מחזור 36 בפרמייר ליג; לידס מצטרפת לוולבס ולסטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏29/4/04.

1. Mighty-Whites Member

אני אעשה עכשיו משהו שמזמן לא עשיתי,אני פשוט לא יכול להתאפק-
    Go Go Go Go Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeds

קדימה,בכל הכוח בלי רחמים,אתם עושים את זה......................................................

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404140102358945/ASmith4.Xxx

צריכים אותך דחוף,סמית'י,לא לוותר,עד הסוף,בכל הכוח........

2. Julian Joachim Member

היה משהו יותר צפוי?

1-1.

3. ArsenalFan Member

דווקא היה משהו יותר צפוי- 3:1! שניים של דז'ורקף, עצמי של איאן הארט הפאתטי, להתראות לך לידס וקחי איתך את וידוקה לדיוויז'ן 1. התחתית נעולה.

בינתיים אסטון וילה מובילה על ספרס 1:0, חואן פאבלו אנחל.

4. Julian Joachim Member

BYE BYE Premierleague

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוסר אחראיות לשמו של וידוקה, כמה שהוא מנוסה, ואף הבקיע את הראשון כרטיס צהוב ואדום תוך שתי דקות ועכשיו בולטון כבר הפכה ל 3-1!! וכל זה תוך 7 דקות בלבד, צמד של יורי דג'ורקאף ועצמי של הארט...
    חבל לי...

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/04
  6. Mighty-Whites Member

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404100358263705/2000kewell.Xxx

אפוקליפסה עכשיו

7. ArsenalFan Member

אפוקליפסה זה אנדרסטייטמנט. 4:1, קווין נולאן. אפילו אני מתחיל לרחם על לידס... בכל מקרה, תישארו אופטימיים לעונה הבאה, זה חשוב ללידס. לא משנה כל הכסף שבעולם (שעדיין חסר, יציבות כלכלית אמיתית לידס יכולה להשיג רק בפרמייר ליג) אם מאחורי הקבוצה אין בסיס של ציפייה לעתיד. אם תאבדו תקווה סביב הקבוצה והקהל יפסיק לתמוך, הירידה הזו תהיה קטסטרופה אמיתית עבורכם...

אז זהו, העונה הזו מסתיימת מוקדם מהצפוי גם בתחתית, לא רק במאבקי האליפות. אנחנו נשארים רק עם הקרב על הצ'מפיונס ליג. וילה ממשיכה להוביל על ספרס 1:0 וגם בניוקאסל יש היום הרבה מודאגים שמחזיקים אצבעות ל"ידידיהם" הלא פופולריים ממידלסבורו, שישחקו באנפילד בעוד כמה דקות.

8. LiverpoolFan Member

צר לי לבשר אך המישחק של לידס ניגמר והיא יורדת ליגה רישמית. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

יאללה טוטנהאם אל תישברו!!!
    יאללה ליברפול ניצחון חובה!

9. Julian Joachim Member

למען הצדק ה היסטורי, קווין דיוויס נעץ את המסמר האחרון בארון.

עצוב.

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב, עצוב ועוד עצוב.

הנציגה האחרונה של יורקשיר עפה מהפריימר ליג, וקבוצות עם שניים וחצי אוהדים הולכות לחגוג על נוריץ' העלובה.

להתראות "עניין" בפריימיר ליג, ולהתראות הצבע הצחור.

Go Leeds.

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/04
  11. LiverpoolFan Member

למישהו יש עכשיו שידור רדיו של ליברפול?

12. ArsenalFan Member

נוריץ' עלובה?! נוריץ' סיטי זה מועדון מוכר ומפואר בכדורגל האנגלי, ממש לא "עלובה"... אני דווקא מאוד שמח שהיא חוזרת לעצמה ולפרמייר ליג, זה אמור להוסיף צבע לליגה הרבה יותר מפורטסמות' למשל. ואם אפשר שווסטהאם או איפסוויץ' יחזרו. מה לעשות, גם מועדונים גדולים יורדים, זה קורה בכל מקום ובכל העולם.

ומצטער, אני דווקא לא עצוב ממש עבור לידס, ברור שהפרמייר ליג מאבדת מועדון גדול בכדורגל האנגלי, אבל מעולם לא אהבתי אותם, אפילו די שנאתי- ובניגוד לאנשים שלפני שנתיים-שלוש כשלידס הייתה בצמרת לא סבלו אותה ופתאום הופכים לאוהדיה במאבקי התחתית, אינני צבוע.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, אז אני לא שנאתי אותם גם לפני שנתייים-שלוש, כי באופן כללי הם שיחקו יפה וגם עשו לארסנל את המוות, ביציעים ועל המגרש, ובהחלט הייתי מעדיף לראות את בולטון, צ'רלטון או פולהאם, קבוצות מגעילות שהורסות את הפרמיירשיפ, ולא הייתי מתנגד גם לפומפיי, יורדות במקומה של לידס ואם אפשר, במקומה של וולבס.

גם אני מחכה לנוריץ'. קבוצה חמודה ביותר, דליה סמית' יצרה שם בית חם, ומוסיפה לליגה הרבה צבע. רק שיגיעו מוכנים. נמאס כבר לראות קבוצות נדנדה.

14. ArsenalFan Member

ניחא בולטון או פולהאם, למרות שגם בזה אני אולי אחלוק עלייך, אבל צ'רלטון הורסת את הפרמיירשיפ?!?! סלח לי, אבל לומר דבר כזה על קבוצה שהצליחה להתבסס בפרמיירשיפ בזכות עצמה למרות נחיתות כלכלית ולמרות שהיא נחשבה לקבוצה זניחה בלונדון, נראה לי מאוד תמוה. היא לא קבוצה עם שניים וחצי אוהדים, והיא כבר בטח לא נמושה. צ'רלטון היא אחד מסיפורי ההצלחה היפים של הליגה הזו, היא יוצרת את ההיסטוריה שלה בצורה נהדרת עם משאבים מוגבלים, היא הופכת יותר ויותר שאפתנית, למען השם- טוטנהאם מסתכלת עליה בקנאה!- ולה אתה קורא "הורסת"? לא מבין.

בינתיים ספרס שלך הפסידו היום לוילה 0:1, וליברפול עושה את שלה עם 2:0 על מידלסברו לקראת הסיום. עוד פנדל של מרפי (לא בדקתי סטטיסטיקה, אבל התחושה שלי היא שליברפול מקבלת המון פנדלים...) ושער תאמינו או לא של אמיל הסקי.

15. Julian Joachim Member

לפחות יש סיכוי שליברפול יגיעו לצ'מפיונז ליג וישאירו את הויה בתפקיד...