מחזור 36 בפרמייר ליג; לידס מצטרפת לוולבס ולסטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏29/4/04.

1. Reyes Member

שמתם לב שאף קבוצת חוץ לא ניצחה המחזור הזה?

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב, אל תדבר איתי היום על טוטנהאם בבקשה. כשאני מדבר על צ'רלטון עזוב לרגע את הספרס, אני מדבר כרגע על צ'רלטון,לא על הספרס. אלף אלפי הבדלות, אני מקווה שצ'רלטון יהיו כמו סיפור ווימבלדון. לא סובל את הקבוצה הזאת, לא מעריך אותם, ללא שום קשר לתוצאות עם הספרס אגב. קבוצה גרועה עם מאמן גדול. אהבתי את ווימבלדון למרות הסגנון האפור שלהם, בעיקר בגלל הלב והנשמה. צ'רלטון - סתם קבוצה עם מנג'ר גדול וקבוצה מעצבנת למדי שאני לא אוהב לראות ולא אוהב לשמוע.
    אבל ניחא, כמו שפעם היו מילוול ורדינג, אין לי בעיה שתהיה עוד לונדונית יחד עם ארבע הגדולות של העיר (ארסנל, צ'לסי, ווסטהאם והספרס). אבל צ'רלטון עם פולהאם? למה זה מגיע לי????????

ויודע מה, הרגל רע, אבל אני אשחיל את המילה המתבקשת על הספרס.
    7 משחקים ללא ניצחון, יכולת מבישה, עוד משחק ללא קשר שמאלי. האם מאוחר מדי עבור פליט לחזור לתפקד כפרשן?!?!? בושה. בכל עונה אחרת כבר היינו מכינים את הקבוצה לדיוויז'ן וואן. אולי אני צריך להודות ללידס שהואילו לרדת ליגה, אחרת אלה היו פאקינג אנחנו. התצוגה היום הייתה מבישה. נמאס לי כבר להתעדכן על הספרס. רק כאבי לב וראש הם נותנים לי.
    קראתי לפני כמה ימים ראיון של ה"דיילי מירור" עם כריס יוטון, אחד המאמנים בספרס. הוא טען שיש הרבה דברים חיוביים בעונה הזאת. אני מסתכל על הטבלה, מגרד בראש... אני אולי טמבל, אבל מה לעזאזל יש לי לקחת מהעונה הזו? מה, שהוכיחו לי שג'וני ג'קסון יודע לשחק? סבבה. מה יש לי לעשות עם זה? שלרוהאן ריקטס יש כישרון? מצויין. אבל זה לא ייקח אותי לגביע אופ"א. שיש לנו ארבע חלוצים מעולים? אני שמח. אבל לקחנו להם שנה מהחיים סתם. מבחינתי הכל תלוי במאמן שייקחו. יש עוד שני משחקים לעונה הזאת, ומבחינתי כל יום שהם לא ממנים מאמן לאחר מכן יגביר את הסלידה שלי מההנהלה. אני גם רוצה להאמין שהמשרה כבר מובטחת למישהו, ושלבן אדם קוראים מרטין אוניל או אלן קרבישלי. אם הם עדיין בשלב הספקולציות - הנהלה כזו לא תוכל לקחת אותנו לשום מקום.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, בשני המשחקים הנותרים שלנו אני מצפה רק לנצחונות. יש גבול לכל תעלול. היום קצוות נסגרים - מילאן לוקחת אליפות וטוטנהאם סופית נשארת בליגה. עכשיו רק ברצלונה והלאה לעונת המלפפונים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/04
  4. ArsenalFan Member

טוב, איש איש ודעתו, אני חושב שצ'רלטון היא קבוצה שמשחקת כדורגל הרבה יותר אטרקטיבי ממועדונים בכירים יותר כמו טוטנהאם, אסטון וילה ואפילו ליברפול כבר כמעט שלוש שנים. הסגנון שלה אולי לא הכי מבריק בעולם אבל אפקטיבית היא בוודאי, וגם ברק היא מצליחה מדי פעם להוציא. אם היא הייתה קבוצה כ"כ גרועה, היא לא הייתה מתבססת בפרמייר ליג. אני לא חושב שהיא מסתכמת רק במנג'ר גדול, למרות שקרבס באמת עושה שם עבודה ענקית. צ'רלטון קבוצה נהדרת.

ובנימה אישית, אחרי שביקרתי בואלי לפני שנתיים, אוהדיה המצוינים שקיבלו כמו גדולים את ה-0:3 שהם אכלו והקבוצה בכלל די הצליחו להתחבב עליי, אפילו שאנחנו לא עושים מולם חיים בדרך כלל. לאוהדי קבוצות לונדוניות אחרות שצפיתי במשחקיהן באנגליה לא הצלחתי להתחבר בכלל (צ'לסי, טוטנהאם ו-ווטפורד, שישבתי עשרה מטרים מהם במשחק בהייבורי והם היו מעצבנים. הראשונים היו מפונקים מדי ונרדמו, השניים היו אובססיביים ברמות מטורפות עם קללות לסול קמפבל וארסנל, כאילו מולם לא הייתה יריבה. אגב, זו הייתה לידס).

אני לא בטוח שיהיו לכם ארבעה חלוצים מעולים בתחילת העונה הבאה. פוסטיגה הוא תעלומה (מה גם שמי יודע אם הוא מעולה, בינתיים הוא הוכיח ההפך), אני משוכנע שהוא ירצה לברוח חזרה לפורטוגל, ולקאנוטה היו קצת יותר מדי בעיות העונה בספרס, יכול להיות שאחד החלוצים שלכם עוד ימצא את עצמו מחוץ לקבוצה בקיץ. זה לא יהיה ג'רמיין דפו, אז בספרס בינתיים יכולים להירגע.

5. Mighty-Whites Member

אני מארגן את השורות...עוד לא כל כך התארגנתי על עצמי,אני מניח שזה יקרה מאוחר יותר הלילה,או מחר בבוקר.כל כך עצוב לי שאני ממש לא נמצא ביכולת שמאפשרת כתיבה ממקום יותר קר והגיוני מאיפה שאני עכשיו.המועקה בגרון,דמעות שרוצות לצאת.אולי אחר כך.שתי תמונות עולות וצפות,מרחפות ככה בחלל הראש.14 בדצמבר 2001,19:45,יום שישי בערב.אני בבית של אבא בקבוץ מול הטלוויזיה,עוד מעט חדשות.צלצול טלפון.על הקו החבר הכי טוב,בן כיתה יקר.שמעת? הוא שואל אותי.לא אני אומר,מה? מה קרה? אל תיפול מהכסא,הוא מוודא שאני מחובר לידיות ולמשענת.ואז המילים האלה-"רובי שפירא התאבד".התמונה עוברת מהר,כמו שיקופית במקרן שיקופיות,קופצת לערב יום הזכרון האחרון לחללי צה"ל.ארסנל לוקחים אליפות בווייט הארט ליין דקות לפני הצפירה.אני עומד,כמו הרוב,ואח"כ יוצא לטייל עם הכלבה בחוץ.
    קבוץ על ההר,קר וקצת חשוך בחוץ,והרגשה מוזרה,לא ברורה.אבל ועצבות כל כך מוכרים כבר שנים,אבל ארסנל לקחה אליפות,ראבאק...ומה פתאום כל כך אכפת לי מארסנל,בטח עוד ניסיון הדחקה מתוחכם של המוח,לברוח מפה,מהמועקה הזאת כאן לרחובות העולזים והצבעוניים כל כך של לונדון ממש באותם רגעים,לצפירות,לבירה,לשירה האדירה.ומה אוהדי ארסנל בארץ מרגישים עכשיו אני מהרהר,איך,איך שמחה כזאת נופלת להם עם צפירה כזאת(כמה אופייני לארסנל אני מהרהר לי,לוזרים,אפילו לשמוח עד הסוף כמו שצריך הם לא יכולים,משהו חייב להשתבש להם תמיד,לא ווינרים אמיתיים כמו מנצ'סטר הענקית-שטויות במיץ עגבניות) והם לא יכולים אפילו לצאת לחגוג, צריך לחכות עד מחר,אסור הערב.הלב רוצה לונדון.לא הייתי שותה איתם לחיים,לא צריך להגזים,סתם לראות מהצד,להרגיש קצת את ה-Spirit של השמחה,לא ליהיות פה,לא עכשיו.צד אחד של העולם צוחק,וצד אחד בוכה.פליני היה כבר עושה מזה משהו.אם היה בא לו.

http://wmh.walla.co.il/archive/105694-4.Xxx

די עם הציניות-תנו לנו להתאבל,מגיע לנו,ממש כמו שהגיעה לכם האליפות המתוקה הזאת.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

פוסטיגה תותח. שמעתי עליו דעות מהריזרבס שהוא עושה לכולם שם בית ספר. הוא מצויין באימונים ורק דביל כמו פליט לא ייתן לו צ'אנס. אני גם רוצה להאמין שזו סתם עונת הסתגלות.

קאנוטה אמר מיליון פעמים שהוא מרוצה ואין לו כוונה לעזוב. פרשיית מאלי היית ואינה עוד.

7. ArsenalFan Member

יפה כתבת, Mighty-Whites, מאוד אהבתי- ותאמין לי שאין כאן ציניות- אני מבין לליבכם כאוהדים, ומגיע לכם להתאבל. אני מכבד את זה.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מייטי ווייטס, מבין לליבך. בתקופת השיא של הספרס בתחתית היה לי חלום מאוד מוחשי על תסריט ירידה של הספרס. התעוררתי בבהלה איומה, והייתי מדוכדך כל היםו. הדברים הקטנים, השחקנים המובילים שעוזבים (רק לחשוב על רובי קין עובר למועדון אחר עשה לי צמרמורת), הפחד מהעתיד. ליבי ליבי עליך ועל תושבי לידס שהכריות שלהם יהיו רטובות מדמעות הלילה. תחזרו מהר, אנחנו מחכים לכם.

9. Mighty-Whites Member

http://www.ananova.com/images/web/27511.Xxx

רק מילה אחת-תודה.חיממת לי את הלב באחד הלילות העצובים ביותר שידעתי בשנים האחרונות.ותודה לכולכם,ל-ArsenalFan ול-Hotspur על התמיכה והעידוד.אני אוהב אתכם.
    לילה טוב,זיו.

10. Julian Joachim Member

גל, ריגשת.

יהיו ימים יפים, יהיו.

11. LiverpoolFan Member

עידכון שידורים:

ביום רביעי ב-21:45
    צ'לסי -מונקו
    צ'לסי אם סיכוי אחרון להוציא תואר העונה חייב לנצח לפחות 2-0

יום חמישי 21:30
    מארסיי-ניוקאסל
    לניוקאסל מספיק תיקו 1-1 והיא בגמר יוקרתי! כניראה מול ולנסיה אחת הטובות ביבשת..

יום שבת
    14:30
    מנצ'סטר יונייטד-צ'לסי
    כניראה שזהו מישחק רק לפרוטוקול כי גם אם מנצ'סטר ינצחו (סיכוי מאוד קלוש)
    צ'לסי ינצחו לנצח רק את לידס בבית! ועוד אחרי שללידס אין על מה לשחק, בלי קשר לכך שמאן יו הולכים למישחק קשה מאוד מול הוילה במחזור האחרון.

יום שבת
    19:35
    ברמינגהאם-ליברפול
    ליברפול תירצה לסיים את הגרועה הזאת אם בסיס לעונה הבאה כאשר היא תשחק במישחק חוץ קשה מאוד נגד אחת הקבוצות הכי ביתיות באנגליה :ברמינגהאם..

12. Mighty-Whites Member

Lorimer: Leeds will not be bargain bin

Leeds legend Peter Lorimer has warned the Premiership's big guns they will not be able to "steal" the relegated club's players.

A board meeting will be held at Leeds on Tuesday where a strategy for dealing with relegation and life in the Football League will be hammered out.

But Lorimer, a member of the successful Leeds team of the 70s and a current director, has ruled out any fire sale of assets such as Alan Smith.

"There has been lots of interest in lots of our players but we haven't discussed anything yet. That will be discussed at our meeting on Tuesday," said Lorimer.

"However, just because we have been relegated does not mean they [other clubs] can steal our players. We want serious offers if we are going to rebuild."

And Lorimer took a swipe at striker Mark Viduka, sent off for two yellow cards in the 4-1 defeat against Bolton at The Reebok Stadium on Sunday.

He added: "It was very disappointing for Mark to get sent off. He is such a big player and a very good player.

"At certain times he lets himself down with his temperament. At 1-0 up and against a good Bolton side it was always going to be difficult down to 10 men. Mark should know better than to get sent off in those situations."

Lorimer shared the fans' - and Smith's - tears as the club went down.

"It was a sad day and one where you go to bed at night and don't want the alarm to go off and the reality of Nationwide football to hit you," he said.

"There was a board meeting planned for Tuesday and that will go ahead as normal. Now we know where we are we can sit down and discuss the plan to go forward.

"We couldn't do that before because we didn't know where we were. It will be a long meeting and one where we will look at how we resurrect this club and get it back into the Premiership.

"We have to look to the future. We have five under-21 internationals and they are the way forward. We will build the team around them. Just how we do it has to be discussed."

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40107000/Xxx/_40107377_viduka203.Xxx

The man of down under:שער המארק בירידה:מארק נתן,מארק לקח.גם בעונה שעברה (הייבורי) וגם אתמול.אין מילים.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/04
  13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלדש אני פשוט חושב שאסטון וילה היא לא קבוצה ברמה של צ'מפיונס ליג. זה שיש לאנגליה 4 נציגות זה בערך כמו שיש לישראל 2 נציגות, וכולנו יודעים מה בדיוק הרמה בליגה הישראלית וכמה איזושהי קבוצה ישראלית (אולי חוץ ממכבי חיפה) ראויה להיכנס לליגה הזו. אסטון וילה נמצאת מעל ניוקאסל וקרוב לליברפול לא בגלל שהיא טובה יתר על המידה, אלא בעיקר בגלל העליבות והאפסיות של שתי הקבוצות האלה. לאף קבוצה לא מגיע להיות בצ'מפיונס ליג, אני כמובן מקווה שניוקאסל תעפיל אבל אני יודע שממש לא מגיע לה.

14. toon-UPON-tyne Member

יונתן כמו שקבל כתבתי לך פעם לדעתי אין דבר כזה מגיע.. מי שמצליח להשיג את התוצאות ומשיג את המקום הרביעי הוא זה שמגיע לו להיות בצמפיונליג כי הוא סיים במקום הרביעי וזהו.. מי שזוכה באליפות זוכה באליפות וזהו לדעתי אין מגיע. מי שזוכה זוכה וזהו... ככה זה בכדורגל לפעמים מצליחים לפעמים לא לפעמים יותר ולפעמים פחות יפה. אם הם לא יצליחו בצמפיונס אז הם לא יצליחו כי הם לא מספיק טובים לזה אבל והם אלו שיצטרכו להוכיח אחרת. אותו דבר לגבינו.. גם אם באופא היכולת שלנו לא הגיעה לשיאה עובדה שהגענו לאן שהגענו. המבחן הכי חשוב תמיד הוא מבחן התוצאה.

יצאה הודעה קצת מסורבלת אבל שיהיה..

15. LiverpoolFan Member

תדבר אל העליבות של ניוקאסל כי לכם יש את רובסון לא לנו!!!!!
    ליברפול הוציאה בשלושת המישחקים האחרונים 7 נקודות!!
    אם נמשיך בכמות כזאת של צבירת נקודות אז אין קבוצה שמגיע לה יותר מליברפול!