס את הפנדל, מעלה את צ'רלטון ל2-1 וככל הנראה מוריד את לסטר ליגה סופית.

רק אני שם לב שניוקאסל עשתה צעד גאוני בכך שנתנה את קלדוול ודאביזס, שבאותו שבוע עשו שטויות בשתי הקבוצות אליהן הושאלו...?

7. LiverpoolFan Member

לאוהדי ניוקאסל : לא נורא יהיה לכם כיף באוופ"א http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אתם פשוט ביזיון! אם ליברפול תסיים מקום 4 עם ג'ררד הוויה אתם ביזיון!
    צ'לסי תודה לך על ניצחון גדול שימנע מהיונייטד מקום 2..
    אני מת לראות את פרגסון השחצן מתראיין אחרי ההפסד היום..

8. Julian Joachim Member

דקות הסיום מספקות כמה דרמות...

הרוברס מרחיקים את מנצ'סטר מהמקום השני, אחרי שער של ג'ונת'ן סטיד המעולה בדקה ה-85. 1-0 לבלקבורן.

צ'לסי מביסה את סוטון 4-0, משער עצמי של קרין, צמד של למפארד ועוד אחד אחרון של גלן ג'ונסון.

וולבס מנצחים ניצחון פרידה לפי החישוב שלי, 2-1 יפה מאוד מול אברטון שמשאיר עדיין סיכוי תיאורטי לירידה של הטופי'ס. הנרי קמארה וקרל קורט כובשים לוולבס ומוחקים יתרון מוקדם של לי אוסמן.

פומפי ופולהאם במשחק משעמם להפליא (כמה צפוי) מסיימים ב 1-1 שלדעתי עדיין לא השאיר את פומפי בליגה באופן רשמי. יעקובו כבש (כרגיל צריך לומר?) בדקה ה-80, ומקברייד השווה 5 דקות לאחר מכן במשחק שאני אזכור ממנו בעיקר הרבה צהובים.

לסטר יורדת ליגה באופן רשמי, לאחר תיקו 2-2 עם האדיקס בוואלי. השוויון של לז פרדיננד לא הספיק לקבוצה המסכנה.

ובמשחק הכי חשוב של המחזור עד עתה, ניוקאסל מאכזבת ברגע האמת ומפסידה לשיטי 1-0 ובמקרה של ניצחון של הסקאוזרים מחר מאבדת את רוב הסיכויים לדעתי לצ'מפיונז ליג שנה הבאה. אכזבה עצומה למגפייז. השיטי לעומת זאת קרובים מאוד להישאר בליגה וצריכים לקוות למעידה קרובה של לידס או לנצחון נוסף שלהם.

9. Julian Joachim Member

אגב, בכושרן הנוכחי עושה רושם שטוטנהאם ואברטון הן הקבוצות שלידס צריכה לשאוף לעבור ולא השיטי שפתאום נזכרו להתחיל לשחק...

10. ArsenalFan Member

הליגה אומרת שלום לוולבס וללסטר באופן רשמי- הן חוזרות לדיוויז'ן 1. לידס חייבת מחר ניצחון בבולטון כדי להישאר בליגה, תיקו תוצאה גרועה עבורה שחותמת כמעט רשמית את הירידה של לידס, הפסד וגם היא יורדת רשמית והתחתית ננעלת.

וגם המקום השני נראה די סגור, צ'לסי חוזרת לעצמה עם 4:0 על סוטון, יונייטד שוב הפסידה- 1:0 בבלקבורן (מה כבר משנה הפער בצמרת או היכולת? העיקר שלארסנל היא לא הפסידה...). בקרב על המקום השני הפער הוא 4 נקודות ובשבוע הבא צ'לסי נוסעת לאולד טראפורד, רק נס לא יציב עוד קבוצה לונדונית לפני מנצ'סטר יונייטד בטבלה. ומה נשאר? שליברפול תנצח מחר ותראה לניוקאסל ("בסה"כ מנצ'סטר סיטי") שבאמת לא מגיע לה להיות בצ'מפיונס ליג, אולי זו דווקא תהיה אסטון וילה שתוכיח לשתיהן אחרת. בכל אופן, למחזור האחרון של העונה נגיע רק עם הקרב על הצ'מפיונס ליג, כנראה.

מזל שיש פלייאוף בדיוויז'ן 1.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דייייי אוף כמה עצבים! דיי איזו קבוצה לוזרית! איך הם מפסידים את המשחק הזה! אני פשוט לא מבין... דיי כבר נמאס מהלוזריות הזו, כל פעם ברגע האמת ניוקאסל יורה לעצמה בביצים ומכאיבה לאוהדים שלה. שבוע אחד מנצחים את צ'לסי אחרי זה כוס עמאק מפסידים לפאקינג מנצ'סטר סיטי!!! איזה לוזרים, דיי כבר נמאס לי מהקבוצה הזאת.... וגם כן בובי רובסון, מוציא בדקה ה85 את אמאובי, חלוץ, ומכניס במקומו את מייקל בריג'דס. אני לא מבין, הוא חושב שזה הטיימינג הנכון ובדיוק עכשיו בריג'דס הקוף הזה יכבוש אחרי 4 שנים שהוא רק בועט לקורות ולמשקופים? וזה קורה כש10 דקות לפני זה רובסון מוצא את מרטין בריטיין כמושיע, ולא חושב שבזה שהוא מוציא את רובר הוא מאבד את הסיכוי לקבל שער פתאומי משום מקום מ40 מטר. באופן לא מפתיע כל מה שקיבלנו אחרי השערים האלה זה חגיגות של הסיטי ליד השער של ניוקאסל, ואת גיבן שבפעם המי יודע מה מציל אותנו מתבוסות עלובות וכואבות.
    וחלאס כבר, שלח את בראמבל הביתה!! הכלבה שלי משחקת יותר טוב ממנו!! נמאאאאסססססססססס כבר ינעל רבאק סעמק.

ועדי, יכול להיות שלניוקאסל לא מגיע להיות בצ'מפיונס ליג, אבל אתה (יחד עם עוד המון אוהדי ליברפול אגב) חייב להסכים איתי שלליברפול דפנטלי לא מגיע מקום בליגת האלופות, למען האמת אני חושב שייעשה צדק אם אנגליה תקבל רק 3 מקומות, כי אין בליגה האנגלית יותר מ3 קבוצות שהן ברמה של ליגת האלופות.

אני לפחות אמשיך לקוות שהאפסיות של ליברפול תגרום גם לה למעוד שוב. אני חושב על ריצת 10000 אולימפית, כשליברפול וניוקאסל נמצאות ליד קו הסיום. יושבות שמה, כל אחת קמה אבל שנייה אחרי זה קופצת ראש ומאבדת את ההכרה, בסוף יבוא איזה לנדאו מאחורה ובספרינט אחרון ישיג את שתיהן. גועל נפש.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב שכרגע לליברפול, לניוקאסל ולוילה יש את אותו מספר משחקים, כשהוילנז נמצאים נקודה בלבד מאחורי 2 הגדולות המקרטעות! ניצחון ביתי מחר על הספרס (אמן אמן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx ) ובבירמינגהאם יכולים לפנטז על תיקו בין ליברפול לניוקאסל במחזור הסיום שיהיה כולו נצחון שלהם..... יהיה חם זה בטוח.
    אגב אני מאוד מעוניין שוילה יגיעו לצ'פמיוס ליג, אם כי אני בספק אם הם בכלל יוכלו לעבור את המוקדמות, מכיוון שאני מניח שסיום במקום רביעי יגרום לאליס הקמצן לפתוח קצת את הארנק ואז אולי יוכלו לבנות במועדון הנחמד הזה תשתית לכמה עונות יפות.

13. Julian Joachim Member

אסטון וילה יגיעו כמו גדולים לצ'מפיונז ליג, מגיע לאו'לירי שסוף סוף אולי יקבל את הקרדיט על עבודת האימון המעולה שהוא עושה שם (כואב הלב).

מבחינתי, אחרי התוצאות היום - רק שלושה ניצחונות ישאירו אותנו בליגה ולמען האמת אני מתחיל להיות אופטימי (שזה סימן רע בד"כ). בולטון חסרת עניין, צ'לסי עד המחזור האחרון גם כן תהיה חסרת עניין וצ'רלטון כבר הפסידה העונה ללידס פעם אחת.

"יש לי סיכוי להינצל, אני יודע..."

14. Julian Joachim Member

דאייר, למה אתה חושב שוילה לא ברמה של צ'מפיונז ליג? מצב מאוד דומה ללידס של לפני 4 עונות ועוד עם אותו מאמן וגם תהליך דומה (הרבה שחקני בית, באופן יחסי כמובן).

15. toon-UPON-tyne Member

יונתן לדעתי אין מגיע . רק אם יש איזהשהיא טעות שיפוט או משהו שקובעות גורלות.
    מי שבמקום ה1 מגיע לו האליפות ומי שבמקום הרביעי זה מה שמגיע לו...
    ובקשר למשחק בלי להרחיב כי לא ראיתי אז אנחנו לא יכולים לדעת אם ברמבל עשה תטעויות הרגילות וישר להאשים אותו. יש לנו באמת לוזריות כי שלטנו רוב המשחק לפי מה שאני יודע....