מחזור 36 בפרמייר ליג; לידס מצטרפת לוולבס ולסטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏29/4/04.

1. toon-UPON-tyne Member

סעמק זה שלח לי תהודעה באמצע שכתבתי. בקשר לחילופים. אמואבי מת על המגש ולכן הוא החליף אותו חלוץ תמורת חלוץ ויחד איתו הוציא את אמברוז והכניס את צופרה. אי אפשר להתלונן על 10 דקות אחרונות. לא היינו צריכים להגיע למצב הזה... בקשר לרוברט, הייתי מעדיף שהוא היה מוציא אותו כי הוא חשב שבריטיין הוא המושיע כי רוברט יצא בגלל פציעה שאני נורא מקווה שהיא לא רצינית...

נו אין לי מה להגיד יותר מבלי ששמעתי וראיתי תמשחק. אני יכול רק להחזיק בשבילנו אצבעות

2. LiverpoolFan Member

אתה אומר שליברפול מקרתעת?! אז להזכיר לך ליברפול ניצחה את היונייטד באולד טרפורד! 1-0 ולפני שבועיים לא ניצחה את פולהאם רק ביגלל החמצת פנדל.
    אם ליברפול תגיע לליגת אלופות יהיה לה הרבה מה להציג וזה שהיא לא מסוגלת להציג כלום אלה שטיות כי רק ליפני שנתיים ליברפול היגעה לרבע גמר ליגת האלופות!! ובמזל הודחה.

עכשיו תזכיר לי מתי ניוקאסל הגיעה לכזה מעמד?!
    לפני שלוש שנים גביע אוופ"א

ליברפול עושה הרבה כבוד לאנגליה באירופה ועדיף לאנגליה שליברפול תגיע לליגת האלופות ולא ניוקאסל.

3. Julian Joachim Member

לא בטוח לגבי הקביעה שלך על תרומתה של ליברפול באירופה לעומת זו של ניוקאסל, אבל מה שבטוח זה שליברפול דווקא כן מקרטעת והניצחון על מנצ'סטר הושג בשיא הקרטוע.

4. LiverpoolFan Member

ליברפול לא מוציאה את המיטב שהיא מסוגלת אבל במידה ותסיים רביעית יהיו כמה חודשים להתכונן לעונה חדשה והלוואי והויה יעוף אם הוא אכן יעוף ויבוא מאמן טוב אין סיבה שליברפול לא תשחזר הישגים..

לעומת זאת ניוקאסל עם מאמן מצוין ולא מצליחה בליגה איך אתה מסביר את זה?

5. Mighty-Whites Member

נובמבר 2002.אלנד רואד.אני ביציע עם הבת דודה שלי,לקחתי אותה איתי לאנגליה ליום ההולדת ה-18 שלה להראות לה ביצועים של קבוצה גדולה מול סתם קבוצה,פרווה.על הדשא פדרסן,ז'ורקף ועוד כמה שבאו לקבל בראש מקיואל ווידוקה.זו היתה הפעם האחרונה שהייתי באלנד רואד,והמשחק הקרב היום מחזיר פלשבקים שחשבתי שכבר התגברתי עליהם,טריפ רע,טעם מר.ישבתי מבוייש עם 39999 מבויישים פלוס 200 בולטונים חוגגים ומרעישי עולמות ממש על ידינו,ביציע ליד.ניסיתי להסביר לבת דודה שזה עוד יום בהיסטוריה של לידס,תאמינו לי,שכשאלכס פרגוסון אמר את זה זה נשמע הרבה יותר משכנע.האמת,לא היה לה אכפת בכלל,היא עוד היתה בשוק מהגודל,המימדים,הרעש,ומזה שהיא בת 18,מא'כפת לה לראות קבוצה אחת במדים שחורים מתעללת בשנייה עם מדים לבנים.האמת,היא קצת ריחמה עלי,כי נראה לי שכמה שניסיתי להיראות קול,יש דברים שאי אפשר להסתיר.כמו 4-2 לבולטון באותו יום מר ונמהר.
    זה היה המשחק האחרון של לידס שראיתי.הזכרון האחרון בהחלט מאלנד רואד.חד וחלק,כמו סכין גילוח שפוצע ואתה מדמם.בולטון-4,לידס-2.היום היא לא תשב לידי ותנחם אותי עוד פעם,ואם אני אגיד לה שההם,אותם אלה שהתעללו בנו אז הורידו אותנו ליגה היום,היא בטוח תזכור אותם,או את היום הולדת 18 שלה אז,או את הטיסה לגאטוויק,או את הנוף המדהים מהרכבת במישורים הירוקים האינסופיים כמעט של יורקשייר,בדרך ללידס.כל אחד זוכר את מה שהוא רוצה.יש דברים שרציתי לשכוח,אבל אני זוכר,וההיפך.איזה זכרון ישאר ממחר? אין לי מושג.ברגע זה אני לא רוצה לזכור,גם לא לשכוח,אני רוצה להישאר בליגה.אמן.

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404100407428339/lufc.Xxx

6. burning soil Member

כאילו שלא היה ברור שוולבס תנשור חזרה לליגת המשנה כבר בתחילת העונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx

תראו את מנצ' יונייטד,לא מפסיקה לספק תוצאות מאכזבות וחלשות,אבל זה לא עד כדי
    כך מפתיע.

7. LiverpoolFan Member

חחחחחחח שקבוצה כמו מנצ'סטר מוציאה תוצאות מאכזבות זה לא מפתיע?
    רק ליפני שנה כולם אמרו שהיא הטובה באנגליה ואחת הטובות בעולם...

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליבי ליבי על וולבס, קבוצה חביבה שירדה בעיקר בגלל סיבוב ראשון גרוע והרבה נסיבות גרועות.
    הייתי משאיר אותם ואת לידס ומוריד את בולטון ופולהאם, ומוסיף את צ'רלטון לחבילה אם רק יכולתי.

היום אני אוהד לידס, אבל קשה לי להאמין, והלוואי שאני מנחס, שהם יישארו בליגה. יש לי חיבה קלה ביותר לסיטי אבל אני לא שונא אותה, אבל לידס, אחרונת נציגות יורקשייר בליגה, קבוצה יקרה.

נו טוב, על הצד החיובי - הם מאוששים כלכלית, ואם הם יירדו, הציפיות הן שבספרס שלי יעוטו על פול רובינסון ואולי גם על מילנר.

9. burning soil Member

לאור היכולת,והתוצאות האחרונות,הפסד נוסף לא נחשב להפתעה גדולה
    מצד היונייטד.

10. Reyes Member

0-1 לידס! וידוקה בפנדל.

ניתן לשמוע את המשחק כאן.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה אפשר לשמוע את אסטון וילה - טוטנהאם? אין לי בעיה להחליש את שגיא ורמי במשחק מילאן - רומא.

ווידוקה מורחק.

12. ArsenalFan Member

והאידיוט המטומטם הזה רק חוזר מהשעייה אחרי שטות מול לסטר- והוא שוב מורחק! הוא הצליח לקבל שני צהובים במהירות רבה, שלח אגרוף לניקי האנט (נראה לי) ואת המשחק האחרון של לידס בצ'לסי הוא ייראה מהיציע, אם הוא עוד בכלל יהיה רלוונטי. כמה טמטום, כמה חוסר אחריות יכול להיות בשחקן מוכשר וכ"כ חשוב ללידס.

סלחו לי חובבי וידוקה ואוהדי לידס, אבל הוא טיפוס מפוקפק ועלוב שמגיע לו להישאר תקוע בדיוויז'ן 1 ושאף קבוצה בכירה לא תיקח אותו.

תיקון: לפי BBC האגרוף הוא לאנ'גוטי, והאנט קיבל צהוב על המשך המהומה בריבוק. ווידוקה המטומטם קיבל שני צהובים תוך שתי דקות...

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/04
  13. Julian Joachim Member

לדעתי אתה טועה עדי, וההרחקה תתחיל רק בעונה הבאה.

14. Mighty-Whites Member

אני יהרוגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג אותו...........................מפגר שיכור חסר אחריות>>>>

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404140143093067/MViduka1.Xxx

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404100407428339/lufc.Xxx

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404100401451247/LUFCCrest.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/04
  15. Julian Joachim Member

העיקר לנצח היום. לא לנצח, למחוץ את בולטון. אם נעשה את זה, אני בטוח שנישאר בליגה.